• ROMAN_BIKE

    Ahoj bajkeři,

    zakládám tady tuto diskusi k letošnímu ročníku Drtiče, můžete se tady ptát na cokoliv (jen trasu vám neprozradím, je tajná, bude to zase překvápko :-)

    Dvakrát trať vedla přes NJ a ValMez a letos vás chceme překvapit opět s nějakou trasou, která by byla aspoň z části nová, která se ještě nejela. Jen ji ještě odzkoušíme, až roztaje sníh a uvidíme ;-)

    Jasné je naopak datum, sobota 15.6.2013

    Anketa: Přijedete letos na Drtiče?

    23x
    52%
    11x
    25%
    0 0
    • ROMAN_BIKE  

      Jo a dnes, 15.2., bylo zahájeno hlasování ohledně barvy triček, tak jestli o ně máte zájem, mrkněte sem:

      http://www.drticbike.cz/…-a-dresy.htm

      Hlasovat se bude tak týden-dva a potom začneme s přihlašováním

      0 0
    • ROMAN_BIKE  

      krátké info, dnes 4.3. bylo zahájeno přihlašování

      http://www.drticbike.cz/drtic/

      0 0
      • Pavel  

        Poslal jsem přihlašovací e-mail :)

        0 0
        • ROMAN_BIKE  

          doufám že jsem odpověděl :-)

          jinak během prvních 2,5 hodin se přihlásilo 33 bajkerů

          0 0
          • Pavel  

            ano, díky, už mám číslo :)

            0 0
    • mikryn  

      Škoda, že se to kryje s Galaxy Petyšou v Rožnově.

      0 0
      • nox159  

        a s mojima narozkama hlavne :D

        0 0
      • bosmilan  

        Jelikož i Drtič se dá jet v „závodním režimu“ ,tak u mě jednoznačně vyhrává :-)

        0 0
      • ROMAN_BIKE  

        to mě taky mrzí, když se to sejde s jakoukoliv akcí v okolí. Chtěl jsem aby byl o týden dříve, ale bohužel to zas nepasovalo ostatním, co se na organizace podílí. Tak snad se to příští rok nějak podaří…

        0 0
    • kámen úrazu1  

      Už lanařím kamarády. :-) Po letech chci jet. Dovolenou přes víkend už mám rezervovanou.

      0 0
      • Zerocool  

        pekne!!

        0 0
      • ROMAN_BIKE  

        pozor, za pár dní (nebo hodin?) už bude vyhlášen stop stav v přihláškách…

        0 0
    • mr.nikdo  

      A zase mi to nevyjde kvuli zmenenemu terminu :-(

      0 0
      • ROMAN_BIKE  

        myslím že to po pár ročnících zase posunem, tedy chtěl bych to posunout :-) a pak zase po pár letech zpátky :-)

        0 0
    • ROMAN_BIKE  

      normálně se vůbec poprvé stalo, že od zahájení přihlašování se během prvních 24 hodin přihlásilo neuvěřitelných 133 bajkerů. To se určitě ještě nikdy nestalo :-)

      0 0
      • Fran-tic  

        sakra sakra sakra, už píšu mail, dokud jsou volná místa :)

        0 0
        • ROMAN_BIKE  

          to snad ne :-)

          tedy teoreticky, kdyby to šlo stejným tempem, tak do týdne je stop stav. To se ale nestane :-)

          0 0
          • Rubi  

            mas tam dalsi 2 a k tomu pribude dalsi 3 znami, je to super akce :)

            0 0
          • Fran-tic  

            no mail jsem pro jistotu poslal. Stejně top stav nastane jako vždy :)

            0 0
          • had_zachau  

            Behem par dni budu prihlasovat 5 lidi, takze aby to nebyly slova proroka :)

            0 0
          • ROMAN_BIKE  

            ještě to není ani celý týden, od začátku přihlašování a už je přihlášeno přes 300 lidí…

            nevím co se letos děje

            jako by byli všichni nějak více natěšení a nemohli se dočkat :-)

            stop stav nastal v posledních letech vždy, ale nejdříve vždy v posledním týdnu (asi hodně lidí čekalo, jaké bude počasí). Minulý rok to bylo ale už o něco dříve, asi o týden.

            Jak to bude letos, tak se neopovažuji odhadnout… no rovnou se toho děsím… :-)

            0 0
      • PeSi  

        kdyz se neco dela dobre tak se to vzdy vyplati, pokud clovek vydrzi! sak pockej za pet let:)

        0 0
        • ROMAN_BIKE  

          no zas nechci aby účastníci nějak moc přibývali, přece jenom ty trasy nejsou natahovací a několik km po startu to vždy znamená špunty. Leda že by se několik km jelo po široké silnici… to by bylo účinné, ale zase mi to nepasuje k Drtiči, když to není závod, že jo.

          0 0
          • Fran-tic  

            tak tak, teďka mi to přijde jako ideální stav. Tedy jako třeba 4 roky zpět to bylo ještě lepší díky menšímu počtu lidí (i kvůli dešťovým podmínkám), ale to k tomu patří. 90% trasy člověk stejně projede s max 5ti lidmi okolo :)

            0 0
            • ROMAN_BIKE  

              jo jo, to že

              90% trasy člověk stejně projede s max 5ti lidmi okolo :)

              tak to je štěstí, že je to tak :-)

              0 0
      • mastihuba  

        dokud tam jezdilo tak 300lidí tak to ještě mělo jakž takž kouzlo. Časem to byla povinnost a pak se to nějak znechutilo frontama v hospodách, člověk asi 2× nevstoupí do stejné řeky.

        0 0
        • Paja  

          300 ani ne, klidne i 500 nebo 550, stejne do cile obvykle tak 50 lidi nedorazi.

          Deni v cili podle me dost ztratilo na atmosfere presunem od chaty na stadion. Lonsky rekordni pocet uz by mozna byl problem, ale pri poslednim kdy byl cil pod sjezdovkou u chaty – 2004 -podle panoramat, co Roman nafotil, louka bez problemu pobrala pres 400 lidi vc. doprovodu, takze pokud by se využilo cele okoli chaty, 500–550 by bylo v pohode, a to i z hlediska uvodnich kilometru. Jina vec byl, co si pamatuju, pristup obsluhy na chate trochu ve stylu Hospody na mytince. U hospod po trase taky dost zalezi, jestli je kontrola na chate, ktera je tam jako hospoda jedina nebo je to treba na Solani nebo Lyse, kde je tech okynek nekolik.

          0 0
          • Jaroslávek  

            Vloni nám ten dojezd trochu uklouzl, na druhé straně ten maník z Ivančic by tam možná jezdil ještě doteď.-)

            0 0
            • Paja  

              …se obavam, ze letos forma lepsi nebude, rozhodne TRko do kapsy…

              0 0
              • mastihuba  

                Dojezd po 20h jsem ochotnej akceptovat. :)

                0 0
                • Paja  

                  …a ja myslel, ze uz to nejezdis, plny hospody a tak ;)

                  0 0
                  • mastihuba  

                    Tak nikdy neříkej nikdy… :) nechápu jak to někteří objedou do tomboly se zastavkama v restaurcich. Na tobě se mi líbí že i přes stavbu stále bojujes

                    0 0
                    • Jaroslávek  

                      On nebojuje, ale užívá si to.-)

                      0 0
                    • Paja  

                      Tak meli jsme i takovy rocniky, treba v tom roce 2004, jsme se na louce pred chatou povalovali uz davno pred zacatkem tomboly, a pak jsme jeste jeli na kolech 15 kilaku k Radimovi domu…na druhou stranu je potreba rict, ze ikdyz jsme tehdy asi na tom byli lip, tak zrovna tehdejsi rocnik mel o cca 25 km a 500 vysk. metru min nez lonskej.

                      No bojuju, driv jsem jezdil i normalni zavody, coz me ale prestalo bavit, takze nastesti nemam pocit, ze bych si neco musel odpirat a snazim se uhajit prostor aspon pro ty nase ulety a Drtice…

                      0 0
                      • mastihuba  

                        2004 sem se dost zasekal ve sračkách při výjezdu na velkej javorník protože jsem to nestihnul před deštěm a dole za rožnovem mne chytla pěkná sprcha. Teda jestli se mi to neplete s nějakou jinou akcí, přeci jen už paměť neslouží.

                        0 0
                        • Paja  

                          …ja myslim, ze se Ti to plete s r. 2005 kdy se jela stejna trasa, tehdy jsme se stavili v Roznove v hospode, a protoze se schylovalo k bource, zustali jsme tam asi 2 hodky, diky cemuz jsme poprve nestihli tombolu.

                          0 0
                          • mastihuba  

                            tak ti nevim ten rok se jelo na velkej javorník terenem a 2005 se tam jelo po asfaltu. a ja zmokl určitě v lese. A koukam že i ja sem tam byl 17:45 a jestli se nepletu tak jsem tenkrát i něco vyhráál. :)

                            0 0
                            • Paja  

                              To mas pravdu s tim asfaltem, jestli neco spadlo i 2004 si uz teda nepamatuju, ale kazdopadne jak doukam na dojezdovku jsme se tam tehda povalovali docela dlouho, dojezd 16.45.

                              0 0
                              • mastihuba  

                                Bob 16:15 :) to sem eště jezdil na pevňáku a šlo to, od te doby co sem pořídil fula tak to de dohaje zelenýho :)

                                0 0
                                • Paja  

                                  Si budes u Miss S muset poridit nejakyho 29 pevnaka…;D

                                  0 0
          • ROMAN_BIKE  

            jo jo, lyžařská chata na sjezdove se mi taky více líbí, prostě to prostředí více v přírodě je mnohem hezčí.

            Ale… asi jen do 300 účastníků, pak se už množily stížnosti, bylo tam čím dál více. Hlavní problém byl s vodou, jak kuchyň tak ubytování na místě (v pokojích i ve stanech) se neměli kde umýt, dnes si může dát sprchu každý. Vapka tehdy také nepřicházela v úvahu. Prostě zázemí je dnes lepší, navíc kdyby pršelo, tak se myslím všichni účastníci dokáži schovat pod střechu tribuny. Na sjezdovce by se ani do chaty nevlezli… ani těch 300–400 lidí. Také se startem problém, když se startovalo po sjezdove kolmo nahoru, tak paráda, líbilo se mi to, ale roste tam nějaká rostlinka, tak to už také nejde a start dole z cesty nebyl tak pěkný (ti vzadu ani neslyšeli), jako dnes z oválu ploché dráhy. Prostě těch důvodů je více.

            0 0
            • Paja  

              To s nedostatkem vody na chate jsem nevedel, ale s destem to mas stejne tak, ze pokud bude pri dojezdu prset, tak stejne nikdo nebude posedavat nejak dlouho na tribune a brzo zmizi pryc, navic i na te louce by se to dalo vyresit takovym tim velkym stanem-hangarem s oddelavacima stenama, co se na zavodech casto pouziva.

              I se startem mas pravdu, ale kdyby se startovalo na tom hornimparkovisti a silnici dole podel stadionu, tak by to taky slo.

              0 0
              • mastihuba  

                Není na tebe brzo? :)

                0 0
              • ROMAN_BIKE  

                jo jo, jasně že když se chce, všechno jde,

                ale zvážili jsme všechny pro a proti a při těch počtech 600, 700 až 770 bajkerů minule by to na chatu určitě nebylo.

                0 0
    • Pavel  

      Já jsem asi malej bůh… Právě se na Drtiče přihlašuje i moje manželka.. :-))

      0 0
      • Smazaný účet  

        tak hlavne aby ti neodjela o hodinu:DD

        0 0
        • Pavel  

          Kývla, až když jsem jí poněkolikáte řekl, že to opravdu celé jet nemusí, že na medaili stačí pár kontrol… ;-) A jako bonus jsem si vyřešil „problém“ s odvozem… :)

          0 0
          • Smazaný účet  

            jenom aby ti neprisla smska…„uz mi to neslo, tak jsem se vratila, cekam na tebe u baru a uzivam si pivecka. Dneska ridis ty…“..;)

            0 0
            • Pavel  

              …fajn, ok, no problema… Pojedu tedy na kole… ;-))

              0 0
    • ROMAN_BIKE  

      od začátku přihlašování

      … za prvních 24 hodin se přihlásilo 133 bajkerů, jak jsem tu už napsal

      … a za první týden to je 352 bajkerů.

      Doufám že to tak nepůjde dál, to by jsme do 2 týdnů museli vyhlásit stop stav… :-D :-) :-/ :-(

      :-)

      0 0
      • nox159  

        pokud se to stane muzete zorganizovat dva drtice s odstupem trema mesice :)

        0 0
        • Pavel  

          Já bych to tak hrozivě neviděl. Se prostě jen HNED přihlásili všichni ti nadržení nedočkavci… ;-)

          0 0
          • ROMAN_BIKE  

            no jo, ale čekám kdy to utichne a zatím pořád nic, každý den přichází dlaší a další maily. Každý rok to bývalo stejné, první týden se přihlašovalo třeba 50, nebo i méně účastníků a letos najednou taková změna… tak nevím jestli nějaké záření… nebo posun magnetického pólu… :-D

            prostě mě to jen překvapilo

            přináší to ale i komplikace, dříve jsme asi měsíc před akcí rozvezli po okolních prodejnách plakáty, že se Drtič koná a kde se mohou zájemci přihlásit a pokud by byl stop stav letos mnohem dříve, tak by se už tito účastníci, kteří opravdu reagují až na ten plakát (vím to, že takoví jsou), tak najednou by se už nemohli přihlásit.

            0 0
            • Pavel  

              Tož se ti teda tímto omlouvám, jen já jsem ti tam nahnal zepár lidí, co jsem „zlomil“, že Drtič je prostě super (ač každý/á z nich řval/a, že je to šílenost:). A to včetně mojí manželky (škubala se, ale nakonec kývla)… ;-)

              Tak jestli ti to pomůže, tak já budu pro příště lhát, že je to podnik na pikaču… :)

              0 0
              • ROMAN_BIKE  

                ne ne, neomlouvej se, nějak to dopadne :-)

                0 0
        • ROMAN_BIKE  

          pořádání takové akce je dost vysilující, takže 2× a ještě měsíc po sobě určitě ne :-) tedy klidně ano, ale to by zas musel zabrat někdo jiný ;-)

          0 0
          • had_zachau  

            Nekolovaly loni nejake informace, jak se drtic presunul na cerven, ze by se v srpnu moh udelat nejaky obtiznejsi (ciste tezky teren) drtic?

            0 0
            • nox159  

              ciste tezky tereni drtic je nerealny už jen proto ze lidi nemaji soudnost, by se tam cpali i ti co neumi a na cestickach pro jedno kolo by jen delali bordel… a taky to tu fakt v tezkem terenu neni kudy namotat aby tam mohlo projet treba jen 100–200lidi – po turistickych znackach by to vadilo turistum a a nebyla by moznost se vyhnout…

              ale mohla by to byt sranda ze ten kdo vsechny useky nesjede a nevyjede na kole toho vyradi – pak by to mohla byt zabava :D klidne bych delal kontrolora s kamerou :D

              0 0
              • had_zachau  

                jj, delsi trasa by byla nerealizovatelna, to same s vetsim poctem lidi

                0 0
                • Pavel  

                  Vem mapu (případně neber žádnou) a prostě jen vyraž do Beskyd. Dají se udělat i větší šílenosti, než je Drtič, sám občas nějakou takovou akci zorganizuji (pro max 8 lidí), ale Drtič je prostě Drtič, naplánovat 130+ km na den si prostě netroufnu… ;-)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    No…tak pokud jde o silenost, tak staci zacit na Bumbalce/Radhosti a zkoncit na Prasive/Travnem nebo Jablunkove… cest minimalne, vyskovy profil jako EEG epileptika:)

                    0 0
                • Jaroslávek  

                  To jsou akademický debaty, Roman to chce takto a je to jeho věc. Však si to zorganizuj po svým.

                  0 0
                  • mastihuba  

                    podstatou toho sdělení je aby ostatní věděli jací jsou kluci frajeři

                    0 0
                    • Jaroslávek  

                      Vnímám to stejně, ale nemohl jsem si pomoci.

