• vladah

    zajímal by mě názor zkušenějších na nabídku kola KELLY'S MOBSTER za 30 tis. (VELO 11/2004), případně jiný tip na MTB do 30 tis. (preference rám, vidle, váha),za ty peníze se mně zdá dost dobrý. díky

    0 0
    • kubrt  

      za ty prachy je to urcite dobry,navic mi pripada letos nejlepsi z nabidky akcnich kol – merida – ravo – kellys mit ty prachy a chtit HT tak jdu do toho ale nekteri maji averzi k teto znacce, uz se tady o tom psalo, ale v situaci kdy nechces ozelet komponenty z vyssich rad a nemas na to abys poskladal neco na ramu rb, duratec … tak to opravdu spatna volba nebude

      0 0
    • dave lister  

      mám model 2003. bylo i je to slušný kolo za dobrý peníze. pokud Ti nevadí, že na některých akcích jich jezdí mnoho (až velmi mnoho), tak se ho bát rozhodně nemusíš. jinak se koukni tady do historie, i tam toho najdeš mnoho;-)

      0 0
    • Daf  

      Za 30k urcite lepsi kolo nesezenes.

      0 0
      • mastihuba  

        a co třeba 4ever tera za 32kk? výbava XTmavic crosland, vidlice MXC ETA, Hydry Magura Julie. Loňský modely 03 slevnily ze 42kk.

        0 0
        • Daf  

          Fuj ten je ale osklivej :) Jo ve sleve se da koupit cokoliv kdyz ma clovek prehled. Mobster je ale zavodak 4ever mi prijde nejak divne poskladanej.

          0 0
    • vlk  

      tož nevypadá to tak špatně, mě osobně se teď ale spíš líbí giant.Jenomže ten bude asi dražší pokud ho budeš chtít z nějakou lepší vidlí.No přesně nevím 05 ceny giantů ještě neznám.

      0 0
      • vladah  

        jeste za stejny penize v akci GIANT XTC 2, ktery se mne o neco vice libi, ale jinak, dtto, ne ?

        0 0
    • chlup  

      Někde jsem slyšel, že KELLY'Su praskají rámy (možná fáma). Mám Mobster04 a fakt mi prasknul (cca 7500km). Ale výměna bez problémů. Taky jsem musel brzy měnit špice (cca po 2500km praskaly) a ráfky taky nestály za nic (cca 5000km vylezly z nich špice). Jinak ostatní věci drží. Taky jsem minulý rok hledal levnější kolo v lepší výbavě, ale nic levnějšího jsem nenašel. Supr kolo – na novou sezónu zase nový rám.:)

      0 0
      • Gary Gilmore  

        praskání rámů a kellys na tom něco bude…model Hacker mi během půl roku 2× praskl.Lidi co znám a mají Mobstera tak podobný problémy nemaj…takže možná je to tim že jezdím jako prase…:)

        0 0
        • Clodman  

          Ty Kellys rámy jsou dost light, hodně ztenčovaný, asi to je až moc

          0 0
          • jimmy63  

            mam mobstera 04,vazim 82kg a zatim mi neprasknul:)!!ale je pravda ze se v zaberu brutalne prohejba!!jenak na nej nedam dopustit!!bezvadny kolo za jeste lepsi penize!!!

            0 0
            • Clodman  

              jo je to dobrý kolo, namam teda zkušenost, jezdim silnici, ale o Kellysech se ví, že jsou docela dost lehký

              0 0
      • bajker  

        Praskání špic – máš moc utáhlý výplet.

        0 0
        • vlk  

          jestli má hliníkocvý tak to ani nemusí mít moc utáhlý.V minulém velu byl takový hezký obrázek jak borez vláčí kolo se zničenými crosmaxy- na předním mu ruply snad všechny zaráz-to teda nevím co na tom dělal.

          0 0
    • LP  

      a co se treba vykaslat na hardtail a kouknout treba na fulla sugar od gary fishera. Vybava a sleva je taky zajimava (velo 11/2004) a doba dodani stejne dlouha. Ja osobne bych do hardtaila uz nesel, kope do zadku a ve srovnani s fullem je to jako jet terenem na silnicce :))) biku zdar.

      0 0
      • Bosy  

        Mam model 2003 a vcelku spokojenost akorat jsem musel po 2000 km menit rafky bylo to hrozny blato. Za tuhle cenu lip osazeny kolo nenejdes akorat jich fakt jezdi hodne.

        0 0
        • jimmy63  

          tak visco..barva nejezdi a hlavne bys mel bejt spokojenej s vybavou nez s barvou ramu(za tu cenu)!!takze tohle vubec neresim..

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.