• morlo

    Prave vybiram pro sebe kolo a protoze pro sebe nemuzu najit komponentove vyvazeny kolo, hledam a hledam a … az jsem konecne nasel RB CRX www.creativedreams.cz/…ramesets.php?id=5 set, kterej ma presne takovy komponenty, ktery mi vyhovujou, nektery az zbytecne moc dobry :). Nemate nekdo zkusenosti s tim, ze by se daly nektery komponenty vymenit za levnejsi a tak se dostat na pro me rozumnou cenu (jedna se mi konkretne o RB)? Kazdopadne tam zitra budu volat …

    0 0
    • enjoy  

      ja bych teda z toho co tam je veril jenom ramu a dratum:-) jinak ta jejich cena neni zrovna zvyhodnena.

      0 0
    • hanz  

      Sem asi před měsícem± posílal dotazovací mail na takovou bohatší rámovou sadu-odpověděli celkem rychle, cena normal, jednání super. Proč jsem si to nevzal: -dodací lhůta 6 týdnů

      Mam rb moc rád, líbí se mi jejich rámy, jedno jezdím a fandím český práci, ale aby v červnu neměli na skladě střední velikost požadovaného rámu(full)....... Chápu že nemůžou mít všechny barvy, ale snad jde mít to připravené bez laku a tím to celé rapidně urychlit třeba na 2 týdny. Neznám pozadí proč je to tak, možná tomu nerozumím a jsem jen rozmazlenej fracek, ale ve chvíli kdy už staré kolo nemám a na nové bych měl čekat 6 týdnů to fakt nejsem schopen psychicky ustát.

      U pěvnáků bude možná situace jiná-tak držim palce.

      0 0
      • morlo  

        diky, dneska tam zavolam, uvidime, 6 tejdnu bych snad i pockal, zas to stoji za to, abych mel kolo podle svych predstav … kazdopadne bych se potreboval na tom kole projet, k vyzkouseni ale maji jen velikost L, coz mi bude nejspis maly …

        0 0
        • enjoy  

          ja si objednal CRX v Lku a taky jsem pocital s vic jak mesicem,clovek od nich rikal ze je nemaj uvareny.no a za tyden volaji,ze si pro nej muzu prijit.

          0 0
          • jakub  

            japak ses velkej ??? na to Lko

            0 0
            • enjoy  

              181cm. jinak cely telo tak nejak v normalu,cili zadny dlouhy nebo kratky ruce a nohy.

              0 0
              • Mamutt  

                Jen tak pro zmatení.. ;) Měřím 186cm, vzal jsem to v XXLku, představec 120mm, rovná sedlovka.. Zdá se mi to akorát.. teď.. než jsem si zvykl, zdálo se mi to celé nějaké krátké ;)

                0 0
                • jakub  

                  co???????????? tak to teda nechapu, je tady nekdo kdo ma 175 cm a ma RB ???

                  0 0
                  • Snoopy  

                    Ja-172cm, ram-41cm(RB-CR1500(r.02)), predstavec-9cm, vlastovky-65cm. Je to male a hrave :o)

                    0 0
                  • Gumicuk  

                    Ja merim 174cm a koupil jsem "M"ko jeste ho nemam slozeny, ale podle toho jak jsem to zkousel tak mi bude uplne akorat, 100mm predstavec, sedlovka- hokejka. Ale je to na tobe co uprednostnjes, myslim ze kdybych koupil "L"ko tak by mi bylo taky akorat bych tam asi dal kratsi predstavec a rovnou sedlovku (ted ale nevim jakej je rozdil v delce mezi L a Mkem)

                    0 0
                  • RomanH  

                    Ja mam 176 a budu brat CRX v L + 100mm predstavec – bude to jeste o 0,5 cm kratsi nez moje soucasne kolo. Rodil efektivni delky horni trubky mezi M a L je tusim kolem 2cm, coz se da predstavcem doladit. Ja predsi jen jezdim vice delsi vyjizdky a na to je delsi ram lepsi.

