• rš2

    Ahoj lidi, tenhle fajn závod se nám blíží, od pořadatele je tady nabídka projetí trasy (60km) o víkendu 14–15.8. Byl by zájem? Zatím jsme se švagrem dva a to nebudeme otravovat, chtělo by to tak 8–10 lidí…

    0 0
    • MARIN  

      skoda toho zarazeni do poharu – prijde to o takovou tu rodinnou atmosferu ktera semi tam prave libila

      Nehlede na to ze o nejakem 13 miste se mi uz bude moc jenom zdat :)

      0 0
    • rš2  

      NEDĚLE 22.8. 2010 PROJETÍ STŘEDNÍ TRASY, ODJEZD ZE SPORT KEMPU 10:00…DÍKY POŘADATELŮM :-)

      0 0
      • easyrider  

        Zdar, včera jsem to projížděl-vemte si blatníky a náhradní ponožky – bude veselo :)

        0 0
        • Balvan  

          Hm, tak ted nevim jestli nemam prezout na Nobby Nic, myslel jsem ze to odjedu na „letnakach“ Smart Samech

          0 0
          • easyrider  

            SS v pohodě, jen brody jsou hlubší a sem tam narazíš na opravdu hooodně vtíravou kaluž. Užijte si to chlapci a nezapomeňte si dát pivo s kofolou na Čoubově Mlýně! :) Jo a v novym VELU je v rubrice Dlouhé tratě předpremierově report-popis z nové tratě K. maratonu, kdybyste se chtěli namlsat :)

            0 0
    • easyrider  

      Tak co vopičáci, nějaký dojmy? :-D

      0 0
      • rš2  

        Dojmy? Jako každý rok super, počasí vyšlo tak bylo veselo :-) Musím říct, že sjetý Schwalbe RR jsou jako dělaný do závodu kompletně na bahně a v dešti :-D …jednou jsem lehl na rovince (!), jedu si takhle blátem a najednou přední kolo v háji no a jednou ve sjezdu – mokrý kořen mě málem položil, ustál jsem ho, ale v následujícím bahně a mokré trávě jsem to už neukočíroval a pěkně si ustlal před Radkou Spěšnou :-)) Ale už se těším na další rok. Mimochodem ve stejném duchu se často nese Jesenický surovec v říjnu… :-))

        0 0
    • prvniodkonce  

      Jel jsi ho vloni?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.