• Veeteck

    Chystáte se někdo na Kralovický maraton? Je to 26.srpna, kousek od Plzně. Vede to super krajinou kolem Střely, skrz Rabštejn, Žihly, opravdu pěkný. Podle všeho tam nebude moc lidí, tak někdo přijeďte, ať mám s kým závodit :)

    www.bikeclubkralovice.cz/maraton.html

    0 0
    • Daf  

      Na tuhle akci jsem moc zvedavej.

      0 0
    • easyrider  

      Jedu určitě. Zatím jsem jel pokaždé.Tady jsem o tom něco napsal: www.bikebase.cz/article.php?…

      Přijeďtě taky, je to super akce!

      0 0
      • Bulda  

        sem slyšel, ze je to super, mel sem to v planu, dokud jsem nezjistil, ze se to kreje s ExBB :((

        0 0
    • Daf  

      Tak zitra to vypukne. Tesim se. Snad nebude moc blata ;) Jede jeste nekdo?

      0 0
    • McBlacky  

      o tom jsem loni dost uvažoval, krajina okolo Střely je super, trochu to tam znám. Bohužel závod nevede po největších lahůdkách, což by ale byla v podstatě poprava pro většinu pole na HT :)

      krytí s ExBB je blbý :( já bych stejně nemohl, protože závodit budu moct opět až za 14 dní

      0 0
      • Daf  

        Pojed P50 mame 2 volna mista v tymu ;)

        0 0
        • McBlacky  

          jedeš s bráchou a Buldou? tak jo já bych jel…

          0 0
          • Daf  

            Jj po Sudetech se domluvime.

            0 0
            • McBlacky  

              oki, stejně jsem chtěl psát Petrovi jak to bude se startovným na P50, tak tím je to vyřešený…

              0 0
        • petebike  

          jestli mate jeste jedno mistecko pro me, tak bych mozna jel, nostalgicky si zavzpominal na trat kterou jsem jel asi 8× :-)))

          0 0
    • petebike  

      taky jedem, ja bez cisla – na pevnym zimaku to nebude uplne ono, pojedu jako doporovod pro SAvu – ta chce udejane na Bednu na kratky trati, tedy na pidi kratky trati :-)

      0 0
      • Daf  

        Ty jses mekkej ;) Ja jedu zavodit chci do top 10…

        0 0
        • McBlacky  

          budeš na bedně…

          0 0
        • petebike  

          sem to slibil Save za Budejky, takze pojedu v klidu s ni a pak si to dam jeste do Prahy po silnici… moc tam lidi nebude, preci jen se zejtra jede vic zavodu :-(

          0 0
          • McBlacky  

            po silnici to je super, ale vem to na Křivoklát, Nižbor a na Beroun. Přes nový strašecí, unhošť nic moc. Ale to ti Sáva poradí

            0 0
            • petebike  

              jo tak to nejak planuju, kdyz to vyjde tak se podivam na dojezd par lidi z brd :-) ale nesmi prset, to na to prdim, od vcera se cyklistikou jen kocham – do prosince, tak to zas zacne :-)

              0 0
              • McBlacky  

                příští rok bude hrubej. Darkson, Ječnák, Ty, Já, Lempl, Maračkovi, Bulda a hromada dalších… začínám mít strach kam to budem hrotit :/

                0 0
                • petebike  

                  no ja uz se tesim do kategorie M30–40, pak 40–50 a pak 50 az smrt, to bude jiny kafe…letos to byl krasnej odpocinkovej rocnik :-)

                  0 0
                  • McBlacky  

                    dyt si mladší než já woe :) ale je fakt že na kratších races do dvou hodin je znát jestli 20 nebo 29 dost podstatně. Se budu ještě 2 roky trápit s omladinou :( a pak XC kudla s fotrama :)

                    dobrá bude až 60+, ty jo dokážeš si to představit? S Chybou, Prokopem a podobnejma dědkama na startu třeba Sudet. Bílý fousy, plastový bajky 4kg se zdvihama 300/300 tak chytrejma že nemusíš nic nastavovat :)

                    0 0
                    • petebike  

                      ted sem si to predstavil, vedle me muj syn, vedle nej muj vnuk, je me je divne :-) no schvalne jestli se toho dockame a ten 60 rocnik sudet pojedem :-)))

                      0 0
    • dancing dog  

      už něco mám, a klasicky- práci :-(( ale terén mohu doporučit, kolem Střely to tam je nádherný a i přestože to není v horách, tak tam jsou lušné krpály na výšlapy i sjezdy…hezký zážitek všem !!

      0 0
    • easyrider  

      Dnes jsem jel část trasy a bláta moc nejni. Jakou jedete? Krátkou nebo superkrátkou??

      0 0
    • easyrider  

      Tak letos to bylo opět maso! Už sem aplikoval asi kilo mastičky proti opruzeninám :) brzy bude článek na bikebase.cz

      0 0
    • Daf  

      Zavod byl super, trat krasna. Zazemi v mistnim kempu taky nemelo chybu. Prekvapilo me ze na dlouhou trasu prijelo docela malo lidi.

      0 0
      • easyrider  

        Jo jo, jako vždy (s tím počtem lidí). Přitom ta dlouhá trasa je opravdu nádherná – jel jsem jí letos poptvé.

        0 0
    • petebike  

      pekny, tedy az na ty koreny – jel sem to na pevny vidlici, pravda jako doprovod partnerce, takze sem se ani moc nezadejchal…

      0 0
      • easyrider  

        Mně na těch kořenech odešel tlumič a nakonec i vidlice.. tradičně. Luxusní byly brody!!

        0 0
      • frof  

        tak to ja do 16km super.potom me nekdo pretahl palici a konec,lidi kolem me jenom svisteli.Na 30km to zase zacalo jet,ale byli uz vsichni v trapu.No 29 flek nic moc.Jinak trat je moc pekna.

        0 0
    • Veeteck  

      Co nejaky foto, nevite o necem? Docela dost lidi me fotilo na trati… Hodil jsem neco na svoje Rajce (odkaz z profilu), ale vetsinou je tam jenom nase banda.

      0 0
    • easyrider  

      A tu je druhý článek s více fotkami. /…/article.php?…

      0 0
    • heretik  

      Tento maraton jsem absolvoval poprvé, dlouhou trať, abyl jsem opravdu nadšený. Celá trať výborně značená, hezky jezdivá a nesmírně rozmanitá. Kamarádi jeli krátkou, a protože jsem jim tvrdil, že naše část (dlouhá se pak napojila na krátkou) byla hezčí, dali jsme si ještě druhý den větší polovinu delší trasy…

      Pár drobných výtek by se teda našlo, hlavně bych ocenil občasnou informaci o vzdálenosti do cíle – přeci jen tachometr točí každýmu jinak, někde se mluvilo o trase 90 km, jinde 95, a když mi po 60 km řekla jedna z organizátorek, co někde zastavovala auta při přejezdu silnice, že do cíle zbývá 40 kilometrů, nevěděl jsem ve chvílích největší krize, jestli je to do cíle 20 nebo taky 30 km, a to už je sakra rozdíl (to nemuvím o tom, že na druhé občerstvovačce mi slečna tvrdila, že už žádná další nebude).

      0 0
      • easyrider  

        Mně tacháč v cíli ukázal 94,45 . Jinak informace na občerstvovačkách a od ukazujících je třeba brát s rezervou… :) A je pravda že první část dlouhé a krátká je naprosto nebe a dudy. Příští rok by měli krátkou udělat jako první část dlouhý…

        0 0
        • Daf  

          Jo jo tech 5 brodu bych jim urcite dopral taky :)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.