Magazín

Tip na výlet: Silniční trasa Kokořínskem – klasikářský okruh mezi skalami a roubenkami

 13.03.2022     0

Poslední ze série tras Kokořínskem využije kvalitnější z cest mezi dvěma hlavními údolími v Kokořínsku. Pojedeme kolem roubenek, údolími pískovcových skal i planinami s výhledy na Bezděz a Ještěd.

Test: Selle San Marco Shortfit 2.0 Racing Wide - italská klasika v moderním pojetí

 12.03.2022     0

Když se řekne Selle San Marco, spoustě z nás se vybaví barevně divoká sedla z devadesátých let s logem tohoto výrobce vyšitým či natištěným takřka přes celou plochu sedla. Doba pokročila, design se změnil, ale zůstala zachována kvalita sedel Selle San Marco?

PR článek

Unboxing: Giant Reign 29” 2 - Maestro krotitel

 10.03.2022     0

Už více než deset let zaujímá model Reign svoji pevnou pozici v nabídce Giantu pro oblast enduro biků. Reign prošel řadou vývojových změn, ať už z pohledu kol, která pod sebou roztáčel či roztáčí, použitého materiálu, nebo samozřejmě i z pohledu geometrie.

Galusky – výběr, použití a řešení defektů

 09.03.2022     0

Pokud máte galusková kola, určitě jste už řešili i defekt nebo výměnu galusky. Pokud nad nimi teprve uvažujete, následující řádky vám přinesou pár tipů a triků, jak v klidu a pohodě s galuskami žít.

PR článek

Mondraker - novinky ze španělského Alicante pro rok 2022

 08.03.2022     0

Španělská značka Mondraker, sídlící v Alicante, rozhodně nepatří mezi nejmladší. Vždyť už má za sebou dvacetiletou historii a za ta léta nasbírala mnoho zkušeností nejen na sjezdových tratích, kde to všechno začalo.

Vyměnil jsem silničku za gravel - první dojmy z Marin Headlands 1

 07.03.2022     1

Gravel je v současné době populární, o tom žádná. Já, žiletkář, jsem tuhle kategorii dlouho obcházel velkým obloukem. Tvrdil jsem, že je to nesmysl, výkřik, zbytečnost a kdoví, co ještě. Nic nebylo dál od pravdy. Člověk se často změnám brání a vlastně ani nemá konkrétní důvod. To byl i můj případ. Teď je vše jinak.

Video: Jak zalepit bezdušový plášť

 06.03.2022     0

Bezdušové provedení nabízí mnoho výhod, no ale ani to se stejně jako klasické provedení s duší nevyhýbá defektům.

PR článek

Co si pro rok 2022 přichystalo slovenské CTM?

 05.03.2022     0

V nabídce slovenského CTM si přijdou na své snad všichni, silničáři, příznivci horských kol, ale i fanoušci elektrické dopomoci nebo ti nejmenší. Nejinak tomu bude i v roce 2022.

Tip na dovolenou: Lago di Garda - skvělé terény, výhledy i koupání

 04.03.2022     0

Určitě jste už někdy slyšeli o Gardě, nebo tam dokonce byli. I tak se ale vsadím, že aspoň jedno z míst popsaných v článku pro vás bude novinkou.

Video: Kellys Hacker 90 - představení vrcholu XC nabídky

 03.03.2022     0

Slovenský Kellys nabízí hned tři modelové řady pevných XC kol. Patří mezi ně hliníkový Spider nebo Gate, vrcholem nabídky je ale právě karbonový Hacker.

Novinka: Gravelová karbonová kola Cadex AR

 02.03.2022     0

Cadex je jeden z lídrů na poli technologicky špičkových komponentů, které jsou ultralehké a precizně vyrobené.

PR článek

Nejen maziva do extrémních podmínek

 01.03.2022     0

Jízda v zimním období je mnohdy doprovázena zhoršenými podmínkami, které si vyžadují pečlivý výběr vhodného mazání nejen řetězu a pohonu samotného. S tím jde ruku v ruce i nutnost častějšího čištění.