kolo Merida TFS XC 500V ... ANO nebo NE?

7 nepřečtených
  • misan.n

    Zdravím, prosím můžete se podívat na níže uvedené parametry kola které uvažuji koupit. Mám 78kg a 184cm

    Parametry MERIDA Matts TFS XC 500–V

    • Rám o MATTS TFS-Comp-V
    • Vidlice o Mission XC LO 80
    • Hlavové složení o M10 Neck
    • Přehazovačka o Shimano XT Top Normal
    • Přesmykač o Shimano Deore 34.9 T-Swing
    • Řazení o Shimano Deore rapidfire
    • Brzdové páky o Avid FR5
    • Brzdy o Avid SD5
    • Kliky o Shimano M442 octa 44A-32–22
    • Středová osa o Shimano ES25 Octalink
    • Řidítka o XM Comp CEN 31.8 Flat 600
    • Představec o XM Comp OS CEN 7
    • Pedály o XC Alloy
    • Sedlovka o XM Speed CEN SB20 31.6
    • Sedlo o TFS mat
    • Náboj (přední) o Shimano M475 disc
    • Náboj (zadní) o Shimano M475 disc
    • Paprsky o Stainless Black
    • Ráfky o Mavic XM117 BK/NC
    • Řetěz o Shimano CN-HG53
    • Kazeta o Shimano CS-HG50–9 11–32
    • Pláště o MERIDA RACE 2.1

    Ještě bych rád dopřesnil, že jsem jezdec který nehodlá jezdit závody, ale rád vyrazí do terénu se trochu vyřádit. Pokud budete mít nějaký jiný typ na koupi, rád vaši radu uvítám a zhodnotím. Díky za pomoc

    0 0
    • Excel  

      A za kolik ti ho někdo nabízí? Jinak, každej ti tu řekne, že je to plečka a že vidlice stojí za vyližprdel. Spíš napiš, kolik jsi ochotnej do kola vrazit a někteří hodní lidé ti daj odkaz na nejlíp vyvážený bajk cena x kvalita.

      0 0
    • Skicross  

      Co tohle Torpado ?

      0 0
    • Pedro404  

      Já ho kupoval prakticky přesně před rokem, ročník 2009 za 13000. Teď už z něj zbyly jenom kola, sedlo a část řazení, protože sem zjistil, že chci kolo víc na blbnutí, ale na XC projížďky je to podle mě super bajk. Vidle na hovno, ale to sou v týhle cenovce všechny.

      0 0
    • boo-beek  

      Hmmm, do 12K by se dalo neco z outletu u Bradskyho, napr:

      http://www.bradsky.cz/…-p-2866.html (a to je IMHO za ty prachy skvele osazeny!)

      nebo se proste podivej na http://www.bradsky.cz/…c-1_224.html?… a vybirej ;)

      V tyhle cene minimalne deore – prehazovacka bude vetsinou XT, razeni a smyk nizsi rada.

      Kliky – mas sanci (malou) na diru uprostred ( :D ), jako u toho Krosse, ale spis bude Octalink. Ta dira uprostred je asi lepsi, minimalne ale lip vypada ;)

      Vidlice – od Suntour rozhodne NE XCP, XCT, XCM. Jinak je to asi jedno :)

      0 0
    • Milwa  

      Jestli je těch 9 245 Kč pravda, sedne ti geometrie a plánuješ nějaké středně dlouhé přejezdy po lesních a polních cestách, tak to bude ideální kolo.

      Pokud ale jak píšeš se chceš vyřádit v terénu, bude to dost dřina a moc si to neužiješ. Nebo teda já to tak cítím, když s tím kolem jezdím. Na přejezdy od někud někam dobrý, ikdyž vidle prostě na kamenech nezapruží a je to nepohodlný. Na rychlou jízdu v terénu a ve sjezdech to ale není, ale to by za tyhle peníze nemělo být žádný kolo.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.