                      0 0
                  • had_zachau  

                    Hned se necerti :) Vim, ze to tady kdosi navrhoval tusim loni, tak sem se jenom zeptal :)

                    0 0
              • ROMAN_BIKE  

                možné je všechno, žijeme ve svobodné zemi takže se do toho může pustit každý, prostě každý si může vymyslet akci jak sám uzná za vhodné, typ akce, pravidla, trasu, vymyslet si nějaký název (aby se to nepletlo s jinými akcemi), místo startu, atd. atd. a zkusit to zorganizovat.

                Držím palce! (to myslím vážně)

                0 0
                • nox159  

                  loni jsem se dohadoval o narocnosti drtice, letost tento prispevek byl mysleny v dobrem, uvazoval jsem nad trasou a nad lidma a byl by to problem, predtim jsem to videl jednoduseji… :)

                  0 0
                  • mastihuba  

                    přiznej se. jak jsi se válel doma ta jsi měl čas se zamyslet :)

                    0 0
                    • nox159  

                      ano mam se cas zamýšlet a to porad, kazdy den mam o cca 1–2h vice jelikoz na kole jedit nemuzu a asi ani moct nebudu…

                      0 0
                      • MlokCZ  

                        Nesmíš se k tomu stavět hned tak pesimisticky. Vždy se nějaké řešení dá najít.

                        Hodně tedy záleží co si ještě představuješ pod ježděním na kole. Já mít podobný problém s rukou, tak už řeším lehokolo.

                        Tam máš dvě možnosti a to spodní a horní řízení. V obou případech se o ruce neopírá i tělo, takže žádná větší zátěž na ruce. Dle aktuálních možností ruky vybrat vhodnější variantu (určitě by se dalo naučit v obou případech řídit jen jednou rukou a je možné, že v nějaké variantě by tou druhou si šlo občas trochu pomoct).

                        Je ale jasné, že takhle to bude jen na turistiku po pěkných cestách. I když se na lehu terény do určité míry dají, tak s tou rukou to bude určitě limitující.

                        V každém případě si myslím, že to bude daleko lepší než se pokoušet jezdit na klasice. I tam existují případy, kdy někdo jezdí jen s jednou rukou, ale je to tam daleko komplikovanější a druhá ruka chybí daleko více.

                        0 0
                        • MlokCZ  

                          A kdyby bylo úplně nejhůře, tak je tu ještě varianta lehotříkolka.

                          0 0
                        • ROMAN_BIKE  

                          nevím o jaké zranění jde, ale držím Kubo palce, ať se co nejdříve uzdravíš a můžeš jezdit jak budeš chtít

                          0 0
                        • nox159  

                          zas tak pesimisticky se k tomu nestavim, ale nepujde jezdit to co jsem jezdil do tedka, myslim ze treba rychleby jsou uz unreal ale to neni pesimismus ale realita…

                          ono po cyklostezkach trasy do 50km vyletnim tempem pokud bych nejak dobastlil riditka/dal hodne siroke ( nebo zkratil posed a zvedl ho dost vysoko by to slo ) ale zase nepotrebuju jezdit za kazdou cenu to co me nikdy nebralo…

                          o lehokole jsem uvazoval ale jen chvili a zavrhl jsem to…

                          jeste uvidim, zasadni veci budu resit az po tehle sezone, zatim jsem na kolo poradne nevlezl a tedka v zime ani nepolezu jak bude venku 25°C tak se zkusim projet a uvidim…

                          Kolo neni přece vsechno a porad muzu zacit behat :D

                          0 0
                          • Mig_all  

                            Běžci mají ale jíné fórum to by jsi se musel pakovat tam!

                            0 0
                            • nox159  

                              to prave ze ne tam je to nejake prisnejsi se mi zda, tam bych si nemoh moc vyskakovat a nemohl bych tam ani moc prudit… :D

                              tady se mi libi.. :)

                              0 0
                  • ROMAN_BIKE  

                    ale vždy se dá začít, v jakémkoliv množství, např. poprvé jen 3 nebo 5 lidí, podruhé více a tak postupně

                    0 0
    • plevka  

      tak jsem se rozhodl definitivně…jedu a těším se :)

      0 0
      • Slavoš  

        Tak zatím váhám,ale v tom termínu nic nemám.

        :-)

        0 0
        • plevka  

          neváhej a registruj se , dokud je čas :)

          0 0
        • ROMAN_BIKE  

          vypadá to ještě tak na pár týdnů vahání…

          tak 2 až 4

          0 0
          • Slavoš  

            Přestal jsem váhat.Teď jen něco najet,aby to nebylo trápení v hezkém prostředí.

            :-D

            0 0
      • Martin  

        taky tak :)

        díky možnosti „kdykoliv“ zdrhnout z trasy snad bídně neumřu :)

        0 0
    • ROMAN_BIKE  

      trasa letošního Drtiče

      http://www.drticbike.cz/…13/trasa.htm

      0 0
      • jIrI___  

        Pěkné, si účastnici fest dají do těla :)

        0 0
        • had_zachau  

          Na to, ze ma byt tajna trasa … :)

          0 0
          • Slavoš  

            Dobře, pokud je to pravda, tak bych měl začít jezdit, bych tam nebyl za lemru.

            :-D

            0 0
      • Paja  

        Pekne, pritvrdili jste, pocitam, ze to bude nejtezsi trasa co jezdim Drtice…a ja nejspis s nejmensim najezdem…bude to drsny.

        0 0
        • pepek  

          Dnes je 1.4. Mlho!

          0 0
          • Paja  

            no vidis, jak je venku ten snih a jeste velikonocni pondeli, uplne jsem na to zapomnel, ze by se s tim Roman kreslil jen tak ze srandy? Ty parametry by mohly sedet…i kdyby to byl april, ja uz bych to tak nechal;)

            0 0
            • Jaroslávek  

              Jasan, světlo beru, ni problém.

              0 0
              • Martin  

                jj, světlo a kopici náhradních baterek :)

                0 0
          • ROMAN_BIKE  

            gratuluji, jsi první komu to tady došlo :-)

            0 0
      • Pajas04  

        Vtip nebo realita?

        0 0
        • nox159  

          dneska je april ne? ;-)

          0 0
          • Pajas04  

            Je, ale je to i na stránkách, komu by se s tím chtělo dělat. Délkově by to sedělo na těch 135km, což se běžně jezdí. Dále trasa měla vést po Beskydech jen z části, což vede. Takže všechno odpovídá…

            0 0
            • nox159  

              tak pokud tomu veris tak bys mel zacit jezdit 5k do te doby das a to ti bude stacit na prvni 50ku :)

              0 0
              • Pajas04  

                Myslíš, že by to bylo o tolik náročnější než loni? Tam to sice bylo hlavně počasím a bahnem, ale i tak. Tady v těchto místech jsem nikdy nejel, tak nevím jak náročné to tam je.

                0 0
            • ROMAN_BIKE  

              jo, parametry by seděly, ale trasa je to mnohem náročnější než to co se jezdí, protože je to pořád kopec-údolí-kopec-údolí… atd. :-)

              0 0
        • Pavel  

          Jednoznačně vtip, bylo apríla. Tak triviálně lehkou trasu by ROMAN_BIKE aka Drtič ergo sviňajednanaza­bitibochcezabiť­nas nevytvořil… ;)

          0 0
          • Smazaný účet  

            hmmm…ja mu na to skocil a uz jsem se dival kde asi budou zkracovacky abych nezdechnul…

            0 0
            • Pavel  

              No ale jinak teda, trasa by to byla moc hezká… :) Jen mi prostě neštymuje, že trasa se zveřejňuje až na „poslední“ chvíli…

              0 0
            • jIrI___  

              A dneska už apríla není a trasa je tam stále… :)

              0 0
          • ROMAN_BIKE  

            :-))))))))

            0 0
      • mastihuba  

        jsem zvědavej kolik lidí se po zveřejnění této trasy zase odhlásí :D

        0 0
      • ROMAN_BIKE  

        APRÍÍÍÍÍL !!!! :-)

        Omlouvám se všem, koho jsem tou trasou vyděsil, byl to prostě jen aprílový žertík ;-) A současně palec nahoru všem, kteří to odhalili :-)

        0 0
        • Martin  

          jasně, v reálu to bude 150 km a 6000 výškových, že jo :)

          0 0
          • ROMAN_BIKE  

            ne ne, to snad ani nejde :-) myslím nasbírat tolik metrů v Beskydech při 150 km :-)

            jinak jednou byla trasa asi 105 km a hodně účastníků si stěžovalo, že je to málo

            no a přes 135 je to zas moc

            tak se budu snažit, aby to bylo něco mezi tím :-)

            0 0
            • Palo TT  

              Ta aprilova trasa vyzera velmi zaujmavo, najma ta prva polovicka. Od 4K je podozriva tym, ze sa opakuje usek z minulych rocnikov. Ked to od K4 pomenis a vynechas jeden kopec mas trasu hotovu :)

              Ked spominate tych 6000vyskovych, nevedeli by ste (myslim vseobecne niekto domaci z Beskyd) pripravit GPS trasu – cyklisticku altrenativu Beskydskej sedmicky, aby sa stupania dali vyslapat na biku resp. minimum tlacenia?

              http://www.beskydskasedmicka.cz/…/mapa-zavodu

              Myslim ,ze pri tom prevyseni by ani pripadne stupania po asfalte nevadili. Ak by ste to dali na stranku ako inspiraciu na individualny prejazd v luvolnom termine, mozno by sa ludia nasli :)

              0 0
            • Pavel  

              V červnu dělám takovou miniakcičku v Beskydech a podle cykloserveru by to za tři dny mělo dát cca 150 km a 6800 metrů (beru to jako přípravu na Drtiče). Ale cykloserver s převýšením docela kecá (i až o 20 % víc, než skutečnost), jak mám ověřeno; zejména tedy v Beskydech… ;-)

              0 0
              • had_zachau  

                nejake blizsi info? :) nebo to je soukroma akce?

                0 0
                • Pavel  

                  Soukromá akce. Bydlíme (cca osm kousků) na Švarné Hance a lehce se pomotáme po „okolí“. Ale nic extra náročného, jeden to pojede na skládačce (loni jsem ho přemluvil i na Drtiče, co na tom zvládne dát, je skoro až neuvěřitelné)… :-)

                  0 0
              • Paja  

                …takze to, co mi cykloserver vyplivl – 20 % = 3400m na 125 km, tj. optimalni drticske parametry ;D

                0 0
                • Pavel  

                  jj, Drtičská „klasika“ :)

                  Prdel by byla, kdyby to fakt byla skutečná trasa. To by se mu povedl aprílový majstrštych! :-D

                  0 0
                  • ROMAN_BIKE  

                    hmmm…

                    ;-) :-D

                    0 0
                    • Paja  

                      …uz je nalomenej ;)

                      0 0
                      • ROMAN_BIKE  

                        ať už to bude tak či jinak, či úplně jinak ;-)

                        jedno je jisté, Beskydy nabízejí nepřeberné množství tras :-)

                        0 0
                        • Pavel  

                          No a je to venku… :-)

                          Datluju tedy do GPS! ;-)

                          0 0
                          • ROMAN_BIKE  

                            no, nějaký rok by se to, nebo něco podobného, mohlo jet :-)

                            0 0
        • Paja  

          Hele a ty parametry 135km/3700m jsou taky vymysleny nebo Ti to tak treba cykloserver vyhodil? Z aprilu se realita da udelat vzdycky, ze ;D

          0 0
          • ROMAN_BIKE  

            to jsem si taky vymyslel, říkal jsem si že 140 by jste už mohli prokouknout :-) a 3700 jsem střelil proto, že je ta trasa často kopec-údolí-kopec-údolí… a pořád dokola :-)

            Jinak mě ale už psali někteří, že se jim ta trasa líbí, a že bych to mohl někdy na Drtiče zařadit :-)

            0 0
            • had_zachau  

              Ja to vcera tak na hrubo si naklikal na cykloserveru, s tim, ze zacatek sem nevedel, jak namotat plus i konec a vyslo me tusim nejakych 113 km

              0 0
              • ROMAN_BIKE  

                no jo, ale to jsem tam nemohl napsat, to by nikoho nevyděsilo ;-)

                0 0
            • Paja  

              Jsem pro, sice to bude asi slusnej vyskovej masakr, ale sranda musi bejt, jak uz psal Maňas, po nasem lonskem dojezdu svetla bereme v kazdym pripade, takze proc ne…;)

              0 0
            • Paja  

              Tak mi to nedalo a na cykloserveru mi to vyslo 125km/4250m ;)

              0 0
              • mastihuba  

                Pěkná vychazka. :)

                0 0
                • Paja  

                  Je mi jasny, ze Ty by sis klidne dal i repete;)

                  0 0
                  • mastihuba  

                    Jen v nejakejch novejch botickach, posledně už jsem měl pěkný puchyre. :)

                    0 0
            • bosmilan  

              Mě se ta trasa taky moc líbí a je škoda,že se to nepojede.

              Ale zase aspoň mám další tip na celodenní výlet.

              0 0
    • ROMAN_BIKE  

      info pro všechn,

      za pár dní (nebo možná už hodin) bude vyhlášen stop stav v přihláškách.

      Poté ještě zapíšu náhradníky (např. 100).

      Prvních 50 budou mít velkou šanci, že na ně mapa vyjde.

      Ti další už menší…

      Prostě letos se všeci hlásí na Drtiče jak o život… nechápu to…

      0 0
      • bosmilan  

        A máš nějakou statistiku kolik z těch přihlášených už zaplatilo?

        0 0
        • had_zachau  

          u seznamu prihlasenych to je uplne napravo :)

          0 0
          • bosmilan  

            Se mi to nechce počítat :-)

            0 0
            • ROMAN_BIKE  

              nemám a nehraje to zatím roli, protože svou účast mají rezervovanou do 7,00 hod. v den Drtiče (30 minut před startem), až pak se může jejich místo nabídnout jiným. No a můžeme jen ze zkušenosti odhadovat, kolik jich bude… jestli 50 nebo 100 nebo úplně jiný počet…

              0 0
    • ROMAN_BIKE  

      Ahoj, tady na tom odkazu můžete hlasovat, jestli chcete změnit start na Drtiči

      http://www.drticbike.cz/…c/anketa.htm

      (prosím hlasujte jen vy, co Drtiče pojedete)

      a tady v diskusi můžete napsat, jak by to podle vás bylo nejlepší. Za názory díky!

      0 0
      • Martin  

        houby tomu rozumím, reálie neznám, ale start bych rozdělil do dvou vln. plašani ať si jedou dřív a my lemry je aspon nebudeme ***** :)

        já jako lemra určitě uvítám možnost nechat chrty odjet a vyjet si v klídečku ze zadních pozic megapohodářské skupiny

        0 0
        • kámen úrazu1  

          Pravdu díš. Starty tak po 15 minutách. A v cíli každý může říci, z jaké vlny vyjel. Většina si nebude vymýšlet, vždyť na Drtiči jde o celkové pořadí jen pár lidem.

          0 0
          • ROMAN_BIKE  

            právě že to by jsme v dojezdové listině nezohledňovali… je to prostě dojezdová listina, v kolik hodin a minut kdo dojel (resp. se nahlásil ve stanu).

            Myslím si, že by to nebylo uhlídatelné, pokud bude např. 200 bajkerů startovat o 20–30 minut později, tak by jsme museli všechny obejít a zapsat všechny účastnické čísla (kterou jsou zatím psané malým písmem), myslím že by se to nestihlo.

            0 0
            • nox159  

              neda se spolehnout na ferovost ucastniku ? (nahlašeni v cili ktera vlna ?)

              0 0
              • ROMAN_BIKE  

                ano, dá, věřím že většina nepodvádí, ale přidává to „byrokracii“, prostě papírování v cíli a zdržuje to, je třeba se všech 800 lidí zeptat, v kolik startovali. Už teď tam pořadatelky na sebe volají 3 čísla (pořadové č., čas dojezdu a počet medailí) a když tam přijede balík, tak už teď je to na hranici zvládnutelnosti (a chybovosti).

