Magazín

Dobrá Strava, špatná Strava - jakou si ji uděláš?

 23.11.2023     0

Aplikace Strava je taková, jako její uživatel. Jaké věci probouzí ve sportovcích? Jen dobré nebo i špatné?

Dolomity - 5 tipů na výlety

 22.11.2023     0

Ferraty, turistika a trailový běh v nádherném prostředí italských velehor. Co si pro nás připravily Dolomity letos?

Oblečení do horšího počasí - vítr a déšť tě nezastaví

 20.11.2023

Podzim, to není jen padající listí a romantika babího léta. Neodmyslitelně k němu patří i horší počasí a do toho je třeba se náležitě obléct.

Podzimní „hepčí“ a „na zdraví!“

 17.11.2023     0

Kolikrát se nám tato situace stala během tohoto období? Jednou, dvakrát nebo nepočítaně?

Test: Alé Riparo - když nechcete mrznout

 16.11.2023     0

Zimní cyklistické oblečení je pro ježdění v nižších teplotách nezbytnost. Pokud nechcete mrznout, jsou zimní kalhoty a bunda kousky výbavy, do kterých se určitě vyplatí investovat. Jak se osvědčila Alé Riparo R-EV1?

Mám problém s posedem? Zkontroluj si kolo a výbavu

 15.11.2023     1

Mnoho věcí ti i samo napoví, jestli bys měl řešit posed na kole. Čeho si všímat na klikách, tretrách, sedle, kalhotách, omotávce nebo gripech?

Unboxing: Liv Devote Advanced 2 – gravel pro akční dámy

 14.11.2023

Oblíbenost kol z kategorie gravel má rostoucí trend. Je to zejména pro jejich všestrannost na každé cestě. Co nabízí dámský model Devote Advanced 2 od Liv?

Jak neztrácet čas při podzimním mytí kola?

 12.11.2023     0

Jestli pro vás sezona nikdy nekončí a tlející listí a rozbahněné cesty pro vás nejsou překážkou, pojďte se podívat na pár rychlých tipů, jak neztratit sobotní dopoledne zdlouhavým čištěním kola.

Test: Kellys Levante - odolná větrovka volnějšího střihu

 10.11.2023     0

Větrovka je jedním ze základu šatníku každého cyklisty. Většinou je její materiál buďto odolný a po sbalení objemný, nebo lehký a dobře sbalitelný. Kellysu se u modelu Levante podařilo tyto dvě vlastnosti zkombinovat takřka ideálně, i když pár much na této větrovce přeci jen najdeme.

Mini bikepacking na ostrově Utö

 09.11.2023     0

Brázdění štěrkových cest na ostrovech v Baltském moři představuje snad to nejpříjemnější, co může Švédsko cyklistům ze světa nabídnout.

Světla - vidět a být viděn je základ bezpečnosti

 07.11.2023

Jako přilba patří na hlavu, na kolo patří světla. Zvlášť tehdy, jezdíte-li po silnicích s provozem nebo v „městské džungli“. Potřebujete je? Můžete vybírat u nás.<br /> <br />

Úrazy hlavy – kraniocerebrální traumata

 06.11.2023     2

Cyklistika je nádherný sport, který nám přináší spoustu obohacení, ale na druhou stranu je třeba počítat i s určitými riziky. Drobné úrazy a oděrky k tomuto sportu prostě patří a jsou jen drobnou daní za nezapomenutelné zážitky. Jak ale rozpoznat situace, u kterých nám může jít dokonce o život?