Použitá silnička do 25 000 Kč

31 nepřečtených
  • krolebole

    Zdravím,

    chtěl bych poradit s koupí silničního kola. Mám zájem spíš o použité, zánovní,ale klidně i nové, max. rok 2007 a 10000 km. Měřím cca 172 cm, takže velikost asi kolem 54 nebo M(S). Komponenty minimálně Campagnolo Centaur nebo Shimano Ultegra. Pokud možno někde na Moravě, nechce se mi jezdit z Valašska do Aše:) Pokud máte nějakou radu na co si dát při koupi použité (nebo i nové) silničky pozor, tak sem s ní,kolům zatím moc nerozumím, takže budu rád za každý příspěvek.

    Tady mám nějaké tipy, které se mi zamlouvají:

    http://www.cyklobazar.cz/…125582/road/

    http://www.cyklobazar.cz/…bonove-kolo/

    http://sport.bazos.cz/…Raceride.php

    Cannondale mi přijde už trošku starší, u Dandyho netuším co to je za rám, Rock Machine se mi zamlouvá nejvíc.

    Co vy na to?

    0 0
    • Pedro RB  

      Ten „Cannon“ je patrně čínskej no name rám s nálepkama C. A to nebejvá karbon, ale sklolaminát. Ale třeba ti bude při projížďce vyhovovat..

      Dandy je asi odpodej 1–2 roky závodně jetých kol od sponzora jednoho českého profitýmu. Takže jedině důkladně prohlédnout a projet někým, kdo má silničky denně v ruce.

      Rock Machina je poctivej hliník (snad nezeslabovanej), pohodlí si na ní neužiješ, ale moch by to být držák..

      0 0
    • Kebo  

      Ten „cannondale“ si myslím,že má s cannonem společnou jen nálepku,tady z těchto kol těžko říct,sám jsem ted za 25tis. koupil carbonovou silničku na ultegře takže jsem ten cyklobazar celkem sledoval a bývají tam pěkné kousky,tady z těchto těžko říct záleží zda-li chceš hliník nebo carbon,u mě vítězí carbon…

      0 0
      • Kebo  

        Až ted jsem si vsšiml,že potřebuješ celkem malou velikost,škoda třeba toto se mě zdá celkem v pohodě

        http://www.cyklobazar.cz/…nix-zanovni/

        jinak se tam vyskytoval jeden Cannondale,vel.M za 26tis,ale jaksi už ho nemůžu najít tak je asi prodanej

        0 0
        • vertak  

          ježiš dát za takový hnus 25tis :-/

          0 0
          • rob133  

            tyhle netradiční rámy jsou super…podle mě je to krasavec, ale každej má jinej názor :)

            0 0
          • Kebo  

            Jak rikam,je to vec nazoru zda-li se mu ten ram libi nebo ne:-)spise se snazim hodnotit vlastnosti a ta Orbea by mohla byt na urovni…

            0 0
    • Kebo  

      Tady sem nasel toho Cannondala.Uz je tam celkem dlouho tak myslim ze by ti tu tisicovku slevil.Myslim ze tohle uz je i hodne libive kolo:-D

      http://www.cyklobazar.cz/…on-supersix/

      0 0
      • krolebole  

        Díky za ispiraci..To sem netušil, že už kola se dělají „fejky“:)

        0 0
    • Kamikaze 591  

      No tak už to přišlo i na mě :-) SUP je fuč a já vybírám silnici. Určitě chci jetou a mám na to cca 23000kč. Tak kdybyste o něčem věděli dejte vdět. Dík.

      0 0
      • Jenik  

        Ja se snazim zbavit tohoto: http://bikemarast.cz/…gra-10-speed

        Starsi ram, na mensiho cloveka, akorat je starsi nez si predstavujete asi :-) jeste to ma zavitovou hlavu…

        0 0
        • Kamikaze 591  

          Tak to je opravdu staré.

          0 0
          • matts1  

            Chvilku jsem přemýšlel nad prodejem té své, co mám v profilu. Mám tři kola, žádný čas a od zimy už ani s kým jezdit na silnici, ale chleba mně to zatím nebere, tak nevím.