                0 0
                • nox159  

                  z tohohle pohledu jsem se na to nedival, mas pravdu bylo by to komplikovanejsi…

                  0 0
                  • ROMAN_BIKE  

                    už se na to 16 let dívám ze všech možných stran a úhlů, taky i ostatní pořadatelé a taky v různých diskusích si už nad tím lámalo hlavu dost lidí :-)

                    0 0
                • Smazaný účet  

                  pul hodina sem, pul tam..kdo bude honit cas, tak vyjede drive a bude makat…my ostatni se budeme pivne kochat:)

                  0 0
                  • ROMAN_BIKE  

                    jo jo, přesně tak. Těch 30 minut znamené 2,5 minuty na hodinu, pokud by člověk jel 12 hodin (tzn. přesně na začátek tomboly).

                    0 0
      • Pavel  

        Nej by byl posun startu druhé vlny o 30 minut. Furt lepší, než se drápat do dalšího zku… kopce… :-D A jestli přijedu večer anebo večer plus půl hodiny, to už je naprosto jedno. Šak nezávodíme, ni? ;-)

        0 0
        • Martin  

          ou jéééééé

          0 0
          • Smazaný účet  

            ty jedes?..oujeee:DD

            Jinak ja jsem pro dve vlny (zervenou a zelenou, bavlna:)…stejne sem posledne cekal az vschni odjedou aby mne zbytecne neplasili predjizdenim v prvnim kopci:DDD

            0 0
            • Martin  

              jedu, jedu :D sice počítám s tím, že to po 40 km zbaběle zabalím, bo su lemra z Hané, ale chcu to zkusit.

              0 0
              • nox159  

                to je vyzva toto, dobastlim na riditka nejake berličky na ruku a jedu taky :D

                0 0
                • Martin  

                  humor, jo? přejde :D

                  0 0
                  • nox159  

                    no mozna tebe už při přijedu, kdyz zjistis ze te po startu ceka prudsi kopec nez ten jediny u vas :D

                    ne ale vazne, kdyz tam jede tolik znamych zkusim nejak dobastlit to kolo nebo tu ruku natahnout jeste tak o 15° aby se dalo jet aspon chvili nebo vas budu cekat na nejakem stém km :D

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      si tam naistaluj rohy a poradne je zvedni:)…ten prvni kopecek je fajn…ja blbe si zapnul tepak a hned pipal jak pominuty pri 180 tepech:)

                      0 0
                      • nox159  

                        uz mam 50ku predstavec snad z 25° a jeste nerezany krk vidlice tak to narvu nahoru, chystam se na to ze to nejak pujde max budu jezdit casti trasy z teleskopem dole… :)

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          sese ti poradi;)

                          0 0
                          • ROMAN_BIKE  

                            co zkusit řidítka ze Sobi 20 ?

                            (jen vtip ;-)

                            starší vědí, co je to za kolo, mladší si mohou vygooglit obrázek

                            0 0
              • jIrI___  

                Kua když Drtiče jede i lemra z Hané, měl bych se nad sebou zamyslet :D

                0 0
                • Pavel  

                  Jeden z Hané to pojede (stejně jako loni) na skládačce… ;-) Mimochodem, značky Polygon…

                  0 0
                  • Martin  

                    ale to beztak nebude lemra :D

                    0 0
            • mastihuba  

              X-krát sme při startu lezli že stanu a v zásadě člověk o nic nepřišel. Ta pulhodinka nic neřeší. Sudety taky startují az v 8. :)

              0 0
              • Pavel  

                No aby nakonec z té první vlny startoval vůbec někdo… :-D

                0 0
      • Paja  

        Ja bych to nevlnil, oni stejne ti co se nikam nechteli hnat a zaroven nechteli jet v baliku, pockali a vyjeli treba o ctvrt hodky pozdeji, takze pokud by se neresilo nejake odcitani casu v dojezdovce, o coz snad na Drtici nikomu nejde, tak je to celkem fuk.

        Pokud se jezdilo nejcastejsi trasou na Ondrejnik, prislo mi to celkem v pohode, s tim, ze se v baliku vyslape v druznem hovoru prvni kopec clovek tak nejak pocital stejne tak jako, ze prvni sjezd z Janikova sedla se musi jet rozumne, a pak uz se to postupne natahlo.

        Spunty u posledni trasy byly dane tim, ze se hned z Janikova sedla jelo po mensich cestach…pocet lidi se na tom samozrejme taky podepsal, ale u klasicke trasy by to nebylo tak vyrazny…

        Zacatek bych klidne nechal klasicky pres kopec, a pak to chvili vedl po sirsich cestach, aby se to stihlo dostatecne natahnout…a nebo podle aprilove trasy to hned zalomit na Velky Javornik, kde se to roztahne spolehlive ;D

        0 0
      • Palo TT  

        Vzdy startujem skor niekde ku koncu pola a pomalsi uvod je dobry na zahriatie a zaroven clovek neprepali start.

        Kolonu po starte nevidim ako problem, par krat zlozim nohu a ani zastavovat uplne spravidla netreba.

        Ked uz zmenu, tak potom uplne volny start od 7:00 do 9:00, pricom si clovek len zapise cas startu, pripadne nejake cvakacky z fabriky a vkladat roh mapy :)

        0 0
        • Pavel  

          Zapisovat čas startu nemá moc smysl, Drtič se nejezdí na čas, ale na „kontroly“ (mít všechny, resp. co nejvíc).

          Napadla mne jedna možnost, jak rozdělit účastníky do dvou vln: první vlnu by měl automaticky ten, kdo měl předchozí ročník plný počet kontrol. Jen nevím, jak moc by to bylo administrativně náročné. Ale z hlediska „času“ v cíli by to bylo jednoduché, „druhovlnaři“ by měli čas plus 30 minut.

          0 0
      • plevka  

        klidně pojedu z druhé vlny, jezdím pomalu a tak bych se stejně zařadil až někam na konec :)

        0 0
        • Martin  

          sakra, aby nás na tom konci nebylo moc :D

          0 0
          • Smazaný účet  

            BFko bude mit odstartovano treto vlno!:)

            0 0
            • mastihuba  

              aspoň má člověk čas se v klidu nasnídat. Při startu v 7:30 pak člověk po cestě řeší věci, který by se klidně daly vyřešit elegantněji před startem. Obvzlášť dyž se tam u vás všude točí radegast. :)

              0 0
              • Martin  

                no jo, s takhle brzkým startem to vypadá, že bude prvních 20 km po startu pěkně zaminované okolí :D

                0 0
    • kámen úrazu1  

      Tož jsem se přihlásila až teď. Počítám, že budu asi 200 náhradník. Nu což, je mi jedno, jestli to pojedu ofiko nebo neoficiálně, startovní číslo nepotřebuju. Startovný klidně zaplatím i při neoficiální jízdě, trasu si můžu domalovat do turistický mapy, žádná potíž.

      Takže pokud budu zdravá a nebude lejt, to bych se na to vybodla, ahoj na startu.

      0 0
      • ROMAN_BIKE  

        Jejda… na co jsi holka čekala? :-o

        psal jsem to tu už dříve, že bude brzo stop stav, poprvé jsem to tu napsal 11.3. a ještě nedávno 6.4. že se to blíží

        0 0
        • Smazaný účet  

          muzeme hlasovat o udeleni cestne vyjimky?:)))

          0 0
        • kámen úrazu1  

          Až odpoví kamarádi. Jen Marťas se ozval hned. Oni nečtou mejly zrovna často a ještě jsme letos spolu nevyjeli, abychom to probrali. Až na další dva cvoky, kteří to i se mnou vzali do sněho-deště. :-)

          0 0
    • ROMAN_BIKE  

      tak hurá, obrázek na tričku UAX-Drtič má už opravené to písmeno „Č“, takže už to vypadá jako Č :-)

      když tak info tady

      http://www.drticbike.cz/…-a-dresy.htm

      a už zbývají jen 2 dny na objednání těchto triček (do 10.5.)

      0 0
    • ROMAN_BIKE  

      na stránce Drtiče, v pravém sloupci, je anketa kdy by jsme měli a jestli vůbec zveřejnit dopředu trasu Drtiče. Tak tam můžete hlasovat.

      http://www.drticbike.cz/drtic/

      0 0
    • ROMAN_BIKE  

      medaile Kopřivnický Drtič 2013

      letos ji získat bude asi těžší…

      0 0
      • Smazaný účet  

        uz se tesim, mam pilne odtrenovano 150 Km:))))

        0 0
        • jIrI___  

          Sakra s takovou jsem se mohl taky přihlásit a nebyl bych tam největší lemra :D

          0 0
          • Smazaný účet  

            kdo pozde chodi:)…tenhle vikend mi to skazilo pocasi, ale tak jsme si aspon vcera dal pohodovych 40 km…jeste by to chtelo prihodit nejaky ten vyskovy kilacek…

            0 0
        • Martin  

          ***** ty jedeš :D

          0 0
          • Smazaný účet  

            dulezite je nepodcenit pripravu…asi to bude trochu narocnejsi, ale tak prece jsem mlady a mam hodne sil a proste to nejak zamaknu na pohodku:)

            0 0
            • Martin  

              když předtím popiješ kozí mlíko se sifonem, tak to dáš :)

              já jsem se zbaběle odhlásil, sere se mi jaksi koleno – podle toho, jestli mě bude před drtičem bolet, buď přijedu aspon na čumendu a kousek se s váma projet, nebo to vzdám definitivně. každopádně to nevidím na víc jak 40 km trasy, možná ani to ne :(

              0 0
              • Smazaný účet  

                po 40 km mne taky boli koleno…takze moje celkove ambice budou dojet si pro medaili a to snad dam..kdyz vynecham piva:)

                0 0
              • plevka  

                né, ty ses odhlásil, já se těšil, že pojedem spolu na pohodku :( Slavoš s mlaďochama budou beztak divočit, ale ještě jede Honzik kámoš, tak snad neosiřím :) jinak chci letos dojet co nejdál, nejlépe celou trasu, příprava není zatím nijak divoká, ale úplně se zas neflákám, tak uvidíme :)

                0 0
                • Martin  

                  jak píšu, kousek se s váma zkusím svézt a jak ucítím, že koleno začíná blbnout, tak to zabalím… na nějaké větší akce ale nemám ambice.

                  0 0
                  • plevka  

                    to chce konopnou mast :)

                    0 0
                  • Martin  

                    tak bohužel, pojedu leda do ******, vedení mi na termín Drtiče naplánovalo převody databáze u zákazníka…

                    začínáme v pátek v poledne, domů se dostanu nejdřív v sobotu ve dvě v noci :(

                    0 0
                    • plevka  

                      ej to je mrzuté strécu..ale tak přijedete někdy k nám a pojezdíme po kopcoch )

                      0 0
                      • Martin  

                        jasná páčka. a jak se trochu zlepší počasí, domluvíme se na ten noční výstup na Lysou

                        0 0
        • mastihuba  

          Aspoň narozdíl od ostatních nebudeš pretrenovanej. :P

          0 0
        • Fran-tic  

          tak to pojedem někde poblíž, moje příprava je zlomená ruka, takže natrénováno 0 a chci dojet celé :)

          0 0
      • Smazaný účet  

        Logo města Kopřivnice názorně ukazuje, že trend log měst nemá v ČR význam a jsou to jen vyhozené peníze…

        0 0
    • ROMAN_BIKE  

      hlavní cena v letošní tombole na Drtiči, horské kolo Agang XC s hydraulikama

      http://eshop.cykloart.cz/…-kolo-45182/

      0 0
      • Smazaný účet  

        hmmm…pujde na nem objet i samotny Drtic?

        0 0
        • ROMAN_BIKE  

          tak jasně že to není nic extra a jasně že by bylo fajn mít v tombole fulla třeba za 60 tis., ale vše je to prostě o sponzorech a i to je myslím lepší, než nic, některé roky prostě kolo v tombole není vůbec.

          „nemusí pršet, hlavně když kape“ :-)

          0 0
          • Smazaný účet  

            vsak jooo..jenom takovy maly popichnuti…ja vas mam v hluboke ucte uz jenom proto, ze takovou mega akci vemete na triko!

            0 0
        • ROMAN_BIKE  

          jo a myslím si, že takových 10–20 procent účastníků bude mít horší kolo, takže těm by to udělalo radost přímo, no a ostatní, pokud jej vyhrajou, tak mohou udělat radost někomu v rodině, nebo jej mít jako druhé kolo…

          0 0
          • Pavel  

            Vím (minimálně) o jedno, který sice má horší kolo, ale svou skládačku by za nic na světě nevyměnil; a těší se na další „rybičku“ na rám a na další medajlu… ;-)

            0 0
            • ROMAN_BIKE  

              no vím o více lidech, co jezdí Drtiče (necelého) a mají horské kola třeba za 8–15 tis., nebo i za 20 tis. kdysi, ale po těch letech je tohle prostě lepší, takže by na něm jezdili

              0 0
      • Pavel  

        Blahopřeji vítězi kola!

        Pro mne je důležitější dát Drtiče komplet, i kdybych se měl připlazit o půlnoci (zatím jsem to vždycky stihl ještě za světla); zejména po loňském „výpadku“, kdy mi prdlo v gebuli a chtěl jsem si to zkrátil; ve finále jsem najel víc km, než byla komplet trasa, bo jsem zakufroval a „nějak“ se ocitl v Čeladné… :-DD

        Bajku zdar, Drtiču zvláště!

        0 0
        • ROMAN_BIKE  

          no jasně, ta hlavní cena je jen taková „perlička“, mnohem zajímavější bude to, jaké budou další ceny, aby to byly potřebné a hodnotné ceny, jako kejml, pláště, řetěz, pumpička, nářadí, atd. a hlavně takové věci, které bychom sami vozili.

          Přece jenom je to malá pravděpodobnost, že člověk vyhraje hlavní cenu (tzn. jeden ze cca 700 lidí), ale větší pravděpodobnost je, když vyhraje jinou cenu (asi 20 cen pro 700 lidí, pravděpodobnost už není 1 ku 700 ale mnohem vyšší 1 ku 35).

          A ta Čeladná – Čeladná jak je nemocnice na kopečku u Kunčic? (tam se vedle toho jelo) a nebo Čeladná obec, o kus dál cestou na Frýdlant n.O.? :-)

          0 0
          • Pavel  

            Taková „praktická“ tombola je super! Ne jen to „zaplácat“ něčím typu sádrový jelen…

            Byla to Čeladná u Frýdlantu…

            0 0
    • ROMAN_BIKE  

      první tajné foto z letošního Drtiče

      http://www.drticbike.cz/…IMG_1628.jpg

      ;-)

      0 0
      • Pavel  

        To je to slavné Rákosníčkovo doupě za mlhou hustou tak, že by se dala krájet? :-)

        0 0
      • Dawy  

        Mám pocit, že letos na Drtiči nuda určitě nebude. Možná, že by stálo za to dát letošnímu Drtiči podtitul „Kopřivnický bahňák“ …

        0 0
        • ROMAN_BIKE  

          ne ne, žádný bahňák, myslím že je to naopak, že letošní trasa bude méně náchylná na bahno, než minulý rok. Když tak tady je k tomu více info:

          http://www.drticbike.cz/…asa_info.htm

          a taky je tam pár „tajných“ fotek z tajné trasy ;-)

          0 0
          • plevka  

            v sobotu jsem chtěl jet po šipkách a zjistit aspoň kousek trasy, ale jsem nachcípaný jak vepř, tak snad to brzy přejde a vyrazím :)

            Jinak co se skrývá za tím černým čtverečkem na jedné fotce? :)

            0 0
            • nox159  

              nejaka bikerka tam cura a jde ji videt holy zadek tak je to cenzurovane ;-)

              0 0
      • plevka  

        tak už vím kudy se pojede do cíle, před barákem se nám objevily šipky :)

        0 0
        • plevka  

          teda nevím, ale tuším..

          0 0
        • Pavel  

          A já už vím, kudy povede podstatná část trasy vč. pár kontrol… ;-)

          0 0
          • ROMAN_BIKE  

            já taky ;-)

            0 0
          • Fran-tic  

            taky už jsem na pár natrefil a nemůžu se dočkat. je tam i jeden můj oblíbený sjezdík, což je supr :)

            0 0
    • ROMAN_BIKE  

      počasí vypadá nadějně

      0 0
      • Pajas04  

        Předpověď na dva týdny dopředu je přesná asi jako věštění budoucnosti – může to náhodou vyjít. Hlavně aby moc nepršelo v den Drtiče :).

