• Cejlon

    Jak se vám to tento rok líbilo a jak jste dopadli?Já byl minule 552 a letos 418 celkově:-) takže naprostá spokojenost:-)Bike mi pracoval na 105%,našlapaných kiláků moc nebylo,ale i tak to dopadlo nad mé očekávání.Startoval jsem druhou vlnu a byla to velká výhoda,žádné špunty jsem nezaznamenal a úseky byly snadno průjezdné a to potěší.Jediný problém jsem měl s tím sjezdem,který nahrazoval serpentiny V Křivém.Docela jsem to tam rychle drtil a předjížděl,ale podjelo mi přední kolo a s jednou nohou v pedále jsem pohopkával,kolo mi klouzalo vpřed a měl jsem co dělat,abych to ustál.Byl jsem taky svědkem pěkné tlamy ve sjezdu od Skokovy boudy.Borec se tam válel ze svahu,jak bečka.Sjelo mu to na kořenech…jo to je potom pozdě Bycha honit:-) Zdar

    0 0
    • kankrlicek  

      Líbilo moc, nikde žádné fyzické ni mentální problémy, startoval jsem taky v 9.30. Až na hrad to bylo prázdné, pak jsem začal dojíždět ty slabší z prvního startu, ale nebylo to nic tragického, aspoň jsem si vždycky vydechl :) Organizace na jedničku, všechno klapalo, dokonce i to počasí vyšlo. Jednu chvíli začly padat kroupy, ale pak vysvitlo slunce a až do cíle paráda. Kámoš mi nadělil 4 minuty – to je jediné mínus :)

      0 0
      • Cejlon  

        Jo,já jsemtě viděl!!!Stál jsi tak 10 metrů za mnou:-)Podle kola si vzpomínám!!

        0 0
        • TinkTink  

          My jsme tam videli lidiiii…byla to sranda tam pozorovat ty zenouci se lidi, kteri se ani neotoci, aby se pokochali krajinou :)

          Jo jo…to je o zivotnim postoji :o)

          0 0
          • zirecek  

            Z tohodle nemuzes hned usuzovat zivotni postoj. Ja ted taky chrtim, ale uz se tesim tak na 30ku a pozdeji, to bych chtel jezdit usmevave jak Kankrlicek, .o)).

            0 0
            • TinkTink  

              Tak nevim…prave jsi tu prezentoval sebe, jako sadomasochistu :o)))

              0 0
              • zirecek  

                Prezentoval ted, ale taky prezentoval, ze ve vyssim veku bude pohoda biking, uz se taky tesim, .o))

                0 0
                • kámen úrazu1  

                  …uz se tesim tak na 30ku…

                  Sakra, já si doteď myslela, že celej život mám před sebou a přitom se rychle blížím k „vyššímu věku“. .-)

                  0 0
          • piskot  

            To já jsem se občas kochal :) výhledy byly místy parádní. Jinak 433. místo je na premiéru na maratonu pro mě úspěch… …příště se asi nebudu tolik kochat :)

            0 0
            • TinkTink  

              433 je gut…to jo…ale kochani…my jsme se kochali treba po jednom takovym lesne-loukovym vytlacovani…a nikdo…fakt nikdo nezastavil se pokochat :o))))))),…ani na tycinku jsme je nedostali :o)))

              0 0
              • Cejlon  

                Kochat se můžeš tak na vyjižďce a ne v na závodě:-) Nebo nemám pravdu?

                0 0
                • TinkTink  

                  No to je vo tom pristupu… :)…

                  0 0
                  • Cejlon  

                    No né rozumíš,si tam tu tra? zajedu cvičně projet a tam se kochám,dám si tu tyčinku atd.

                    0 0
                  • McBlacky  

                    hele nic ve zlým, ale závod není úplně nejvhodnější ke kochání, pokud máš dost natrénováno tak jedeš a chceš dobře zajet, pokud nemáš, uznávám, pak ti nezbývá než se kochat, jinak bys tam jel zbytečně :))))

                    0 0
                    • Beeda  

                      ja se kochal na plzensky50, za 3h:20min :-) B.

                      0 0
                      • McBlacky  

                        cože???

                        0 0
                      • hanz  

                        no konečně někdo kdo si uvědomuje že bejt v cíli asi 6-ti stej není zavodění a když teda se ani nekocham tak sem se dojel za 600,– jen zapotit.

