Magazín

Reportáž: Bike Valachy Bílá - závody pro každého

 19. 9. 2023     0

Na Bílé se uplynulý víkend konal už třetí podnik ze seriálu DATART Valachy Tour, po běžkařské Noční stopě a červnovém triatlonu Valachy Man se tentokrát závodilo na kolech. Koho závody přilákaly? A kdo si odváží medaile? Nejen to se dočtete v tomto reportu.

Unboxing: Giant Revolt Advanced 3 - rychlý a flexibilní

 18. 9. 2023

Lehký rám, možnost přizpůsobení rozvoru kol a mnoho dalšího. Pokud se neumíš rozhodnout, zda chceš na cestu nebo do terénu, Revolt „bere“ obojí stejně dobře.

Tip na výlet: Pálava - kraj úrodných vinic a skalních stepí

 17. 9. 2023     1

Nové Mlýny, Rakvice, Zaječí, Strachotín, Pasohlávky a burácející Dyje. To je Pálava, oblast perfektně značených cyklostezek lemovaných nejkrásnějšími českými vinicemi.

Paris Brest Paris - nejstarší cyklistický podnik očima prvních českých účastníků

 15. 9. 2023     0

1200 km dlouhá trasa není nikdy snadná. Nekonečný příděl prudkých a ještě prudších kopců na francouzském venkově prověří odhodlání každého cyklisty. Únava, spánková deprivace, osamění, výkyvy teplot i nálad, ale i čirá radost z cyklistiky. O tom všem v reportáži Katky Rusé a Tomáše Vitvara, prvních českých účastníků.

Nový Giant Defy a Avail - opravdové pohodlí na dlouhých vyjížďkách?

 14. 9. 2023     0

Giant představuje zcela přepracované modelové řady Defy a Avail. Oblíbené endurance Defy i dámské Avail dostávají nové lehčí rámy, které ale přináší i více pohodlí. Pojďme se na novinky podívat detailně.

15. ročník Zlínské 50 se nezadržitelně blíží

 13. 9. 2023     2

Zlínská 50 je závod horských kol určený především pro širokou veřejnost, ale své si v něm najdou i profesionální závodníci.

Poslední evropská zastávka SP: francouzský prach a horko

 12. 9. 2023     0

Uplynulý víkend hostilo francouzské středisko Les Gets poslední evropskou zastávku světového poháru v XC disciplínách.

XC pláště - aby to na závodech odvalovalo

 11. 9. 2023

Závodní sezona ještě není u konce, ale podzim se nezadržitelně blíží. Terén sice stále vysušují paprsky slunce, ve stínu však už může být mokro a bláto. Vhodný plášť může pomoci zvládnout situaci s přehledem.

Představení: RockShox Vivid - vzduchový tlumič s citem pružiny

 8. 9. 2023     0

Americký RockShox to toto léto celkem slušně rozběhl s novinkami. Po sjezdovém Boxxeru, XC vidlici SID a tlumiči SID Luxe spatřil světlo světa i nový Vivid.

Reportáž: Amatérské mistrovství světa v Gran Fondo - Glasgow

 6. 9. 2023     0

Jaké bylo amatérské mistrovství světa v Gran Fondo? V reportáži ze skotského Glasgow se dozvíte podrobnosti.

Unboxing: Mondraker Raze Carbon R - „drtič“ trailů

 5. 9. 2023

Rádi „krotíte“ traily v plné rychlosti, ale nepohrdnete ani hřebenovkou či dobýváním kopců? Trail bike Mondraker Raze R má co nabídnout i těm náročnějším jezdcům.

UDH patka - co to je a na co je to dobré?

 3. 9. 2023     0

Se třemi magickými písmeny UDH se v posledním roce setkáváme podezřele často. Víte ale, co znamenají a co se za nimi skrývá? <br />