• Marasek

    Co rikate na znacku Kelly's? Konkretne model 2004 Magnus?

    0 0
    • Char  

      Se značkou zkušenosti nemám ale ten magnus je podleme nic moc vidle je dost spatna a brzdy tektro : o tech sem si tu neprecet nic peknyho… sou i lepsi biky v tehle cene

      0 0
    • vasek  

      Mám Magnuse 2003, to byl v alívku. Nechal jsem si tam dát oddělené řazení a páčky brzd a jinou vidli. Jsem s nim spokojenej. Po vyzkoušení mě vyhovoval víc Kellys než srovnatelnej Author. Navíc se mi líbíl o dost víc rám – ale to je subjektivní. Proto je taky tolik výrobců – naštěstí. 8-))

      0 0
    • Blondak24  

      Take jsem o nem dost silne uvazoval,jevil se mi dobry za tu cenu, ale nakonec jsem si desitku priplatil a koupil Ravo Racing XC. Nejen, ze je absolutne nekde jinde vybavou i vidli, ale hlavne u Kellys davaji kvalitni jen to, co je videt (prehazka, presmykac – ten byva kupodivu vyssi rady nez prehazka – asi proto, ze je levnejsi) a naby, stred atd. jsou horsi. Ravo racing XC nesezenes, ale doporucuju treba Ravo Sago za 21900 nebo neco jineho komplene v Deoru a vys

      0 0
      • Medi  

        Doporučuješ RAVO SAGO, momentálně o něm vážně uvažuju. Myslíš, že je to za 17000 dobrý kup. Jaké jsou s RAVAMA zkušenosti.

        0 0
    • mrca  

      Já teď řeším, jestli jít do Kelly´s Magnus nebo do Meridy Matts Sport 500, poraďte prosím!

      0 0
      • Marasek  

        Ja jsem resil stejny problem, vybavou jsou myslim stejne. Sel jsem do Magnuse, mam ho chvili a mam trochu spatne serizenou prehazku+presmyk, ale doufam, ze to na garancce seridi..Jinak je to v pohode..

        0 0
        • mrca  

          Tak se poďel o zkušenosti, nerad bych špatně investoval, jestli za tu cenu existuje něco lepšího. Díkec

          0 0
          • Marasek  

            Dneska jsem to daval na tu garancku, tak jsem zvedav :-)

            0 0
          • skoca  

            Segra ho ma zatim par tydnu a je maximalne spokojena.

            0 0
          • Marasek  

            Tak garancka hotova, presmyk spraveny ale jeste by to chtelo trochu doladit.Jinak by to pry chtelo kratsi osu,vymenili by mi ji, kdybych mel problemy.Jo a jeste mi rovnali kliky gumovou palickou:-) Takze si zkusim doladit ten presmyk a snad bude vse v pohode.

            0 0
            • mrca  

              Tak už jsem si ho taky obědnal, v pátek pro to valím, snad ale nebudu mít takový problémy ;-)

              0 0
            • mrca  

              Tak dneska jsem si ho dovezl, je hodně v pohodě, ale mám stejnej problém – přesmykač je dost špatně seřízenej. Co ty, už je vše OK?

              0 0
              • Marasek  

                No byl jsem se jeste zeptat v tom shopu a rekli mi at jim toho bika jeste dovezu a ze si s nim jeste poradne pohrajou a pokusi se to poradne sestelovat,aby bylo vse ok.Ponesu ho tam pristi tyden a az ho budu mit zpatky tak napisu jak jsem dopadl.

                0 0
              • Marasek  

                Tak mi vymenili osu za kratsi a vypada to,ze je to lepsi tak o 90%.Takze celkem v pohode.

                0 0
    • widlicka  

      Ja mam matts 300 2004. Ram ten isty co na 500 len ma vybavu alivio. Som s nim maximalne spokojny.(teda az na tu vidlu SR 60mm)

      0 0
    • mrca  

      Tak už jsem se a téměř na 100% rozhodl pro Kellys Magnus, nevíte kde v Brně bych ho mohl sehnat nejlevnějš (pod doporučenou cenu)?

      0 0
      • Libin  

        Mam Magnuse dsc 2004 a je to v pohodě až na tu vidlici.Je dost tuha.Suntour xcp 75.

        0 0
    • fish  

      ja mam magnus 2000 a som s nim spokojny, ram vydrzi naozaj dost, skacem s nim aj polmetrove skoky a v poho, komponenty som uz obmienal, ale ram, co je zaklad biku stale drzi… podla mna jednoznacna volba

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.