                        0 0
                        • McBlacky  

                          mě to u Beedy překvapilo, přeci jen má už letos najeto skoro 8000km… takže bych ho čekal spíš na opačným konci cílové soupisky :)

                          0 0
                          • hanz  

                            cože???? takový číslo mi tacháč ukáže pravidelně každej cca druhej rok(a ted jsem byl pro sebe štědrej)a tolik najetých km a počítám že teda aj takovou kondičku a přitom se kochat…to je můj sen, ročně prokochat 10 000km..ale nějak to prostě nestíhám.

                            0 0
                            • McBlacky  

                              Já tomu taky nerozumím, v tom bude leda nějaká ženská, anebo to běžel :)))) no jo času je málo, taky bych si dokázal představit že jezdím 10tkm/rok, ale zaměstnavatel je silně proti dát mi každej tejden dva dny dovolený :)

                              0 0
                              • hanz  

                                já bych to snad aj stihl, ale když se snažíš rozdělovat čas na kolo poctivě mezi tři biky a dva znich nejsou zrovna kilometrožroti, za to o to větší časožrouti tak to numero prostě ani omylem.

                                0 0
                          • Beeda  

                            hehe, s tim uvedomovanim to neni tak horky:-), delal jsem doprovod, tak jsem se kochal, daval prvni pomoc, opravoval kola, a stihl udelat par fotek :-) B. PS: mimochodem Lempl zachrtil, peknej 4. flek v juniorech, (tak jsem ho dnes musel utavit :-) )

                            0 0
                            • McBlacky  

                              Lempl je krutej, už se začínám psychicky připravovat na to, že mě zařízne na Malevilu :(

                              0 0
                            • hanz  

                              a neříkej že se ti to víc nelíbilo, rozdávat pomoc a radost a přitom se kochat..žádnej stres a žádný numera okolo 200 na tepáku

                              0 0
                              • Beeda  

                                Prave ze to byla velmi prijemna zmena. Dokonce me sprdli, ze nekricim z ktere strany predjizdim, ja myslel, ze se vzadu jede jak kdo chce , akdyz reknu L/P tak mi tam navic vjedou:-) B

                                0 0
              • piskot  

                kdo by se nachal nalákat na tyčinku, když tam byly takový výborný koláčky… :)

                0 0
            • foxhound  

              433? To ja jsem byl 435, takze jsme se museli urcite potkat :) btw. ja jsem se nekochal :o)

              0 0
        • vrazdit  

          cau…asi sme se videli ve vyjezdu pred hradem…mam to CRXo v te pekne sede metalize :)) a su taky ze zlina…musels dojet kousek zamnou…ale ve vysledkach te nevidim???ja sem dojel 570ty…

          0 0
        • vrazdit  

          tak uz sem si to dal dohromady…su blbec…startovals asi o pul desate a taks mi to vlastne nandal…ale v cili sem byl driv ja :))))

          0 0
          • Cejlon  

            Na to vem jed:-))) Já mám zas stříbrné CRX. Hod to CRX na Bikeforum,at mají příznivci masovek co okecávat:-)))

            0 0
        • kankrlicek  

          Tak jsi se měl ozvat, takhle znám jen Pekáčka a Mi?u (bohužel pořád nevím, který je který :)), Kámen a Žírečka. Byl bys další :)

          0 0
          • TinkTink  

            To je fakt jednoduchy…uz mi to vysvetlili, takze to vim :)

            Mito je zenatej = ma prsten na prstu :)…Pekacek je svobodnej…jo..a pekacek se myslim otoci, kdyz na nej zarves „spekoune“…

            A samozrejme maj jiny bajky…ale riditka si kupujou napul :o)))

            0 0
            • kankrlicek  

              Díky, teď to bude snazší :)

              0 0
            • Pekáček  

              Hrome ten Tink to rozlousk tak rychle a jiným to trvá roky a nic :o))) Ještě k závodu dodám že jsem sjezd co končil u tunelu dálnice ke konci závodu sjel na zaETAžovaný vidličce, já proč mě brní ruce :o))) A pak že 2cm zdvihu co v tu chvíli chodila nestačí ;o) Ale příště už si dám pozor, no moc to nepoužívám.

              0 0
      • kankrlicek  

        Abych se pochlubil (?) 8. místo! (No ze 40, ale i tak je to pěkný numero.) :)

        0 0
        • zirecek  

          Pekne numero, takove kulate; no a taky muj den narozeni, .o). Gratuluju.

          0 0
    • johny.h  

      Bylo to super. Letos začínám a jel jsem to prvně, technické sjezdy nejsou má silná stránka. Jel jsem to na Ralfech v bahně to asi jako každému klouzalo ale to počasí byla bomba. Špunty v první vlně žádná sláva, ale přibývajícími kilometry to začlo odpadávat a já se dostal na pro mě vcelku úspěšné 243 místo. Budu na tom ještě pracovat a sbírat zkušenosti. Bikerům zdar!

      0 0
      • McBlacky  

        na ralfech v blátě to je pohoda, rozhodně lepší střed. Dokážu si představit mnohem horší pláště na bláto :)

        0 0
        • Cejlon  

          Jel jsem to na Nanoraptorech,a mohu říci,že jsem si dovoloval to samé,jako na širších a hrubších pláštích.A po asfaltu to jelo rychlej.

          0 0
          • McBlacky  

            to jsi odvážnej, zrovna na mokro (kořeny, šutry) je nano dost krize při zatáčení

            0 0
        • Pekáček  

          Já jen na RR 2,25" poprvé a docela mi to na předku plavalo, možná jsem tam mohl dát něco zubatějšího, třeba Mosquito od Hutčíků. Ale je fakt, že v hlubším blátě se nechytne nic. Zrovna ten rovnej sjezd byl pro mě poděs, ale nespadl jsem :o)

          0 0
          • keksik  

            tak, tak. mosquito ma odomna za tento zavod 1* len lutujem, ze som ho nedal aj dozadu – siel som kombinaciu mosquito/python. celkovy cas som mal presne o hodinu lepsi ako minuly rok, ale celkovo je to stale bieda (711). jedine, co mi robilo radost boli zjazdy. najlepsi bol ten po poslednej obcerstvovacke, lebo stretol len 4–5 ludi a ani ti mi nestihi zavadzat ako som bol rozbehnuty. pocitace ma sice ucia nadludskej trpezlivosti, no niektorym to asi robilo dobre ked mohli ostatnych blokovat a chvilami mi to teda dost vadilo.

            ps: tymto sa chcem verejne ospravedlnit neznamemu bikerovi, ktory sa chudak natiahol ked som vedla neho preletel v zjazde po tretej obcerstvovacke. dopredu som nanho sice hucal ze pojdem zlava a snazil som sa ist co najviac na okraji (bol tam dost strmy zraz) aby som mu nechal dost miesta, no napriek tomu ma mrzi, ze sa tam koli mne zlozil. :/

            0 0
            • discover  

              caff, tak to sme asi isli tu poslednu cast spolu… a v jednom zjazde si myslim do mna tiez skoro vletel (co bolo moje zazmatkovanie-som vliezol do jarku v strefe cesty hmmmm,tak este raz pardon).inak som skoncil 708.(mal som scott genius).....a­aaaaahhhhh este pikoska.cestou domov sa nam pocas jazdy otvorili dvere na rychliku a vypadol mi batoh komplet so vsetkym…musel som sa s kamosom vracat 15 km spat z najblizsej stanice,ale batoh som nakoniec predsa len nasiel v krikoch vedla trate.niekedy sem skusim dat fotky mojej na kasu roztrtkanej prilby ktora bola k batohu pripnuta (stoji za pozretie) -inak skoda cca 2500 Skk…keby som ho nenasiel bola by ale urcite o dost vyzsia…:)))))

              0 0
    • goood  

      Jel jsem to letos poprve a musim rict, ze je to moc pekna trat ! Organizacne skvele, obvzvlast ty vyborne kolacky na obcerstvovackach. Pocasi se taky vydarilo! Ale moc mi to nesedlo, takze vysledek 504. misto. Nasadil jsem Velociraptory (i kdyz jsem mel v zaloze jeste Ralphy), jel jsem je poprve. V bahnitych stoupanich drzely skvele, ale pri sjezdech docela ustrelovaly a na rozmeklych loukach vubec nevalily, malem se mi zastavil bike :-) Par spuntu jsem zazil, v nekolika usecich jsem se alespon mohl na par vterin kochat nadhernymi vyhledy do krajiny :-) Zadny zrakvence jsem po ceste nepotkal, tak doufam, ze to dopadlo vsechno dobre, az na toho blba co zamerne sejmul toho bikera pri vyrizovani uctu…Pristi rok urcite jedu zas !

