Tým za Bike-forum.cz

Dotazy, připomínky k chodu webu, nápady na zlepšení i technické problémy prosím pište na e-mail:
admin@bike-forum.cz.

Poděl se o své zážitky - napiš článek

Máš zajímavé zkušenosti nebo tipy, které mohou být užitečné i dalším bikerům? Tak neváhej a poděl se: redakce@bike-forum.cz.

Máte zájem o reklamu?

Pokud máte zájem o reklamu na Bike-fóru, napište nám prosím na e-mail:
sales@bike-forum.cz.

Redakce

Tomáš Vitvar - jecnak

tomas.vitvar@bike-forum.cz Moderátor fóra a redaktor

Živý inventář Bike-fora, moderátor, občasný pisálek. Cyklista milující ultradlouhé vyjížďky na bajku i silnici. Rád se občas podívám na život i sport z jiné perspektivy než obvykle, což vyžaduje vystoupit z komfortní zóny.

Ondřej Balý - black.horse

ondrej.baly@bike-forum.cz Moderátor fóra

Celoživotní závislák na všech formách cyklistiky a sportu, občasný fotograf krajiny a přírody a prý tak trošku podivín:-)

Petr Mazura - PAM

petr.mazura@bike-forum.cz Redaktor

Cyklistika v nejrůznější podobách je součástí mého života. Stejně tak je součástí mého života i veškeré dění kolem cyklistiky, rád poznávám nové věci i lidi, rád se postavím výzvám a užívám si každou chvíli kdy sedím na kole. Kromě samotného ježdění se věnuji i redakční činnosti, natáčení a komunikaci s lidmi.

Jiří Bělák - JiBel

jiri.belak@bike-forum.cz Foto/video editor

Přestože jsem táta na plný úvazek, cyklistiku mám rád ve všech jejích barvách a zabírá mi moře volného času. A když zrovna v sedle nebrázdím stezky a lesní cesty, sedím za počítačem a ze záznamů tvořím videa. Taky rád skládám písmenka a dělám z nich příběhy.

Markéta Salíková - Maky.salik

Foto/video editorka

Foto a video je mým celoživotním koníčkem i mou prací. Ráda pracuji a zajímám se o svět sociálních sítí, které spravuji také pro MTBIKER.cz. Závodila jsem na horském kole, ale po dvou operacích kolene jezdím pouze rekreačně. Mám ráda sport, turistiku a procházky se svým psem.