• JMT

    Kdyz i takova vocas znacka jako canondalle muze mit svuj thread, tak jednoznacne nejlepsi znacka ramu na svete ho musi mit taky, takze fsichni rejsbakri sem !!!

    Anketa: Co si ted o me myslite ? (jedina spatna odpoved je a)

    17x
    39%
    10x
    23%
    0 0
    • Jogador  

      A kdy ho založíš, ten theatd s nejlepšími rámama, zatim tu vidim jen průměrný canona a podprůměrný RB:)

      0 0
    • enjoy  

      a uz nam sem infiltruje i apache:-) zkusime zacit odznova:-) tak tohle zajima me:-),zacne RB nekdy v rozumne blizky dobe vyrabet novej XC full? konecne bych mel duvod do nej jit!

      0 0
      • bajkr  

        nechtěl si jít spát :-/ :-D

        0 0
        • enjoy  

          chtel:-),ale pred spanim si jeste trosku b-f dam:-) a nechtel si uz jit spat?:-D

          0 0
          • bajkr  

            ja taky ale ještě musim uložit forsíčka ke spánku aby nebyl zejtra moc otlačenej :-D

            0 0
            • Jogador  

              A spí v pravo nebo v levo od Tebe?

              0 0
              • bajkr  

                přímo naproti mě ještě mu musim říct pohádku najraději má tu o trajlikách :-D

                0 0
                • Jogador  

                  Hm, jestli jedinou co zažil, tedy buď bláto nebo led, tak to je spíž horor před spaním ,a pak bych dal pozor, aby Ti usnul, v lepším případě, aby se nebudil ze spaní.

                  0 0
                  • bajkr  

                    ne ne to je pohádka o hodnejch trajlicich a odehrává se to v létě a to by si koukal jak si pobrukuje :-D kurfa at už je teplo!!!!!! :-/ to zase neusnu :-/

                    0 0
        • Radek Broz  

          Dneska s nim nejak souhlasim, tak ho nech;-)

          0 0
      • Jogador  

        Ne, ještě nějaký otázky?

        0 0
      • cabbage  

        myslim ze ne…

        0 0
    • fousac  

      nejlepsi znacka ramu na svete??? ok, jdu si zalozit thread ********MARIN**********

      0 0
      • Extremist  

        Myslim si, ze by nebylo spatne, aby kazda znacka mela svuj thread…

        0 0
        • mawerick  

          nevím jeslti by to bylo nejlepší… viz to jak to dopadlo s cannonama…

          0 0
          • Extremist  

            No to je taky pravda. Nekdo zalozi thread a lidi tam zacnou resit vsechno ostatni, jen ne to, co by se k danemu threadu resit melo. :-((

            0 0
            • mawerick  

              to uz tady tak byva:( ale horsi je to ze kazdej kdo ma jinej nazor je blb…:(

              0 0
        • Peslezedirou  

          Ne ne ne ne ne!!!! Já si myslím, že by každý člověk, který má zde platný účet měl mít vlastní thread. Každý Pes, Kočka, extrémista, radikál, příznivec, přizdisráč, chytrolím, silničář, maratonec, jezdec DH, blondýnky, černovlásky, romové, cigoši, černoši, muslimové, křesťané prostě fffffffffffff­fffšichni!

          Lidi pojďme budem se škatulkovat, kastovat,zevše­obecňovat a bude nám fajn.

          Abych napsal něco pro RB tak : RB jedéééém.......

          0 0
          • Extremist  

            :-/

            0 0
          • cabbage  

            ale o tobe sem thread zalozil docela nedavno, tak si nestezuj;o)

            0 0
          • Peslezedirou  

            Doufám, že někteří pochopí co jsem tím debilním příspěvkem myslel, pokud ne tak zkuste být na chvíli telepaty,děkuji. Hnoj to celkem vystihnul. Chápu že je okurková sezona, ale tohle je spíš smutný.

            Pro Kibice ,,/,.

            0 0
            • cabbage  

              vim ze pro tebe je nejsmutnejsi ze ses dostal do ankety…

              0 0
              • Peslezedirou  

                He he, ftipálku. Asi se v so stavím a pokecáme.....jo­oooo?