                    0 0
                • senožrout  

                  Počkej, to tě to natahuje jak na středověkým mučidle ne? Já měřím o 2cm víc. Ideální vzdálenost mezi osou sedlové trubky a osou řídítek mám podle výpočtů 715mm. Vyhovuje mi 710. Mám objednaný XL-C je 600 a dám představec 110. Ty máš C 615 a předstevec 120. To bych byl jak nataženej na žebříku… :-)

                  0 0
                  • Mamutt  

                    Je fakt, že musím mít sedlo úplně vepředu, aby mi správně vycházelo koleno nad pedál, ale jinak tak mám vyladěný naprosto ideální posed, nikde mě nic nebolí (to je asi nejpodstatnější). Ale jo, ležím na tom, jenže jsem zvyklý a vyhovuje mi to → alespoň mi to nikdo nelohne, kromě mě se na to kolo nikdo pořádně neposkládá ;)

                    0 0
                  • Mamutt  

                    Hele jak počítáš tu „ideální vzdálenost,“ že to víš tak přesně? Díky..

                    0 0
      • TinkTink  

        Neni nic lepsiho, nez pozorovat kamarada s depresi, ze nema svyho enduro bajka :))…s tim RB – pravda…

        0 0
    • senožrout  

      No, já mám ten rám taky objednanej na začátek srpence. Ale můj dodejce říkal, že teď mají něco navařeno a sliboval mi ho klidně za tejden. Já ale ho chci až na ten srpen. K tomu rámovémz setu. Já s ním taky koketoval, hlavně kvůli tý vidli. Ale k nábám a ráfkům mám vyhrady. A součástky Evolve a HFX9 mne taky neohromily. Tak, spatný nejsou, ale nakonec jsem se rozhodl, že to poskládám jinak. Podle mne rám a vidle=super. Tu vidli bych za horší rozhodně neměnil. No, kdyby ses jí chtěl nermomocí zbavit, tak já už bych si poradil :-). Ostatní výbava asi dobrej funkční standard. Nějaký onuce by na to asi nenavěsili. Nic horšího (levnějšího) než je v setu bych tam na to nedával. Bylo by to poplivání rámu :-).

      0 0
      • morlo  

        njn, ale ja nejsem zavodnik a me staci Marzoska MX 105 ETA, navic RaceFace je snad taky ok, lepsi muze bejt snad jedine XTRko :) … samotna Marathonka S stoji okolo 16 tis., jeji potencial bych nevyuzil – potrebuju hlavne pevnou vidli, ktera pruzi a tlumi jak ma … a HFX9 jsou podle me tez dobry, tezko s necim porovnavat, lepsi mozna budou Gustavy nebo Marty, ale to je zas nekde jinde :)

        0 0
    • jakub  

      trosku se ti vtirnu do dotazu, nema nekdo RB CRX v bile barve, potreboval bych videt japak to vypada ???

      0 0
      • enjoy  

        vypada uzasne:-).maj ho ted ve svym centru.

        0 0
        • senožrout  

          Jenže ta bílá ti za pár zežloutne a je na tom všechno vidět. Mám bílou zadní stavbu. Bílá nikdy více…!!!

          0 0
          • enjoy  

            ptal se jak vypada,ne jak bude vypadat:-)

            0 0
            • Pavlos  

              a ty uz ho mas po kupe?

              0 0
              • enjoy  

                jeste ty brzdy…:-).zitra se dozvim jak dloho jim to bude trvat.doufam ze ne tyden,ikdyz s tim docela pocitam.

                0 0
      • RomanH  

        V bile je RB uplne uzasne – uz jsem byl pro ni rozhodnut, jenze nastesti jsem ted na Drasalovi videl umyvat borce bileho Authora Instincta – to byl fakt zazitek. Porad tam byla ta spina videt.