      0 0
    • peetrys  

      Bylo to fajn, koláčky na bufetech neměly chybu, akorát jsem asi na 15. kilometru ztratil comp-Sigmu, tak kdybyste ho náhodou našli…:o)

      0 0
    • zirecek  

      Je to TEN Šela, .o)), to není ženská, ale chlap… .

      0 0
    • grafik  

      jel jsem SELU taky poprve a trat se mi hodne libila. Startoval jsem v 1. vlne skoro na konci baliku. Serpentinovy usek k helfstynu byl celem slusne ucpany a musel sem na hodne ucecich chte nechte pesky coz znamenalo zbytecne minuty navic. Do vesnice Rybare jsem jel vicemene pohodu abych setril sily na 2. polovinu zavodu. Ihned po startu me zlobila prehazka, a na zhruba 70 km radila jen silou vule, takze usetrene sily sem bohuzel nemoh efektive vyuzit tak jak jsem chtel :/ ale i presto jsem spokojen – organizace, trat, znaceni, registrace, parkovani, jidlo, obcerstvovacky (hlavne kolacky); za vse davam 1*

      0 0
    • jarda  

      Ahoj, měl bych výhradu. Potom co kolegu Pavla z ČS MTB, který v tu dobu jel někde na 35 pozici a po defektu dojížděl zpět, zezadu ve sjezdu /jak byla ta oobrovskáá kaluž na 35km/ sejmuli dva maníci, nechali ho na zemi (?) a vesele pokračovali dál. Potom co se probral a málem utopil v oné kaluži, tak s vykloubeným malíčkem na ruce a hlubokou tržnou ránou na holeni cca 2km (?) po vlastních pokračoval než narazil na pořadatele, který ho naprosto ignoroval. Naštěstí policista regulující dopravu mu půjčil pláštěnku aby nezmrzl a zavolal sanitku, která ho odvezla do nemocnice do Hranic. Trochu mně tady zaráží ten dvojí nezájem, závodníků i pořadatele .........no třeba příště

      0 0
      • zirecek  

        To jsi byl svedkem na vlastni oci? Dle mne to nemuze byt tak jednostranne jak to rikas… .

        0 0
        • jarda  

          Ne, ale jel jsem pro něj potom do nemocnice a mluvil jsem s dvěma diváky. Co ti na tom přijde „nejednostran­ného“ ?

          0 0
          • zirecek  

            Pripadlo mi to, ze to neni az tak mozne, ze by na nej poradatele kaslali… . Proto jsem se te ptal… .

            0 0
      • Meesha  

        Je to smutny, ze se na tebe lidi takhle vyserou. Ale zalezi taky co to bylo za poradatele… Jestli to byl nejakej klucik co s praporkem uprostred pole ukazoval cestu, tak ten toho bez nejaky vysilacky nebo tak, asi moc neudela. Ale zas na druhou stranu – od ceho sou poradatele…

        0 0
      • foxhound  

        Jo toho jsem videl, jak tam sedel, vypadal, ze toho ma plne kecky… A s tim nezajmem je to opravdu zarazejici… Nevite nekdo, jak dopadl ten kluk, kteremu se nejaky civilista postavil schvalne do cesty s tim kolem?

        0 0
    • pcejka  

      Tak ja doufam, ze jsem si pri letosnim 3 zavode vybral smulu na zbytek sezony, totiz v 1. tretine zavodu jsem na nakym koreni ci malym parezu ulomil patku u prehazky a asi 2 kilaky to zkusil vzit pesky na 1. obcerstvovacku, co kdyby servisman cirou nahodou na Durateca neco mel, samozrejme ne a ja si to pak odkracel na Helfstyn (2–3km ?) a aspon se pote podival na dojezd prvnich borcu, nez jsem nasranej a s litosti vypad autem domu bo mi to docela jelo, no tak si to zkusim napravit na Mamutu, snad ta patka bude u Kankovskyho v OL k mani…

      0 0
      • grafik  

        A ja si rikal ze jsi DNF ;) Neparkovals' nahodou na te prvni louce – myslim, ze jsi byl koscek ode mne.

