• TinkTink

    Tak kdo jede?

    Ja mel puvodne v planu to jet, ale nak me odradilo zavodeni, takze se opet budu vyskytovat jako pivni pojizdny krmici se sjezdujici divak :o)…

    Co vy?…budete zavodit? Jaky jste si objednali pocasi? Ja pekny, slunecny…

    0 0
    • McBlacky  

      hele a startovný si zacvakáš nebo pojedeš jako vyžírka? :)

      0 0
      • TinkTink  

        Ne…nemam k tomu duvod – nechci ani zavodit, ani zkouset svy sily ani tam jist…proto nemam duvod se citit jako vyzirka…nic neporusuju a z trati jedu asi 50%…vic me nebavi…

        Takze se urcite jako vyzirka necitim…

        Jo…spis se citim jako sberac – typci v prvni 100 hodne casto pri defektu nechaj na miste dusi…to je sranda to sbirat, pac ty duse jsou:

        1. light
        2. daj se zalepit…
        3. dela to bordel v prirode

        Plus teda…nevim cim to je, ale minulej rok jsme pomahali jednomu typkovi pri defektu…sme tam tak sedeli na kladach a kochali se vyhledem (to proste zavodnik neudela…)…a nebyl ani za boha schopnej si to opravit…tak sme mu pomohli…von si spokojene odjel pryc…no…pohoda…kli­dek…timdle tempem bych celyho Selu neobjel ani za den :o)))

        0 0
    • Lance  

      co to je zavodeni???

      0 0
      • fousac  

        Cyklistické závody spočívají v tom, že po cestě jede několik desítek lidí na kolech a všichni chtějí dojet první k transparentu "CÍL“"

        0 0
        • Lance  

          Jo taaaaaak! dik

          0 0
        • jecnak  

          Jelikoz je ale cil vetsinou spojen se startem, tak ti nezkusenejsi borci, vedomi si teto anomalie, ani nevyjizdeji.

          0 0
        • Volf  

          A vrcholem snažení je ten transparent i jako první podjet.

          0 0
    • grafik  

      tento rok pravdepodobne jedu …

      0 0
    • rock  

      Letos se mi moc nehodí termín, takže se tam na 90% objevím – ale podle počasí tak 2–3 týdny po závodech … projedu si to sám …

      0 0
    • zirecek  

      Za 6kil si raději kúpím řetěz a pohobluju Hostýny, .-).

      0 0
      • kannon  

        tak se nám to zase zdražuje. navíc ze zkušenosti po každým závodě je nutná nějaká udržba a zase peníze. co na to říkáte. není lepší jak říká zirecek pohoblovat někde něco bez toho, aby to byly závody.

        0 0
        • vlk  

          a co uspořádat nějaký neoficiální bikeforácký závod.

          0 0
          • mastihuba  

            Kdy? Kde? :) Co takhle Vysočina to je na půl cestě a trasy by se tam taky našly.

            0 0
            • miche  

              Muselo by byt startovne 0,– a v teto cene nejake darecky, triko, pneumatiky apod. :-))) (sehnat proste sponzora).

              0 0
              • grafik  

                … a nebo zorganizovat ‚bike-forum-camp‘

                0 0
                • miche  

                  nejsem tady zadna kultovka nebo stalice jako Pad-lista apod., ale mozna by si meli takovy camp zorganizovat predevsim ti, co na vsechny akce brblaji (spatny jidlo, organizace apod.), aby si na vlastni kuzi zkusili co to je poradat nejakou davovku (upoozornuji ze nejsem zadny poradatel zedne bike akce :-))) Stacilo mi se letos aktivovat v takove blbine jako je detsky karneval !! :-))))

                  0 0
                  • vlk  

                    Dobrý nápad jsi pořadatel cyklistického karnevalu :o)) Máš zkušenosti, tak to zvládneš.

                    0 0
          • fousek  

            No nevim jestli bych musel zrovna na zavod, ale jestli nekdo neco naplanujete tak ja bych se taky pridal (asi bych zavodil v tom stylu co popisuje TinkTink)

            0 0
          • metronom  

            Myslis neco jako Bike-forum Unerground?

            0 0
            • MartinXC  

              Nebo v rámci oficiálního maratonu „tajný závod“ ? :-)

              0 0
            • JMT  

              to je vono !!! nocni ilegalni bike zavody v centru mesta !!! az to nekdo zorganizuje, tak dejte vedet, du do toho !!!

              0 0
      • kannon  

        chtěl jsem se spíš zeptat jestli to ještě za to stojí vyvalit tolik peněz za vlastně závod nezávod. já to spíš beru tyhle maratony jako překonat sám sebe a k tomu nepotřebuju dalších tisíc lidí.jestli není lepší se domluvit pár lidí a v pohodě se projet.

        0 0
        • fousac  

          relk bych, ze pri vyjizdce s kamaradama a kamaradkama nelze nahradit atmosferu zavodu (obecne, ne konkretniho).. pri zavode je to proste jiny..

          0 0
          • kannon  

            asi máš pravdu pro někoho je toto nenahraditelné. co drtič za málo peněz taky závod.

            0 0
            • TinkTink  

              Drtic neni zavod :))…neradil bych ho do teto kategorie uz jenom z toho duvodu, ze jedes kama se ti chce :)

              0 0
              • zirecek  

                Skoro kama, .o)

                0 0
              • kannon  

                to bych netvrdil jedeš podle mapy a na te je uvedena tra?. je pravda že můžeš jet kama se ti chce, ale to můžeš i u jiných maratonů. už kdysi tu byla debata o zkracování.

