• MaroH

  Ahoj, rád bych se na vás obrátil s prosbou o radu. Dne 23.6.2011 bylo z prostor zámku Lednice ze zamčeného stojanu odcizeno kolo GF Tassajara rok 2007 v barvě červená černá velikost 19 na rámu nálepka 3033km cykloputování po Česku ( http://www.bikepedia.com/…keSpecs.aspx?… ) na kole nebylo nic měněné vše v původním a ve stavu jako by to bylo nové (tatínek byl na tohle pedant a o kolo se staral) Proto bych byl vděčný za jakoukoli informaci pokud by se náhodou někdo něco věděl náhodou někde zahlídl nebo objevil v bazaru nebo jinde, rád bych ho poprosil aby se mi ozval na mail.

  Zároveň bych se vás rád zeptal na nějaké tipy co nového pořídit. Loňských garyků je jako šafránu a většinou ve špatné velikosti,navíc je svou geometrií velmi specifický. Sháním tedy něco co možná nejschodnější s Garym s cenovým stropem do 30 000. Díky předem všem za rady a tipy :-)

  0 0
  • Glob  

   Já jsem po krádeží svého kola jako první pořídil toto

   0 0
  • pustipav  

   Hmm, tak to je fakt blby, uz se „tesim“ na letosni pravidelne vinice, to uz vidim jak si to uziju. Kdyz si uvedomim, kolikrat a kde jsem nechaval bike zamceny… proc tohle u nas nemuze fungovat? :(

   0 0
   • d69  

    Párkrát jsem zažil,že kolo za drobný poplatek (10 –20 Kč)někdo pohlídal – tj babka nebo brigádník co seděl někde poblíž u zamčených kol (každý si ho musel zamknout do stojanu svým zámkem a samozřejmě za ztrátu neručili), ale aspoň si tam nikdo nedovolil přijít s pákovkama anebo něco očesávat.

    Ve Vietnamu je to zcela běžné – na sedlo napíšou křídou číslo,dostaneš lísteček s razítkem a číslem jako v šatně v kině a je to.Hlídač si přivydělá a člověk je v pohodě.

    Škoda že to nejde u nás.Když už člověk platí vstupné na zámek, mělo by být samozřejmostí, moct si takhle kolo někam v pohodě zamknout. Myslím, že většina z cyklistů by si ráda připlatila a většina brigádníků na hradech a zámcích ráda přivydělala.

    0 0
    • Mig_all  

     Vietnam, no to je přesné, to na náš absurdistán plny zlodejů a kreténů sedí jako prdel na hrnec. Umis si predstavit neco podobneho v zapadní evropě? :-D Uplatné hlídky před zloději z vlastních řad? :-D

     0 0
  • t29  

   U GF 2008 – 2010 je geometrie G2, zatímco u Tassajary 2007 je starší geometrie Genesis, podobnou má dneska Trek 6500 vel. 19,5" (nebo loňský 6700)

   0 0
   • MaroH  

    tak ono mi přijde, že tam až takový rozdíl není… ta G2 má akorát předsunutou vidlici ale v jízdě jsem moc nepoznal jestli jsem jel starou nebo novou (jezdím HKEK 09)

    0 0
    • camlost  

     při změně z HKEK 2002 na Hifi deLuxe 2007 (tj. z G1 na G2) změna patrná na první „posed“.

     po změně vidlice u Hifi na klasickou opět jasně patrná změna.

     0 0
     • MaroH  

      Tak je pravda, že jsem na G1 moc nenajel ale i tak mi nepřišlo až tak jiné, jako je to rozdíl ale ne až takový si myslím.u té výměny vidlice to asi znát bude možná by pomohlo zkrátit představec aby se řidítka dostala blíže ke kolu ale to zase změní posed…nad tím jsem taky přemýšlel jestli by se to nedalo nějak „naroubovat“ na tu vyosenou. Každopádně jsme se odchýlili od tématu. Nějaké jiné tipy kromě treka? třeba cannon scott nebo něco takového?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.