        0 0
        • ROMAN_BIKE  

          jo jo, samozřejmě je to odhad a může se to různě změnit, ale podstatné je to, že příští týden má být celkově lepší, mnohem lepší než tento. Už to není 7 dní v kuse jen dešť, ale kromě slunečno už JEN občasné přeháňky, občasný déšť, apod.

          0 0
      • Dawy  

        Tak ti Romane nevím, věřím spíš „norům“, sice zatím není vidět až na 15-tého, ale dva dny před startem to ukazuje pořád déšť. Sice teplo, ale kapky tam norové mají pořád.

        0 0
        • tom xtr  

          yrena je pesimistický server :)

          0 0
        • ROMAN_BIKE  

          zatím je to nejisté a i u Norů se to na jednotlivé dny ze dne na den mění… opět ale zopakuji, hlavní není výhled pro konkrétní den, ale průměr celého týdne, který je lepší než tento týden.

          Tak snad to vyjde, držím palce… :-)

          0 0
          • Slavoš  

            Utěšovat se můžem, ale od kol se nám prášit nebude, max od huby.

            :-D

            0 0
    • ROMAN_BIKE  

      přípravy na Drtiče vrcholí na všech frontách…

      0 0
    • ROMAN_BIKE  

      pořadatelský tým Drtiče už navázal medaile, už na vás čekají :-)

      0 0
    • ROMAN_BIKE  

      no jestli to počasí vyjde, jak předpovídají, tak paráda! :-)

      0 0
      • bosmilan  

        Ještě by jsi k těm informacím o počasí mohl přoložit i MAPU kudy Drtič letos povede a servis bude kompletní a dokonalý :-)

        0 0
        • Pavel  

          Drtič letos povede přes Beskydy.

          0 0
          • bosmilan  

            To se pojede v Beskydech? Tak to letos nejedu.

            0 0
            • ROMAN_BIKE  

              jo jo, na Praděd to letos nepotáhnem…

              navíc jsme spočítali, že se do vysílače 800 lidí prostě ubytovat nedá :-D :-)

              0 0
              • Martin  

                to je dost škoda :-)

                0 0
        • ROMAN_BIKE  

          všechno bude, ale až v týdnu ;-)

          0 0
    • Smazaný účet  

      už je čas začít trénovat?:)

      0 0
      • Martin  

        až ve středu

        0 0
      • mastihuba  

        Je čas odpočívat. :)

        0 0
        • tomaschek  

          Můžu přenechat 2 zaplacená startovní místa na Drtiči. Já ani kamarád bohužel nemůžeme jet. Měl by to být někdo z Ostravy a okolí, protože potřebuju dovézt zaplacené tričko. Zájemci pište na mail.

          0 0
          • nox159  

            malo narenovane to ja poznam… :)

            0 0
            • Fran-tic  

              noxi, jedeš taky? můžem dát sraz jako na škodabiku pár let zpět :)

              0 0
              • nox159  

                no na kole jsem jel lesot jednou cca 25km, celou zimu jsem prolezel, ruka porad spatna ale uz jsem namontoval rohy dal kratky predstavec a riditka vyse abych mohl jet jak pani radova pro rohliky :D

                na startu bych mel byt bud s fotakem nebo se s vama svezu par km, ale s tebou ne ty pozenes jako prase to ja znam :D

                i kdyz uz se divam ze sis poridil i fula tak treba si zmenil styl a uz nejezdis tak rychle uvidime :D

                0 0
                • Fran-tic  

                  tak voz berany otočené naruby, tak je to prý nejlepší :D tak ať je ruka co nejdřív ready! Aspoň nám uděláš nějaké super pozerské fotky, které tady budem moct hned nahrát :D. Klidně se svez, letos jedu na pohodu, taky jsem měl ruku v pytli, takže budu jen vyšlapávat :)

                  0 0
                  • nox159  

                    oki tak to se tam mozna na startu potame ale myslim ze uz bych te asi nepoznal, budu se teda orientovat podle kola :D

                    0 0
                    • Fran-tic  

                      hledej 140ku meridu, na té to pojedu …a modrobílý dres, endura kraťasy :) během dešťů jsem ladil outfit :D

                      0 0
            • tomaschek  

              natrénováno na moje poměry dost, ale termín se neslučuje s opožděným vrcholem rekonstrukce rodinného sídla a za rozvod mi to nestojí… :-)

              0 0
          • jIrI___  

            Prodáváš je jen obě naráz nebo i po jedné?

            0 0
            • nox159  

              pokud by to bylo pro tebe o jednom co mel velke ambice ale uz nema ( dostal strach) a ma zaplacene startovne bych vedel asi, kdyztak mail ;-)

              0 0
          • tomaschek  

            TAK OBOJÍ STARTOVNÉ UŽ JE PRYČ, USPĚL NEJRYCHLEJŠÍ ZÁJEMCE

            0 0
      • ROMAN_BIKE  

        teď už bych jen a jen odpočíval ;-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          asi necham na radu zkuseneho:) No dobre, zitra se trochu protahnu at mam aspon tech 200Km najeto:D

          0 0
          • ROMAN_BIKE  

            jo, v odpočívání jsem zkušený ;-)

            0 0
            • nox159  

              nekecej, mas nove kolo a furt jezdis ;-)

              v odpocivani jsem zkuseny ja, rok prolezeny v posteli, ale dneska jsem si dal 15km a staci to zas tak na 2 dny :D

              0 0
              • ROMAN_BIKE  

                furt nejezdím, jen občas ;-)

                a jinak jasně, po takové době je třeba začínat po kouskách a potupně přidávat km, aby se nabrala aspoň trochu forma, držím ti palce

                0 0
        • tomaschek  

          prosím Romane, pošlu ti dnes mailem jména a RČ dvou lidí, na které bych potřeboval převést své a kamarádovo zaplacené startovné. Oběma nám to letos nevyjde z rodinných důvodů, ale Drtiče už jsme celého dali a určitě dáme snad už příští rok… Děkuji za ochotu, Tomáš

          0 0
          • ROMAN_BIKE  

            samozřejmě to udělám, napiš vše na e-mail, nebude v tom problém

            za poslední dny jsem už odhlásil nebo přepsal více lidí

            0 0
        • plevka  

          asi mi nic jiného nezbyde, dnes jsem spadl ve sjezdu z Hostýna na silnici a mám naraženou kostrč a nemůžu se moc hýbat, tak snad to do soboty rozhýbu..musím :)

          0 0
          • Slavoš  

            Hýbat se nemusíš, stačí jet na kole.

            :-D

            0 0
          • ROMAN_BIKE  

            ty vogo… jak se ti to stalo?

            po pádech na silničce jsou většinou spáleniny… silniční lišej a ne naražená prdel :-)

            0 0
            • obda  

              Já si narazil na silničce prdel tak, že jsem stál/seděl nakolmo opřený o horní rámovou trubku, a kolo mi zničehonic podklouzlo na mokrých kostkách. A ta kostrč to odnesla dost, několik měsíců utrpení.

              0 0
            • Slavoš  

              Hodně povedené číslo při sjezdu z Hostýna (ten neuklizený štěrk je svině).Naštěstí to dopadlo velice dobře.

              0 0
            • plevka  

              jak píše Slavoš níže, naletěl jsem na štěrk, pád si nepamatuju, až jak mě sbírali ze země :) dnes jsem to už jakžtakž rozchodil, takže Drtič snad neohrožen :)

              0 0
      • plevka  

        olé, ikdyž mě by stačily i dvacítky :)

        0 0
      • bosmilan  

        paráda,konečně počasí jaké mám nejraději :-)

        0 0
      • Slavoš  

        Nestraš, tělo se ještě nepřeplo po zimě na letní provoz , naštěstí na horách bude lidsky.

        :-D

        0 0
        • hctr  

          Ja bych byl za 30stupnu jen rad, radeji se potit na krev nez aby na me chcalo :D a semtam nejaka kaluz ti alespon nevadi :D

          0 0
          • Slavoš  

            No tak 30°C v 700 m.n.m bych asi nepřežil, to radši 20°C a ty kopce půjdou vyšlápnout. .-)

            0 0
          • Rubi  

            cus, jedes taky jo?

            0 0
          • Fran-tic  

            no to jo, ale ve 30 se ze mě stává kaluž :D

            0 0
    • Krutor  

      Aktuální nabídka pro zájemce o Drtiče!!!

      Nabízím 2 čísla na Drtiče (142 + 145)- dokonce vč. ubytování ve Štramberku

      http://www.suterova-b.cz/…-pod-trubou/

      Nic není zaplaceno, ubytování je zatím rezervováno, jen bych změnil za jiné jméno

      pište případně na mail

      0 0
    • Pavel  

      Tak moje žena to taky dnes vzdala a odhlásila se… Tož za naši rodinu to budu muset jako vždy odjet jen já… :)

      0 0
    • Pajas04  

      Už se nemůžu dočkat :). Jen nechápu poskytnuté miniatury map, podle kterých lze všechny důležité vrcholy identifikovat již nyní ;).

      0 0
      • Pavel  

        Jo, tak trasa je, jak jsem si myslel, že bude… :) Supr!

        0 0
        • Smazaný účet  

          koukam na tu mapu a rikam si „ojeje, to bude bolet“…a asi i bude…nicmene to vypada na krasnou trasu:)

          0 0
          • nox159  

            a kudy ze se to jede… kde to vidite, nejsem v obraze…

            0 0
            • Smazaný účet  

              na webu je v*le p*co taky mapkovy zm*dek:)

              0 0
              • nox159  

                ja to tam nevidim mi to jiste nekdo bloknul za blbe kecy :D

                0 0
                • Fran-tic  

                  klid, kdyby nebyl start z kopřivnice, tak ani nepoznám, že se to jede v beskydech :)

                  0 0
                • ROMAN_BIKE  

                  ne ne, všichni vidí to stejné :-)

                  0 0
                  • nox159  

                    jj dival jsem se blbe uz jsem to nasel… z toho lukasoveho popisu jsem nebyl 2× chytry :D

                    0 0
          • Pavel  

            No, bolet to bude. Ale to je každý rok… :)

            Ale ta trasa, ta je fakt krásná. Prostě – ale je tu krásně!

            0 0
            • Smazaný účet  

              az si rikam, ze by bylo dobre mit najeto vice nez 200Km:)…ale co, do kopecku vpohode a hlavne se neuhnat..svetla uz mam nachystane a hurky asi tradicne vynecham:)

              0 0
              • Pavel  

                Já mám sice 2500 km, ale pocitově tak těch 200… :-D Po loňském „zkrácení“, kdy jsem najel víc km a nastoupal skoro to stejné jako bych jel plnou (holt jsem hodil kufr), jsem se zařekl, že nic se zkracovat ani vynechávat nebude a jedu prostě jako vždy na plný počet. Světla mám, času dost… ;-)

                0 0
          • bosmilan  

            Myslím,že bolet to nebude…je to taková pohodová Beskydská klasika s pár kopci a pěknou hřebenovkou :-)

            0 0
            • tom xtr  

              Z tý mniniatury to vypadá jako takový prodloužený okruh kolem přehrady :)

              0 0
              • Smazaný účet  

                coz vpodstate bude no:)…kdyz mne to prestane vabit, tak hura do Ostravice na vlak…akorat teda pokud vydim dobre, tak Lysa se letos nejede…

                0 0
                • Rubi  

                  taky mi tak prijde, coz je docela skoda…

                  0 0
                  • PeSi  

                    nebud smutny :). jak jsem si mapu pod mikroskopem zvetsil, tak jsem zjistil ze LH je na trase !

                    0 0
                • tom xtr  

                  Mi to vychazi z toho nahledu, ze se LH jede.

                  0 0
                • Pavel  

                  Lysá se jede… ;)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    kurvadrat:D

                    0 0
                    • Ralan  

                      To sou obavy :D Ale tak jo, mě se to kecá když nejedu. Ale příští rok bych to chtěl zkusit, takže vlastně trénuju na další ročník…

                      S nájezdem 200 km bych ale odpadl po prvním kopci, i když ani po 3K to loni nebylo na kopcích o moc lepší :D

                      0 0
                  • Smazaný účet  

                    ale zase to pak dolu jde po cervene a zlute, ne?..do Satiny..aspon mi to tak rpislo..pokud jo, tka to bude eeextaaazeeee:)…mi­nuly tyden jsem to prochazel,mapoval si chodnicek a skocky:)

                    0 0
                    • Pavel  

                      Snad moc neprozradím, když naznačím, že pak dolů to vede… jinam než píšeš ;-)

                      Hele, já to vím, kam to dál vede, prakticky už asi vím, až na pár „kliček“, komplet trasu (podstatnou část jsem minulý týden projel, resp potkal jsem nové „D“ značky), ale respektuji, že trasa je tajná…

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        jasny vpohode..vice se dovim v prubehu tydne…vpohode…ale pravda teda, ze cestou ze Satiny jsem zadne Dcka nepotkal (nepocitam li jedu fakt kozatou slecnu nekde na Luksinci:DDD)

                        0 0
                        • Pavel  

                          Potkat fakt kozatou slečnu je příjemné kdekoliv… :-)

                          0 0
                          • ROMAN_BIKE  

                            vyčkejte, zítra večer už bude v propozicích mapa o dost větší a ve čtvrtek přes celou stránku, to bude jasné vše

                            jen tu slečnu v těch propozicích nenajdete ;-)

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              slecna by mohla byt pristi rok v tombole:)

                              0 0
                              • ROMAN_BIKE  

                                a co když ji vyhraje jiná slečna? :-D

                                0 0
                                • jIrI___  

                                  Pak by ostatní účastnící měli mít možnost se aspoň dívat :)

                                  0 0
                                  • Pavel  

                                    Já to říkám pořád, že nejlepší je sex ve třech. Tři slečny a já…

                                    0 0
    • petryk  

      Když se mi do pátku do večera podaří nalisovat do rámu nová ložiska, tak bych měl o jedno startovní číslo zájem :)

      0 0
      • nox159  

        do kolika ramu to lisujes kdyz si davas takovy limit? ;-)

        0 0
        • petryk  

          Není čas, silnička je v pořádku, tak radši jezdím než lisuju :)

          0 0
          • bosmilan  

            to jezdíš non-stop ?

            0 0
            • petryk  

              že já jsem s tím začínal :)

              0 0
          • nox159  

            pak se netreba vymlouvat ze je to možna nestihnes ;-)

            jinak se omlouvam, nechal jsem se zase unest a zas ryju pardon…

            0 0
            • petryk  

              já se spíš obávám, že zas při té repasi ložisek něco poseru :)

              0 0
    • lucierut  

      Ahoj, uvazuju, ze bych se nechala prekecat k ucasti. Nemel by nekdo misto v aute z Prahy?

      0 0
    • PeSi  

      nejsem moc zvykly brat si batoh. Mam ale strach ze mi z dresu ufrnkne mapa a budu nahrany :). Jak to resite vy?

      0 0
      • Smazaný účet  

        batohem:)

        0 0
        • PeSi  

          zkusim rict manzelece, jestli by nejela se mnou a nevezla mi batoh:)

          0 0
          • Pavel  

            Já se jedu projet, ne závodit, takže mne batoh neva; stejně ten jeden vpředu vozím pořád… :-D

            0 0
      • Pavel  

        Beru batoh.

        0 0
        • Smazaný účet  

          kam jinam taky dat naradicko, piti, dusi, bundu, ovoce a tak, ze:)

          0 0
          • Fran-tic  

            a tak = injekce, prášky…:)

            0 0
            • PeSi  

              ty prece nahazu a napicham do sebe ne ?:)

              0 0
          • jIrI___  

            Nářadíčko a duše zbytečná (po kopcích bude bikerů jak nikdy jindy…), pití stačí 2× 0,7 l láhev do rámu (bude dost příležitostí k doplnění), bunda je pro suchary a bez ovoce díky koncentraci občerstvoven přežiješ :). Tahat se víc jak 100 km s batohem by se mi taky nechtělo.

            0 0
            • joska  

              tak uz vim jaka bude moje odpoved az nekdo bude zadonit o dusi nebo naradicko a bude v lehkem dresiku s bidonkem na ramu.

              0 0
            • PeSi  

              a tu A5 mapu na razitka mas v kapse?