                0 0
                • JMT  

                  :-) to se asi stavim a¨bych se na vas kouknul kluciii

                  0 0
                  • Peslezedirou  

                    :o)) Oki, vyber nám zbraně : box, šavle, meče, luky, třaskavé granáty, plamenomety, nějaké sekundanty (ky) :o)

                    0 0
                    • JMT  

                      budete se mlatit ramama, at je to bikersky

                      0 0
                      • cabbage  

                        beru prevodniky;)

                        0 0
                        • Peslezedirou  

                          Oki, jsem pro hlavně neber ten svůj nefunkční rám, maminku, brýle. Jak si mám nastavit tlumení, nevadí když bude trochu kopat, nebo větší útlum, jak je libo? :o))

                          P.S. nemám ProPedal

                          0 0
                          • cabbage  

                            jj, potřeboval bys větší útlum, třeba nějaký sedativa;)

                            0 0
                            • Peslezedirou  

                              S těma sedativima, nevím nevím. Já tě mám ve skutečnosti rád, jsi můj oblíbený člen. Zajdem na pifko, probereme ženský, politiku, kola a tak. Pokud pifko nechutná, dáme dvě deci sodovky, jak je pánovi po chuti. Co dneska, ve tři na Míráku, kvůli mě?

                              0 0
    • Gatier  

      prepacte, ja by som len nieco k teme.. RB super, myslim ze lepsie nez Canon, len sa o tom este nevie. Jedine, co ma rozladilo su tie ich hmotnosti.

      0 0
      • Extremist  

        Konecne rozumna odpoved… :-)

        0 0
      • Peslezedirou  

        Hmotnosti HT od RB nejsou špatný, jejich rámy nemusíš měnit po sezoně z důvodu, že by i ztratily své mech. vlastnosti. To se zeptej majitelů RB......

        0 0
        • Gatier  

          nevravim, ze su tazke. len sa mi nepaci, ked si da niekto do nazvu cislovku 1100, ktora by mala vyjadrovat hmotnost v gramoch a v skutocnosti je to skoro 1500…

          0 0
          • mawerick  

            jenze to je hmotnost bez laku a tak:)

            0 0
          • Peslezedirou  

            Psal to dokonce snad i na B-F Heiník, že se jedná o rám bez laku v nejmenší velikosti, pravděpodoně i bez patky. Pokud pominu zpracvání, tak důvodem proč si koupit RB je přístup k zákazníkovi. Některé firmy by si z toho mohly vzít příklad.

            0 0
            • Extremist  

              Je to asi takhle: Petr Heinik: Nami udavane vahy plati vzdy pro nejmensi velikost ramu v jeho konecne uprave – s lakem a patkou prehazovacky. Hlavnim duvodem je, ze se jedna o celkem rozsirenou praxi vetsiny vyrobcu o cemz se neni problem presvedcit na ruznych internetovych strankach, kde jsou k dispozici porovnani udavanych a realnych udaju. Dalsim duvodem je, ze velke mnozstvi zakazniku u pevnych XC ramu resi na prvnim miste vahu a tento udaj je pro ne casto jedinym aspektem pro rozhodovani o koupi bez ohledu na jine vlastnosti, ktere jsou v konecnem dusledku pro celkove hodnoceni ramu dulezitejsi.

              Sam jsem se nekolikrat snazil prosadit zvazeni vsech nasich ramu v konecne uprave ve vsech velikostech a doplneni techto udaju na nase internetove stranky. Ovsem nejsem v RB samovladcem a doposud jsem byl vzdy prehlasovan. Treba tato diskuze dopomuze ke zmene.

              Co se tyce solidnosti firmy. Nemam pocit, ze bychom se snazili o vahach nasich ramu vedome lhat. V pripade, ze se nekdo zajima o vahu napr. CR 1300 uvadime 1300g vzdy ovsem s dodatkem, ze se jedna o velikost S. Pokud ma nekdo zajem o vahu v konkretni velikosti, vychazim z udaju ktere mam osobne zvazene, popripade uvedu orientacni hodnotu – vetsi velikost + cca 200g.

              0 0
        • zac  

          no jako vaha velka a diru tam mam stejne… :)

          0 0
          • cabbage  

            nj, myslim ze to byl blbej zpusob odlehcovani…

            0 0
            • zac  

              :) kdyz ja to chtel odvrtat ale mlatit s tim o skalu bylo levnejsi… :)))

              0 0
    • Peslezedirou  

      Hele prostě mi přijde divný, aby mě s něký kdo má stejný hoby spojovala nějaké značka, nebo aby to bylo důvodem někoh vidět. A je to jedno jestli to jsou kola, auta atd.

      Myslel si to s nadsázkou a anketa byla aspoň ftipná.

      P.S. už jsi dal svoje RB do galerie na stránkách RB?

      0 0
      • JMT  

        este ho nemam ani tady (vcera sem dokoncil tuningovy proces)

        0 0
    • JMT  

      tenle tred mela bejt sranda, pride mi padly na hlavu zakladat tred jenom kuli tomu ze mam nakej ram, at uz rc nebo canön, to je fuk…tak sorry…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.