        0 0
        • pcejka  

          Cau, jo parkoval jsem na te blizsi (nizsi) louce vlevo pri prijezdu na Helfstyn, s Fabii. Jedes Mamuta? Dnes jsem volal Kankovskymu, patku prej asi ma, kdyz tak ji sunda z ramu jinyho Durataca na krame, takze zejtra mi to da do kupy a v sobotu si toho Selu doufam vynahradim…

          0 0
          • grafik  

            Mamuta (bike) jedu a po nem si dam pauzu az do olomoucke burinky – SELA byla pro mne letos vrchol sezony. Na helfstyne jsem parkoval skoro naproti tobe.

            0 0
            • pcejka  

              Tak uz mam kolo v poradku, Burinku taky jedu, predtim jeste po Mamutovi Silesii, Jizerskou 50 (var. 100km)(pochazim z Liberce, takze se rad do Jizerek podivam) a Rampusaka…tak v sobotu zdar, kdybys me videl, ozvi se.

              0 0
    • Ruprecht  

      Jo bylo to super, tímto chci zároveň poděkovat slečně, která mě 10 km před cílem předjela a dodala síly pokračovat dál :-) (už jsem chtěl začít tlačit :-()

      0 0
    • Spawncz  

      Tak letosni sela se mi jela docela v pohode jen jsem tech sil moc nenasetril takze peklo bylo pro me opravdu peklo :-) Jinak docela dost bahna a ikdyz jsem startoval z druhe vlny (9:30) tak se v technickych sjezdech a vyjezdech pred a kolem helfstyna utvorili spuntiky, ale jinak super.

      Dijel jsem na 280. miste celkove coz je pro me uspech. Potkal jsem tam pri rozjizdeni TinkTinka jeste s jednim clovickem z fora (sorry prezivku jsem zapomel) tak jsme trosku splkli a jel jsem na start.

      Takze celkovej dojem ze Sela maratonu je goooood.

      0 0
    • Meedja  

      Byl to muj prvni maraton vubec a i kdyz jsem nezajel rozhodne optimalne, musim rict, ze to byla bomba. :) Nadherna trat, super obcerstvovacky, hafo lidi kolem trati, proste parada. Dojmy mi trosku kazilo to, ze mi od prvni obcerstvovacky bylo blbe od zaludku a od 50. kilometru me braly krece. :) Na poslednim bufaci me hrozne lakaly kolacky a tatranky, ale jaksi jsem nemel odvahu je do sebe nasoukat, i kdyz uz jsem nezavodil, ale jenom dojizdel do cile. :) Jo a na trati jsem jednomu borcovi pujcoval nytovacku na retez, tak kdyby tohle nahodou cetl, bylo by super, kdyby mi ji vratil. :) Cekal jsem po dojeti dve hodiny, nez jsem ficel domu a nic. Moje startovni cislo bylo 958 a rikal jsem neco o zelenym goflu na louce. ;) Bikum zdar!

      0 0
      • diox  

        Nějaký nýtovač se vrátil do kanceláře závodu, zkus kontaktovat selasport@selasport.cz

        0 0
        • Meedja  

          Dikes chlapi :) treba ho fakt jeste nekdy uvidim. :) Teda ne, ze by to byla nejak draha vec nebo ze by byl svatecni, ale zajimalo me, co se s nim stalo…a taky s tim manikem, kterymu jsem to pujcoval. :)

          0 0
      • kankrlicek  

        Borec to vracel při vyhlašování výsledků přímo do rukou ředitele – zavolej a určitě ti to pošle.

        0 0
    • Vymi  

      Takze i JA se ucastnil toho velmi zazivneho zavodu… :-) jeli jsme 3 a meli Lynx dresy! Dali jsme hned start v 9 hodin ovsem kamos byl az nekde v zadu takze jsme vyrazeli jen dva a pak uz jen ja sam protoze to neslo se vzajemne hledat… musim rict ze moje IRC Mythosy mi opravdu dali zabrat ale nezklamali tam kde jini padali. Ja jsem, taky pekne sebou svihl a ne jednou hlavne kdyz se jelo od Hlinska dolu to byl narez pak vystup po modre to padali myslim vsichni jak hrusky… videl jsem i ja nekoho co lezel na lehatku a u ne policie a tak… uz vim co to bylo a jsem rad ze to nebyl smrtak… nebo tak… jinak kolacky moc dobry a hrozinky holky toulavy hodne rado pomohly! Nakonec jsem dojel 541 a jsem opravdu spokojen! Priste urcite musim byt lepsi. Kamarad dojel o 13 mist lepsi nez ja a ten treti pratele az kolem 800… holt fyzicka ho trapila.. :-) moje kolo pokud byl nekdo v me blizkosti se jmenovalo GABROS…

