• BOBEK

    K mému překvapení jsem zjistil, že se tu ještě neřeší obutí ani nic dalšího v souvislosti s Šelou, tak bych to tu chtěl jen maličko provětrat nebo si spíš udělat obrázek, zda budu dojíždět na Helf obležený lidmi nebo v komorní atmosféře :-) Letos se každopádně po odmlce chystám, jednak je maličko naježděno, což se zde vždycky hodí (a ne vždycky povede…) a hlavně jsem zjistil, že bude v pátek pro přihlášené k dispozici spousta kol/značek na testovačku, což bych si nechtěl nechat ujít – je to pro přihlášené v ceně stejně jako večerní koncert Mňágy :-)

    Takže, letos za Šelu (a pokud možno i další delší závody) suchou !!!

    0 0
    • Tina  

      Tiež sa po dlhšom čase chystám. A dúfam, že na suchú :)

      Komorné to hlavne na začiatku a v okolí Helfštína IMHO nebude.

      0 0
      • McBlacky  

        Šela na suchu? nevěřím :)

        0 0
        • Tina  

          Tiež som o tom ešte nepočula :) Ale vraj minulý ročník bol síce veľmi chladný, ale suchý (až na nejaké tie brody).

          0 0
          • xshreck  

            hlavně v cíli bylo super „teplo“ :))

            já jen doufá, že se nebude opakovat u mě co loni. Jsem si dal, běžet poslední kopeček :-)))

            0 0
        • dědek mohy  

          Loni byl Šelák krásně suchý. Ale zima jak sviňa. Letos napravit tu zimu a budu spokojený =)

          0 0
    • xshreck  

      huráááá

      0 0
    • mr.nikdo  

      Ja porad nevim, jestli jet. A kdyz tak asi kratkou.

      Uvidim, jak se podari potrenovat o vikendu :-).

      0 0
    • malena  

      Zdravím,

      Mám volno v autě, mohl bych někoho vzít. Pardubický kraj – Chrudim, Holice, Vysoké Mýto, Pardubice a poblíž..

      Odjezd: sobota brzo ráno

      Popřípadně jestli někdo má volno na této trase a vzal by mě. Na náklady na dopravu se domluvíme.

      0 0
    • kankrlicek  

      Á panáček natrénoval :) Přeji suchou, teplou a bezproblémovou­ Šelu.

      0 0
      • Tomahomo  

        O Marťanech jsi také slyšel? ;)

        0 0
        • kankrlicek  

          Když máš natrénováno, tak i Marťani se mohou vyskytnout :)

          0 0
          • Tomahomo  

            Tak to každopádně! Bouchnu to do jiného vlákna, po 20ti měsících cca 50km :DDD

            0 0
            • plevka  

              ej Tomahomo, doufám, že se uvidíme, už jsem myslel, že ses dal na jinou zábavu či co :)

              0 0
              • Tomahomo  

                Hoj eliťáku, jestli bude počasí a přežiju dnešek… :DDD

                0 0
                • plevka  

                  posledního dubna jedu do Lipníka na kole, 1.5.jedu na Libavou, 2. číhnu Šelu, tak není možné, abychom se nepotkali :D

                  0 0
    • Tomahomo  

      Tož závoďáci, hlaste čísla, ať víme komu fandit! :D

      0 0
      • xshreck  

        98 :-D

        0 0
      • bosmilan  

        tak já ti ho teda napíšu,ale běda ti jak nebudeš fandit :-)

        Co si pamatuju,tak předloni jsi vyřvával můj nick :D

        prý jsem dostal č. 113

        0 0
      • vsn  

        93

        0 0
      • Tina  

        222 :)

        0 0
      • plevka  

        kde budeš fandit, že bychom dali řeč? :)

        0 0
        • Tomahomo  

          To ještě nevím, podstatné je počasí, takže definitivně to naplánuju v pátek večer :P

          0 0
          • plevka  

            tak si můžem napsat na ICQ, jestli chceš v pátek, ale budu na singlu s hladkými plášťi, takže do terénu moc nepojedu..aj stréca Slavoša jsem neviděl sto let :)

