• Morghotal

    Ahoj Všem,

    sháním silničku za 60 000. Nějak se nemohu dopátrat co má cenu. Určitě chci celokarbon a váhu kolem 8 kg.

    Díky

    0 0
    • DaD  

      Co zapojit trochu mozek při zadávání dotazu?

      0 0
      • Morghotal  

        Co trochu zapojit mozek pro nalezení centra slušnosti,

        Rám: Carbon

        Vidlice: Carbon

        Sada: Shimano 105

        Kliky: Compact

        Kola: Ne bezdušové

        Sedlo: Fiziik

        Sedlovka: Carbon

        Váha: 8 – 9 kg

        Brzdy: čelisťové

        Lepší pane mistr?

        0 0
        • DaD  

          Tak ještě jednou. Zapojit mozek při zadávání dotazu právě obsahuje třeba tyto informace a pak následovně třeba zda kolo nové nebo či i bazar, co to má být za silniční kolo (klasika, endurance, vrchařské, aero) podstatná je velikost. Kotouče nebo ráfkové brzdy? Je konec sezóny a navíc ještě letos, kvůli pandemii, bude kol poskrovnu. Se slušností si myslím nemám problém, na to jsou tady jiní borci. Věšteckou BF kouli někdo někam zašantročil a ne a ne ji najít…

          0 0
        • Romancero  

          Lpíš na těch čelisťovkach?

          0 0
          • Smazaný účet  

            Tak chtěl váhu kolem 8 kg, s kotoučema to půjde hůř…

            0 0
            • McBlacky  

              To s kotoucema je nerealny ne?

              0 0
              • Cavendish  

                S tímhle rozpočtem to bude na kotoučích tak 8,5kg

                0 0
              • karel d.  

                Reálné jo, ale bude muset tak 40k přihodit.

                0 0
                • McBlacky  

                  No jasne ze je, ja myslel za 60

                  0 0
                  • Krov  

                    Vejde se to. Já letos kupoval pod 60 a s pedálama a košíkama jsem reálně navážil 8,8. Je to jen bez compu a nářadí. A to šetřili na kolech, třeba Canyon měl ve stejné cenové kategorii lepší a deklaroval celkově výrazně nižší váhu – bez pedálů 7,9 (ale samozřejmě nevím, jaká je realita) .

                    0 0
                    • McBlacky  

                      A co mas?

                      0 0
                      • Krov  

                        Raymon raceray 7.0 .

                        0 0
                        • McBlacky  

                          ale on psal 8 ne skoro 9 ne?

                          tady je za 70 necelých MOC https://www.mojekolo.cz/…raceray-7-0/

                          s nějakou slevou asi reál no. O týhle značce slyším poprvé teda,

                          0 0
                          • Krov  

                            Psal 8–9 :-). Ta značka je u nás nová, neznám podrobnosti, ale má něco společnýho s Norco, minimálně dovozce. Cenu pod 60 jsem odhadoval po nějaký reálný slevě, mě přišlo na rovných 50, ale to bylo přímo od dovozce. Jezdí se na něm příjemně, ale nemám s čím porovnat, protože jsem vždycky jezdil jen bajky.

                            0 0
        • milan.v  

          Když budeš vybírat telefon, TV, auto, cokoliv, zadáš dotaz doporučte mi je v cenové hranici tolik a tolik a aby byla barva super?

          Android/iOS/Pa­nasonic/Philip­s/Samsung/Daci­a/Mercedes/… Sám vidíš, že těch možností je neskutečné množství a vůbec nic ta cenová hranice neřeší…

          Nevidím nic divného, že to normálním lidem může přijít jako dotaz úplně mimo mísu…

          0 0
          • Morghotal  

            Napadla mě varianta

            AUTHOR CHARISMA 66 2020 – mám věřit doporučeným velikostem

            nebo

            udělám ústupek u váhy

            MERIDA REACTO DISC 5000 2020

            Jde mi o čistokrevnou silničku. Kopce jsou cca do 6% Občas krátkodobě 10%. Jinak jsou cesty mírně zvlněné silnice a na kole jsem tak 2 – 3 hodiny.

            0 0
    • Kacko  

      Z decathlonu a máš to i na ultegra.

      0 0
    • enzzo69  

      Tak Dad má asi pravdu. Agresivní boreček co neumí zadat požadavek. Kupovat kolo za 60 k to chce už nějaký nároky, nejen vymetenou kebuli.

