Vrzani Kellys Mobster Pomozte pls :-)

18 nepřečtených
  • k9

    Zdravím a prosím o radu. zajíždím tohle kolo zatím vše OK ale začíná se odkudsi ozívat skřípání při silovém šlapání :-( Už jsem podotahoval, rozebral, vyčistil ale stále vrže Kliky jsem ještě nerozebral (nemám klíče.. zatím) setkal jste se s tím někdo z majitelů tohoto kola nebo jsem moc citlivej?, Díky všem

    0 0
    • panaczek  

      Kamos ho ma a neco takovyho mu delalo sedlo – sedlovka, zkus jestli to vrze pri jizde ze sedla…

      0 0
    • bajker  

      Namaž vazelínou závit na středu. To by mělo pomoc, dural rámy to dělají běžně, pokud se při montáži nenamažou.

      0 0
      • k9  

        jo jo zkusím díky , ale njprve musím sehnat ty klíče :-( Zatím se nedaří v okolí budu muset přes net nemáte nějakej shop? než začnu hledat nebo doporučit výrobce? Díky

        0 0
        • Gumicuk  

          www.kovys.cz si ho jdu obednat… ale nejdriv jim zavolam

          0 0
        • Daf  

          Zkus striknou na misky stredoveho slozeni nejakej sprej WD40, GT85 nebo neco takoveho. Nekdy to pomuze. Je to ale jen takove docasne reseni te rozborce se nevyhnes.

          0 0
      • cegyna  

        me mobster taky ruzne skripe, ale zatim to neresim a tak se ptam – vadi to necemu ( krome toho ze se na mne znami divaji opovrzlive?)

        0 0
    • kajdamajda  

      Mne se i stalo ze vrzaly tretry v naslapech

      0 0
    • McBlacky  

      a nedělají to dráty v zadním kole? Po zajetí je občas potřeba to dát do servisu na dotažení.

      0 0
      • k9  

        ne taky jsem na to myslel ty jsou v pohodě včera v pohodě trochu vržou podrážky a občas se někde něco ozve budu muset juknout na ten střed ale ty ceny za klíče jsou hrůzostrašný cca 1100,– za oba

        0 0
        • Gumicuk  

          Clovece neblazni!!! 1.) staci ti jeden klic… 2.) zrovna dneska jsem ho kupoval, ne od te firmy Kovys, ale origos od shimana za 350,– Kc coz vzhledem k moznostem je docela dobra cena. Koupil jsem jen ten klic na ty misky, protoze to udelatko na ten plastovej bazmek co je na te jedne klice se da v pohode povolit- dotahnout rukou, vetsim imbusem a nebo nejakejma uzkejma rozevrenejma klestema (tak jsem ho povolil ja) ale i kdybis si chtel koupit to mali udelatko tak to stoji nejakejch 90,–Kc ale je to zbytecny. Jeste k tomu prodavali takovej malej cernej valecek za 30,– Kc kterej ovsem nevim k cemu slouzi, taky jsem se bez nej obesel… Koupil jsem to v Praze na strosmajraku- ta prodejna je kdyz pujdes smerem k rece (od strosmajraku smerem do prava= kdzy pojedes y Hradcansky) neberte to jako reklamu… Caues

          0 0
          • Gumicuk  

            Sakrys, ja v tom pravopisu nikdy nebyl dobrej, ale tohle :-)))…

            0 0
    • k9  

      ......fuj! teď to vidím …OZÝVAT je správně!!

      0 0
      • Mike  

        No ja som mal ten problem tiez a nevedel som dlllho co to je.. a bola to ta sedlovka. strekol som medzi tu hlinikovu vlozku , ram a sedlovku wd40 a nepomohlo :) tak som tam naplacal vazelinu a vse je OK :)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.