      0 0
      • Vymi  

        omlouvam se tedy po zkontrolovani vysledku tedy 542… :-)

        0 0
      • vrazdit  

        jooo…nekoho z vas sem videl…motali sme se nak porad kolem sebe…myslim ze to kolo je takove svetle sedo kremove ze???co je to zac??? jinak ja mam RB CRX tmavesedou metalizu…ten LYNX sem videl docela casto a porad sem si cetl ze je to nejrychlejsi cesta k pocitaci :))) myslim ze sme se potkali asi v pekle :)))

        0 0
        • Vymi  

          ano ano… bezovka jak delana… :-)) jeli jsme s Rosem dost delsi dobu spolu ale pak mel vice sily a tak hnal… v pekle jsem dobre pokecal ale ted envim jestli s tebou… :-) pak jsem ale musel odpocinout zada se ozvali… :-((( jo nejrychlesi… to je porad :-)))

          0 0
        • Cejlon  

          TO JSEM JÁ!!!!!..asi…Pa­matuju si,že jsi mě předjel těsně před cílem pod Helfštýnem!!!Po­dívej se,jestli bike kterej mám na fotkách odpovídá???

          0 0
          • Vymi  

            je to mozne ale jeste se me v pekle drzel taky jeden co mel camela… a nemel svoje kolo… :-))) jo u Helfstyna jsem si proste rekl ze budu tepat az do cile no a vim ze u brany jsem koho si predjel… :-)))) to kolo souhlasi.. :-)

            0 0
          • Cejlon  

            To jsem myslel To: vrazdit

            0 0
          • vrazdit  

            jasne ze si to ty!!! tebe sem predjel v tom poslednim terenim vyjezdu a tys nakonec stejne vyhral :))) tvoje kolo si ted zpetne uvedomuju este kdyz sem dumal nad tim svojim ohledne barvy a velikosti a shanel to na BF…Duke sladeny barevne s ramem a nalepka onyx…tu si pamatuju aj ze soboty …

            0 0
            • Beeda  

              ten svet je malej co:-) B.

              0 0
            • Cejlon  

              To vrazdit: No:-),tak jsme se přeci jen našli:-))Hod ten svůj bike na bikeforum,jo?Moc sa mi páčil!!Chtěl bych se podívat,jak to máš poskládané.

              0 0
              • vrazdit  

                no…mam to vlastne poskladane ala RB ramovy set:)) za tu cenu solidni…FOX F100RL, raceface evolve XC, kola komplet DT swiss na onyxech, hayesy 9 brzdy a sram X.7, pneu MAXXIs ignitor-trosku tezsi v dratu, ale na helfstyne docela prekvapily…drzelo to fsecko…sedlovku sem dal pellse, chtel sem to bez redukce, sedlo fizik nisene titan…este tam musim hodit nake rohy, pac sem si na ne zvykl a pri prvni vyjizdce na RBcku sem je chtel chytit(takovy ten automaticky presah) a malem sem sel na zem :))) … to foto tam hodim co nejdriv…

                0 0
            • Vymi  

              jo jo nekdo me pri vyjezdu pred projeti louky predjel… to je pravda… ja to sel pesky neslo opravdu jsem tam nechtel nechat plice… _:-)))

              0 0
        • Vymi  

          zitra nejpozdeji ve stredu dam to svoje kolecko na net :-) aby jste mohli jak kritizovat tak i obdivovat.. :_-))) Jinak je to smeska Deore LX a Deore na ramu Athor Traction atd…

          0 0
          • vrazdit  

            sem si rikal ze to bude prefiknuty author…ale takto vypada daleko lip…sem te videl este pak nekolikrat v cili a porad sem na ten bajk cumel :))) musim ten svuj bajk dat taky na net…uz sem to umyl :)) takze co nejdriv…

            0 0
            • Vymi  

              je pravda ze je to krasavec :-)) ale pockam si az bude vice oci co na to budou rikat… rozhodne me nezklamal coz jsem moc rad… :-) v sobotu jedu Mamuta tak jsem zvedav jak tam dopadnu… :-)

              0 0
          • Vymi  

            Tak uz jsem tam dal to svoje kolecko kamaradi… :-)) cekam vasi zpravu do dnesniho vecera :-))) jeste casem bude vice fotecek… :-)

            0 0
            • vrazdit  

              docela dobre…vypada to zajmave…co znamena to GABROS?? jak to mas nastrikane???na­lepky pod lakem???ta fotka je primo z helfstyna ze???

