• websky.cz

    tak se nam blizi, hodte do tohoto threadu, kdo jedete a jak budete poznat, priklad

    ja :) stribrna merida matts, cervena bellka na gebuli, tretry nike, dres jeste nevim, chci si koupit zitra novej ;)

    0 0
    • TinkTink  

      Ja jedu…

      Bajk: www.tink.wz.cz/…1/index.html dnes aktualizovany – takze to zitra jeste vycistim a namazu a jedu :))…jeste teda trosku zalepim sedlo, ale to je fuk…

      Dres: Asi naka Diadora Racing…

      Botky: kdyz si zitra pohnu, tak budou i cerveny :o)))) (proste bahno je bahno…)

      Blembak: Casco VIPER – vice mene cervenej…tam jedinej napis „Tink“…vzadu ozubenej zavinac…

      Jinak zadny jiny poznavaci znameni…akorat – divnej posed :o)))

      0 0
      • Aiax  

        No vida jak 100mm prospelo ty meridacky dolonsky geosce… Mozna kdyby tam clovek dal 120 tak by se na tom dalo i jezdit :))

        0 0
        • fousac  

          se 120mm to ma otaku a to uz je sileny… to aby jeden s sebou vozil stafle quli nasedani… a nic pro lidi s akrofobii, ta vejska je strasna.. :)

          0 0
        • TinkTink  

          To by neslo…uz takhle je to hodne zvedly…mel jsem na tom Psylo…120mm chodu nastavenych a bylo to zvedly jak nevim co :) (krome toho, ze teda to psylo melo hooodne kratky sloupek a jizda na tom by byla sebevrazda :) )

          0 0
    • mastihuba  

      tmavomodrý 4ever hazard, černá MET, modro černý dres DeMarchi – pojedu ze zadních řad abych vás nebrzdil.

      0 0
    • Palo TT  

      cierny Giant NRS, cerveny dres, fialova helma, camel + oscar na chrbte

      0 0
    • SavaH  

      Šnek někde vzadu s obvázaným levým zápěstím(o:=

      0 0
    • Darkson  

      já mám šedýho Instincta ale nejlíp mě poznáte podle kérky na pravém lýtku:-)

      0 0
    • fousac  

      uzasne syte cervena fullova merida… :) (zadni stavba ala norco.. :)

      a fousy na tlame..

      0 0
    • default  

      Sedivy RB Speedster na hlave voprejskana soffatka, drez kostlivec, postava kostlivec, pozice nekde vzaaaaadu… ;-)

      0 0
    • McBlacky  

      modrý cube HT ocelák, stříbrná vidle, na sobě nějaká moira, modrá helma.

      0 0
    • websky.cz  

      tak sem si dnes koupil nadherny zeleny merida dres :) budu zarit jinak douffam, ze nebude pocasi na dlouhe kalhoty nebot zadne nemam :) jen nohavky

      0 0
    • Lada1  

      nechci vam do toho kecat (sam se neucastnim a nechapu jak muzete jet na zavod, kdyz hraje Banik :-) ) , ale myslim, ze by nebylo od veci kdyby nekdo napsal na nejakou cedulku „BIKE-FORUM“ a tam jste se sesli a poznali.

      0 0
      • websky.cz  

        banik? kde to roste? :) jinak ten napad jsem mel uz v jinem threadu o drticovi, akorat treba se nekdo nechce s timto forem spojovat a potrebuje najit jen jednoho kokretniho lcoveka,nebo tak neco :D

        ale spis me zajimalo kolu lidi odtud pojede

        0 0
        • Lada1  

          ikdzy chce nekdo najit jen nekoho konkretniho tak ho lepe najde bod cedulkou bike-forum mezi 20 lidma nez na rozloze 2ha s par stovkama lidi

          0 0
    • Pietro  

      Jedu na prvni takovou akci tak jsem moooc zvedavy. RB 1300 – sid modra, cervena Marzochi. Asi cerveny dres ale rano bude zakryt cernou vestou.

      0 0
      • wertigo  

        vestu ??? no jestli pocasi bude jako dnes tak je to trosku zbytecne…

        0 0
        • Pietro  

          Kolem sedme rano vyrazim normalne na kole do prace a s vestou je to pohoda (je to jen neprofuk zepredu) , a taky na horach ci v podhuri je vzdy o neco chladneji nez v Ostrave znam to mam v beskydech chatu.

