Magazín

PR článek

Přilby a chrániče jako základ bezpečnosti

 12.04.2022     0

Kvalitní ochrana v čele s přilbou by měla být neodmyslitelnou součástí každé vyjížďky. Pokud s ježděním začínáte, chystáte se vyměnit svoji starou přilbu za novou nebo přemýšlíte o chráničích, můžete zde najít inspiraci.

Test: Basama Sakpak Handle Barel - brašnička na přání

 11.04.2022     0

Brašničky v podobě válce pod řidítka v různé velikosti můžete na cestách potkat čím dál častěji. Od malých válečků na silničních kolech až po největší válce na bikepackingových speciálech. Dneska si představíme brašničku z českých luhů a hájů od společnosti Basama Bikepack, která se oproti konkurenci pyšní jedním trumfem. A tím trumfem je možnost zakázkové výroby přesně na míru. Kolik jiných výrobců toto svým zákazníkům nabídne?

Tip na dovolenou: Livigno, italské město milující cyklisty

 10.04.2022     0

Livigno je ráj pro všechny cyklisty. Od silničářů až po čistokrevné downhillisty. Ledovce, skvělé traily, tolerantní řidiči, prostě paráda. Vydáme se spolu na Stelvio, Carosello a na další krásy tohoto místa. Na skok se podíváme i do Švýcarska, jestli je tam vážně tak krásně, jak se říká...

Rozhovor: Dominik Puffer, od trialu k velkým kolům

 08.04.2022     0

Napříč světem můžeme sledovat skvělé jezdce, kteří přešli z trialu do endura nebo sjezdu. Jedním z nich je i Dominik Puffer, od kterého jste mohli vidět již několik úspěšných videí.

Unboxing: Rock Machine Blizz CRB 50-29 - pevňák připravený nejen na traily

 07.04.2022     0

Rock Machine se už nejméně druhým rokem řídí heslem: "Fun first and then fun", což má vystihnout to, že nejdřív zábava a pak zase zábava. Myslím si, že se jim to daří, protože když se podíváme na jejich ambasadory, najdeme u nich bez rozdílu věku nebo pohlaví nadšené lidi, ze kterých vyzařuje pohoda.

Test: Pirelli P7 - legendární obutí pro cyklisty

 06.04.2022     0

Pláště Pirelli patří mezi legendární značky obutí automobilů. Před pár lety vstoupilo Pirelli do cyklistického světa, kde se hned zařadilo k prémiovějším značkám a dlouhou dobu na trhu prodávalo pouze řadu Zero, která se řadila k dražším závodním plášťům. Poměrně nedávno Pirelli představilo i o něco levnější sourozence, a rozšířilo tak své portfolio produktů.

Video: Zkušenost s Kellys Soot 70 - gravel jako univerzál?

 03.04.2022     0

V poslední době je gravel bezpochyby velmi populární, a nechybí tak v nabídce většiny výrobců jízdních kol. Co už ale vyvolává pochyby, je, zdali může být gravel náhradou klasického silničního kola, nebo naopak horského kola. A nejen to. Těch otázek je více.

PR článek

Marin 2022: Nabídka trail a enduro biků pro rok 2022

 02.04.2022     0

Dlouholeté zkušenosti a široký sortiment. To je kalifornská značka Marin a její nabídka horských celoodpružených modelů na traily nebo enduro.

Rozhovor: Gaspi - vyhlašuji pátrání, odměna jistá

 01.04.2022     0

Richarda Gasperottiho, kterého většina zná pod přezdívkou Gaspi, jsem poprvé osobně potkal někdy v roce 2007, možná 2008, v době, kdy jsem se ještě vozil na sjezdovém kole. Neznat v tu dobu Gaspiho bylo obrovským hříchem, znali ho totiž všichni posedlí vyššími zdvihy.

Video: Představení Cannondale SystemSix Hi-MOD Ultegra Di2

 31.03.2022     0

Silniční kolo Cannondale SystemSix Hi-MOD Ultegra Di2 se podle samotného výrobce pyšní tím nejaerodynamičtějším rámem na trhu. To sami nedokážeme posoudit, co s jistotou můžeme prohlásit, je to, že kolo patří doslova mezi šperky.

PR článek

Ráno zima, odpoledne teplo? Co na sebe?

 30.03.2022     0

Jarní vyjížďky dokážou být pestré. Nejenže nabízí pozvolné probouzení přírody ze zimního spánku, naopak ale dokážou i potrápit, a to hlavně proměnlivým počasím. Nabízí se však spousta možností, jak se na jarní vyjížďku připravit. Jednou z nich jsou i vhodně zvolené doplňky.

Na kole do práce - vybavení a motivace

 29.03.2022     0

Stávající vysoké ceny pohonných hmot a neradostný výhled do budoucna určitě mnoho zaměstnanců postaví před otázku, zda nezvolit místo auta na cesty do zaměstnání jiný dopravní prostředek.