              0 0
              • jIrI___  

                Já nejedu, nemám na to fyzicky ani mentálně, jen tady teoretizuju :D

                0 0
              • Martin  

                smotanou v zadečku :)

                0 0
                • PeSi  

                  nevim jestli by ti ty razitka holky v cili uznaly :)

                  0 0
            • Haruky  

              a nejen kol bude nahoře plno,ze soboty na neděli se jde i noční přechod Beskyd,někteří nečekají na registraci a vyrážejí z Lysé už po poledni,a jak se přechodů zúčastnuji,tak je každý rok víc a víc lidí..myslím,že i loni se na Pustevnách motali ještě večer nějací borečci s číslama na kole,teda mám pocit,že se ty termíny s Přechodem a Drtičem překrývaly.Takže letos habakuk kol a habakuk hůlek,ať žije LES :o)

              0 0
          • Pavel  

            To máte mapa, imbusy+multiklíč, nýtovačka, náhradní duše, pumpička, jídlo, hroznový cukr, traťovky, papírové kapesníky, náhradní baterie (GPS/světlo), čelovka, blikačka zadní, blikačka přední, zámek, bunda, návleky kolenní, návleky loketní, návleky kyčelní, náhradní trikot, rukavice celoprsťáky (vypadá to ale, že návleky, rukavice a trikot nebudou potřeba), šátek, náhradní čelenka, brýle čiré, olejnička, hadřík, lepící páska, stahovací pásky tři kusy, ibubrufen (aneb růžovky jedou), hřejivka (na kolena), gel na prdel :) (=vazelína proti opruzeninám; co mám dělat, když na to trpím), peníze, doklady, mobil… A jestli se mi vleze, tak ještě céočko, kovadlina… :-DD

            Krwa, to je krámů, když to takhle člověk vypíše… :-/

            0 0
            • jIrI___  

              Koukám že ty jsi to pojal rovnou jako expedici :D

              0 0
              • Pavel  

                Však to taky expedice je! Expedice Ydykseb! :-D

                0 0
            • Fran-tic  

              tyjo, však polovinu věcí nepoužiješ ani za celé léto :D

              0 0
              • Pavel  

                Náhradní duši jsem nepoužil už roky; to ale neznamená, že jí vozit nebudu… ;-)

                0 0
                • Fran-tic  

                  zrovna duši jsem nemyslel. takhle se to ale pěkně proveze :)

                  0 0
                  • Pavel  

                    Podle seznamu to vypadá na 50 l batoh, ale dohromady toho moc není. Vezu normalní cyklobaťužek.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      ja jsem sracka a beru si i plastenku:)

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        takova tradice abych nezmoknul:)

                        0 0
                      • Pavel  

                        Já si koupil bundu s membránou, pláštěnku a bundu jsem sloučil do jedné. Minulý víkend jsem ji v Beskydech i testnul, byl to dobrý nákup… :)

                        Jinak by v seznamu samozřejmě byla i pláštěnka.. ;-)

                        0 0
            • PeSi  

              jeste bych k nahradnimu trikotu bribalil nahradni nohy, ty se urcite sejdou :))

              0 0
          • PeSi  

            dusi a pumpu mam prilepenou pod sedlovkou. restauracek na naplneni bidounu je po trase dost, melo by to stacit , teda pokud nebude takovy parak jak minuly rok.

            0 0
            • Smazaný účet  

              joo..duse obalena srackama je to prave labuzo:)

              0 0
              • PeSi  

                pred pouzitim oliznu :). Mam ji v sacku.

                Ale asi beru batoh, kvuli A5kove mapy.

                0 0
              • nox159  

                stejne se budes muset hrabat ve srackach jak budes kontrolovat jestli nejsou v plasti trny abys tam mohl narvat dusi, a mozna je lepsi mit ruky od bahna nez od no-tube :D bahno jde lip dolu :D

                0 0
      • ROMAN_BIKE  

        mapa je barevná A3

        a ke každé mapě dáváme igelitový sáček, takže je možno ji složit a v sáčku dát do kapsy

        (v sáčku proto, že jinak se stane ve spoceném dresu to, že se mapa „slepí“, nejde rozložit a razítka na ní nejdou poznat… pak prostě kontroly nemůžeme uznat… :-)

        0 0
    • kámen úrazu1  

      Bohužel nemůžu být na dvou místech najednou. Je mi to líto, ale Drtiče odkládám, snad to vyjde příští rok.

      Nabízím dvoje startovné, radši dohromady, ne jednotlivě. Tomu, kdo se první ozve na MEJL – kavot-zavináč-centrum. (Odpovím na @ ale až zítra v noci.)

      0 0
    • petryk  

      Dám do soboty kolo nejspíš dohromady, takže mám zájem o jedno startovní číslo.

      0 0
    • Smazaný účet  

      hmmm..nefunguje mi presmykac..tak asi natrvalo nastavim malou placku a bude:(

      0 0
    • nox159  

      Pripravy vrcholi, lidi na krose nakupujou 37cky plaste, takze pocitam s tim ze to bude poradne peklo

      druha skupina nakupuje na biky slicky takze čelo zavodu bude poradně našlapane nebo na konci bude hodne rozbitych ust :D

      0 0
      • mastihuba  

        doufám že bude na víkend 30 ve stínu, ať si to účastníci pěkně užijou :)

        0 0
        • obda  

          Hehe. Ještě že nejedu ;) Cokoliv přes 22–23 je smrt.

          0 0
          • mastihuba  

            to bylo myslim naposledy 2003, kdy bylo takhle hezky. Lysá, Smrk po asfaltu nahoru, Kněhyně, Pustevny… nádhera :)

            0 0
            • Paja  

              Myslím, že to bylo 2002,můj úplně první Drtič, si pamatuju jak jsem v té výhni na Smrku měnil duši…peklo.

              Loni bylo taky pěkný vedro, v kopci od Bystřičky se luft úplně vařil.

              0 0
              • mastihuba  

                ja myslel že loni nejak pochcavalo :) rok to byl 2003 v 2002 jsem ještě nejel :)

                0 0
                • Pavel  

                  Loni pochcávalo do čtvrtku/pátku, takže v sobotním vedru se lesy změnily v deštné pralesy – vedro, blato a 100% vlhkost… Hřeben na Soláň byl nekonečný…

                  0 0
                  • Paja  

                    …přesně.

                    0 0
                    • ROMAN_BIKE  

                      letos bude jiný hřeben nekonečný, z jiného důvodu ;-)

                      0 0
                      • Pavel  

                        Každý kopec končí. Taktéž i každý hřeben končí… :)

                        jj, těším se, až budu na … Jen doufám, že objížďka ze … není povinná a bude povoleno to tlačit rovnou… ;)

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          taky jsem se dival na objizdku …tu pres slovenskou stranu…a rikam si, ze je to to prave misto na tajnou kontrolu:)

                          0 0
                          • Pavel  

                            Proč to objíždět? Byla by to škoda, ta hřebenovka je nádherná. Mimoto, jak píšeš, ideální místo na tajnou kontrolu. :)

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              no ten kopecek je vyzivny, to jo…a na mape je vyznacena objizdna trasa, takze primo na hrebenu by tajna v tom useku byt nemela…

                              Nicmene presne tohle misto bude pro mne kriticke, protze nasi budou na chalupe v Turzovce a od tama vede fajna cesta az pomalu k chalupe:)

                              0 0
                              • Pavel  

                                Jsem to špatně pochopil, myslel jsi určitě objet jen výjezd ze sedla pod „K.“ rovnou nahoru tím zku.. drapábem, co se mi ještě nikdy nepodařilo vyjet až úplně nahoru :-D. Já pochopil objet celý ten hřeben.. :) Holt po ránu a bez kávy mi to nemyslí…

                                Posledně (před dvěma týdny) jsem to zkusil objet (už byly „D“ šipky), těžko říct, co je rychlejší; jestli to 3 km objíždět anebo to prostě vytlačit rovnou…

                                0 0
                                • Smazaný účet  

                                  ne, cely urcite ne, jenom ten drapal o kterym pises…ja ho jeste nejel, akorat jsme ho sel dolu a rikal jsem si, ze na tohle bych potreboval asi kokain abych to vyslapal:)

                                  0 0
                        • JSt  

                          kazdy ne. treba hreben sopky je nekonecny, tam se zacyklis. ;-)

                          0 0
                          • Pavel  

                            Lehni puňťo! :-D

                            0 0
                      • Paja  

                        Já to přesně myslel spíš na ty deštný pralesy…soláňský hřeben mi loni přišel celkem v pohodě.

                        0 0
                      • tom xtr  

                        myslíš hřeben přes Konečnou :)

                        0 0
                • Paja  

                  …tak v tom případě 2002 byl ještě větší hic B-)

                  0 0
              • ROMAN_BIKE  

                na Smrk se už bohužel nepojede… to byla druhá Lysá

                0 0
                • Pavel  

                  No mne ten vynechaný Smrk ani moc nevadí… :-D

                  0 0
                • Paja  

                  ;)

                  0 0
        • bosmilan  

          Jenom ať je takové horko…to jsou pro mě naprosto ideální podmínky.

          0 0
    • nox159  

      kdybych se hecnul vzal si do baglu i nejake turisticke boty abych mohl dobre tlacit :D kolik razitek potrebuju mit abych dostal v cili medaili ? diky za info :)

      pocitam s tim ze nejake 2–3h na kole vydrzim a mam na to cely den :D

      0 0
      • ROMAN_BIKE  

        ještě to vyhlásíme, ale prvděpodobně 2 razítka,

        Ondřejník a Lysou…

        0 0
        • nox159  

          tak to nic, na lysou se nevyhrabu…

          0 0
          • Smazaný účet  

            ale hovno, vyhrabes:)

            0 0
          • Slavoš  

            Vem gumycuk a vyjedeš, chytíš se za nějakýho hoňáka a ten to ani nepozná, pokud přišlápneš.

            :-)

            0 0
            • Martin  

              třebas za Slavoša :)

              0 0
    • Pajas04  

      Jak to bude s tím startem ve vlnách? Platí 1. a 2. vlna oddělené 30 minutami?

      Jinak 117km a 3600 nastoupaných metrů je docela masakr ;).

      0 0
      • ROMAN_BIKE  

        ano, napíšu to ještě na stránky,

        v 7,30 hlavní start

        a asi v 7,45 dobrovolný druhý start pro ty co budou chtít odstartovat později

        0 0
    • Rubi  

      dotaz na caste ucastniky drtice nebo organizatora: jak brzo se musi clovek postavit na start aby byl co nejvic vepredu, jel jsem to 2 roky z5 a to jsem startoval uplne zezadu a moc prijemne to nebylo ten zacatek, nez se tonejak utrepalo

      0 0
      • ROMAN_BIKE  

        odhaduji to na 20 minut předem, tj. kolem 7,10 hod.

        0 0
        • Smazaný účet  

          hele a jak to bude s razitkama..uz vite jaky bude limit na medaili? A bude nejaky casovy limit na medaili?

          0 0
          • ROMAN_BIKE  

            ano, 2 kontroly

            tzn. Ondřejník a Lysá

            nebo Ondřejník a Pustevny

            0 0
          • bosmilan  

            myslím že Ondřekní a Lysá je povinost,aby člověk dostal medaili.A časový to netuším,já většinou dojíždím v popředí a to na mě vždycky zbyde :-)

            0 0
            • ROMAN_BIKE  

              ještě to upřesníme, jestli K1 a K2 a nebo jakékoliv dvě kontroly

              0 0
              • bosmilan  

                Já bych dal Lysou,vždyť je to nejvyšší vrchol Drtiče a mělo by být ctí každého tam dostat razítko :-)

                0 0
            • Smazaný účet  

              tak to je jasny…ondrejnik, lysa, BK a bumbalka je jasny cil, s pustevnama si uz nejsem tak jisty, ale snad bude jeste dost uhli a voda v kotli:)

              0 0
              • Pavel  

                Z Bumbálky na Pustevny už je brnkačka. Stejně bys ten hřeben přejet někde musel… ;-)

                0 0
              • mastihuba  

                To je nemorální si plánovat zkratky dopředu. :) kua Drtic je jen jeden. :)

                0 0
              • plevka  

                chci dojet co nejdál asi jako každý, snad už ty 3denní žaludeční potíže ustoupí, dnes „přeléčeno“ půlkou láhve bylinného lektvaru :)

                0 0
                • Pavel  

                  Zemanovka? :D

                  0 0
                  • plevka  

                    kósek vedle :D něco podobného, ale slovenského původu, dám poslední kalíšek a svištím spát..

                    0 0
                • Smazaný účet  

                  tak jasny ze pojedu jak to pujde!

                  aby ses neposral!:DD

                  0 0
    • Lance  

      fajny thread, az vam zavidim, ze jedete :-), jak to tu ctu

      0 0
    • Smazaný účet  

      Hele, nebude k dispozici i gpx s naklikanou trasou? Nechce se mi to klikat:)))

      0 0
    • PoBo TEAM  

      Zdravím… možná se tu už někdo ptal, nechce se mi to číst všechno, jak je to s převzetím čísla, mapy atd. když tam v pátek odpoledne přijedu, předložím občanku a vše mi bude vydáno?, nebo musím předkládat i nějaký doklad o zaplacení nebo tak něco?:) Díky.

      0 0
      • Pavel  

        Potřebuješ tři doklady totožnosti, výpis z účtu, minimálně dvě platební karty s napsaným PINem (můžou být i kreditky), fotku a rtg snímek hlavy s popisem všech zranění (kvůli identifikaci mrtvoly), výpis z rejstříku trestů (nemusí být čistý), poslední vůli, rodný list, oddací list, případně rozsudek o rozvodu s právní doložkou, ti, co to už tuší dopředu, tak nechť při presentaci předloží rovnou i úmrtní list. Dále odevzdáváš otisky všech prstů (vč. noh), vzorek moči, stolice, krve, vlasů/chlupů a spermatu/poševního sekretu (může být nahrazeno použitým spodním prádlem).

        ;-)

        Pokud si pamatuji, tak stačila občanka (průkaz, ne ženská)

        0 0
        • petryk  

          Díky za instrukce, ženskou tu mám, tak ji dávám stranou a jdu pomalu chystat zbytek :)

          0 0
        • plevka  

          ještě jsi zapomněl na rodokmen nejméně 16ti pokolení :)

          0 0
          • Pavel  

            Tak to by mne docela zajímalo, KDO by mohl jet… :-D

            Já ne, jedna větev mi končí u pradědy (byl nalezenec)

            0 0
        • Smazaný účet  

          sperma/posevni sekret casto najdes v jednom kuse spodniho pradla a az tak nezalezi na pohlavi…muze se to hodit, pokud pro registracku pujde jenom jeden z paru…

          (ale to mate se zenou asi poresene:)))

          0 0
      • ROMAN_BIKE  

        pokud jsi zaplatil a viděl jsem to v seznamu, tak už to přece víme, nemusíš to dokazovat. Jinak občanku pro jistotu je lepší mít.

        A pro vydání triček je občanka NUTNOST.

        0 0
    • plevka  

      tož co bude s tou mapu, večer už je, né? :)

      0 0
      • Pavel  

        Ještě je světlo! :)

        0 0
      • Pavel  

        Tak full mapa je tam… :)

        0 0
    • Slavoš  

      Tak kde si dají kecalové z BF před startem sraz ?

      0 0
      • plevka  

        chtělo by to nějaké místo vymyslet :)

        0 0
        • Pavel  

          Zítra večer v hospodě na stadecu… :)

          0 0
          • Slavoš  

            Tyvl to ale budou v sobotu výkony, tak výkonný akumulátory nemám a tělo taky ne.

            :-D

            0 0
            • Pavel  

              Ser na výkony a CHLASTEEEJ!! :-DD

              Šak to nejsou závody, ale pohodová vyjížďka, ni?

              No já tam budu… ;-)

              0 0
              • Slavoš  

                Vyjížďka jo, pohodová pro každého do určitého okamžiku.Stavíme se s Plevkou, dej si nějakou masku.

                :-D

                0 0
                • Pavel  

                  Nechám vzkaz na baru ;)

                  0 0
                  • Slavoš  

                    Takže se zeptám kde paří " hekynen " ?