      0 0
      • Morghotal  

        Koukám, i když blíže specifikuji dotaz, tak se vždy najde zakomplexovanej človíček, který nosí doma sukni a na forech si ulevuje od tyranie :) Pokud tomu nerozumíš a nechceš odpovídat, tak se vůbec nevyjadřuj. Nebo si chtěl i definovat i vrstvu laku?

        0 0
        • karel d.  

          Zvláštní jak se občas tyhle diskuze maji tendenci zvrhnout v osobní napadání mezi některými účastníky diskuse. Dokážu to pochopit na nějakém politickém fóru, ale tady je řeč o kolech......

          0 0
    • volyn  

      Rose Reveal Four

      0 0
    • MilanCF  

      Morghotal: Máš soukromou zprávu.

      0 0
    • Feďa  

      Přišlo mi do mailu toto BMC

      0 0
      • Cavendish  

        To bych bral…

        0 0
        • nomecz  

          +1

          zbude dost na nejaky lehky kola a mas raketu za supr peniz

          0 0
      • prochyz  

        Je to super nabídka. Jen bych je poprosil o reálné foto.

        Z vlastní zkušenosti vím, že kola mají celou tu sezonu uschována u moře a ten slaný vzduch dá dost zabrat kazetě, řetězu, ložiskům…

        Ale jinak super kup

        0 0
        • franta petr  

          nová funglovka cca 53000 se zárukou, to mi jeté kolo nepřipadá moc výhodné

          0 0
      • McBlacky  

        reálně počítej, že ty kola jsou jetý od podzimu 2018 a maj najeto několik tisíc.

        Asi těžko si otevřeš půjčovnu a za 2 roky to kolo najede 500km :) to najede za týden.

        0 0
        • Feďa  

          To nevím, každopádně tam mají i dražší modely s vyšším nájezdem. Jak to je doopravdy? Netuším.

          Ale myslím, že když už někdo zaplatí mošnu za ten pobyt a bude si chtít půjčit kolo, tak si půjčí právě dražší model. Levnější modely bych tipoval spíše pro méně ambiciózní jezdce, kteří se účastní v pozdějších termínech (které myslím letos kvůli Covidu nebyly).

          0 0
          • McBlacky  

            Hezky si to umis vysvetlit ;)

            Zase pro silnicku deset/dvacet tisic km neni problem, a najede dalsi desitky, takze vsechno v cajku.

            0 0
          • volyn  

            Staci se podivat kolik turnusu na Mallorce Alltraining rocne jezdi a za kazdy tyden pocitat 500km a mas realitu. Tyhle kola najizdeli od listopadu 2018 pokud se nepletu, posledni turnusy byly unor 2020, pak se to zavrelo

            0 0
    • ferencr1  

      Zkusil bych treba Focus Izalco da se koupit za rozumny prachy. Ja sem koupil na karbonu z shimano 105 za 28k uplne novy v prodejne. Vymenil jsem kola za karbony prime z bike24 a su i z pedaly na 7,9kg. A vlezl jsem se do 40.

      0 0
      • McBlacky  

        kotoučový? tak to je sleva skoro půlku ceny ne?

        0 0
      • Robertilos  

        Taky jsem šel do Focusu. Vzal jsem Izalco na ultegře Di2 za 50 tisíc. Nahodil jsem karbonová kola plus pár dalších drobností a jsem na 7,5kg i s pedály, košíky a držákem na garmin.

        0 0
        • Joohn  

          Muzu prosim info kde se da takovej Focus koupit? Diky moc

          0 0
          • vt  

            Checkuj cyklobazar.

            0 0
          • Robertilos  

            Cyklosport Přikryl ve Staré Vsi.

            0 0
            • ferencr1  

              Ted si blbec nadavam ze sem tenkrat nepriplatil a nevzal model na ultegre tenkrat ho mel za 35 jenze jsem netusil ze me silnicka tak chytne a bral jsem to jen jako doplnek k biku…

              0 0
              • Robertilos  

                To chápu :D Já u něj nejdříve koupil hliníkové Izalco, jestli mě to po letech zase chytne a další rok už jsem měl jasno. Prodal jsem hliník a šel do karbonu v nejvyšší výbavě. Di2 je pecka a na silnici už bych nic jiného nechtěl.

                0 0
              • vt  

                105 je uplne v pohode.

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.