                0 0
                • TinkTink  

                  Hehe…ale na Drtici to je povoleno…

                  0 0
                • fousac  

                  drtice vicemene nemuzes vyhrat, takze to asi zavod nebude.. ;)

                  jeste me napadlo: kdyz jedu za kamosem na sumavu, taky jedu podle mapy a na ni mam uvedenou trat.. a taky to neni zavod.. ;))

                  0 0
                  • kannon  

                    pokud vím tak je tam dojezdová listina a na ní je uveden i ten co dojel první do cíle a to je podle mě ten co vyhrál. nebo máš jinou definici vítěze. když si psal, že na drtiči je povoleno zkracování, tak proč jsou tam tajné kontroly, které mají odhalit ty, co si to zkrátí.

                    0 0
                    • fousac  

                      hlavne sem si na drtici nevsim, ze by tam bylo nejaky vyhlasovani vitezu… listina je orientacni, rocnik 2004 podle me vyhral Blacky, ponevadz ten dort byl aspon k necemu dobrej.. ;)

                      0 0
                      • kannon  

                        takže pro tebe je vítěz ten, koho vyhlásí, a je jedno kdo dojel první,.

                        0 0
                        • fousac  

                          pokud sem nedojel prvni ja, tak at si ostatni delaj co chtej.. ;)

                          0 0
                          • kannon  

                            já se chtěl na zeptat, dokud debata neskončila tam kde skončila, jestli je podle vás 600 za maraton částka, kterou ještě akceptujete.

                            0 0
                            • fousac  

                              jak za co.. za nejakou sotolinu v posazavi nebo „vylet“ na Okor je to moc… za „exotiku“ (pro me prazaka, tzn. hory apod.) by se dalo dat, pokud to bude akce s dobrou povesti..

                              0 0
                            • MartinXC  

                              Vzhledem k tomu, že nejsem sběratel triček ani plastových „pohárů“, ale zážitků, tak mi 600 připadne docela dost. Ani občerstvení nevyžaduju, když jsou kolem hospody (viz Drtič). Takže maratonek v zajíimavém prostředí s vkladem kolem 200 (to aby to pořadatele neotrávilo pro další ročníky) je OK.

                              0 0
                            • kolda  

                              hranice je zhruba 500 – ale to jen za super akci (dlouha pekna trat, dobre zazemi,obcerstvo­vacky atd) = pro me Drasal. Jinak kolem 300,

                              To Kannon = nejsi nahodou Abe?

                              0 0
                              • Ruprecht  

                                600 je opravdu dost. Na to že třeba Dubnický maraton stál loni kolem 400 SK (letos ještě cenu nemaj).

                                0 0
                                • EL  

                                  jestli se nepletu, tak za Dubnický maraton jsem loni platil 250SK (jel jsem dlouhou

                                  0 0
    • miťo  

      No, nevim, vaham, zda-li mam nadale vyzirat CykloMax.

      0 0
    • HASKY  

      600 je fakt moc. Co ale usporadat ten prázdninovej sumer camp někde v kempu u nějakejch hor. Neco by se pojezdilo něco popylo mohla by to bejt pohodová akce ne??

      0 0
      • Jogador  

        Já jsem pro, a určitě by nás bylo víc,ale asi se nikdy neshodnem na stejné datum,navíc každej bude chtít něco jiného,někdo drazší luxus, já naopak něco levně,spíš kemp atd…

        0 0
        • zirecek  

          Tak nejak, ale kdyz se to nebude moc zarizovat – proste se jen buchne datum a misto, tak kdo chce ten dorazi… .

          0 0
          • HASKY  

            Jo jo přesně tak. Já osobně žánej luxus taky nepotřebuju stačí nějakej kemp s chatkama za 200 na noc s večeří nebo tak něco. Vysočina by mohlo bejt celkem dobrý místo je to tak pěkně ve stredu republiky a myslím že by se tam dalo celkm dobře zakrosit.

            0 0
            • Jogador  

              Na vysočině máme chalupu, tam je to dobrý,ale naši mi ji nepujčí:( Jinak tam o žádných chatkách nevim,ale asi budou.Vím o dobrých chatkách v Ostrově nad Děčínem,jde od tamtud jezdit jak do českýho švýcarska tak do krušnejch, a ceny loni byla co si tak pamatuji 240 za noc za chatku pro 4 lidi. Jídlo nevim, stravovali sme se sami, ale pivo točili dobrý:)

              0 0
          • miche  

            A nebo si poridte dresy (neco jako Bikeforum) se svym nickem (treba zirecek – jako fotbalisti) a budete se potkavat prirozene na jednotlivych akcich :-))))

            0 0
    • ota  

      taky myslím že 600 korun je přemrštěných.ale vždy se při podobných diskuzích usmívám,když čtu"vždy? to odpovídá,víš kolik tam máš občerstvovaček?„a pod.představa,že do sebe budu rvát silou jon?ák "do foroty“,aby ho bylo za pětikilo :-))ale ten sraz BF někde uprostřed republiky,to je fajn nápad

      0 0
    • sraldo lattrinny  

      600 je ranec ale asi opět pojedu. Beru to jako pěknej víkend s programem i pro ty kteří nejedou.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.