                    :-)

                    0 0
                    • Pavel  

                      Síí. :)

                      S kolegou na skládačce dorazíme po vlastní ose kolem páté… Nebo tak nějak. Nevím…

                      0 0
              • plevka  

                my tam budem pro mapu atd. taky, ale na nějaké velké divočiny to nevidím :D

                0 0
              • Smazaný účet  

                prave jsem dal dozadu mensi kotouc (bo gramy), nove brzdove oblozeni (uz jsme brzdil pruzinkou) a nabil vsechny akumulatory do svetel (8 x kvalitni 16850)…takze svetla snad bude dost:)

                ted nezbyva nez vypit hodne piv at mam dost tekutin a dobre mi to jede:)

                prijedu v sobotu rano a budu nekde na konci aby mne vsichni trapne nepredjizdeli a vysbirali defekty:)

                0 0
                • plevka  

                  taky mám v plánu se držet vzadu už ze startu a baterky mám nachystané k nabití, ikdyž jen dvě :D jinak na rámu mám nálepku BF od Ráďi BF, jak tu onehdá tvořil :)

                  0 0
                • Pavel  

                  Hledej borca na skládačce. Ten druhej na bajku v červeném dresu/bundě jsem já… :)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    hehe..ok..mam v planu startovat jako jeden z poslednich…takze se budu posouvat stale vzad:)

                    0 0
                    • Martin  

                      takže to celé odjedeš v úniku? :D

                      0 0
                    • Pavel  

                      To je ale MOJE taktika!!! :-D

                      0 0
                • bosmilan  

                  Tak já mám v plánu stát v popředí…v prvním kopci jet mezi prvníma a pak si užívat volnou cestu :-))

                  0 0
                  • hctr  

                    Se ti nakonec povedlo ne? Byl jsi to ty? ;)

                    0 0
                    • bosmilan  

                      V popředí jsem stál… poznal jsem tebe a Rubiho v dresu „trénuj chytře“ … a cestu jsem opravdu volnou :-)

                      0 0
                      • bosmilan  

                        a hulákal jsem na tebe ve sjezdu z Lysé :-)

                        0 0
                        • hctr  

                          No tak jsi to dojel nakonec 1. ne? Ja jel z Lyse jako pan po cervene a od te doby mi uchcavalo mliko tak jsem tam soupnul dusi a nakonec jsem si jeste jednu musel po ceste pujcit, do toho vseho se mi hned na ondrejniku strhl sroub z kufru a nemohl jsem se odepinat z kola, ale aj pres ty komplikace jsem dojel do 20. mista. Tobe gratuluju, jake mas vubec kolo? Dresu jsem si nevsiml, vsici jen rikali, ze jsi svetle modry a strasne spechas:D

                          0 0
                          • bosmilan  

                            Meridu 96…barva dresu bílomodrá s velkým panáčkem Michelinem :-) …do cíle jsem dojel v 15:06 … na Bílém kříži jsem odjížděl a zrovna přijeli s občerstv. stanici…na hřebenovce jsem si při jednom pěším výšlapu natáhnul sval a chytal jsem do něho křeče… když mě až k Bumbálce nikdo nedojel,tak jsem si řekl,že asi tak špatné to se mnou není a až do cíle jsem si to užíval a kochal se krajinou :-) A v cíli se mnou tak brzo nepočítali.. nechtěli mi uvěřit,že mám všechny kontroly a TV přijela později :-D

                            0 0
                            • hctr  

                              Ten hreben na Bumbalku byl brutal, ja tam mel krece a ******** me bolelo za krkem :D, ale nejvic jsem se nadrel u toho foukani tech defektu, ted se cumim na nejake jine pasky do rafku, ta co tam mam je na ten muj rafek moc uzka a zhrnuje se , pristi rok si asi pujcim lehci kolo a zkusim se te drzet ty pse :D

                              0 0
                              • Slavoš  

                                Tak těch defektů tam dnes bylo nepočítaně, jo a ten hřeben na Bumbálku byl opravdu výživný.Jsem zvědav na report Hekynena, kdy dorazil do cíle.

                                0 0
                                • bosmilan  

                                  Já jsem včera preventivně nasadil nové pláště a nové mlíko a vyplatilo se to :-) Na těch starých bych asi dojel s dušema,jak už byly sjeté a nebo bych sebou někde plesknul o zem.

                                  Jinak ta hřebenovka byla v některých místech dobře rozjebaná lesákama oproti loňsku,kdy jsem tama projížděl.

                                  0 0
                                  • hctr  

                                    Ja mel nahozeny nove jen zadek, s uzsimi rafky to neplechu nedela, ale jak je na kraji trosku mista dostane se pod to patka plaste a je zle. Letos mi to uz vychcalo asi 3× pod paskou. Rozbite pasaze mi nevadily, spis ty 40% stoupacky furt dokola :D ale byl to pekny vylet, zacatek vyjezdu na Lysou byl taky vyzivny, ale to jsem byl jeste cerstvy.

                                    0 0
                                    • bosmilan  

                                      Já na té hřebenovce ty 4 prudké stojky tlačil a šetřil síly,

                                      0 0
                                      • hctr  

                                        Jo to asi vsici, tlacis to skoro rychleji nez jedes a tam uz mi ani mozek nedovolil to zkouset vyjet. :D

                                        0 0
                                        • bosmilan  

                                          A jaký to byl pocit,když kolem vás na asfaltce na Lysou projížděli silničáři?

                                          Já je naštěstí potkal až jak jsem jel dolů :-)

                                          0 0
                                          • hctr  

                                            Motivacni :D nekteri me ani nedojeli a za nekteryma jsem se snazil chvili drzet, ale vedel jsem co me jeste ceka a ze jim se jede uplne jinak. :D

                                            0 0
                                      • tom xtr  

                                        Tak já jsem ty stojky sice jezdil, ale nakonec jsem na to i doplatil. Asi v poslední stojce na trati nevydržel ořech a tak zbytek pěšky – koloběžka – sjezd z Pusteven bez šroubu pevné osy jakž takž + po rovinách pak za Lazovo sedlo, málem mi upadla ruka.

                                        0 0
                              • bosmilan  

                                Já to ani nechtěl vyhrát,ale dojet někde v popředí…o tom že dojedu první jsem začal přemýšlet až ve stoupání na Pustevny :-)

                                0 0
                                • hctr  

                                  Ale, ale, urcite jsi to mel promyslene od sameho zacatku, docela se tam drzeli jeste borci s dresem mtbs a sweep, ale ti pak nejak taky odpadli a jeli spolecne s nama, ty jsi tam byl takovy osamoceny porad.

                                  0 0
                                  • bosmilan  

                                    Opravdu ne,já chtěl hlavně dobře rozjet první kopec.Nejdříve jsme jeli ve dvou,pak ve třech..oba mi pak ujeli,ale já je dojel ve stoupání na Lysou (jeden měl fula 29er Canona s blatníkem) a druhý se začal trápit.Na lysou jsme vyjeli ve dvou,ale dolů jsem jel sám a pak jsem pořád čekal,že mě někdo dojede.

                                    0 0
                                • tom xtr  

                                  Hezky si to letos napálil, měš letos vůbec nějak natrénováno, co ?

                                  0 0
                                • tom xtr  

                                  No pěkně si to tempo napral. Já bral na Lysé asi taky nějaké „body“ za vrcholovou prémii, pak ale zajíždka z Ježánek na Visalaje a zdržení na Sulově a už se tě nedalo dohnat.

                                  Letos máš nějak naježděno, co ?

                                  0 0
                                  • bosmilan  

                                    Letos jsem do přípravy vložil více úsilí než normálně a řekl jsem si,že tomu dám systém.Najeto mám,ale chyběla mi intenzita.Proto jsem ten začátek jel svižněji,ale pořád v rozumném tempu a pak zvolnil a konec už jsem jel zase svižněji.

                                    Jako příprava na Drásala to posloužilo dobře.

                                    Na té Lysé jsem nebyl zas tak moc před ostatníma,proto mě zarazilo,že mě nikdo dále nedojel.

                                    0 0
                                    • jIrI___  

                                      Na Lysou se jelo od Frýdlantu stejnou trasou jako kterési minulé ročníky?

                                      0 0
                                      • bosmilan  

                                        jj,tak jak jsme jeli společně loni.

                                        0 0
                                        • jIrI___  

                                          Sakra, už jsem se těšil že cestou nahoru projedu zas nějakou jinou trasu :)

                                          0 0
                                    • tom xtr  

                                      Tak to tě zkusím na Drásalovi jako vodiče :) A pak už jen vítězství nebo snmrt.

                                      0 0
                                      • PeSi  

                                        jaka je trat na drasalovi okolo holesova? stejne kamenita podobna na drtici? jinak skoda ze te zradila technika umistoval jsi se dobre, to nastve:(

                                        0 0
                                        • bosmilan  

                                          Hostýnky jsou více hlíněné bez volných kamenů.Jízda je taková plynulá.

                                          0 0
                                        • tom xtr  

                                          To jsou malé věci – nakonec jsem byl rád, že jsem se jakž takž rozumně do cíle dostal a nerozšmatlal tretry.

                                          Ad Drásal: co do technické obtížnosti je to spíš odvar letošního Drtiče. Ale zase je to „oficiální“ závod, takže se pojedou trochu větši kule a bude to bolet :)

                                          0 0
                                        • tom xtr  

                                          U Drtiče je teda zajímavé, že jako jeden z nejtěžších maratonů u nás (profilem, délkou i technickou náročností) se jmenuje „Pohodové vyjížďka“ a přes tu náročnost má jednu z největších účastí :)

                                          0 0
                                          • PeSi  

                                            no to je takova „slovni hricka“, narocne sjezdy a takova stoupani v kvalitnic beskydskych šutrech nemuze nahradit sotolinovy salzkamer :)

                                            0 0
                                            • tom xtr  

                                              jj, Beskydy jsou na bajka TOP oblast. Na Drtiči se mi líbí ta úspora času: za jeden den objedeš na co jindy potřebuješ tak dny 3.

                                              0 0
                                              • Smazaný účet  

                                                akorat se pak tri dny davas dokupy:)

                                                (nekteri nepotrebujou ani cely den, ale objedou to napohodu a jeste stihaji v pet vecer pivko ve sve oblibene hospudce:))

                                                0 0
                                      • bosmilan  

                                        Už poctivě trénuju na Drásala a pečlivě si vybírám i stravu,abych neponechal nic náhodě :-)

                                        Našel jsem u vás v Opavě kvalitní restauraci :-)

                                        0 0
                      • kolda  

                        pěkný výkon

                        0 0
                        • bosmilan  

                          Někde jsme se potkali? nebo jsem byl spatřen jak jsem zevloval? :-D

                          0 0
                          • kolda  

                            jeli jsme spolu na začátku

                            0 0
                            • bosmilan  

                              Teď se dívám na fotky a koukám,že jsem s Tebou a Tomem kecal před startem :-)

                              0 0
        • ROMAN_BIKE  

          13 metrů za čárou?

          :-)

          0 0
          • Smazaný účet  

            130m!

            0 0
            • plevka  

              budu tam, ale aby to nebylo třeba o 1,9 oválu, tím pádem bychom byli předvoj :)

              0 0
    • nox159  

      preju všem drtičum at si to zitra ve zdravi uzijou :)

      0 0
      • Martin  

        +1

        0 0
    • X-biker  

      Tak počasí Vám vyšlo krásné, některé z Vás jsme viděli jak jste najížděli k Lysé, popojížděli jsme s kolegou v žluté O1 RS po ranní vycházce na Lysou :-D

      0 0
    • Smazaný účet  

      Takova rada pripadnym ucastnikum dalsiho rocniku..pokud mate najeto cca 150 Km, tak se na drtici budete trapit:)

      Na to vzdal na Konecne a „zrkacovackou“ pres podolanky, ktera byla k*revsky dlouha:D jsem se vracel…jeste mi cukalo zkusit Martinak, ale na to uz nebyl moral…

      pro srovnani, na lysou jsemk dojel nekdy o pul druhe, takze nechapu toho magora nahore, jak mohl byt ve tri hodiny v cili:DDD

      0 0
      • hctr  

        Ja byl na Lyse asi v 10 a jak jsem projizdel nahore ty zatacky Milan uz jel dolu, jel fakt dobre. :D

        0 0
        • PeSi  

          Milanovi gratulace, skvely vykon. Na LH jsem byl na 10.15

          a na Pustevnach jsem blbec sjel omylem po knizeci, takze minul druhou tajnou, nevim jaka tam je penalizace, jinak bych byl cca na 14 miste.. kua to psychicky zdepta:(.. tak snad pristi rok

          0 0
          • bosmilan  

            Akorát budeš mít napsáno 8 kontrol,takže se pořadím propadneš až za ty co měli všech 9.

            A díky :-)

            0 0
          • hctr  

            Ne mas normalne 9 kontrol a za tu tajnou je jen nejaka casova penalizace, sjeli jsem uplne stejne tak bud v pohode :) videl jsem borce s cislama co tam jedou tak jsem jel za nema a ani me nenapadlo, ze jedu spatne :D penalizace je nejak 10 min..

            0 0
            • PeSi  

              Bohuzel je to jak pise milan, podivej se na vysledovku z minuleho roku :(. radi se to podle kontrol i tech tajnych (7 ofiko plus dve tajne) a casu.. smula

              0 0
              • hctr  

                No, ale ted to bylo trosku jinak, rikal mi to Roman v cili tak uvidime, treba se tu k tomu vyjadri, razitko z Pusteven mam a k te kontrole to byl jen kousek, casova penalizace treba 10min by byla vhodnejsi nez aby nas posunuli nekam na 500.misto..

                0 0
                • mastihuba  

                  No vzhledem k tomu že v názvu je poloorientacni, tak by vás střelce přes prsty trochu klepnout měli. :)

                  0 0
                • jIrI___  

                  A není jedno, jestli jsi na takovém nezávodním podniku napsaný jako desátý nebo pětistý?

                  0 0
                  • hctr  

                    Tak ono to jedno asi je, ale cely den makas jak pica a pak te napisou nekam do hajzlu :d

                    0 0
                    • had_zachau  

                      a neni to tvoje chyba, kdyz si minul kontrolu? :)

                      0 0
                      • hctr  

                        Je, ale tu kontrolu minulo asi hodne lidi, ja totiz vyjel z Pustevench asi za 5lidma a ti jeli po knizeci tak me ani nenapadlo, ze jedou spatne. :D ale tak *****, alespon vim, ze mezi normalnimi amatery jako jsem ja jsem na tom dobre :D

                        0 0
                        • had_zachau  

                          tak ono se ty tajne kontroly daly tusit, kde budou

                          0 0
                        • kolda  

                          no vidis, tak bude hodne lidi porad za tebou.

                          jinak zrovna tohle podle mapy snad neslo netrefit, takze ty vymluvy „ja nevedel“ bych bral s rezervou

                          0 0
                      • *Petr*3  

                        Já jsem málem projel kolem kontroly na Konečné. Tak nějak jsem šlapal a to K áčko neregistroval…

                        0 0
                        • Pavel  

                          Já tam na pár lidí řval.. Ale ti nevnímali a vesele šlapali dál. Teda, podle výrazu vesele asi moc ne, ale prostě to ignorovali. Naštěstí zavčas začali vnímat, co na ně ostatní řvou a zastavili… :)

                          0 0
                    • marsik  

                      Dobře ti tak…

                      0 0
                • mastihuba  

                  Co jezdíme charakterem podobnou akci, tak je neoznaceni kontroly penalizace 2h. :)

                  0 0
                  • PeSi  

                    i kdyby to bylo dve hodiny tak jsme na tom lip :).

                    ale to je jedno, pristi rok to neminu.

                    0 0
                  • jaradal  

                    Prozradíš o jakou akci jde?

                    Drtič má tak zásadně vyjímečnou atmosféru, že bych nějakou další podobnou akci rád zkusil.

                    Díky.

                    J.

                    0 0
                • Fran-tic  

                  to mi povídej, tež nemám tu kontrolu a dojel jsem slušně, tak na pohodu. (nejel jsem teda po knížecí ale po modré…jsem se na ten sjezd těšil už od lysé :))

                  0 0
                • Smazaný účet  

                  nefnukej!

                  0 0
                • Pajas04  

                  Výrazně sis ulehčil sjezd, tak za to budeš muset zaplatit. Příště už se na to nevysereš a pojedeš podle mapy, ne cestou nejmenšího odporu. Pouhé časové penalizaci nevěřím, to je stejné, jako kdyby někdo nevyjel na Marťiňák a dostal +60 minut k výslednému času…úplná hloupost.

