• PT

    Budu kupovat RB,ale ještě nejsem rozhodnutý,jakou barvu.Asi něco konzervativní­ho,takže černou,šedou,me­talízu,možná i červenou.Včera jsem viděl BrutalFinish,vypadá fakt krásně,ale za 1700 asi ne.Taky jsem viděl nějakou novou barvu:zelenou metalízu,taky pěkná.V jejich letáku je zase něco jako BritalFinish,ale s modrým nádechem,nevím,co to je.Tuším,jestli už tady někdo něco takového napsal.Nejhezčí jsou ale barvy v matu,ale podle zkušeností prodávajících se časem mat setře a nevypadá to hezky,tak jestli ho někdo máte(myslím,že Gumicuk atd.,jak to vypadá po chvíli ježdění?Škoda,že barvy nejsou vidět někde na fotkách v reále(kromě pár tady na B-F)

    0 0
    • Gumicuk  

      No ten muj vypada porad jako novej… Nejaky osoupani do ztraty matu jsem nikde nezaregistroval ani v miste kde se ho nejcasteji dotykam napr. sedlova trubka pri vynaseni do schodu, natoz nejake osoupavani pri sesedani z kola. Ta matova barva je takova dost hruba, takze se mi zda ze pri normalnim zachazeni nejake „vylesteni“ ani snad nehrozi. Meju ho klasickym zpusobem: vana> horka voda> cyclostar> horka voda pripadne repete :-) Vzsouseni nechavam na prirode :-)) takze zadne utirani do sucha hadrikem. Jen bych chtel rict ze na te matove cerne jsou videt skrabance napr. od lanek, hadice hydry projevujou se na tomlehce svetlejsim odstinem te sede :-)) ale nemyslim si ze je to nejaky hrozny (bohuzel nemohu porovnavat s nejakejma lesklejma lakama- nemam zkusenost…) Kdyz jsem si v Race Tool prohlizel to testovaci CRX tak to nebylo nijak hrozny, samozrejme oderky tam byly, ale myslim ze ten ram prosel hodne rukama a nikde nebyl setren… Takze myslim ze z toho nemusis mit strach. Kdybych si mel znova vybirat barvu, tak bych zase sel do matu, ale asi bych si vybral nejakou barvu z nabidky RAL (asi tmave zelenou- tu jsem jeste nevidel) Posledni vec bych rek ze se o to klolo snazim docela starat,takze vim o kazdem skrabanci a kazdej mi boli jako kdyby byl na me kuzi :-))

      Tak to je asi tak vse s cim bych se mohl sverit :-))

      0 0
      • PT  

        No jo,to jsem si nevšiml.Co je to RAL?Na netu ten vzorník asi není,že?Viděl jsem v obchodě cca 15barev,včetně metalíz,tak jsem si nebyl jistý,jestli je to všechno.Teď jsi mě zviklal,já už byl docela rozhodnutý pro černou metalízu,i když se mi víc líbí ten mat,ale zase ne tolik,abych právě riskoval to setření barvy.Fakt je škoda,že to nemají nafocené,může to lidi odradit.Ještě k té modré jakoby BrutalFinish nic nevíš?Tvé kolo mám teďka jako wallpaper:)

        0 0
        • Gumicuk  

          V tom vzorniku RAL by melo bejt snad tritisice barev, takze z toho by se uz neco melo dat vybrat :-)) Bohuzel jsem ten vzornik nevidel a na netu asi nebude… Me proste ta matova nepripadne az tak choulostiva, jak vsichni rikaj. Pan Heinik tu nedavno psal ze ta modra na tom Speedstru v katalogu neni vlastne modra, ale je to myslim sediva akorat ze je jinak nasvicena, coz provedlo ten modrej odstin. Mozna bych ti poradil aby sis zvolil tu cernou metalizu, alespon budes mit mene proflaklou barvu jako ja, ale myslim ze je to uplne burt, hlavne zalezi ktera se Ti nejvic libi. Jinak ty samolepky snad maj ve dvouch barvach cerna a bila, mozna jeste nejaky, ale o nich nevim. Kdyztak si zavolej a nebo jeste lepe dojdi do Race Tool na Roztylskem namesti. Poradej ti tam urcite lepe nez ja, a hlavne tam maj nejaka kola vystavena, takze je muzes zkouknout…

          0 0
          • Radek Broz  

            Davat vzornik barev na net je absolutni nesmysl – barevny model RGB pouzivany na monitoru ma o hodne jine moznosti nez CMYK pouzivany v tisku, nastrikana barva muze vypadat taky jeste uplne jinak (ma na to vliv i povrch materialu atd.) nehlede na to, ze ma kazdy jinak (vetsinou blbe) nastaveny ci spise nezkalibrovany monitor. btw: 3 barvy pro predstavu, ale ebrte to dost s rezervou www.etbikez.netbox.cz/rb.jpg

            0 0
      • PT  

        Taky ještě nevím,jaké barvy nápisu si můžu zvolit.Možná by na černé hezky vypadaly nápisy ve zlaté.

        0 0
        • jakub  

          ma objednanej KTM ORANGE to bude asi trida, pak to sem hodim jenze mi to slibili do konce mesice, ja na to cekam jak na smilovani o vono nic Buuuuu skyt

          0 0
          • PT  

            Jo,nafo? to.Já už jsem docela rozhodnutý pro tu černou metalízu.Co jsem včera viděl šedý mat,tak bych ho nechtěl ani náhodou.Vypadalo to vyloženě hnusně,když se na něj chytá špína.

            0 0
          • jakub  

            stejne budu tvrdit jednu vec, barva NEJEZDIII

            0 0
            • PT  

              Ale jezdi,když se na něj nemůžeš podívat:))

              0 0
            • TinkTink  

              No…kdyz se nad tim tak zamyslis, tak barva jezdi stejne jako ty…stejne rychle…stejne toho najezdi… :o)))

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.