Magazín

Video: Představení Cannondale SystemSix Hi-MOD Ultegra Di2

 31.03.2022     0

Silniční kolo Cannondale SystemSix Hi-MOD Ultegra Di2 se podle samotného výrobce pyšní tím nejaerodynamičtějším rámem na trhu. To sami nedokážeme posoudit, co s jistotou můžeme prohlásit, je to, že kolo patří doslova mezi šperky.

PR článek

Ráno zima, odpoledne teplo? Co na sebe?

 30.03.2022     0

Jarní vyjížďky dokážou být pestré. Nejenže nabízí pozvolné probouzení přírody ze zimního spánku, naopak ale dokážou i potrápit, a to hlavně proměnlivým počasím. Nabízí se však spousta možností, jak se na jarní vyjížďku připravit. Jednou z nich jsou i vhodně zvolené doplňky.

Na kole do práce - vybavení a motivace

 29.03.2022     0

Stávající vysoké ceny pohonných hmot a neradostný výhled do budoucna určitě mnoho zaměstnanců postaví před otázku, zda nezvolit místo auta na cesty do zaměstnání jiný dopravní prostředek.

Video: Kontrola silničního kola nejen na začátku sezony

 27.03.2022     0

Jen bezvadný stav jízdního kola zaručí bezpečnou vyjížďku. Proto si v tomto videu připomeneme, co zkontrolovat na silničním kole před sezonou nebo delším výjezdem.

Test: KLS DICE II - čistokrevný sporťák

 26.03.2022     0

Ne že bych si snad netroufal otestovat tento kousek od Kellys, ale vím, že slovenský výrobce v ČR nemá úplně jednotnou základnu fanoušků a vybalancovat z téhle recenze “bez ztráty kytičky” bude oříšek. Ale mám výzvy rád, tak pojďme na to.

Unboxing: Cannondale Scalpel HT Carbon 4 - pro každého jiné úhly i délky

 24.03.2022     0

Mezi modely, které se u Cannondalu těší oblibě, patří Scalpel HT Carbon, který se nabízí hned ve čtyřech variantách. Tady se společně podíváme na tu základní a taky nejlevnější variantu.

PR článek

Elektrokola od značky Lapierre 2022

 24.03.2022     0

Když se řekne Dijon, asi každého jako první napadne ostrá hořčice. Ale pozor, nejen hořčice z tohoto města je ostrá. Stejně “ostrá” jsou i elektrokola místní značky Lapierre.

Závodní sezona začne pěkně zostra

 23.03.2022     0

Duben nedá šanci nepřipraveným, a to doslova. Je totiž “napráskaný” mnoha skvělými závody. Startují seriály závodů, stejně tak se v kalendáři objevují i jednorázové akce a zahajují se i nejrůznější výzvy.

Video: Beskyd Tour 2021 - můj první silniční závod

 20.03.2022     0

Pokud jste někdy přemýšleli o tom, že se postavíte na start některého ze silničních závodů, pak to již více neodkládejte.

Zimní příprava a virtuální cyklistika

 20.03.2022     0

V zimním období hraje kolo přirozeně druhé housle, ale není to pravidlem. Jsou geografické oblasti, kde se dá trénovat nepřetržitě, nebo můžeme vycestovat na soustředění do tepla. Je to silně individuální záležitost podle chutě a finančních možností.

PR článek

Giant 2022 - nejen nový Anthem nebo Revolt, myslelo se i na dámy

 19.03.2022     0

Občas v magazínu přineseme nějaké ty novinky od Giantu, ale přece jen si tady přehledně připomeňme, na co se v roce 2022 můžeme těšit.

Tip na dovolenou: Azurové pobřeží, díl první - San Remo

 18.03.2022     0

Určitě se mezi vámi najde dost cyklistů, kteří rádi jezdí k Azurovému pobřeží, ať už na bike, nebo na silnici. Rád bych vám v několika článcích doporučil trailové oblasti, které jsem měl možnost navštívit.