• jpl

    Cau lidi! Vas nazor? Mam moznost mit novy ram GF Sugar 3+ cca za 20 kKc. To neni zly, mam do toho jit? Diky …

    0 0
    • rich  

      ano

      0 0
    • wroum  

      zalezi co od toho kola chces. jestli zehlicku, tak hledej dal. navic 20 000 za tenhle ram mi prijde porad skoro az dost. tot muj nazor.

      0 0
      • zirecek  

        Mne to taky pripada dost. Ale u vyssich kvalit fullu jsou proste dost vyssi castky.

        0 0
        • wroum  

          to je jasny. ja osobne sem ochoten za pristi ram dat treba 50 000 pokud za to bude stat. za sugara bych ale 20 000 nedal.

          0 0
          • zirecek  

            dovolim si oponovat, ze zadny FS ram nestoji za 50k. Ja treba jezdim HT a reknu, ze se mi brutalne po vsech strankach libi Morati HC1.4. Ale necelych 50k bych za to proste nedal, :-).

            0 0
            • wroum  

              myslim ze jsou ramy ktere „za to stoji“. to je otazka co se ti libi a za co ses ochoten vysolit kolik penez. za Morati bych nedal ani 10K, protoze nevim co bych s tim delal. naopak nekdo by ze stejnyho duvodu nedal ani 10K za sjezdovyho Intense. za toho bych klidne dal tech 50K. jinak mas samozrejme pravdu ze ramy sou predrazeny, fully este mnohonasobne vic nez HT :)

              0 0
              • zirecek  

                Z meho pohledu nejsou ramy „co za to stoji“. Ja su taky celkem drsny estet a clovek, ktery upgraduje a vali nemale hrachy do bika. Ale to jen diky tomu, ze mi dany komponent pomuze pro lepsi vykon/pocit z jizdy v terenu. Takze za funkcnost su ochotny dat moc penez. Ale u Morati za 50k uz nejsem presvedcen, ze kvalita ramu je o tolik lepsi nez ram za 20k, aby to vylepseni stalo za 30k. To uz jsi za usetrene prachy koupim lepsi zapletena kola. Obdoba je u ramu Intense, nemyslim, ze jejich funkce je umerna vyssi cene nez u ostatnich DH ramu. Podobne Cannony, a tak.

                0 0
      • jpl  

        Hledam spis sportovnejsi FS na XC a maratony. Sugar se mi libi, navic ma dobrou geometrii. Samotny ram stal doporucenych 31500 Kc, v tomhle pohledu se mi cena zda prijatelna (jed o fungl novy ram s plnou zarukou a tlumicem Fox Float R)

        0 0
        • blue  

          na takovy vyuziti klidne sugara ber

          0 0
        • wroum  

          tak to jo. na tohle pouziti to je good ram. a s timhle tlumicem je i ta cena prijatelna. minimalne nic moc lepsiho za podobny peniz nenajdes.

          0 0
        • zirecek  

          Kdyz ho chces na tohle, tak neni co resit a ber ho… .

          0 0
    • Daf  

      No jestli je to i s tlumicem tak je to dobra cena ne?

      0 0
      • wroum  

        ano pokud tam je jinej tlumic nez cane creek AD5.

        0 0
        • wroum  

          coz pochybuju.

          0 0
          • blue  

            ja bych nerad mystifikoval, ale vloni na to davali tusim foxe… s CC skoncili snad uz predloni

            0 0
            • wroum  

              to nevim. ty ses tady odbornik pres cukr :-)

              0 0
              • blue  

                to zase nejsem, ja si ho proste jednou koupil, tak na nem jezdim a vic se o to tak detailne nezajimam :-) nejsem zase hltac katalogu :-)))

                0 0
                • jpl  

                  Je to tak, je tam Fox Float R (s nastavenim odskoku), bez Pro Pedal.

                  0 0
    • rasto  

      kamosovi se sugar zlomil (kyvka). bal bych se ho. (sugara :-)

      0 0
      • blue  

        cekal sem, jestli a kdy to nekdo vytahne :-)))))))))))))

        0 0
        • wroum  

          ja taky cekal a zacinat sem s tim nechtel. ale kdyz uz, tak uz. kamosovi praskla zadni stavba, ale mel toho nejvyssiho s karbonem. vyreklamoval a prodal. koupil si motorku a je spokojen :-)

          0 0
          • jpl  

            Tak to sem se asi nechtel dozvedet … :-((

            0 0
            • Mamutt  

              Praská všechno. Nebo to vrže. Nebo se na tom nedá jezdit. To máš fuk. Nic nebude dokonalé, škoda. Za ty peníze je to podle mě výborný obchod, ale pamatuj si, že to žehlí kořeny, ne dropy..

              0 0
            • blue  

              ja na nem jezdim ctvrtej rok bez prasknuti, jestli te to uklidni

              0 0
              • jpl  

                Stejne uz jsem v podtsate rozhodnutej. Koneckoncu, od ceho je zaruka. Kazdy ram muze prasknout, zalezi na stestia ana tom, co se na nem dela. pro mne je to prechod z HT a urcite na tom nebudu delat reeride nebo nejakou divocinu. Vzdycky jsem neco podobneho chtel a tak kdyz to ted muzu mit, tak do toho du a uvidim, co se bude dit. kdyz jsem cet prispevky na mtbr.com, tak o praskani tam nic nepisi, max. o retezu. Spis jsem se chtel ujistit, ze to za ty penize stoji koupit.

                0 0
                • Vazelina  

                  Cau, ja Sugra mam. Rok, cca 5000 km. Je to ram hodne do rychla, zadny velky skoky. Ze zacatku jsem mel dost problamy s geometrii, ale casem jsem vse (snad) vychytal. Je potreba casteji mazat (kluzna loziska!), jednou za sezonu rozebrat a kontrolovat pouzdra. V zasade jsem spokojeny, pokud by jsi si ho chtel pujcit, tak pis na emila.

                  0 0
                  • blue  

                    kluzny pouzdra (ne loziska, tam zadny nejsou, aspon na mym starym modelu) se podle myho naopak mazat nemaj, ale to se tu uz probiralo kdysi

                    0 0
                  • jpl  

                    Diky za nabidku, uz jsem ho zkousel, kamos ho jezdi. Zkusenost dobra, vcetne sportovniho razeni. Posed mi naprosto vyhovuje. Tip na udrzbu budu vest v patrnosti.

                    0 0
                • Meesha  

                  S tou zarukou bacha. Je dozivotni (do konce zivota ramu – ne tebe, takze 5 let) a na zadni stavbu je zaruka 2 roky…

                  0 0
    • jpl  

      Diky vsem za cenne rady a nazory. Vezmu je v uvahu. Cau …

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.