• Tak jsem se rozhodl, že si udělám radost novým celopérem Reign 2 07. Jelikož nejsou další finance na upgrade, tak se chci zeptat na Vaše názory a zkušenosti ohledně těchto komponentů vzhledem k mé váze 90kg a to: vidle ROCK SHOX Tora 302 – Solo Air spring – 130mm Federweg – adjustable rebound a brzdy AVID Juicy 3 – 185mm / 160mm disc. Co říkáte na ostatní komponenty vzhledem k ceně 44900 kč?(www­2.giant-bicycles.com/de-DE/bikes/mounta­in/184/27706/ )A­hoj

    0 0
    • dieegoo  

      Za tuhle cenu pořídíš 06 model s nixonem… viz thread o GT i-Drive

      0 0
    • goofy  

      Mam na tebe dotaz. Vidim zejsi zvolil 18"velikost.Kolik meris a mas spis delsi nebo kratsi nohy?

      0 0
      • Manas  

        Aaa pan se chytil nakonec :-)

        0 0
        • goofy  

          Mno…Jeste si musim zjistit zitra jakou tam maji tu velikost ;o)

          0 0
          • pitos  

            A kolik měříš?

            0 0
            • goofy  

              187cm, ale delsi nohy a kratsi trup…

              0 0
              • Baunny  

                Ahoj…Nevím,jestli ta 18cka nebude na tebe malá. Ja mám Reigna ZERO 07 16cku a mám sedlovku pomalu na max a to měřím 162cm. Jinak myslím dobrá volba. (No…taky jak jinak,když to jezdím)…:-)))

                0 0
                • goofy  

                  No ja vetsinou vozil vsude 400mm sedlovku, protoze mam pomerne dlouhe nohy, ale zase je Reign pomerne kratky… No zkusim se na tom svezt, ale stejne furt nevim kde na to vzit :-)

                  0 0
              • Andrzej  

                ja bych bral 18" sedel sem na 20" reignu i trancovi a rozhodne bych na nejake jezdeni z kopce takovou velkou potvoru nechtel..... jo a merim taky 187cm…

                0 0
                • BB  

                  tak to nemohu souhlasit, Reign by se měl vozit s krátkým představcem, max 8–9 cm a nedovedu si představit chlapa se 187 cm na velikost M s 8 cm předtavcem. Seděl jsem na M a to mám 182 a na mě to bylo krátké. A pokud na to vrazí 12 cm představec, tak dost nakopne jízdní vlastnosti.

                  0 0
                  •  

                    Mám 175 cm, kratší nohy, delší trup, představec 8cm, sedlo posunutý úplně vzadu a je to tak akorát, Reign 07 je dost krátkej.18 na 187 cm a delší nohy – to Ti bude asi malý.

                    0 0
                  • Andrzej  

                    kazdemu to vyhovuje jinak.....

                    0 0
                • dieegoo  

                  Tak s tím bych také nesouhlasil. Já mám 180cm, Trance 18" a myslím, že větší rám by mi vůbec neuškodil. Sedlovku mám vytaženou na maximumm a celkově je ten rám dost krátký, takže na 187cm 18" určitě ne.

                  0 0
                  • pitos  

                    No a já mám 183cm a nedovedu si představit že bych jezdil na té 20".(mam trance)Představec 9cm a chci 7cm.Sedlovku mám zkrácenou z 400 na 290mm.Nohy mám k výšce myslím přiměřené. Ono záleží co preferuješ za ježdění,co od biku očekáváš.

                    0 0
                • goofy  

                  Tak jsem porovnaval, a 18" Reign je stejne dlouhy jako M Manik a ten se mi nijak kratky nezda… Kdyz pripoctu vyzsi rama delsi sedlovku. No uvidim jaka velikost tam je a treba tam nakonec bude ten 20". Si nejsem ted jisty.

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Od stolu vidim v geometriich 16mm rozdil. To jsem nejak nepochopil tu geometrii Reigna. Asi pro pouziti silnicni sedlovky bez moznosti zasunuti… a to mam kratky ramy rad.

                    0 0
                    • goofy  

                      Hmm.. No ja jsem napocital 6mm, ale asi by fakt byla lepsi 20". Ale zase bych chtel casteji jezdit se zasunuou sedlovkou… No asi zase utru slinu a budu cekat dal na fulla :-)

                      0 0
                      •  

                        K Reign 07 ještě jednu poznámku. Nelze v rámu vozit košík a 1/2 litrovou flašku – nevejde se to tam a flaška přimáčkne lanka k rámu. A to mám košík s bočním nandáváním láhve. Holt to budu muset řešit kejmlem, ale je to škoda, neb při vyjíždkách kolem baráku by flaška stačila.

                        0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Manik 06 M – TTT = 595mm Reign 07 18" – TTT = 579,12mm

                        0 0
    • Misfit  

      Myslite ze bude stacit velkost 22 ked mam 196cm a dlhsie nohy?

      0 0
      • Gorgov  

        ked mas 196, premejslel bych o 29" ale jinak bude 22" strašná koza u malý ti určitě nebude.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.