                  Jde přece o to zajet celou trasu, ne jet si kudy chci a nějak se dostat k chatám. To už rovnou můžeš jezdit celou trasu po asfaltu od kontroly ke kontrole. Tajné kontroly byly zavedeny právě proto, aby účastníci neojebávali trasu. Že jsi za někým jel je sice moc fajn, ale je to jen výmluva – na poloorientačním maratonu.

                  0 0
                  • hctr  

                    No po asfaltu se mi prave nikdy jezdit nechce a cast cesty z Lyse jsem jel po cervene tak nevim proc bych to na konci mel nejak ojebavat kdyz to nejhorsi jsem mel davno za sebou a kdyby to bylo na me tak se jede po zelene uplne z vrchu, ale tam by se pulka DRTICU zabila.

                    0 0
                    • Pajas04  

                      No na Lysé ale byla volba: červená nebo asfalt. Na Pustevnách volba nebyla.

                      Já jsem třeba při sjezdu z Pusteven po té cestě vysypané hrubším štěrkem strašně trpěl, protože mám HT a musel jsem stát v pedálech díky čemuž mi po ujetých 95km neuvěřitelným způsobem trnula lýtka, jel jsem do 20 km/h :(, bylo to nekonečné. Taky jsem měl možnost ulehčit si to a sjet kus terénem a pak jen po asfaltu, ale neudělal jsem to. V trase co jsi jel z Pusteven to je pořád z kopce, po trase Drtiče to bylo ještě kousek do kopce (vystoupalo se nad 1000 m.n.m).

                      Proto to vidím tak, že buď prostě objedeš celou trasu Drtiče, tak jak je v mapě a budeš mít 9 kontrol nebo to tak neuděláš a budeš mít kontrol 8 či méně. A nějaký nárok na pouhou časovou penalizaci je dle mého nesmysl. To už by tajné kontroly nemusely být vůbec.

                      0 0
                      • hctr  

                        Tak budu mit 8 kontrol :) kundy na dojezdovou listinu stejne koukat nebudou tak neni pred kym machrovat.:D To ze jsi byl vyklepany je tvuj boj, mas mit poradne kolo:D

                        0 0
                        • Pajas04  

                          No zradila mě spíš fyzička, měl jsem letos najeto jen 30 hodin. S tím kolem díky za doporučení :D :D.

                          0 0
                      • Fran-tic  

                        já jsem to bral třeba tak, že je z Pusteven taky volba sjezdu jak na lysé. Mě dementa nenapadlo, že knížecí je cyklostezka (byla fialová) tak jsem si říkal, okej, využiju možností. A pochybuju, že modrá od Pusteven a sjezdovka je ulehčení oproti krutopřísné šotolině :) ale ser to pes, chtěl jsem si to užít. Spíš by mě štvalo, že se tama nemohlo jet :)

                        0 0
                    • Paja  

                      Zelená z hřebenu Radhoště se jela v letech 2002–03, byla to ale stejně jako z Lysé jedna ze dvou alternativ, takže kdo se na to necítil, mohl jet lehčí sjezd.

                      0 0
                    • Fran-tic  

                      to je nejlepší, jak někteřé si dávali raději asfalt před sjezdem a potom řeknou, že sis to ulehčil na Pustevnách :). A že tu červenou jelo tak max 10 lidí by mě nepřekvapilo. Já tam teda nepotkal nikoho ani nikoho neviděl.

                      0 0
                      • joska  

                        nas bylo 5 co to tam hrnuli :-) kdyby tam tudma jeli vsichni, tak chudaci turisti. jen at to ejzdi jen ti co okolo pesaku pribrzdi, pozdravi a podekuji kdyz uhnou. lestici a honici casu at si dupou na fullech po asfalte dolu.

                        0 0
                        • Fran-tic  

                          tak jasně, celkově turisti na lysé byli úplně v pohodě a i jsem pokecal. jen jsem si udělal obrázek a překvapilo mě to, že se tomu tolik lidí vyhlo :)

                          0 0
                  • PeSi  

                    Pajas04, nezlob se obvykle nereaguji, ale neda mi to. Jezdim drtic nekolik let a letos jsem se spletl a projel jsem tajnou a nebyl to zamer.dojel jsem max do 15 mist, tato kontrola by me maximalne zpomalila o deset minut takze si zalouzim byt zarazeny az za tema co dojeli po pulnoci?? ale na slova typu Příště už se na to nevysereš a pojedeš podle mapy ti muzu rict jedno .. preju ti ty pocity kdyz se dostane do stejne situace:) ale chapu to z tveho pohledu..

                    0 0
                    • nox159  

                      na druhou stranu jde prece o hovno ne? pocit z vyjidky mas stejny at je na dojezdove listine napsane cokoliv ne.. ;-)

                      jinak te ale chapu…

                      0 0
                      • PeSi  

                        jj jasne, to urcite. jen reaguji na neco co si nemyslim ze je zpravne zhodnoceni situace :).

                        0 0
                    • wong  

                      Na Pustevnach jsme taky premysleli kudy a nakonec vybrali dobre. Az doma jsem zjistil, ze zezadu mapy je PRESNE napsane kudy se ma jet.

                      Takze sorry, ale je to jenom tvoje chyba.

                      0 0
                      • PeSi  

                        jo vim to a respektuju

                        0 0
                    • Pajas04  

                      Vidíš a já bych ty pocity, na rozdíl od Tebe, nepřál nikomu…

                      Pokud bych v takové situaci byl, těšilo by mě, že jsem to objel celé a pořadí bych se snažil moc neřešit. Mrzelo by mě to, ale určitě bych nechtěl být posunut s časovou penalizací k lidem, kteří posbírali kontroly všechny. Jde o to, že to ulehčení trasy někteří udělali schválně ;), a to nejen na Pustevnách. Proto se tajné kontroly zavedly.

                      Při dojezdu na stadion se také řeší jen počet kontrol a ne to, které kontroly to byly. Má cenu řešit jakou kontrolu bylo těžší získat, zda K2 nebo K5 apod.? Myslím, že nemá. Drtič je poloorientační, vzadu na mapě byl docela přesný popis. Příští rok se jede stejně, je šance se poučit a napravit chybu :).

                      0 0
      • mastihuba  

        Kudyma jsi na tu lysou jel?

        0 0
        • Smazaný účet  

          Toz trasa byla stejna, tempo vyletni…nejsem zavodak!:DD

          0 0
          • mastihuba  

            S takovým časovým harmonogramem bys celou trasu jel hodně dlouho. :)

            0 0
            • Smazaný účet  

              no…v pulce(podle vzdalenosti a vyskovych metru)jsem byl po sedmi hodinach…pooo­hooodaaa:)

              0 0
    • Paja  

      Největší démon byl ovšem ten běžec s hůlkama, když kolem nás „procvakal“ v prvním kopci, říkal jsem si, že ve sjezdu ho zase předjedeme, a pak už ho neuvidíme…omyl, bylo to skoro naopak, předběhl nás zase na Lysé:-) a naposledy jsme ho míjeli až na šotolinovým sjezdu z Pusteven.

      Neskutečný výkon, pro většinu „normálních“ lidí jsou účastníci Drtiče cvoci, ale na tohoto by rovnou poslali Chocholouška :-D

      0 0
      • Smazaný účet  

        ten bezec byl fakt blazen..predbihal mne na zacatku stoupani na Lysou..jednim slovem maaagoooor:)

        0 0
        • hctr  

          By me hanba fackovala :D

          0 0
        • Lily-Brno  

          ten běžec to je vítěz no. 1 :-) většina mu prý ujela jen díky sjezdům, kamarády takhle několikrát do kopce předběhl… no když jsem to prvně slyšela, nemohla jsem uvěřit :-)

          0 0
        • jeffino  

          tak ono to není zas tak těžký někoho na bajku v kopci předběhnout, letos co běhám se mi to stalo 2×:)

          0 0
          • jIrI___  

            To je ještě pohoda, mě nedávno v kopci předešel i pán důchodového věku se slovy „Dneska ses asi málo nasnídal, co?“.

            0 0
            • nox159  

              tak tohle je dobra dojebavka :D

              0 0
            • Smazaný účet  

              mhuhehe…ale vklidu, mne taky predesel vcera do kopce kde kdo:D

              0 0
            • Slavoš  

              Tak tohoto pána u stadionu někdo hecnul a jel " jen " pod Onřejník, na víc prý, podle jeho slov, neměl čas.

              :-D

              0 0
              • plevka  

                ten byl šílený, ale síly měl dost, určitě více než já po těch průjmech :) a jak balancoval v blátě na tom kole, kdyby měl nějaké pořádné kolo, natrhl by nám všem prcku :)

                0 0
            • jeffino  

              ultramaratony do lidlu, když jsou akce, to je jiná liga, kam se na ně všichni hrabem:)

              0 0
    • miche  

      Musím všechno pochválit, hlavně organizátory, trať super!

      A pak musím sebe a kámoše co se mnou jel taky pochválit :-) Posbírali jsme všech 11 kontrol, ty dvě navíc pravda jen na machrování, ale :-)))))))

      0 0
    • Smazaný účet  

      btw…koho taky pobavilo to mnozstvi defektu okolnich lidi?:)))

      0 0
      • nox159  

        ze ty si mel HDcka na mliku a oni RR s dusema ? :D

        0 0
      • Fran-tic  

        jo to je vždycky prdel :) a to se nejelo nic ostrého. Nejlepší to je v prvním kopci, urvané šaltry, řetězy a defekty pod sjezdem :). Jako musím přiznat, že jsem byl ******** ve sjezdu z lysé, jsem tam nějak hodně nahučel do těch šutrů, ale všecko drželo.

        0 0
        • Smazaný účet  

          co ve sjezdu, ale i samotny prvni vyjezd stal par lidi dusi…

          retazky litaly jeden za druhym, to jo…a ja to tam rval na hulvata porad:)

          Mi se akorat ve sjezdiku z ondrejniku kolo trochu rozhodilo pod nohama, ale gumy drzely vyborne…vpodstate sem se bal, ze mne HD bude brzdit vice, ale on brzdi jenom na lehce tuhem podkladu…jak je srackoidne nebo pojezdena trava, tka to jelo hezky a i drzelo…

          0 0
          • Fran-tic  

            já měl respekt na té pohraniční hřebenovcé, mám tam spešly purgatory, a ono těch 750g gumy se časem proveze. Ale za tu jistotu mi to stálo. ten ondřejník byl parádní, sem tam skočka, ty sjezdy dodají ******** energie :)

            0 0
            • Smazaný účet  

              tu jsem jel jenom po Konecnou a uz z drivejska ten usek povazuju za jeden z nej v beskydech…ob­zvlast kdyz si to davas po koreneche vedle a ne po ceste:)

              0 0
              • Fran-tic  

                přesně, stálo mi to za to pocení krve do kopců, když jsem se mohl vyřádit dolů :)

                0 0
    • PoBo TEAM  

      Chci poděkovat všem… nezapomenutelný zážitek… prostě vše vydařené…:)…btw… tuší někdo, kdy by mohla být zveřejněna výsledková listina?

      0 0
    • plevka  

      pár mých fotek zde

      nakonec jen dvě kontroly, ale spousta zážitků, bohužel i jeden dost negativní, který nejspíš i ovlivnil náši náladu a psychickou sílu šlapat..

      0 0
    • bosmilan  

      Už jsem to říkal i Romanovi v cíli…To že někdo vyjede dříve a předjedu ho v prvním kopci,to jsem si zvyknul,ale že budu potkávat úplně ČISTÉ lidi na asfaltce do Kozlovic,to jsem teda nečekal.

      Ti rozhodně nemohli jet přes úvodní kopec a kdoví v kolik vůbec a odkud vyjeli.

      0 0
      • Pajas04  

        :( Tak tohle je trochu moc ne? Nechápu jak pak mohou mít radost z medaile.

        0 0
        • nox159  

          zas kdo by se chtel placat pres janikovku a pak pres ty sracky kdyz se to da objet :D

          casove to vyjde cca nastejno…

          v tom prvnim sjezdu se vzdy ukaze nejvic pseudozavodniku kteri zrovna tam musi jet kudlu jako krava z toho kopce a pak se tam nekde vymaznou :D

          pokud bych jel s pritelkyni s tim ze chci dat 2 razitka a zpet tak si ten usek jiste odpustime :)

          0 0
        • kolda  

          a co jde ve finále? neříkám, kdyby to udělali borci, co chtějí jet na čas, ale všechno to byli turisti, co je předjedeš na prvních km.

          já bych z toho zrovna na drtiči nedělal drama

          0 0
          • tom xtr  

            Je fakt, že všichni, které jsem kolem sebe vnímal a co jeli na pořadí, tak jeli spravedlivý start. Trochu mě štvalo, že lidi, co vyjedou dřív, tak zacpou hned první singl (na té louce), kde se nedají předjet. Ale štvalo mě to jen trochu a jen chvíli :)

            0 0
      • Smazaný účet  

        cece…rikal jsem si uuuplne to stejne…jak je sakra mozne, ze ta slecna ma tak hezky ciste nohy a dresik, kdyz ja jsem byl jako prase … jooo…jel jsem to furt rovne bordelem bo tam jsem aspon videl stopu pres sebou…a nekdo na mne pokrikoval, ze strasne cakam na ostatni:DD

        0 0
        • Ralan  

          A nepokřikoval si tak na ně do kopce? :D

          0 0
          • Smazaný účet  

            to netuším…co bych měl pokřikovat?

            0 0
            • Ralan  

              No jestli si jim do kopce neříkal že strašně čekají na ostatní, tak ti to z kopce vrátili ;)

              0 0
              • Smazaný účet  

                to nastesti ne, ja jsme mel docela hladecek a trochu mi to zacalo jet az po lyse, takze na BK jsme si to krasne daval a pak mi zase doslo:D

                a jinak jsme startoval na konci prvni vlny, strategicky jsem se nechal predjet i druhou vlnou a tak jsme po vyjizdky zavodu uz jenom predjizdel a nastupoval:))))

                …bohuzel se mi to podarilo as jenom u peti lidi:DDD

                0 0
        • Slavoš  

          Tak tos byl ,ty ten střelec v tom prvním sjezdíku.Viděl jsem jen záda.

          :-D

          0 0
          • Smazaný účet  

            takovych tam bylo vice…ale mel jsme bily RB a veliky modry zapraseny batoh:)…z kopce proste moc nebrzim a do kopce moc neslapu:)

            0 0
      • tom xtr  

        Taky jsem se trochu divil, když v jakési dědině před Ondřejníkem vyjel přímo přede mnou čistej borec z baráku s číslem rovnou na trať. :(

        0 0
        • nox159  

          tak to uz je jiny level :D

          0 0
        • Smazaný účet  

          potkl jsm nejakou docela cistou paticku u nejakeho auta, ale nechci vyvozovat zavery, treba meli jenom dohodnutou obcerstvovacku…

          0 0
      • joska  

        celkem me zklamalo ze nebyla tajna na poslednim kopci jako skoro vzdycky. ten uz je pro vetsinu pdole me hodne moralovej a vetsina se na nej vysere.

        0 0
    • tom xtr  

      Potkali jsme v jedné stojce na hraniční hřebenovce partu turistů – někde před Masarykovou chatou. Komentář jednoho z nich: „Ty podívej se na ně, oni tu jedou na kole ! A prý pohodová vyjížďka, jak asi vypadá ta drsná?

      0 0
    • kolda  

      letos to bylo super. trať se mi líbila o hodně dřív než vloni, ale ten hraniční hřeben byl mazec. po startu jsem se snažil jet vepředu, ale ve výjezdu na Lysou jsem zjistil že to asi nepůjde. a za Bílým křížem krize jak cyp, bolelo mě břicho, hlava, dostal jsem křeče, psychika v hajzlu. na Kmínkově chatě jsem se vyprdnul na chrcení, dal si pivo, polívku, kofolu, závin, pořádně poseděl a řádně odpočinutý vyrazil dál. pak už to byla pohoda, na pustevnách další pivo a nakonec jsem dorazil cca 10.

