• Petr Michal

    Rád bych se podělil s Vašimi názory a zkušenostmi. Mě to kolo vyhovuje od A do Z. Nemám dalších slov.

    0 0
    • Schoscha  

      hoď fotky do našich biků a tam se to může rozjet.

      Jinak formulace „Rád bych se podělil s Vašimi názory a zkušenostmi“ je přinejmenším úsměvná.

      0 0
      • Petr Michal  

        podle fotek něco poznáš? A proč myslíš že bych se nemohl podělit o zážitky? Myslíš že je to kolo tak nedostupné? Dneska už se prodává za 27 tis. a myslím že lidi za tu cenu koupí jiné hlouposti. Původní cenu bych za něj nikdy nedal

        0 0
        • Schoscha  

          mě prostě rozesmálo, že se chceš dělit s NAŠIMI názory.O zážitcích si prve nepsal.

          Je tady prostě zvykem kolo nafotit, opatřit popisky v sekci „naše biky“ a tam se už s

          Tebou lidi podělí.

          Nevím proč by tohle kolo mělo být nedostupné, tuhle větu nějak nechápu.

          0 0
          • Luka  

            vcelku běžný postup člověka, který si pořídil první „lepší“ bike… musíme si uvědomit, že NENÍ NORMÁLNÍ utratit za kolo více, než řekněme je průměrný plat (a i to je pro běžného člověka ujeté)

            :)

            … nechci flame. Fakt to není normální. Ale na druhou stranu. Co je vlastně normální? :D

            0 0
            • kycis  

              Ja taky nechci flame, ale chlap, co si da nick Sexybonbonek, je u me prinejmensim zvlastni :-D

              0 0
              • Petr Michal  

                všimněte si, jaký jste ukázkový příklad českého národa. Ani jeden mi nedokázal odpovědět na co jsem se ptal, proč bych zasílal fotky když si to mužete najít na netu sami s fotkama přes celý monitor i s popiskama a řešit můj nick místo kola je ubohé. Asi toto téma zruším. Očekával jsem že to forum k něčemu je…

                0 0
                • Schoscha  

                  Než nás začneš soudit,zkus chvíli pročítat a dívat se.

                  Zjistíš jak to tu funguje a pak uvidíš.

                   
                  0 0
                • Schoscha  

                  Přečti si desatero hlavně bod 4.

                  0 0
                • kycis  

                  Na konci meho postu je smajlik, ale to je jedno. Proc vkladat fotky? Proste je to tady takovy zvyk, protoze kdyz kliknes na profil, je to propojene s fotkama Nasich biku, a tak kdyz mi nekdo neco radi, dost casto mrknu do jeho profilu, na cem vlastne sam jezdi. Ja vim, je to trosku pokrytecke hodnotit lidi podle toho co vlastni,ale spis jde o to,ze je tu spousta lidi, kteri maji potrebu se vyjadrovat i k tomu, co v zivote nedrzeli v ruce. Kdyz vidim, ze to o cem se bavime maji, vim ze s tim maji osobni zkusenost a vi o cem mluvi.

                  Dalsi duvod je, ze spousta lidi ma sve kolo proti seriovemu stavu upravene, takze ostatni mohou videt, jak se mu to povedlo a muzou hodnotit.

                  Ale hlavne proste nechapu co jsi tim vlaknem myslel, chces se delit o zkusenosti, ale sam jsi nam v podstate nic nesdelil, pritom ty to kolo jezdis, znas ho, tak ses mohl trosku rozepsat, pripadne sepsat neco do recenzi.

                  A ten nick – nezlob se, bylo to silnejsi nez ja :-) Proste kdyz jsem to videl, tak mi vyskocila v hlave predstava nejake 16 lete slecny z Libimseti .cz… Tak promin :-)

                  0 0
                  • Schoscha  

                    100% souhles.

                    Až na to , že mě se při slově Sexybonbonek vybaví film Cesta do Ameriky :-)

                    0 0
                  • Petr Michal  

                    V pohodě. Ten nick je starý jako já sám (skoro 31 let) a jeho vznik je dlouhá historie. Sice drážní asi lidi, ale jsem línej zakládat novej. Já ani nevím co bych o tom kole napsal, prostě nejsem zas takový technický typ abych popisoval vše do detailů. Vybíral jsem ho s klukama co jezdí opravdu hodně, přečetl pár časáků a imponovalo mi to že jako jediní mají vývojové středisko v německu i když to vyrábí taky na thai-wanu. Prostě to kolo doporučuju, není na něm zbytečná koruna a do posledního šroubku a náboje (všechno XT) je to kvalitní práce. Chtěl jsem se podělit s někým kdo ho má taky, ale to se mi asi nepodaří. Přijde mi trapný si ho fotit a dávat k osobě, protože to pak mužu nafotit kolo za 200 tisíc a říct, že je moje abych byl frajer. Ale nemám to za potřebí. Vlastně co jsem chtěl jsem si zjistil stejně sám, tak já jdu zase raději jezdit, než se dohadovat na foru. Ale je to zkušenost. Měj se a nebo, já si to nebral osobně..:c)

                    0 0
                    • Schoscha  

                      No vidíš.Kdyby ses podíval třeba zrovna namůj profil, tak uvidíš, že mám taky Meridu a že sem uvažoval i o stejné řadě jako ty (nižší modely 500 a 700) atd.

                      0 0
                • Featherbed  
                  Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
                  0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce