Gary Fisher Wahoo 2009, r. 2009 - Délka sedlové trubky center - to - center u kol velikosti 19" neb

6 nepřečtených
  • d

    Gary Fisher Wahoo 2009, r. 2009 – Délka sedlové trubky center – to – center u kol velikosti 19" nebo 21" Žádám všechny šťastné majitele rámu Gary Fisher Wahoo 2009, r. 2009 ve velikosti 19" nebo 21" (center – to – top), aby změřili délku sedlové trubky center – to – CENTER. Přesně se to dá těžko, ale zkuste to. Dále, prosím, uveďte svou výšku v cm, velikost kola (center – to – top) a spokojenost (akorát, mohl být o X" větší, mohl být o X" menší).

    Pro zjednodušení si zkopíruj a vyplň násl. šablonu: Délka center – to – top (palce, inch): 21" / 19" //ponech délku svého kola Délka center – to – center (cm): … Moje výška (cm): … Spokojenost s geometrií: akorát / mohl být o X" větší / mohl být o X" menší //ponech co ti vyhovuje

    Děkuji, d.

    0 0
    • geetee  

      jestli ti to pomuze; mam Big Sur 09 tj uplne stejnej ram jenom z lepsiho materialu, delaj ho ale nevim proc v jinejch velikostech tj 17,5 a 19,5 inche, ja mam 19,5. Neruzumim presne tvejm rozkazum jak to merit,ale ve zkratce je to takhle: delka sedlove trubky (mereno od centra stredu do stredu horni trubky, tedy bez osazeni nad horni tr) je celkem presne 41 cm. ja mam asi 176cm a ram je pro mne presne akorat na XC duty, horni trubka je prijemne nizko (na 19,5 ram -kdyby to byl standartni ram 19,5 nevesel by se mi pod rozkrok myslim); GF evidentne meri celou trubku az nahoru. horni trubka je hodne dlouha, (odpovida normalni vel 19,5) + ji natahuje tzv. Genesis2 geometrie, takze jezdim s kratkym predstavcem. jinak v rozporu s vseobecnym minenim a s tim co pisou v nekterejch casopisech, neni pravda, ze se tyto ramy(G2) daji pouzivat jenom s G2 vidlicema ( maj vetsi offset korunky) ale i sjakoukoliv jinou, jenom podle vyjadreni GF:" stratis benefity G2 geometrie ".....nekde sem se docet ze ten efekt ty presazeny korunky se straci s vetsi vyskou/zdvihem vidlice (osa-korunka) takze sem tam namontoval 130mm vidli, ktera je 45mm delsi nez puvodni shity roxshox a jizdni vlastnosti sou suprovy, ok je to vic all mountain/trail geometrie nez puvodni cista XC, ale daleko vetsi pozitek.....      

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.