• pižmoň

    Zdravim,

    Prosim o radu,hlavne lidi co tento ram vlastni nebo jej jezdili.Chci si koupit ram RB RR1100R velikost 54.je to klasicky rám neni slopovy.Merim 178cm,ram chci na trenink a obcasny zavod..

    Poradte me jestli me bude tato velikost vyhovovat,geometrii a miry ramu bohuzel neznam a nikde je nemuzu najit nebo se jich dopidit.Vim jen par rozmeru a to:

    stredove slozeni(stred)-vrch sedlove trubky 56cm

    horni ramova trubka stred-stred 54cm

    sikma truvka,ktera jde od hlavy ke stredu 62cm

    zadni stavba stred-osa upinaku 40cm

    0 0
    • Bulda  

      kámoš ho jezdí, má cca taky tak nějak, kdyžtak mi napiš mail, pošlu ti jeho

      ale počítej, že těch 1100 nemá s hmotností toho rámu mnoho společného (ten jeho měl 1650)

      0 0
    • nooski  

      Geometrie RR 1100R v klasice při 54cm

      Délka sedlové trubky po vrch – 563mm

      Délka horní rámové trubky 545mm

      Úhel hlavové trubky 73°

      Úhel sedlové trubky 74,5°

      Délka zadní stavby 402mm

      Rozvor 979mm

       

      Hmotnost mé RR 1300 ve stejné velikosti kolem 1500g jedenáctka bude kolem 1400g. Jízdní vlastnosti jen ty nejlepší, stejně tak zpracování. Co se velikosti týče, tak to už bude možná trochu na hraně, ale i na tu 54 se vejdeš. Mám 175cm a ikdyž mám pod představcem 1cm podložku, tak mám rodla o víc jak 11cm níže než sedlo. Samozřejmě jde použít i jiný představec, než docela extrémní –10°.

       
      0 0
    • Pedro  

      Jezdím RB RR 1300 sloping „barva“ Bruttal finish (barva ti hodí nahoru na váze víc jak 10 dkg) a váží mi to včetně loga na hlavovce, stavěcích šroubků na řazení a konečně patky 1396g. Jízdní vlastnosti úžasné. Jen z vlastní zkušenosti doporučuji opravdu sloping kdy ti může na tak tuhém rámu a kvalitě načich cest karbonová nebo titanová sedlovka mnohé ulehčit. Předtím jsem totiž jezdil RR 1300 klasik a rozdíl je citelný. Kombinace RB klasik geometry spolu s tuhými koly (mám ksyria sl ssc) není dobrá kombinace. Můj osobní názor se kterým nemusíš souhlasit. ;-) PS: Taky měřím 178cm

      0 0
    • marhi  

      Ale počítej s tím že je to nekompromisní lešení.  Tvrdý,  těžký zkrátka poctivý dural.

      0 0
    • Hnoj  

      Každopádně to chce vzít s integrovanou sedlovkou…

      0 0
      • nissarati  

        jenže rr1100r není ten současný, třeba s IST, to asi někde trefil kusovku

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse