• Venda

    Vyplatí se pořídit vyšší model T3 nebo na standartní využití postačí T1? Chtěl bych, aby rozumně uměly si pamatovat nějaké základní informace ohledně průběhu několika kol.

    Anketa: Které?

    T1
    1x
    20%
    T3
    4x
    80%
    0 0
    • Smazaný účet  

      t6…stejně bys ho časem pořídil :-)

      0 0
      • Venda  

        To si nemyslím. Dát 7000 za hodinky, abych je někde roztřelil… Radši si koupím troje. Nehledě na to, že od nich mnoho nechci ;-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          tak pak ti můžu nechat za 1500,– t1c, fungl novej, jen otevřená krabice, ještě rok v záruce (nevhodný dárek)…ale je to růžový :-D ovšem esli to chceš pro ženu, tak ideální

          0 0
          • Venda  

            Pro ženu to více méně chci, ale rád bych je používal i já. A řek bych, že je budu používat víc jak ona, tak růžová nevím nevím.

            0 0
        • Kubiczech  

          Tak proč koukáš u Suunta? Sigma nabízí více funkcí za nižší cenu.

          0 0
          • Smazaný účet  

            proč kupovat Volvo? Dacia nabízí lepší výbavu za nižší cenu…

            0 0
          • Venda  

            Souhlasím s příspěvkem nade mnou. Sigmy jsem měl dohromady asi rok, třikrát reklamace a šly, takže Sigmy už nechci nikdy vidět. Funkcí sice dost, ale mně vcelku k ničemu. A každý byly v reklamaci kvůli něčemu jiného, software, hardware…

            0 0
            • Kubiczech  

              V těchto souvislostech chápu. Já mám se Sigmou zkušenosti prozatím dobré a do konceptu „Dát 7000 za hodinky, abych je někde roztřelil… Radši si koupím troje.“ mi to přišlo jako lepší volba. Sám bych bez ohledu na cenu na zápěstí raději nosil Suunta, které aspoň nějak vypadají a působí rozhodně solidnějším dojmem.

              0 0
    • Nainen  

      Pokud chceš mít paměť na víc jak jeden tréning nebo plánuješ výsledky přenášet do PC tak potřebuješ alespoň T3. T1 je poměrně hodně osekanej. Bral bych T3, mám ho a spokojenost velká.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.