          0 0
          • wertigo  

            jak si na to zvykly tak o.k. ja jen ze v prvnich 20-ti km je zrovna stoupani na Pustevny a pak v tom paraku tahat vestu v baglu dalsich 80km – me by se nechtelo, to radeji rano 1–2 hodky trosku klepu kosu, no treba bude hnusne a nahore bude 15st a vesta se bude hodit celou cestu – to bych vam ale nepral…

            taky jsem v Beskydech parkrat byl, mam to od garaze na Pustevny 20km :-)

            jinak at to slape a uzijte si to fsichni!

            0 0
            • Pietro  

              Zadnej bagl netahnu vestu slozim do kapsy dresu ze ktereho pred tim stoupanim vyndam carbogel a jedu v klidku nahoru.

              0 0
    • admin  

      kolo viz „bikes“ dres De Marchi – oranzovo cerny helma MET Anaxagore

      0 0
    • K2  

      Jedu na žluté K2

      0 0
    • Darkson  

      A jak to kdo budete hnát? Já jedu s tátou, kterej se takovéhle akce účastní poprvé. Takže pohodovej celodenní výlet, už se těším.

      0 0
      • websky.cz  

        ja mel jet puvodne taky s tatou (pristi rok 60) jezdi cely leto a ma na to, ale nejak se nachladl nebo co takze jedu z kamosem, ale puvodni zamer jet to na pohodu jako celodenak trva proto jsem si jako svoji prvni akcivybral drtice a ne neco jineho na podzim zkusim asi merida bike tour ci jak se to jmenuje

        0 0
        • Darkson  

          třeba bude čas i na pifko :-)

          0 0
          • websky.cz  

            tak ja tu ceduli holt udelam :) jasne ze bude jinak kdy vyrazite?

            ja dnes tak kolem pate z Brna ubytuju se a du se prihlasit

            0 0
            • Darkson  

              my tak v půl 4 z prahy. doufám, že přijedem nějak rozumně. na poslední akci jsme dorazili o půlnoci a šli spát ve 2– fakt na nic

              0 0
              • websky.cz  

                cely rok travim v praze, kde se tam da rozumne jezdit nekde v okoli Letnan a Cakovic?

                0 0
                • Darkson  

                  chlape, já bydlím na opačným konci Prahy. Moc možností tu není- Točná, Zbraslav, Davle, Prokopské údolí, Černošice, Karlštejn…

                  0 0
            • ota  

              docela se na Tvé dílo těším,to bude jak na letišti :-)

              0 0
              • websky.cz  

                nebot jsem tu v Brne na dovolene a nemam tady riskarnu, bude cedule vypadat takto: http://websky.cz/cedule.jpg

                jednak budu dnes evcer na prezencce (bysme mohli dat pivo, at se zasobime sacharidy) a pak asi zitra na startu :)

                0 0
                • Beeda  

                  Hele to zni skoro jako BIKE-FOR-RUM.cz :-)) B.

                  0 0
                • McBlacky  

                  pivko dneska večer bych dal, ale my dorazime tak ve 22 spíš pozdějc, takže až se tam vylíhnou dva vopruzoři co budou všechny budit tak to budu já s Ječnákem :-)

                  0 0
                  • ota  

                    pivko snad poteče i po dojezdu…pro nás pomalejší :))

                    0 0
                • TinkTink  

                  Hele…kde byla ta cedule? :)

                  0 0
                  • websky.cz  

                    psal jsem to tu uz trikrat :) u me v baglu nebot jsem rano nestihl start a vecer uz byli vsichni v prr.. kdyz jsem dojel

                    takze pokud nekdo paril s nama do te jedne v noci na u stolu co byl hned vpravo od vchodu, tak se zname :)

                    0 0
                    • TinkTink  

                      V kolik jsi vyjizdel ze startu? My 7:40 az 7:50…tak nak… :)…No a odjeli jsme z tama po vyhlaseni vysledku…jsem rad, ze jsem se nemusel plazit ze Vsetina do Vizovic po tme… :)

