• k9

    Máte ho už někdo nebo ještě nic neposlali Čekám ne druhou polovinu dubna a tak se chci optat jak proběhla první polovina března a dodávka v tomto termínu Díky

    0 0
    • preacher  

      mam takovej dojem, ze uz jsem jich nekolik videl (20.3.2004 Je­visovka u Mikulova). Jestli se nepletu, to byla akce od kellys i s dresem.

      0 0
    • greenhorn  

      Dostal jsem ho v termínu, tzn. na prodejně jsem ho měl na vyzvednutí od cca 11. března. Ale dozvěděl jsem se to až po tom, co jsem zavolal do Mama Bohemia. Prý mi volali, ale žádný zmeškaný hovor jsem neměl…

      0 0
      • k9  

        a bylo to kolo v pohodě nebo se to muselo nějak ještě štelovat a poopravovat atd

        0 0
        •  

          loni je standardně dodávali v krabici… pokud si ho budeš vyzvedávat v nějaké jejich prodejně, tak Ti ho tam rádi za určitý bakšiš poštelují.

          0 0
          • greenhorn  

            složení a seřízení nabízeli na prodejně za 1000Kč

            0 0
            •  

              já mám dojem, že jsem platil pětikilo, ale nechci se hádat.

              0 0
            • Daf  

              Hmmm litr za max. dvacet minut prace :((

              0 0
              • MARIN  

                Znamej nedavno dal kolo na „pripravu na sezonu“ do servisu. Za praci zaplatil 1300,– a za material (nove bovdeny,lanka,va­zelina :) dalsich 250,– Uz jsem s nim domluvenej na pristi rok za 1000,– mu to udelam :) Kdyz je nekdo linej at plati

                0 0
        • greenhorn  

          byl v krabici, stačilo ale v podstatě nasadit zpět řidítka na představec, našroubovat pedály, nasadit sedlo a decentně doseřídit a byl připraven…

          0 0
    • DyEm  

      Jo, asi od 15.března, zavolali(10.3), řekl jsem kam to chci poslat (prodejna/domů/o­sobně), nechal jsem to poslat na prodejnu, nechal z důvodu záruky a servisu „smontovat“ a nastavit a od té doby jezdím, vše je OK

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.