        0 0
      • GrametS  

        sice to neni CRX, ale pro predstavu snad stačí… nebo ne? http://mtb.netbox.cz/photos/1591.jpg

        0 0
        • jakub  

          mooooc hezky, jenze na zaver sem se rozhodl pro KTM oranzovou tedkom by mi mela snad kazdym dne prijit aspon mi to slibili…

          0 0
        • enjoy  

          i kdyby to bylo CRX tak tahle fotka toho o realite moc nerika:-)

          0 0
          • blue  

            muzes to nejakym rozumnym zpusobem vysvetlit? nerozumim tvoji nesmyslny poznamce…

            0 0
            • enjoy  

              jenom to ze i fotka tvyho sugara vypada lip:-) nebo se ti snad zda ta grametsova fotka ok?:-)

              0 0
              • blue  

                na dokresleni predstavy, jak vypada bily kolo naprosto

                0 0
                • enjoy  

                  malinko jak reklama na vizir:-) ale dobre,mas pravdu.a vubec,hadat se s tebou,ktery sam dela fotky daleko ukrutnejsi asi nema cenu:-)

                  0 0
                  • blue  

                    uz se v tobe zase probudilo jasnovidectvi? jinak si neumim vysvetlit, jak si prisel na to, jaky ja delam fotky…

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Snad jedine z fotky tveho kola :)

                      0 0
                      • blue  

                        no to mi prave neni jasny… jak prisel na to, ze sem tu fotku delal ja?

                        0 0
                        • enjoy  

                          opravdu netusim jestli jsi tu fotku delal ty ale predpokladam ze ta podoba jakou ta fotka ma je tvoje prace.

                          0 0
                          • blue  

                            je mi lito, ale zase nemas pravdu :-)

                            0 0
                            • enjoy  

                              ale asi jses s ni spokojeny,kdyz si ji dal na forum.a to bys ji nedokazal takhle zpitvorit sam?:-)

                              0 0
                              • blue  

                                obycejnou fotku kola oprenyho o strom tu ma kazdej ;-) nemusim bejt dalsi v davu :-))) ba ne, nic osobniho… takhle to proste z fotaku uz vylezlo diky spatnymu nastaveni vyvazeni bilyho bodu a me se to libilo…

                                0 0
          • GrametS  

            a jak by podle tebe, chytry pane, mela vypadat realisticka fotka bilyho kola s bilou vidlici?

            btw – kvalita fotky je ukrutna, nikdo se nehada, ale pro PREDSTAVU to snad staci…

            0 0
            • enjoy  

              a co takhle bez blesku a pripadne delsi expozicni cas? nikdo se nehada?takze blue se nehada…,dobre,tak ne:-) jenom bych jeste rekl ze bilou barvu si dokazu predstavit sam a tahle fotka mi PREDSTAVU neujasni ani trochu.jenom muj nazor.

              0 0
              • Air  

                podivej se nejdriv v kolik psal svuj prispevek a pak neco pis o hadkach s blue… zacali jste se hadat pozdejc.

                0 0
                • enjoy  

                  mel vedet ze jako vzdycky se ho blue bude zastavat a bude se hadat:-). a chces snad rict ze se v tomhle threadu nikdo nehada?tak kdo ma pravdu,hm?:-))

                  0 0
                  • Air  

                    ale jo :-), me slo ale o to, zes mu vytykal ze kecal, i kdyz v tu chvili to byla jeste pravda :-)

                    0 0
    • dedek55  

      zdar :-) hele esli chceš eRBaso a chceš to rychle tak si zajed' na Kladno do PUKA..tam jsou eRBasáci kovaní a navěsí ti na to co budeš chtít a ještě ti dobře poradí…

      0 0
    • jakub  

      zepatm se trosku mimo… chlapi objednaval si nekdo tenhle mesic RB s tim ze mu ho dodaji koncem mesice ??? uz ho mate ? ja sem hrozne nedockavej, chodim k nam do kramu jak hladovej pes uz tejden a furt nic ))))-: a do RB se nak neda prej dovolat asi varej ramy tak nevim no )))-:

      0 0
      • rhuman  

        mozna jsou na eurobiku kdyz tam ukazujou novej model celopera (prepakovanej) – viz mtbs.cz

        0 0
        • jakub  

          jo, sou tam a serou na mne a Sudety sou skoro tu bika nemam grrrrrr buuu skyt )))))))))))))-:

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.