            0 0
    • Kamikaze 591  

      Tak znova :) Zadání je přesně jako název tématu.

      Požadavky karbon rám (nebo lepší hlína (Storck…)), 105/ultegra. Případně ekvivalent campy.

      Máte nějaké tipy?

      Já našel scotta ale jestli jsem hledal správně, je to model 2008? To už je dost staré.

      0 0
    • Kamikaze 591  

      Co říkáte na tohle Rám a přední kolo bylo opravované.

      0 0
      • mr.antik  

        no jestli to bylo rozstřelený, ta se mi to zdá docela dost drahý, navíc je to skládačka, takže historie různých dílů bude všelijaká…

        0 0
        • Kamikaze 591  

          Jakým způsobem byl poškozený rám, to nevím, přední kolo prý projelo dírou.

          0 0
    • Kouba_2005  

      Ahoj. Jakou potřebuješ velikost?

      0 0
    • himi  

      ahoj, ozivim tohle tema, resim stejnou vec, silnicku kolem 25tis. merim 194cm, rozkrok 92cm.

      na cyklobazaru je aktualne CANNONDALE SYNYPSE SL

      nebo premyslim jestli treba novy Canyon Roadlite AL 6.0

      a nebo treba SPECIALIZED ALLEZ COMP 105 2012

      co vy na to?

      je lepsi jit do starsi karbonove silnicky na ultegre nebo do noveho hlinikoveho na 105?

      diky..

      0 0
      • himi  

        a nebo jeste treba LAPIERRE AUDACIO 400 CP 2012 .. (na Tiagre)?

        0 0
        • honhav  

          ja mam teda silnicku jen na takoveto domaci zvykani a pro radost jako doplnek k mtb, takze nejsem silnicar, ale mam hlinenou meridu na tiagre za cca 20 (potreboval jsem fakt velky kolo – 63), mam najeto na ni jen par tisic za 3 roky a nesahnul jsem na ni. Letos docentruju kola a jezdim dal… nevim jak na tom jsou kola z bazaru za 20, ale ja jsem za nove dost spokojeny…

          0 0
          • Kamikaze 591  

            Na bazaru se dá sehnat karbon na 105(občas ultegra) minimálně, s nějakýma základníma kolama RS-10, aksia, občas ksyria.

            0 0
            • himi  

              prave to co jsem nasel na cyklobazaru je karbon na ultegre a kola Ksyrium Equipe. je to model 2008, ale pry hodne malo jety. otazka jak si stoji proti 4/5-lete ultegre dnesni 105 nebo tiagra – nevim, nevyznam se v tom. kola zrejme budou lepsi na tom bazarovem. ale poznam rozdil jako nezkuseny?

              0 0
      • Ma7ous  

        otázka je co od kola čekáš a pro jaký učely ho kupuješ

        moje zkušenost je, hlinikový rám a 105 moje silnice v profilu, super kolo na vyjíždky do 3h času bez problémů, zkusil jsem celokarbon kolo loni na konci sezony a pohodlný neuvěřitelný od prvních km

        rozdíl mězi osazením 105 vs ulterga jsem prakticky nepoznal

        0 0
        • himi  

          nemam to na zavodeni. doted jsem mel krosove kolo Author Stratos XS z roku 2001 a letos konecne porizuju bike a silnicku. na te bych chtel par tisic najezdit.

          prave vim o vyhodach karbonu, proto resim jestli starsi karbon nebo novou hlinu :) i novota je novota ;)

          0 0
          • Zdenda CUBE  

            Pokud to myslíš se silničkou vážně, tak bych bral toho Cannondala. Samozřejmě to chce osobní odběr a řádnou prohlídku. Pokud je v pořádku, tak je proti ostatním o dvě třídy jinde …

            0 0
        • himi  

          jeste bych prosil o nazory na nasledujici modely. cena je srovnatelna:

          diky :-)

          0 0
    • petr mensik  

      dovolím si nabídnout.

      http://www.cyklobazar.cz/…ortiloro-m-/

      0 0
      • Zdenda CUBE  

        Odpovídáš na tři roky starej dotaz a novému zájemci to bude malé … ;-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.