Magazín

PR článek

Bezpečnost na prvním místě

 02.08.2022     0

Otázka bezpečnosti na kole je často probíraným tématem. I na ty nejzkušenější cyklisty číhají v terénu i na silnicích nepředvídatelné nástrahy. Ne všem lze předejít, i tak ale můžete na své bezpečnosti zapracovat. Třeba těmito kousky.

Salzkammergut Trophy A – je libo 213 km a 6800 m převýšení?

 01.08.2022     0

Podívejte se s námi přímo na trať legendárního maratonu, která je pro někoho závodem a pro jiné zas skutečnou výzvou. A kde čísla na GPS dostávají trochu jiný rozměr.

Tip na výlet: Čerenová skala - najľahší výšľap za výhľadmi na Liptov

 28.07.2022     0

Ak sa ma niekto opýta, kam na rýchlu a ľahkú, no zároveň peknú turistiku na Liptove, vždy je moja odpoveď Čerenová skala.

Tip na výlet: Třeboňskem přes Rakousko do Kanady

 26.07.2022     0

Tentokrát se vypravíme na trochu delší silniční vyjížďku, při níž sice projedeme i turisticky exponovaná místa Třeboňska, jinak se ale budeme pohybovat po klidných silnicích bez provozu.

Srpen - na dvou kolech i v druhé půlce léta

 25.07.2022     0

Léto se nám přehouplo do druhé poloviny a úmorná vedra nám nedají pokoj. V lese je ale o něco příjemněji, tak proč si v něm nezajet nějaký maraton?

Video: Se Skautem na Trail of life

 24.07.2022     0

O Trail of life už toho bylo řečeno více než dost, což ale neznamená, že si tato lokalita nezaslouží navštívit. Naopak! Důvodem navíc byla i možnost otestovat trailový bike od slovenského výrobce CTM, model Skaut 3.0.

CTM Roak - proč mít jeden, když můžete mít rovnou dva

 23.07.2022     0

Výběr dresu dokáže být pořádný oříšek. Nejenže je potřeba se zabývat tím snazším, jako je výběr toho správného typu, a tedy jestli chci dres do zimy, horka, nebo snad do přechodného počasí, ale hlavně dokáže potrápit výběr vhodné velikosti, nebo snad dokonce i (v legraci) barvy.

PR článek

Výbava na dlouhé vyjížďky - polykej kilometry bez obav

 20.07.2022     0

Dlouhé vyjížďky jsou logisticky náročnější než kratší švihy - samozřejmě potřebujete více jídla i vody, hrozí ale i výkyvy teplot a počasí všeobecně. Pojďme se proto podívat na pár kousků, které by se na dlouhou trasu mohly hodit.

Extrémní etapové závody - MTB Trilogy na vlastní kůži

 19.07.2022     0

Pojďte se podívat přímo na trať kultovního etapáku, který v sobě kombinuje prvky maratonu a endura, a to vše po dobu 5 dní po sobě.

Video: Souboj otce a syna - vítězství syna i techniky

 17.07.2022     0

Není nad to, když si můžete zasoupeřit s někým z rodiny. To je pak opravdu sranda. Jenže co když má souboj nějaké ale? Je takový souboj fér? Je to opravdu souboj?

PR článek

Unboxing: Marin Bolinas Ridge 1 – ideální kolo na lehké vyjížďky

 14.07.2022     0

Kalifornský výrobce Marin má v nabídce různé modely kol - od dostupnějších strojů pro rekreační jezdce až po kvalitní závodní enduro kola. V tomto unboxingu se zaměříme na jeden z těch dostupnějších modelů Marin Bolinas Ridge.

PR článek

Práce pro MTBIKER: Team leader české redakce

 11.07.2022

MTBIKER je se 400 000 návštěvníky měsíčně dlouhodobě nejnavštěvovanějším cyklistickým portálem na Slovensku. V roce 2015 začal provozovat cyklistický e-shop, který se stal lídrem na slovenském trhu. Také otevřel cyklistické centrum s prodejnou kol, testovacími dny, pump-trackem a občerstvením pro všechny příznivce cyklistiky.