                      0 0
                      • websky.cz  

                        tys jel dom po vlastni ose? :-O my vyjizdeli nekdy kolem 7:45 ale jeli jsme prumer tak 10km/h protoze ja jsem louda, halvne v technickych sjezdech si nejsem moc jistej, no a popravde dlouhy kopce jsem slapal taky na nejlehci prevody ale ke konci jsem se zlepsoval pomahalo dat si pivo, pak sjem se z kopcu nebal a kdyz se spustil dest tak jsem nevidel pres brejle a jel jak drak :D uz vim co budu trenovat na dalsi rok: sjezdy a frekvencni slapani do kopcu

                        z me jizdy mel radost muj spoluputovnik vlastik, ktery se radoval z toho, ze cele pustevny vyjel pod aerobnim prahem :D, ze to by necekal

                        a ja se trochu setril protoze jsem nedokazal odhadnout jestli mi na konci budou zbyvat sily

                        0 0
                        • TinkTink  

                          Ne ne…nastesti ne…ale nemam rad ty uzky cesticky v aute :)…idealni to bylo v tech 5 rano…to si clovek jel po prostredku a bylo to v pohode :o)

                          Skoda, ze jsem si te nevsim…jsme museli vyjizdet ve stejnou chvili…

                          Ja si taky vyjel pustevny pod aerobnim prahem…to vis…lanovka ja lanovka :o)))…58,– neni moc :)

                          0 0
                          • websky.cz  

                            to se pak davaj vsechny kontroly :) ale tech lanovkaru bylo myslim vic

                            0 0
                            • TinkTink  

                              Jo…moje pritelkyne a tak :)))…jako ja to moc neresim…pro me to neni zavod, ale prijemna projizdka s bajkerama…i bez ty lanovky bych ujel to co jsem ujel…ale nebylo by to tak prijemne :))

                              0 0
                              • websky.cz  

                                pro me to nebyl taky zavod (umisteni tomu opdovida), ale rikal jsme si ze se pokusim tu trat ujet tak jak ji poradatele pripravili, kdyz uz si s tim dali tu praci projizdka to byla v kazdem pripade nadherna, my na tom vystupu na pustevny dost ztratili, nahore jsme byli kolem mezi 12 a 13

                                0 0
                    • McBlacky  

                      hele my pařili u toho stolu na trávě vpravo, když jsi stál ve dveřích chaty a koukal ven :-)

                      0 0
    • hanz  

      Giant vt2-viz. bikes na chrptě zelený mule no papuli viper-oliva na sobě dres s velkým nápisem CRAFT a všude suchý blato

      0 0
    • ROMAN_BIKE  

      Teď ani nevím – proběhlo na Drtiči nějaké stkání vás tady z bikefora? Jinak mohli jste říct, klidně bych to vyhlásil i přes mikrofon (popř. jej někomu půjčil)

      0 0
      • McBlacky  

        spíš ne… kromě Tinka :-) ale potkali jsme pár týpků co tady píšou, který jsme znali už dřív

        jo a dík za dort z tomboly, byl dobrej :-)

        0 0
        • TinkTink  

          No ja tam potkal docela kotel lidi co znam a dalsi kotel lidi co neznam :o))…tak jsem se vsema ani nestih pokecat…

          Tombola – pohoda…ale musel jsem davat velkej pozor abych slysel…

          0 0
      • fousac  

        par dalsich nicku z fora ma i tvare..

        no ale uz sem videl i Tinka.. :)

        0 0
      • websky.cz  

        ja sice tu cedulu udelal, ale rano nestihl start :) asi o ctvrt hodky a vecer prijel az vecer, kdyz tam bylo uz jen asi 15 lidi ale zato jsme vydrzeli zapijet dojezd az do jedne v noci :) no takze jsem mel pocit, ze je to akce pro 20 lidi, rano jsem potkaval ty same ksichty, na trati ty same ksichty a vecer opet :) kde bylo tech 400 lidi? :-D

        jo byla to super akce, az na tu bourku co nas chytla za vysokou, krup tam bylo, jak kdyby snezilo

        jestli to cte Pavlina, tak ji zdravim i jeji dve kamosky z Brna

        0 0
      • websky.cz  

        jinak vysokou jsme samozrejme neobjeli, chybela tam znacka, ktera by nas na ojizdku upozornila, takze tady mate fotku, aby ste verili, ze jsme opravdu tak blbi a tesne pred bourkou si to dokazeme „zkratit“ :) http://websky.cz/…a_websky.jpg z tech mraku co tam jsou trochu videt tak 10minut nato zacaly padat kroupy a nasledoval dost dobrej lijacek

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.