• doktor z hor

    uz dlouho posilhava po Reignovi a zacinam hladit prasatko ze ho rozbiju, ale ted kdyz sem zjistil, ze zatimco v USA se prodava nejdrazsi Reign 0 za 3100$ (cca 47K) tak za tu stejnou cenu se unas prodava Reign 2 – CHCE SE MI BRECET :'(

    Nemate nekdo napad, jak toho vyuzit? Nikde na netu sem je v e-shopu ale nenasel. Nejlevnejsi letenky se do usa daji sehna kolem 10k (New York). Tak nevim… Myslite si ze modely 2009 budou levnejsi? Meli by ne?

    Mimochedem nevite jakej bude rozdil mezi modely 2008 a 200? fotky modelu 2009 jsou tady

    0 0
    • doktor z hor  

      jo mimochodem.. nevite kde zjistit kolik Reigny vazi? nikde to nemuzu najit

      0 0
      • scret  

        taky jsem to nemohl najit,ale myslim ze letosni dvojka bude mit neco kolem 14,5kg…

        az mi prijde tak zvazim!

        0 0
        • doktor z hor  

          kupujes Rign2? tak to sem zvedavej… na tech fracouzskejch strankach jak tu psal Pijer udavaji ze dvojka v Mku ma vazit 13,91kg (asi bez pedalu). tak to pak zvaz ato to muzem porovnat. zajimalo by me jakou kupujes velikost a kolik meris cm? 

          0 0
          • scret  

            merim 181 a beru Lko…

            0 0
            • Pavlos  

              zajimave merim 183cm a jezdim vzdycky Mko:)

              0 0
              • scret  

                Reigna? Mko by bylo vysoky v poho, bohuzel bych se tam uz nenaskladal, Reign je hrozne kratkej…

                0 0
                • doktor z hor  

                  hmmm,. tak ja mam 180cm… to bude zase rozhodovani… :(

                  0 0
                • m4jK  

                  Ja mám 183cm a kúpil som si Mko, Lko by bolo na mňa moc veľké a nemotorné.

                  A to, že je posed kratší, je dobre. Ten bike není XCčko, ale AM/Enduro, takže takýto posed je prínosom. Posed sa dá prípadne natiahnúť použitím zahnutej sedlovky,

                  0 0
                  • doktor z hor  

                    no ja doted jezdim Schwinn Mesa, vel. M a ten je pro nekoho taky docela asi dost kratkej, takze potom asi ok. Kdyz sednu na kamosuv Rockmachine, tak si pripadam natazenej jak na motorce :)

                    0 0
                  • doktor z hor  

                    OJ! ten tvuj je fesaaak… taky takovyho chci :)

                    0 0
                  • pitos  

                    tak nějak…zaleží co od toho očekáváš,osobně bych pro výšku kolem 182cm volil Mko ale záleží na moc věcech,základ je na co ten bike chceš.

                    0 0
                  • scret  

                    no ja to na XC mit budu:) a sedlovku zahnutou budu davat stejne i na Lko:)

                    0 0
          • scret  

            no ja sice beru dvojku,ale jeste se bude tunit, tzn. zvazim ji a pak zvazim po tuningu…na coz jsem dost zvedavej!

            0 0
            • doktor z hor  

              a co planujes za zmeny? a jakej vidis ty osobne rozdil mezi Regin2 a 1? Myslim jako co je zanedbatelny a co je skuutecne velkej posun do vyssi tridy? Brzdy, vidle, prehazka…?

              0 0
              • scret  

                zmeny zatim neprozradim!:) celkove se bude ale odlehcovat…

                no jednicka ma lepsi vidli, ikdyz Fox by stejne musel na tuning k Milanovi… celkove lepsi brzdy, kliky, sedlovku atd. atd. a to si myslim ze je zrovna zbytecny… Stroker Ride bohate stacej, Trail maj navic jenom regulacni kolecko na pace (pro me zbytecna vec, prsty mam dlouhy) kliky se vicemene tocej furt stejne, maximalne jde o hmotnost a prestiz, sedlovka atd. jakbysmet

                navic brzdy uz mam svoje, uplne novy…

                ram je krom barvy stejnej, a tlumic je tam taky RP2 jako na Reign 2…

                0 0
                • doktor z hor  

                  a kolik tak pocitas, ze te ten tuning bude asi tak stat? nebylo potom lepsi koupit jedničku?

                  0 0
                  • scret  

                    nebylo,protoze bych do toho vrazil stejne a poc. investice bude vetsi…

                    0 0
                • assassin  

                  jen poznamka…co jsem koukal tak stroker ride ma i uplne jinej trmen.....

                  0 0
                  • drtyc  

                    krom toho

                    Hayes Notice

                    Some Strokers (Ryde and Trail, not Carbon) went out with inadequately greased master cylinder o-rings. In some cases, this causes a slow lever retraction. We've created a service kit that consists of a small dish of DOT-4 compatible grease and a lint-free applicator swab. All you need to do is to remove the pushrod from the master cylinder, apply grease to the top of the master cylinder (with the piston pushed into the cylinder), allow the piston to rise and apply grease to the o-ring. If done correctly (it's a piece of cake), there's no need to re-bleed the brake. From start to finish, it takes about ten minutes, tops. And one kit contains enough grease to service about five sets of brakes. Owners of affected brakes should take them to an authorized Hayes dealer to have the service performed.

                    0 0
        • kali222  

          odkud ho kupujes? klidne mail…

          0 0
          • scret  

            proc?:) to jeste nevim, zalezi kde mi ho budou schopny sehnat..

            0 0
      • Pijer  

        Váhu najdeš třeba na Francouzských stránkách Giantu

        0 0
        •  

          Dík za fotky novejch modelů, už jsem se bál že vymyslej něco novýho i u Trance a já budu šetřit na novej model. Ale na žádný výrazný změny/odlehče­ní/geometrie to nevypadá a je to jenom o designu. Takže si svýho Trance X1 budu hejčkat i příští rok.

          0 0
          • mr.antik  

            obávám se, že tyhle gianty něco vydržej, takže možná vydrží až do důchodu :-)

            0 0
    • mr.antik  

      Tak za takovou slevu by se výlet do USA vyplatil. Ještě bys tam mohl nakoupit pár nějakejch dílů a na letenku máš vyděláno. Mám pocit, že naši dovozci to taky tak dělají :-)

      0 0
    • fousek  

      No Reign2 se u nas prodava za min , ale oproti americe je to fakt sila

      0 0
    • scret  

      tak nevim jestli jsi sehnal, asi nejspis podle toho do jaky velikosti jsi sel… Lko totiz nemaj snad uz nikde…:(

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.