              0 0
              • Vymi  

                puvodni barva byla bila metla… veci vydrzely jednu sezonu… takze brzy na jare jsem si rekl ze musi investovat (hodne) pokud chci jezdit… proto jsem to kolo skoro cele predelal… .-)) Co znamena Gabros (Gabriela) asi uz chapes… :-))) strikany u nas ve firme… zakladovaka + barva a trochu laku… nalepky nejsou pod lakem ale mam jich dost.. :-)) Ano foto primo z Helfstyna zrovna jsem ho vytahl z uschovny kol… proto je odstrojen… :)

                0 0
                • grafik  

                  doufam, ze pojedes MAMUTA at se muzu pokochat ;)

                  0 0
                  • Vymi  

                    jo pojedu… :-) uricite… vcera jsem si kolo servisoval… jeste musim nasadit retaz a hura to projet… muzem se domluvit na case a nekde se pockat..

                    0 0
                    • grafik  

                      nevim jestli si jeste stihnu trat projet, protoze musim jeste umyt bika po sele a vycistit benalem bovdeny a prehazku, dnes to nezvladnu – musim zitra. V patek uvazuju, ze bych jel na registraci do tabora na biku …

                      0 0
      • grafik  

        neslo si vas v LYNX-ech nevsimnout ;)

        0 0
        • Vymi  

          a to jsme si rikali ze budeme ne moc znami… :-)))

          0 0
    • kovar  

      Tož pěkné, až na jídlo a pití v cíli: minerálka došla a těstoviny prý s kuřecím masem byly naprosto bez chuti, leda tak osolit a dát to prasatům.

      0 0
      • Cejlon  

        Byl jsem tak hladný,že bych sežral i mrtvému z ucha.Tož jsem ty těstoviny do sebe nějak nasoukal a šel jsem se dožrat klobásou a pivem:-))

        0 0
    • M1R3K  

      Ja jsme ten, co 3km pred Hubertem musel tlacit…ohnuta patka, prehazka v dratech. Uz jsem nepocital s tim, ze budu pokracovat, ale povedlo se to provizorne opravit a dojel jsem to! :-) startoval jsem v prvni vlne, celkem dost vzadu, takze jsem v podstate zacal zavodit az od Helfstyna. 425.celkove..ale mohlo to byt o pul hodiny lepsi. jinak supr.

      0 0
    • johny.h  

      Tipuju tak na 75km v mírně skloněné louce „fandila“ nějaká babka tím stylem, že mě chytla za ruku tak, že jsem udělal málem piruetu. Fakt dobrá faninka:)

      0 0
    • Stax  

      trat super. pre mna magicka hranica 5:30:00 sice ostala neprekonana ale aspon mam motivaciu do dalsieho roku. celkom sranda dupat po „spuntovu“ cast co to da aby som sa „spuntu“ vyhol. podarilo sa :)) nasledky sa sice casom zacali prejavovat ale aspon nebola na maratone prehnana turistika. juuuj. ten clovek ktoremu som v zjazde krical „z lava“ a on sa mi do tej strany zacal „uhybat“ ked som bol na jeho urovni…ja len ze dik za trochu adrenalinu…vacsinou sa kontrolujem a nenadavam ale tam mi to fakt uslo celkom vyzivne… ps: blbnutie na snehu cez zimu fakt pomaha…

      0 0
      • milhaus  

        Jel jsem ji poprvé a super. Tra? OK, terén byl v pohodě, neprášilo se a trošku bahna potěší každého opravdového biker, nebo ne? Fak super. Okořeněno umístěním 505 a startovní číslo rovněž 505. Zasloužil bych si nějakou milou cenu, třeba zvonek nebo tak něco:-) Doporučuji taky Silesiu. Má možna ještě hezčí tra? – míň asfaltu

        jinak vše OK

        0 0
    • keksik  

      vcera vecer som si pozeral reklamne materialy, ktore som vyfasoval na sele. celkom ma pobavil author katalog 2005, ked hned na vrchu bolo velkym FREERIDE a pod tym napisom bajk era pro so skarebom :) a era s axelom.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.