• RSV

    Hola hola, chystáte se někdo na letošního Drtiče? Případně, kolik z vás si dá celejch 120km???

    Anketa: Kolik chci ujet???

    0x
    0%
    0x
    0%
    1x
    4%
    23x
    96%
    0 0
    • mudla  

      pokud nebude déšť a nezradí technika, tak to určitě zkusím celé..

      0 0
    • nox159  

      bud to pojedu cele, nebo nepojedu vubec jeste vaham

      0 0
    • Smazaný účet  

      Kam dojedu, tam dojedu. Doufam ze zpet k autu v Koprivnici:))

      0 0
    • jim1f  

      Letos to jedu poprvé,ale ambice mám ty nejvyšší!!!V Bes­kydech jsem každou chvíli takže bych to mohl zvládnout:-)

      0 0
    • RSV  

      Taky jedu poprvé, ale chci ho dát celý, tak uvidím jak sem se na to bude tvářit kolo :D

      0 0
      • jIrI___  

        Jako že by to kolo nemuselo přežít? :)

        0 0
        • RSV  

          Jojo spíše mám strach o pláště, mám king racing 2.0 kevlar,tak uvidím.

          0 0
          • jIrI___  

            Ale blbost ;-). Jedině ti hrozí proříznutí pláště z boku o šutr, ale jezdit snad umíš, takže tahle možnost je taky mizivá.

            0 0
            • RSV  

              Tak správně zbavil si mě všech obav, to sem chtěl a jedem :)

              0 0
      • mr.nikdo  

        to dame! :)

        0 0
        • RSV  

          No jistěěě už by jsme se měli registrovat pojedem ve 3, tak ať na nás zbydou ještě medajle :D

          0 0
    • HROOLI  

      Kdy se jede ? CHtěl sem to zkusit,ale nevím.. Bojím se,abych z toho pak nebyl týden mimo :-D Spíše ne,nakonec :/ :/

      0 0
      • bosmilan  

        http://www.drticbike.cz/…/default.htm

        tím že to není závod (pokud ovšem nechceš jet na co nejlepší výsledek) tak se to dá celé naprosto v klidu zvládnout a ani nebudeš týden se léčit,stačí si jenom vybrat skupinku lidí se kterou není problém jet a výlet si užiješ.Prostě to je pohodová nezávodní vyjíždka.

        0 0
        • RSV  

          Jasně, ale každý chce povzbudit svoje ego a zajet to co nejrychleji :)

          0 0
          • kámen úrazu1  

            Možná tak většina z těch předních, pak občas někdo z dalších pozic.

            Ale většina si to užívá, my jsme stavěli na borůvky, maliny, na Lysé na polívku, na Radhošti na pizzu – to se jaksi neslučuje se snahou zajet to co nejrychleji a všici s kterými jsem se o tom bavila to pobrali stejně.

            0 0
            • kolda  

              no já jel drtice 3× a z toho:

              1. s kamaradem ambicioznim jezdcem, strasne to hnal, polivku na Solani jsem

              jedl skoro v poklusu, dojezd do cile cca ve 14 hod

              1. jiny kamarad, pohodar, po ceste hospody, kaficka, zakusky
              2. naposledy s kamaradem z jizdy c.2, v planu byla zase pohoda, ale kdyz

              zacalo chcat a on mel narozdil ode me plastenku a nechtel cekat, az prestane prset, tak jsem se nasral, vzal za to a dojezd opet po obede :)

              z toho vyplyva, ze jet na pohodu je mnohdy tezsi nez to chrtit :)

              0 0
              • ROMAN_BIKE  

                jo, to znám, každému vyhovuje jiné tempo, mě taky moc pomalé nesedí, jakoby se to člověk musel znovu naučit, takto jezdit :-)

                0 0
                • faba  

                  Tak to jsi asi v neděli trpěl. :-)

                  Občas to má taky něco do sebe.

                  0 0
        • HROOLI  

          Tak nic. V neděli pak jedu Okoloostravy..

          0 0
          • bosmilan  

            to dáš v klidu,já se taky chystám v sobotu na Drtiče a v neděli na okoloOvy :-)

            0 0
            • ROMAN_BIKE  

              tak to klobou dolů…

              0 0
            • nox159  

              s ambicema na umisteni? nebo to okolo ovy beres tez jako vylet? :D

              0 0
              • ROMAN_BIKE  

                a nebo že by Drtič na rozjezd před nedělním závodem? :-)

                0 0
                • nox159  

                  :D

                  ale tedka vazne, i kdyby jel drtice na hodne velkou pohodu tak nema sanci v tu nedeli zajet nic slusneho.

                  0 0
                  • bosmilan  

                    pokud se budu v neděli cítit dobře tak si tu dlouhou zajedu,jinak tam budu pouze jako divák :-) a Drtiče určitě pojedu na pohodu s kolegy tak jak jsme to jeli loni.

                    0 0
                    • ROMAN_BIKE  

                      tak jet na pohodu přijet mezi prvními 10% účastníků, tak to je pěkná fyzička :-)

                      0 0
    • Volis  

      chcu to prubnout :)

      0 0
    • Tyboo  

      už vloni sem tu psal, že kdybych měl najeto víc tak do toho půjdu. rok se s rokem sešel a já mám i letos zatím najeté dohromady tolik co je délka tratě:-(:-D

      0 0
    • Pajas04  

      Jedu poprvé, chci to objet celé :) bude to moje první akce takového typu, tak jsem zvědav…

      0 0
    • Pavel  

      Projel jsem si tento víkend část trasy (úsek M. Polom – Prašivá). Jen doufám, že počasí bude lepší. Jet v mlze a v dešti při 13 st (nad nulou) to bylo docela nic moc…

      0 0
    • onik  

      škoda že je to ve stejny den jako chachar :(

      0 0
      • ROMAN_BIKE  

        no nás to taky mrzí, termín jsme zveřejnili minulý rok (v září, říjnu?) a MaxCursor Chachara posunuli někdy letos, v zimě se mi zdá.

        Jo a ještě nám někdo volal ohledně toho závodu v neděli, jestli nám nevadí, že to máme skoro ve stejný termín a že nám odeberou účastníky… (jako oni nám) Fakt, nevadí :-)

        0 0
    • bagr84  

      Trosku to tu oprasim – kolega by se rad zucastnil, bohuzel vlastni jen crossovy kolo.

      Da se to na tom objet? V propozici se pise o MTB… :)

      Nerad bych tam jel sam…

      0 0
      • acidb  

        Všechno se dá:-), ale já bych to na crossce nedal.

        Rozhodně to je trať pro MTB a pokud bude po dešti, pak vůbec…

        0 0
      • Smazaný účet  

        Na crossu objel kamos usek visaleje-polom bez vetsich problemu, jenom proste pomalu a drncalo to trochu (ma nejakou pruzici vidli). Kolem prasive to taky na crossu pujde-zase moje zkusenost. Usek Lysa-Visalaje asi taky pujde-je tam docela hezka cesta. Ostatni useky nevim. Kazdopadne bude vyklepany:-/

        0 0
        • bagr84  

          Tak to nic, je to svatecni turista, asi by me zabil kdybych ho na tohle tahl pres pul republiky :)

          Diky.

          0 0
      • ROMAN_BIKE  

        Zásadně to nikomu nedoporučuji.

        Je to spíš na zničení kola, člověk z toho bude vyklepaný a ještě hrozí úraz…

        0 0
    • ferda  

      já bych jel právě rád v dešti … jako před dvěma roky.

      0 0
      • faba  

        Ani to neříkej nahlas nebo to přivoláš. Pěkně sluníčko, dole 30 °C a hlavně sucho. Když je zima tak spálíš moc energie a přece sebou nepotáhneš zase tolik jídla. :-)

        0 0
        • Pavel  

          Já bych k tomu sluníčku a suchu prosil tak max 25 ;-)

          0 0
          • faba  

            Když bude dole 30 tak nahoře bude bude těch 25 a na Lysé i míň.

            0 0
            • Pavel  

              25 je pro mne už moc. V úterý jsem se v těch 25-ti drápal na Bílý Kříž a teklo ze mne jako z vola. A ani mi moc nevadilo, že začalo pršet, voda jako voda, akorát že ta z nebe nebyla slaná :-) Pravda, na Pustevnách už to s tou přírodní vodní klimatizací krapínek přeťápli, nahoře mne chytla bouřka a v děsném lijáku jsem jel až do Rožnova (na vlak)… Proto by pro mne bylo ideál 25 dole, tj nahoře těch ideálních 20. Na sjezd si hodím bundu…

              Ale klidně beru i těch 30, pořád lepší než nedělních 13 (plus mlha a déšť) mezi M. Polomem a Prašivkou… ;-))

              0 0
      • ROMAN_BIKE  

        Mám strach, jestli jsi to nepřivolal… :-(

        (viz odkazy na předpověď výše)

        0 0
        • Pavel  

          Navrhuji ho vyválet v dehtu a peří! :-))

          0 0
    • BigKarel2  

      Po přečtení názvu se mi ihned vybavilo tohle :D

      0 0
      • ROMAN_BIKE  

        tak to taky pochází z Kopřivnice :-)

        , ale je tu drobný rozdíl, tohle drtí něco jiného,

        kdežto Kopřivnický Drtič je biker, který zdrtí sám sebe :-)

        0 0
    • Howgh  

      nezapomeňte světla…

      0 0
      • ROMAN_BIKE  

        světla je dobrý tip, pro ty co neradi vzdávají :-)

        jinak kdysi jsem na základě zkušeností z bajkování a z Drtiče sepsal tento seznam „doporučená výbava na Drtiče“, tak se můžete mrknout:

        www.drticbike.cz/…c/vybava.htm

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.