• Lapák

    Co byste volili a proč ?:

    1. Specialized Epic
    2. Giant Trance 1
    3. GT idrive XC
    4. GF sugar
    5. RockyMountain ETSX

    (nezabývejte se konkrétním modelem, spíš mě zajímá, co si myslíte o vlastnostech, jaké máte zkušenosti, jaké jsou s čím největší problémy a tak). Jezdím již 4.rok GT iDrive, cca 12k km, vyhovuje mi geometrie, jízdní vlastnosti, ale jsou s tím pořád nějaké problémy, tak si dělám takové malé výběrové řízení. Díky všem přispěvovatelům!!!

    0 0
    • Lister  

      Já řeknu co bych ze svého pohledu hned vyloučil: Epic – na co je full který nepruží ?? Pokud není člověk závodník, tak tohle prostě nemůže ocenit, Alespoň z mého pohledu hobíka to tak vidím. Mě se nejvíc líbí Trance – taky figuruje v mojem sourkomém výběrovém řízení – ale ještě víc se mi zamlouvá Reign. Uvidíme na co do příštího roku našetřím :o)

      0 0
    • jakub  

      noo podle me je dost dulezite naco presne asi ten bajk chces ale esli te zajima muj nazor: bral bych EPICA proc? protoze jsem vyznavac HT bajků a epic se mi libi v tom, kdyz nedostane podnet, tak se chova jako pevne kolo. presne podle meho gusta, nekomu vyhovuje, nebo nevadi male pohupovani, ja jsem na fullovi mel pocit ze se se mnou houpe celej a hrozne mi to vadilo i prez to ze me kamosi presevedcovali o tom ze se to vubec nehoupe, stejne sem mel pocit ze jo… a navic se mi ten bajh hrooozne libi

      0 0
      • Lapák  

        Vzhledem k tomu, že fulla jezdím už nějakej pátek, tak jsem si na nějaké to zhoupnutí zvykl, nezávodím, jezdím spíše delší vyjížďky, terén od asfaltu (30%) přes zpevněné lesní cesty (50% – 60%) až po rozbité singly nebo kamenité sjezdy (10 – 20%). Mám rád hřebenovky (např. Beskydy, Javorníky atd)

        0 0
    • Homer  

      Z tech cos napsal jednoznacne ETSX. Duvod: dobra znacka, dobry system, prijatelny zdvih. Skoda, zes neuvedl takovy Giant Reign…

      0 0
      • blue  

        to je docela divny, ze neuvedl reign, kdyz chce XC kolo a ma tam trance s naprosto stejnym systemem, co?

        0 0
        • Homer  

          Mas pravdu, neni to divny, ale ja si myslim, ze prave tenhle system a tlumic vyssi zdvih unesou i na XC. Jasne, ze si kazdy pod XC predstavujeme kazdy neco jineho. Ma predstava je – uz bych zpatky pod 5 palcu nesel :)

          0 0
          • blue  

            ja nevim, kdyz se podivam, co tam ma za kola, tak reign tam vazne nepatri

            0 0
            • Homer  

              No dobre, ja jen toho vyberu zalitoval :) Proste od letoska mam poprve funkcniho FS s velkym zdvihem, sice jen prepakovanej jednocep, ale ja jsem nadseny, takze vsude ted propaguju co nejvetsi zdvih…

              0 0
            • Lister  

              Já bych zase řekl, že vhledem k tomu výběru, se tam ze všeho nejvíc hodí NRS :o)

              0 0
              • blue  

                NRS proti trancu, etsx, idrivu a sugaru? :-))))))

                0 0
                • Lister  

                  na proti Trancu, ale místo něj a společně s Epicem proti všem, když má Epica na prvním místě :-)

                  0 0
        • Lapák  

          Reign se mi zdá zase moc 6", tj. cca 15cm zadního zdvihu a zas tak moc se houpat nechci. Nebo jsem něco nepochopil ?

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.