• Pipa

    HTML clipboardHTML clipboardMam dotaz zda někdo mate zkušenost se zkracovaným hadic u těchto brzd. Jde použit set od ALIGÁTORU bude ten set sedět do brzdových pak když je to očko pouze na jedné straně.

    0 0
    • miki  

      Jde to a musíš použít redukci od aligátoru.pak jde hadice rovně od páky.Skracovat jdou jako každá jiná hadice.

      0 0
    • kubad  

      jj Aligator děla i koncovky k tvým pákam, je potřeba objednat vhodné, mužeš vzit k pákam buď přímé nebo očka :-)

      0 0
      • Pipa  

        A mužeš poradit když vezmu přime do páký a očko do třmenu tak jake označeni ma tento set  na CYKLOPROFI. A bude to bez těch redukci od Aligatoru fungovat. Děkuju za pomoc.

        0 0
        • Vilém  

          Je tam nejlip zavolat a popsat jakou nombinaci chces poskladat. Oni ti pak poslou patricne dily. Toto je kombinace kterou pravdepodobne chces a stoji 215,–

          0 0
          • Pipa  

            Pravděpodobně to je ona proto jsem tam to foto na začatku dotazu taky vložil. Jen jsem se chtěl ujistit na 100%. Od někoho kdo to už takhle řešil.

            0 0
            • miki  

              Ale na toto můžeš přece použít stávající brzdové hadice a koupit jen koncovky .Podle Tvýho fota brzd  ty hadice máš.

              0 0
              • Pipa  

                Jo hadice mam ale chci je zkracovat a tak jsem uvažoval že je dam do těch pák na přimo.

                0 0
                • Pipa  

                  Do třmenu očko a do páky něco co pujde přimo.

                  0 0
                  • miki  

                    Nevím jak Ty ale mě se osvědčilo u přední brzdy to nechat na očko jak to je a jen to zkrátit.Zadní je lepší napřímo.Uděláš nejlíp když zavolaš do Cykloprofi a oni Ti rádi poradí co objednat.

                    0 0
              • Vilém  

                Shimano ma trosku mensi prumer hadice nez je alligator.

                0 0
                • kubad  

                  myslím že sem to nějak dohromady dal, použil sem originál trny z původních koncovek, a zbytek od cykloprofi.

                  měnil sem brzdiče a dával tam koncovky s očkama

                  0 0
                  • Vilém  

                    Nevim, kombinovat jsem to nezkousel. Jen kdyz jsem jednou, pri vymene hadice chtel usetrit za sroubeni, ktere se sroubuje do paky, tak jsem si zavaril. Musel jsem Shimano sroubeni prevrtavat o par desetinek. Horsi bylo, ze to sroubeni bylo tvrdy jako blazen a upekl jsem na tom asi 3 vrtaky:( od te doby jsem vzdy kupoval vse jako komplet.

                    0 0
                    • miki  

                      Já jsem předělával 2× brzdy na hadice shimano dával aligátor šroubení a bez problému to šlo.Nikde se žádnej problém nevyskytl.

                      0 0
                      • Vilém  

                        Sroubeni to je jasny, protoze alligator je vetsi nez shimano, tam problem neni, opacnou situaci jsem popsal vyse. Olivy jsi taky pouzil pro alligator? tam bych mel strach, ze se nestiskne tak aby to drzelo a tesnilo.

                        0 0
                        • miki  

                          Použil jsem vždy jinou olivku ,jednou originál shimano i Aligátor a nikdy jsem neměl problém.Některé jsou celé a některé šikmo rozřízlé .

                          0 0
                          • Vilém  

                            Tak to jo, pokud ti to drzi a tesni… Jak jsem psal vyse, sam jsem to radsi nezkousel kombinovat a vzdy vzal k alligator hadicim i patricne olivy.

                            0 0
                            • miki  

                              Já ale nikdy Aligátor hadice neměl .Já  jen dokoupil redukce a namontoval na Shimano hadice.

                              0 0
                              • Vilém  

                                ano, to jsem pochopil z tvych prispevku. Ja tuto kombinaci nezkousel.

                                0 0
                                • Pipa  

                                  Asi zavolam do Cykloprofi a bude to. Děkuju všem za pomoc.

                                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.