• sportovni_biker

    Sháním silniční kolo do 20 000,– na velikost 192 cm. Něco vytypované z kat. mám, ale spíš by mě zajímalo, jestli nejsou na netu někde nějaké slevy na loňské modely, kdyžtak mi sem nahažte odkazy (já jsem nic nenašel). Je to na tréninky, ne na závodění. Sadu min. Tiagru.

    Díky.

    0 0
    • orca  

      Pán Gooogl je všemocný … hledej a pak se ptej …

      0 0
    • gobike  

      Kde ty na to beres:))) Si rikam az budu velkej tak si ji taky koupim:)

      0 0
    • DonJuanKarlos  

      Ahoj, potřeboval bych poradil, jakou silničku do 20 000 Kč.

      Bude to moje první, do teď jsem jezdil jen na biku. Silničku chci na rychlost a taky se někam dál dopravit. Zjistil sem, že jezdím často s kolem po silnici a s 2,0 palcovýma pláštěma to neni ono:D

      mám zatím jednoho kandidáta: http://www.specialized.com/…CBkModel.jsp?…

      mohl bych ho mít nové o něco levnějš 19–18 tis.

      0 0
      • dancing dog  

        Nech si raději postavit- ALU rám s designem dle vlastního návrhu + na Tiagře, za stejný prachy…

        http://www.nss.cz/web_site/geer/

        0 0
        • Smazaný účet  

          ty stránky nepůsobí důvěryhodným dojmem, sídlo společnosti jsem nenašel, po najetí na silniční GEER Quantum se zobrazí full CUBE:(

          0 0
        • DonJuanKarlos  

          Ten výběr z desingů nic moc… spolíhal sem na to, že ten spešl bude mít kvalitní rám na úkor toho levnějšího řazení sora.

          0 0
          • dancing dog  

            Udelaj ti design podle tvyho navrhu… no a myslim, ze je lacinejsi pozdeji vymenit ram nez celou sadu…ale v poho, jen upozorneni…

            0 0
    • Mobidyk1  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • robin!1  

      Za tyto peníze v žádném případě ne Shitmano, ale jedině Campu!!! Na Campagnolo Mirage by muselo Shitmano vytáhnout už jednu z vyšších sad. Ono než se Mirage zajede, tak Tiagra apod bláto je dávno na odpis.

      0 0
      • TomasJ  

        Neblazni, s tak slabym osazenim se jeste neco na kole polame a jezdec si privodi tezke zraneni.

        A rizika a je treba maximalne eliminovat. Lecba po urazu stoji velke penize, nema tedy smysl tolik setrit na komponentech.

        0 0
      • kycis  

        Jezdils dlouhodobe nejakou z novejsich sad od Shi?

        0 0
        • robin!1  

          Nejezdím, protože po 13,5tis na Campě nebylo třeba měnit ani řetěz.. Od Shitmana mám bohužel komponenty na biku a byla to velká chyba.. na staré silničce jsem měl taktéž shitmano a kromě pedálů, které jsou fakt v pohodě nepamatuju, že by něco dobře fungovalo.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.