            0 0
          • plevka  

            nebyls dnes na cyklostezce u Dříní před Rybářema směr Hranice před 18 hodinou? Prve projela nějaká mladá bajkerka a kousek za ní jsem míjel někoho Ti podobného, akorát neměl červené kolo a než jsem stihl zareagovat, byl fuč :)

            0 0
    • Lukster  

      Zdar, v lesích je hodně sucho, i když včera odpoledne a v noci dost lilo. Ale dneska přes den 18 ve stínu a celý den azuro. Zítra taky bez deště, pouze v pátek má něco spadnout. Ale to bude spíš tak, aby se neprášilo. Těžce závidím ty podmínky, bohužel jsem dostal plané neštovice (i když rodiče ještě pořád tvrdí, že jsem je už prodělal), takže ani s fanděním to nebude nijak horké :-(((. Tak ať se daří!

      0 0
      • Tomahomo  

        18 ve stínu? Já na kole 14:30 – 18:00 13–16st, a to jsem jezdil i na sluníčku :D

        Ale jinak souhlasím, počasí skvělé, všude se práší :D

        0 0
        • Lukster  

          Však já musím sedět celé dny doma a koukat jak je venku krásně, takže daný údaj je z teploměru, který je ale ve stínu, ale samozřejmě kousek od baráku a ne v lese. Ale i těch 13 stupňů je super, snad to vydrží na závod, i když má ráno trochu pršet podle www.yr.no

          Držím pěsti.

          0 0
          • mrozu  

            Já teda nevím, kde vidíš to pěkný počasí, podle norů má chcát celý pátek a sobotu dopol… jediný pozitivum je, že by nemělo sněžit :D

            0 0
            • Lukster  

              však jsem psal pouze o sobotě, že má dopo trošku pršet, navíc jsem netvrdil, že má být pěkně celý den…

              Každopádně držím pěsti ať to počasí vyjde.

              0 0
              • mrozu  

                Dík, snad to nebude žádný extrém. Doufám, že i ta Mňága v pátek bude nějak pořešená pro případ deště… a ty se zas brzo uzdrav :)

                0 0
      • mr.nikdo  

        Muzes je pry chytit i po 2. a cim jsi starsi, tim je to horsi :-(.

        0 0
    • Cryzyy  

      Prodam startovne, na dlouhou trat, blzsi info mailem.

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Bude mi ctí, právě jsem se dozvěděl, že v sobotu taky jedu Šelu. To bude sranda. :)

      0 0
      • Tomahomo  

        Prozraď číslo, psíku! :D

        0 0
        • Biker jak Pes  

          Nejsem přihlášený, budu se přihlašovat na místě. Ale pojedu na oranžovém FatBoyi, takže mě poznáte. :)

          0 0
          • Tomahomo  

            Ok, ale raděj štěkej! :D

            0 0
          • mr.nikdo  

            Pockej, jako bude novinka na Sela bude na snehu? :-D

            0 0
            • Tomahomo  

              Jasně, Kopka je přihlášený! A Vabroušek prý taky :D

              0 0
            • Pavel  

              Že tys neviděl předpověď počasí! :)

              0 0
              • mr.nikdo  

                Staci mi, co vidim z okna a hned mi bylo jasne, ze se neprihlasim :-D

                0 0
                • vp2  

                  Nad Helfštýnem je jen trošku vlhko, jak dokazují fotky z dnešního HELF TESTU z trailu, který je součástí zítřejší dlouhé i krátké:-))

                  0 0
                  • Biker jak Pes  

                    To je hnus. Už se mi nikam nechce.

                    0 0
                    • vp2  

                      To do zítřka vyschne:-) A navíc to byl ten nejmokřejší a nejrozbahněnější úsek. Trailík okolo hradu a pod hradem byl naprosto luxusní, prostě se zítra nebude prášit.:-)

                      0 0
                    • Tomahomo  

                      Klid, vybral nejbahnitějších 9m z 90km… :D

                      0 0
                  • kam  

                    Ty fotky jsou opravdu dnešní ? Kolik u vás dnes pršelo ?

                    0 0
                    • vp2  

                      Pršelo ráno, asi dvě hodinky, takovej májovej deštík. A jak píšu výš, okolo Helfu byl tohle ten nejbahnitější úsek, ostatní traily a cesty v lese byly OK.

                      0 0
                      • kam  

                        A odpoledne do teď pršelo ? Jak to má být u vás v noci ?

                        0 0
                        • vp2  

                          Ne, odpoledne bylo v pohodě, teď spadlo pár nic neřešících kapek a už by to snad mělo být všechno.

                          0 0
                          • kam  

                            Jedeš zítra ?

                            0 0
                            • vp2  

                              Bohužel ne, mám na Sele jiné povinnosti organizačního charakteru. Tak jsem si to vynahradil dneska:-)

                              0 0
                      • Biker jak Pes  

                        No no no, teď mi říkali kluci, co tam dělali Helf Bike Test, že tam pršelo celý den a lidi vraceli kola zaprasené jak hajzl. Tak jak to teda je? :)

                        0 0
                  • mr.nikdo  

                    Dve dulezite veci: 1 – presne proto. 2 – co ta vidle, jaka byla?

                    0 0
                  • Lukster  

                    v sobotu to bude luxusssss a já u toho do háje buduuuuu :-(((.

                    Co ta vidle, kroutí se jak všude píšou, nebo to normální biker ani nepozná? Samozřejmě, že normální biker si to na druhou stranu nemůže dovolit :-).

                    0 0
        • Biker jak Pes  

          2535

          0 0
          • sharkeeCZ  

            Jsi to jel opravdu vyletnicky

            0 0
          • bagr84  

            Tak tebe nejde si nepamatovat (fotil jsem te pred sjezdem u Maleniku, byli jsme tam se psem). :)

            0 0
            • Biker jak Pes  

              Hehe, jo jo, užil jsem si to maximálně. Byla to sranda. :)

              První závod v životě, co jsem stál i na občerstvovačkách­. :D

              0 0
    • cihla  

      Prodám startovný na dlouhou. S mým jménem na čísle, trikem a startem z boxů 1. vlny. Jsem nemocnej a nemůžu jet. pište na mail.

      0 0
    • orm  

      Tak co, jak se vám to líbilo? Když jsem ráno odjížděl z Brna, tak jsem měl chmurnou náladu a říkal jsem si do čeho to ***** zase lezu, ale nakonec to byla z pohledu trati nejlepší Šela co jsem jel (2011, 2012, 2013). Bláta málo, počasí na jedničku. Prostě super den.

      Z pohledu závodu to bylo horší, jarní dlouhá nucená přestávka a 119kg udělali svoje, ale dojel jsem to :-)).

      0 0
      • bagr84  

        Byl jsem, letos bohuzel jen jako divak. Od roku 2010 co jezdim jednoznacne nejlepsi pocasi. Chtelo by se rict ze to ani nebyla Sela :)

        0 0
        • mikryn  

          Ja jel dlouhou Selu letos a v roce 2010. Pred startem jsem byl klidny narozdil od jinych. To co sem zazil v roce 2010, zaziji jednou za 100 let. To bylo peklo.

          0 0
      • mrozu  

        Za mě super, jeden z nejlepších závodů… parádní trať, bezva lidi, spokojenost s výsledkem a i počasí nakonec vyšlo ideálně. Pokud mám hledat nějaký negativa, tak asi jedině to, že místo krému na prdel jsem na prezentaci dostal prací gel a přes noc mi v Lipníku pod okny řvali cikáni :)

        0 0
        • Smazaný účet  

          no asi si zle hľadal v igelitke…ja som tam mal oboje :D inak trať luxus, boj s vetrom na lúkach, ale potom zase v Pekle fučalo poriadne do chrbta, takže to šlo tak nejak samo… :)

          0 0
        • mikryn  

          Já tam měl obojí ;) Krém jsem po závodě otestoval a má to cosi do sebe.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.