      0 0
    • petryk  

      Letošní Drtič se mi líbil moc, i když okolo 50. km jsem mluvil opravdu jinak:) Po startu mi první skupinka uletěla, tak jsem to zkoušel sjet, po prvním hupu jsem ale předjel reálně 50 lidí, kteří se připojovali po trase. Na Lysou to ještě celkem šlo, hřeben na Bumbálku jsem přežil pouze díky chatě na Kmínku. Na Martiňáku pak padla i polívka a zase to trochu jelo. Na trati pár krásných sjezdů, které si rád zopakuju, v Trojanovicích mě hodně pobavil ten schod dolů na pěšině kolem vody, tam jsem měl trochu v gaťách naděláno:)

      Panáčka v cíli jsem si už bral jako nutnou tečku po víc jak devíti hodinách na trase.

      Díky všem fialovým pořadatelům s Romanem v čele za pohodovou sobotu!

      0 0
    • Pavel  

      Tak letošní Drtič mi ukázal, zač je toho loket. Ještě na Bílém kříži jsem to viděl docela optimisticky, jel jsem zodpověďně, na pohodu (hlavně nepřepálit úvodních 50 km) ve 14:00 jsem vyrážel s párkem a polévkou v žaludku směr zlatý hřeb letošní trasy aneb čs peklo:), návrat na stadion kolem 20. hodiny se jevil reálný.

      Jenže jenže jenže.

      Na BK jsem si chtěl koupit traťovku, měli ale jen arašidovou tatranku a tu já nesmím (alergie). Tak jsem si místo ní vzal Big Energy Shock tyčinku. Ano, já starý (a celkem zkušený) vůl udělal amatérskou chybu začátečníka a vzal si něco, co nemám odzkoušeno… Za Doroťankou vzdal šaltr boj v poloze „kašpárek“ s ulepeným řetězem a začal se lepit na řetěz (byť jsem promptně mázl olejem). Takže nejlehčí možný, kdy nehrozilo urvání přehazovačky, byl „náměstek“ (22×28). Někde kolem Bobku odpadl i tento,takže dále jsem stoupání tlačil. Nějakou tu minutu dvě deset dvacetjsem tím sice ztrácel, ale pořád to vypadalo na příjezd alespoň za světla. Na Kmínku jsem provedl hrubou očistu převodovky, s tou již naštěstí po zbytek trasy problém nebyl. A zde, jak zajisté tušíte, se do toho vložil onen na BK zakoupený BES (spíše by se to mělo jmenovat BĚS). Nechtělo se mi stát frontu na polévku, tak jsem si řekl, že pojím ten energy zázrak a najím se na až Bumbálce.

      Občerstvění jsem dal dříve, už na Masarykově chatě, bylo tam volno, kofola i pivo (pochopitelně nealko:) dobré, jen škoda, že polévka došla a nová se právě vařila, musel jsem do párku, ale nechť, cíl se blížil a čas stále nevypadal nejhorší, stále to vypadlo na příjezd za světla, ovšem ale kdyby mi ten energetický „zázrak“ nerozhodil žaludek a já nedostal křeče. Stoupat, pak se už jen plazit, na Martinák (a dále na Pustevny) s pocitem budu zvracet, ne, tak že by až tady? naprosto vyčerpaný, bez možnosti se pořádně napít, bylo opravdové drcení. Drcení vůle dát to celé, dát všechny tajné kontroly (že jedna bude na sjezdu z Pusteven mi bylo naprosto jasné – aby se to nezkracovalo po Knížecí). Na Pustevny jsem se vyplazil se západem slunce, dlouho se rozhodoval, co si dát, chtělo to něco relativně levného a co se bude případně dobře zvracet (trojka Kofoly a chléb se škvarkami). Mechanicky se obléct (spodní trikot, bunda), trochu si umýt nohy (pár kapek vody z bidobu a vytřít do ponožek), dát si suché ponožky a návleky na kolena a vzhůru dolů. Na odbočce na Knížecí jsem poměrně dlouho váhal, jestli dolů jet po asfaltu anebo terénem, nakonec ale „vyhrál“ žaludek a já se spustil po asfaltu, po Knížecí. V mrákotách a obsahem žaludku na mandlích jsem se nějak propletl Frenštátem, tam se připojil ke skupince dvou padlých andělů (jeden měl z fula singl) a po silnici (přes Lichnov jsme to na ten vytoužený (ba přímo skoro vymodlený) stadion už nějak něco po 22. hodině dokopali. Tímto děkuji těm dvou statečným spolu bojovníkům (nebo spolutrpícím?:) za doprovod, bez nich bych se na stadion dotáhl nevím kdy…

      Na stadionu jsem se poléčil pivem a pak i řízkem a společně s kolegou na skládačce čekali na příjezd dalších dvou kolegů, kteří měli klíče od mého ubytování. Chlapci trochu kufrovali, takže dorazili lehce po jedné hodině v noci (nebo ráno?). Ale narozdíl ode mne měli všechny kontroly, včetně obou tajných. Mne ta jedna tajná chybí. Takže motivace na příští rok je… :)

      V neděli jsem v deset ráno vyrazil kolmo domů do Havířova. Odpadl jsem na Lučině… Naštěstí existují vynálezy zvané hovězi polévka a pivo, které mne vrátily do života a já to do toho Havířova už nějak doklepal a lehce po 14 hodině zaklepalu doma u vrat (ne bačkorama, na to je ještě času dost:). Včetně dvou „koníčku“ v Mašince… ;-)

      Dnes jsem hrozně rád, že sedím v práci a nemusím na kolo… :) Ale i tak, Heil Drtič!

      PS číst se mi to po sobě nechce, omlouvám se za případné chyby a překlepy…

      PS2 ten vymajznutý borec na fotce (z Ondřejníku) opravdu nejsem já… :)

      0 0
      • Fran-tic  

        to máš z toho, že taháš tolik krámů v baťohu :) Respekt, žes to hecnul a dojel až do konce!

        0 0
      • Smazaný účet  

        a ja myslel, zes to byl ty koho jsme potkal se skladackou v cili..a on to asi byl rychlejsi kolega (taky magor)…:)

        0 0
        • Pavel  

          jj, magor se skládačkou byl kolega… :) Dal „jen“ Ondřejník a Lysou…

          0 0
          • Fran-tic  

            přesně vím který, jsem seděl na tribuně a nestačil se divit, co to je za blázna :)

            0 0
    • Palo TT  

      S Drticom klasicky velka spokojnost. Srdecna vdaka organizatorom za skvelu akciu. Podarilo sa mi prejst celu trasu za 12hod a par minut. Aj pocasie vyslo na 1.

      Osobne ma potesilo, ze na trase som tlacil asi len 20metrov v stupani za Bobkem

      http://cmaps.gpsteam.eu/index_cz.html…

      ( Ale pre objektivitu treba dodat, ze tuneny Epicon so znizovanim na 0cm ma na tom tiez velky podiel)

      Par postrehovov k trase:

      usek Biely Kriz – Martinak uplne super. Absolutne najlepsie miesto pre mna bol singlac na hranicnej skale kusok za Bielym krizom. Po vytraseni na hrebeni dobre padlo aj plynule stupanie peknym lesom popod Kladnatu a nasledne opat pestra technicka pasaz na Martinak. Mnam.

      co by sa mohlo vylepsit (teda nie, ze by mi to nejak vadilo , ale zmena by potesila)

      • bola len jedna obcerstvovacka, v minulych rokoch boli 2 (ale to je asi vecsponzorov)
      • usek start Ondrejnik, Lysa Hora – privital by som nejaku zmenu trasy prespestrenie, lebo takmer totozna trasa sa isla aj 2006–2010 ; LH – Bielykriz mozem v pohode aj kazdy rok :)
      • Pustevny – oficialne pridat technickejsie alternativy zjazdu (nepoznamv terene ale podla mapy vyzera dobre modra aj zelena z pod Radhostu)
      • akcia je polorientacna, ale aj tak mohlo pribudnut par sipok od Frenu k ana zltej tur. znacke.
      • uvodny blatovy zjazd z Jenikovho sedla si mohli organizatori odpustit,blato mi nevadi, ale ****** prevody hned na zaciatku pricom zvysok trasy jesuchy zrovna nepotesi

      Hmm, nejak vela tych postrehov na zlepsenie :), ale plati to co som napisal na zaciaku – s akciou velka spokojnost.

      A respekt tym 13 a 67 rocnym a aj tym, co sli na HTckach.

      Prekvapilo ma aj velky pocet bikov s V brzdami.

      0 0
    • Palo TT  

      Este otazocka pre zucastnenych, ake mate namerane parametre trasy?

      U mna barometricky garmin:

      119km (cca. 0,5km z toho je zachadzka vo Frene mimo trasu), stupanie 3470m

      0 0
      • merlp  

        záznam Endomondo: délka – 123.72 km, stoupání – 3428 m

        byl jsem letos poprvé, takže jeto poctivě po trati. Byly okamžiky (hlavně na Česko-Slovenské hranici), že bych za zkratky dal nevím co :-)

        Jinak díky pořadatelům, dle mého perfektně připraveno, trať sice výživná, ale úžasná. Jen bych se připojil k PALO TT, ta jedna občerstvovačka navíc by se hodila… Srovnání s běžcem Zbyňou byl zajímavý nápad, ale jelikož jsem se právě na hranici často míjeli, tak to bylo chvílemi i dost demotivující :-))

        Ona ta hranice byla vůbec divná, s hrůzou jsem si uvědomoval ,že toho do kopce našlapu víc vedle kola, než na něm :-) musím příští rok ještě více potrénovat…

        0 0
        • Palo TT  

          Ty bezci na turistickych pochodoch to su vrcholovi sialenci.

          http://cs-1000.webnode.sk/

          Bol som tento rok na biku na 2 turistickych stovkach (vhodne ako trening na Drtica – parametre a narocnost su podobne Drticovi) a na kazdej sa naslo 5–6 bezcov, co to presli rychlejsie ako mi na bikoch.

          0 0
      • Paja  

        119,6 km, 3350m (Ciclomaster CM434, taky baro-výškoměr).

        0 0
      • pstasek  

        119.1km a 3613m

        Barometrický Bryton 40T bez čidla rychlosti

        0 0
    • ROMAN_BIKE  

      dojezdová listina Drtič 2013

      http://www.drticbike.cz/…/listina.htm

      pokud tam uvidíte nějakou chybu, napište, opravím to

      0 0
      • Lily-Brno  

        nevím, jestli se už třeba neozval sám, ale č. 159 by mělo mít všech 9 kontrol – jel od startu s klukama, kteří dojeli 19.33

        0 0
      • Fran-tic  

        jsem se díval, kdo dojel nejpozději a nejlepší je čas 25:05 :) ale chápu, pokud by to bylo kvůli přehlednosti…

        0 0
    • ROMAN_BIKE  

      ahoj, tak jsem na stránku Drtiče http://www.drticbike.cz/drtic

      dal první fotoalba od nás pořadatelů

      http://www.mtbfoto.rajce.idnes.cz/…2013_1_start

      http://www.mtbfoto.rajce.idnes.cz/…k_a_Frydlant

      http://www.mtbfoto.rajce.idnes.cz/…jne_kontroly

      http://www.mtbfoto.rajce.idnes.cz/…c_2013_4_cil

      http://www.mtbfoto.rajce.idnes.cz/…2013_5_vecer

      http://www.mtbfoto.rajce.idnes.cz/…6_maly_fotak

      časem tam ještě může něco přibýt

      Můžete tam také vidět ten pád z úvodní fotky, že se naštěstí nic nestalo

      0 0
    • ROMAN_BIKE  

      tak tohle je zatím nejkrásnější video z Drtiče 2013 !

      http://www.youtube.com/watch…

      k úplné dokonalosti bych tam ještě rád viděl záběry z hřebenovky Bílý Kříž – Bumbálka, sjezd z Pusteven lesem a z Raztoky do Frenštátu trailem kolem řeky… :-) ale i tak je to zatím nejkrásnější video, je to pěkně sestříhané a zachycuje to parádně celého Drtiče od startu až do cíle.

      0 0
      • plevka  

        souhlas, dnes jsem se na to díval a paráda :) aspoň jsem se podíval na videu tam, kam jsem nedojel a co mě čeká (snad) příští rok :) jinak ta Pánská jízda má celkově povedená videa.

        0 0
      • Zerocool  

        super video

        0 0
      • tom xtr  

        jj Pánská jízda by měla mít na maratony startovné zdarma proti poskytnutí videa :) Zdá se mi, že dokonce zvýšili počet kamer na trase. Takových 4–5 kamer pro různé části peletonu by mohlo být optimální :)

        0 0
    • ROMAN_BIKE  

      reportáž o Drtiči 2013 v místní kabelovce

      http://www.ktkstudio.cz/…01_Sport.wmv

      0 0
      • hctr  

        Jak na to ted koukam, muzem byt velmi radi za pocasi a celkove, ze to tak vsecko paradne vyslo. :)

        0 0
        • ROMAN_BIKE  

          jo jo, nejen v den Drtiče, ale tak díky tomu že 3 dny před Drtičem svítilo slunko a už nepršelo, tak nebylo víc bahna, než by mohlo být…

          0 0
      • bosmilan  

        Už jsem to dokoukal…akorát mě štve,že nemůžu najít fotky ze stoupání na Lysou,kde kousek pod vrcholem stál jeden fotograf a celkem dost fotil a ještě jedna rodinka tam stála s foťákem.

        0 0
        • ROMAN_BIKE  

          mohl to být kdokoliv, kdo šel náhodou kolem a neozve se nám. Někdy na takové album náhodou trefím že na rajčeti, nebo že dám hledat přes google „Drtič 2013“ nebo „Lysá 15.6.2013“ a snažím se najít nějaké další fotoalbum, apod.

          0 0
          • bosmilan  

            tento podle fotovýbavy vypadal že asi nešel kolem :-) Možná že tam byl kvůli „Tour de Lysá“ a při tom čekání fotil i ostatní.

            0 0
    • ROMAN_BIKE  

      profil Drtiče 2013 z HACu, od účastníka Vládě K., který projel celou trasu. Naměřil 122 km a 3641 nastoupa­ných metrů.

      0 0
    • ROMAN_BIKE  

      tak ještě jedno info z dění kolem Drtiče:

      Ve středu 25.9.2013 proběhlo v technickém muzeu Tatra předávaní ocenění, kterými městský úřad v Kopřivnici ocenil 73 občanů města, v rámci desetiletého výročí projektu Zdravé město a místní Agenda 21. Několik ocenění bylo starostou předáno také i za volnočasové aktivity a to i nám, pořadatelům Kopřivnického Drtiče. Ocenění si vážíme a bereme ho také jako ocenění celého pořadatelského týmu Drtiče, všech co se na Drtiči kdykoliv podíleli a současně i ocenění vás, účastníků Drtiče, že tak rádi a v tak hojném počtu na Drtiče jezdíte. Bez vás by to prostě nešlo! :-)

      0 0
    • ROMAN_BIKE  

      Ahoj, příští Drtič chceme udělat v sobotu 14.6.2014

      0 0
    • ROMAN_BIKE  

      Ahoj, tak tedy příští Drtič se pravděpodobně pojede v sobotu 14.6.2014

      0 0
      • Pajas04  

        Přesunutí zpět na srpen nepřichází vůbec v úvahu :)? Přijedu v jakémkoliv termínu, jen se ptám.

        0 0
        • ROMAN_BIKE  

          zatím ne

          tedy mohlo by se to střídat… klidně by mohl být Drtič i v červenci, takže na střídačku ty 3 měsíce (jindy ne, v květnu ještě nejsou Beskydy pořádně vyschlé a v září je už moc brzo tma), ale museli by s tím souhlasit všichni co pomáhají Drtiče připravovat… takže to není tak jednoduché :-)

          0 0
          • bosmilan  

            červen je ideální…to už je člověk rozzávoděný a Drtič se dá dobře využít i jako příprava na prázdninové závody :-)

            0 0
          • Pavel  

            Přesunout Drtiče na srpen? No to tak ještě! S přesunutím ze srpna na červen jste mne nasrali, bo v červnu není forma (teda, jako by v srpnu nějaká byla; i když letos to bylo kruté, do půlky května na hřebech sníh, takže kopce skoro žádné) a teď to budete zase šibovat zpět na srpen?!? Teď je to supr, člověk má v půlce června vrchol sezony za sebou a už může na kole jen jezdit… ;-))

            A navíc, v červnu mám alespon teoretickou šanci to dát ještě za světla… :)

            0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce