kelly's mobster 05 - uz jste ho nekdo otestoval

17 nepřečtených
  • boruvek

    Podelte se o zkusenosti…DIky

    0 0
    • TinkTink  

      Ja bych se spis zeptal, jestli uz ho lidi maj :)

      0 0
    • SNAIL  

      Za ty peníze super kolo, zatím si zvykám na dual control

      0 0
      • boruvek  

        Zajimala by me jedna vec: ta vidlice, je to opravdu Manitou Skareb Super 2005 bez remote lockoutu – nikde ho totiz na webu v cenikach nevidim, jako by se vubec nedelal – dela se jen s remote lockoutem…mozna vloni. Nejspis je to nejaka verze pro vyrobce kol, ne na trh.

        Btw: co vsechno jste na tom kole po sestaveni delali? Foukali jste nejak Skareba? Predtim jsem mel nejaky bezudrzbovy elastomerovy RSTecko, takze se toho Skareba bojim dotknout ;-)

        Koupil jsem si pumpicku, tak se na nej asi podivam :)

        0 0
        • SNAIL  

          Ten Skareb je skutečně bez RL (což mě zase tak moc nemrzí), je to ale skutečně verze 05 – asi OEM pro prodejce, jinak vidlici jsem pouze dopumpoval podle své váhy

          0 0
          • boruvek  

            Taky me to zas tak nemrzi, nakonec ta redukce ceny dolu me docela prijemne prekvapila…

            0 0
            • SNAIL  

              Jo s tou cenou mě taky potěšili . to oželení RL stálo za to, jinak v jakém stavu kolo přišlo nevím já si ho nechal poslat přes prodejnu a tam mi ho složili

              0 0
              • gummo  

                jo jo taky se na nej moc tesim mel bych ho mit ve stredu postavenej v prodejne. takze idealni cas. venku se zacalo delat krasne a ja akorat dostanu kolo. proste luxus :D

                0 0
        • Daník  

          Skareb bez remote LO = úplně bez zavírání na pravé noze vidle nebo na řidítkách?Tak kolik byla ta sleva? Původně chtěli bez koruny 30t, ne?

          0 0
          • boruvek  

            bez remote lockout = lockout na noze

            sleva 3 tisice

            0 0
            • Daník  

              nicméně XT za 27 to už je skoro zadarmo. já dal za jiné v akci o 10 víc, to už mě docela …

              0 0
    • honya87  

      mobstra mám od 17.3. Byl jsem na něm 3× a to jednou na závodech. Bylo hrozný bahno,ale shimano fungovalo skvěle. Vidle je super,ale musíš si podle sebe nastavit tvrdost a podle toho nafouknout. Max. je 190kps. Kolo je drobet živější,ale je to jen o zvyk. Na bahně je těžší udržet stopu,ale to bude i tím jak je lehké.

      0 0
    •  

      Džez nade vše!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.