• Gospeed

    Ahoj lidi… Chci se zeptat zda nemate nekde vyfocene a na netu dane fotky svych RBcek. Kupuju ram CRX a porad se nemohu rozhodnout pro nejakou barvu. zatim jsem na netu nasel jen tu jejich modrou,grafitovou a sedou/vsechno tady v sekci bikes/. Zajimala by me jak treba vypada ta jejich orange KTM v realu nebo zluta suzuki pripadne ciste cerna/ta je ale asi jasna/ a bila. Pokud mate nekdo tyhle barvy na svem RB a pripadne ho mate aji vyfoceneho pochlubte se. Diky Radek

    0 0
    • vlk  

      kamoš má zelené-je malilinko světlejší než na tom mém rackmachinu.Vypadá to moc hezky.O víkendu ho nafotíme a zkusím ho přemluvit aby to kolo dal do sekce bikes.Ale jinak já se zatím vždy setkal v obchodě se vzorky nabarvených trubek.

      0 0
    • Flier  

      Hlavně neber matnou FOX titan. Já ji mám :))) a upozornění od RB, že se bude hůře udržovat je víc než pravdivé.

      0 0
      • Gumicuk  

        V jakem smyslu se „hure udrzuje“? :-)) Ja mam Cerne v matu a zatim mi to pripadne v poho. Myslim ze „mokrou cestou“ by to melo jit celkem dobre… :-)

        0 0
    • GrametS  

      Mám druhé RB – ted je cistě bílé, s bílou Marzocchi Marathon. Fotka zatím není k dispozici. Loni jsem zrušil černé matné, s černou Marzocchi MX (ci-jaxe-to-menuje). A tak dost dobry. ted jsem videl matnou sedou, vypada tez velmi krasne, jen se asi bude spatny cistit, myt, lestit.

      0 0
    • monkey57  

      Tady je na obrazku ktm orange, kawa green, brutalfinish a tusim cervena metaliza. http://cykloart-bikeklub.wz.cz/…dscn2981.jpg

      0 0
    • senožrout  

      Když jsem si objednával CRX, tak mi taky upozornili, že matná se hůře udržuje. Tak jsem objednal sid-blue. No, je to nádherný. Do 3 srpence to bude vystavený ve výloze ve Velu Plzeň.

      0 0
    • jakub  

      ja sem si tedkom objednal RB CRX v KTM orange tak sem na to zvedavej esli ho nekdo mate v teto barve tak semprosim hodte fotku at vidim co me ceka.. hehe

      0 0
    • senožrout  

      Fčera jsem si přines nějakej novej katalog RB, takovej skládací. A je tam Speedster v takový modře kovový metalýze. Je to taková stříbrno-kovová do modra. Strukturovaná barva. Nádhera. Kdybych objednával o pár týdnů pozdejc, nebo to viděl o pár dřív, šel bych do ní, kurňa :-)!

      0 0
      • Gumicuk  

        No to je ta z te palety RAL udajne tam mas asi tri tisice barev a odstinu. Z toho uz by se melo dat neco vybrat :-))

        0 0
        • blue  

          a to je nekolik druhu RAL vzorniku… mam tady RAL K5 Classic, i kdyz tam je „jen“ 210 barev, nechtel bych z toho vybirat… RAL Design ma uz 1688 barev :-)

          0 0
          • senožrout  

            A jsou ty plný vzorníky taky někde na netu? Něco jsem našel, ale takový ty zajímavý barvy ne.

            0 0
            • Gumicuk  

              To by me taky zajimalo. Je sice uz pozde, ale jen ze zvedavosti. Nez jsem si ten ram obednal tak jsem se ten vzornik snazil taky najit na netu ale nepovedlo se mi to :-(

              0 0
            • blue  

              to nevim, ale vzhledem k rozdilnym moznostem zobrazeni barev na monitoru v RGB a ve vzorniku primo v RAL bych nerekl, ze by se podle toho dalo moc orientovat

              0 0
              • senožrout  

                Takže vlastně nezbejvá než si koupit vzorník za několik tisíc…, co? :-). No na krámu, kde jsem si rám objednával ho teda neměli.

                0 0
                • blue  

                  nebo zajit nekam, de ho maj a kouknout do nej

                  0 0
                  • senožrout  

                    Hmm, ale ta barva, kterou jsem viděl mi připadá jako Santa Cruz blue anodized. To mne ani ve snu nenapadlo, že by to bylo ve vzorníku RAL a neřku-li, že bych se toho dočkal od RB. No budu muset hodně jezdit po marathonech, abych tu SID-blue co nejdřív otřískal a mohl si to nechat přestříkat :-).

                    0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.