Sela - ujedu to?Bez treninku?Ti co jeli?

17 nepřečtených
  • Lance

    Otazka je v nadpisu. Trenovat se mi nechce,spis se neco posere na kole. Doporucte.

    0 0
    • Cejlon  

      Tož já na Šelu trénuji už druhým týdnem asi 30km za den.I bez tréninku se to dá ujet,ale bude tě to víc bolet,asi se budeš trápit.Minulý rok jsem měl na Šelu našlapáno asi 600km a nebylo to to pravý ořechový.Cítím,že to chce takových 1000km a víc.Jarní tréninky jsou docela vopruz,protože jezdím jen po asfaltu,než to v lesích trochu roztaje a oschne:-)) Raděj najezdi nějaké kilometry!

      0 0
    • kovar  

      v pohodě, pokud jakž tak se přes zimu a jaro udržuješ nějakým jiným běhavým sportem (fotbal, florbal atd)

      0 0
    • MARIN  

      Taky myslim, ze to v pohode odjedes nebo odejdes (pokud jeste nejak neprodlouzili najezd na tu jednostopou ale jinak peknou pasaz.

      0 0
    • sraldo lattrinny  

      Ujedeš ale proč se trápit a ještě za to platit?

      0 0
      • stréc od piva  

        jeď to načerno.neplat a napoj se za hradem, jinak tě na hradu odchytijou:)

        0 0
        • Ruprecht  

          Načerno?! A motat se pod kolama ostatních? Pokud nechceš platit startovné tak si to projeď jindy – máš na to celý rok. Jinak tyhlety borce, co se napojej kousek za startem, 20 kiláků frajeří a pak někde odbočí vážně miluju!

          0 0
          • HASKY  

            Přesně tak pokud nechceš platit tak tam jeď někdy jindy a pokud tam ůž pojedeš tak se drž někde vzadu.

            0 0
    • TinkTink  

      A jezdit aspon trochu budes? Pokud jo, tak ujedes :)

      0 0
    • HASKY  

      Pokud jsi jezdil minulej rok tak myslím že je to bude v pohodě. Tělo zase tak rychle neochabne a pokud ti nejde o umístění tak to může být celkem pěknej výlet. Tra? není moc technicky náročná a je to v pěknýé krajině.Tak na startu Zdar

      0 0
      • Cejlon  

        Pár lidí si tam pěkně rozbilo hubu:-)

        0 0
        • HASKY  

          Jo jedině snad v tom sjezdu do pekla tam je to takový trošku techničtější minulej rok mě tam pěkně rozhodila taková menší díra ale utál jsem to :)) Jo a když jsme si to byly asi před dvouma rokama projížďět tak tam v tom sjezdu chyběl kousek cesty a ja do te díry vletěl celkem hodně rychle:)

          0 0
    • kankrlicek  

      Ty jsi Lance? Tak ty to ujedes s prstem v nose :)

      0 0
    • Stax  

      minuly rok som mal pred selou prejdenych 800 km(to je sakra malo na tu dobu) a aj tak bolo VELKE TRAPENIE poslednych 25 km.ist tam uplne bez jazdenia? drzim palce…

      0 0
      • Lance  

        no jak uz jsem psal ja mel pred silesii najeto 200 km a trosku jsem se trapil:),jinak vsem dik za podporu

        0 0
        • Cejlon  

          Mám informaci,že bude zrušen průjezd úsekem serpentiny v Křivém.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.