RB - Pls, potřebuju fotky různých barev na RBečkách.

102 nepřečtených
  • Radeq

    Čau, hele, chci si koupit RB CRX, ale nevim jakou barvu. Ty kousicky trubek so maj vystavený v RB-shopu mi nestaci… vim, ze uz se tu jeden clovak na to ptal, ale vy ste mu ty fotky posilali na mail. Tak vas chci znova poprosit o fotky RB v ruznejch barvach (muzete psat i na ten mejl). Dik moc

    0 0
    • enjoy  

      tak to zatim zkus ve fotkach biku tady.nektery jsou ale docela „hluboko“,treba moje:-)

      0 0
      • Gumicuk  

        Moje je o chloupek cerstvejsi :-))

        0 0
        • enjoy  

          hele jak mas ve fotkach vyfocenou predni brzdu,tak tu bych klidne mohl pouzit jako svoji,protoze to co je na ni videt je uplne stejny jako to co tam mam ja(kromne plaste,ktery ale neni poznat):-)))

          0 0
          • Gumicuk  

            Tak to nevim, ja mam na to autorska prava :-))

            0 0
            • enjoy  

              s tim si muzes..:-)),ja ho mel driv,ja mam autorska prava na bike:-))

              0 0
              • Gumicuk  

                No pockej pockej :-)) ja ho mel prvni na papire a taky jsem ti vyfoukl vydlici :-))

                0 0
                • enjoy  

                  nevim nevim jestli prvni:-).a chces rict ze tu vidlici meli zamluvenou pro tebe?a ja je malem ukecaval at se na tebe vykaslou:-))

                  0 0
                  • Jogador  

                    Pánové,tak se nehádejte, RB je už stejně taková masovka, že to nemá cenu, to je jako by se tu hádali dva kinetici, kdo si ho koupil dřív…:)

                    0 0
                    • enjoy  

                      hele ty!ty…:-)))

                      0 0
                    • jakub  

                      masovka jo? a kolipak jich kolem tebe jezci co? u nas jsem papriklad abslutne jedinej… vem si ze na bike forum chdi lidi z cely CR a je jich tu asi 10 tak esli je vsechny uvidis tak ti budu blahoprat… navic aspon je videt ze sou to super ramy…

                      0 0
                      • enjoy  

                        ja si myslim presne to samy.ale nekterejm lidem to nevysvetlis:-).nemyslim jenom jogadora:-)

                        0 0
                      • Jogador  

                        Je pravda, že CRX ne závodech moc vidět neni, ale proč, protože je to naprosto nevhodné kolo:) Ale 1300 tam jezdí docela dost,to je zase fakt.

                        0 0
                        • jakub  

                          promluvil ten, co na tom vzivote nesedel.....

                          0 0
                          • Jogador  

                            Náhodou jsem natom jel asi 50 metrů:)Pro­simtě,neber to osobně, já proti vašim kolům nic nemám,jen proti enjoyovi:)

                            0 0
                          • JMT  

                            souhlasim s jogadorem, a to sem na tom jezdil pul roku, kdyz uz hardtail, tak cr 1300

                            0 0
                        • vlk  

                          Plně souhlasím. Pro š?ouraly-jel jsem na tom CRX-má ho totiž kamoš.CRX-je podle mne konstruováno na vidli okolo 120mm a to většinou závodníci na marathonech nevozí. Navíc fakt ho má dnes už skoro každý-stačí se podívat do sekce foto která značka a model je tam nejčastěji, takže bych si ho pro jedinečnost nekupoval.

                          0 0
                          • Cejlon  

                            Já mám na CRX vidli se zdvihem 80mm a nijak mě to neomezuje,ten rám to také nijak neomezuje a masovka to v žádném případě není.Každý má možnost vyběru barvy,komponetů podle sebe…jestli jde o tohle.Do sekce foto jsem ho nemusel dávat,aby ses příliš nevzrušoval:-))

                            0 0
                            • vlk  

                              já se nevzrušuji.Naopak designově se mi docela líbí a rád se podívám.Mě je jedno co máte za kola.Ale dost mi vadí, že nepřiznáte určité vady tohoto rámu, jen kvůli tomu, že vás stál hromadu peněz.Když si něco koupím a má to určité nedostatky nebo jistá specifika, která zrovna mě třeba nevyhovují, tak na to upozorním ostatní.Kdyby to tak dělal každý, neutráceli bychom možná zbytečně prachy, které by byly potřeba jinde.Pro někoho to nejsou vady ,ale výhoda. CRX-s nízkou vidlí:Pedály se občas chytne o zem, a hlavně vzhledem k tomu, že je kolo dost krátké tak je s nižší vidlí mnohem horší ovladatelnost-je moc živé a je pak nevhhodně umístěné jezdcovo těžiště-především ve sněhu je s tím pak dost problémové jet-především do kopce, kde je důležité např jet v úzké stopě po autě na sypkém, mírně se bořícím povrchu, či jet na to v hlubokém sněhu.Často přes maximální posunutí sedátka dozadu se nedá nastavit správná poloha sedátko-kliky.Dřív se mi crx líbili i po jízdní stránce, ale jakmile jsem zjistil, jak se chová vzimě, tak se mi už líbí jen designově.Na xc jsou lepší stroje.

                              0 0
                              • enjoy  

                                pockej:-),ja priznam jakoukoliv jeho chybu,kdyz to bude pravda.hromadu penez urcite nestal(teda samotny ram:-)),takze kvuli tomu ho rozhodne branit nebudu.ve zkratce(protoze uz bych mel jit spat,je uz hodne hodin:-))),rikas ze je kratky.kdyz se podivam na tvuj bike,tak uz je mi uplne jasny proc to rikas.proste to neni bike pro tebe,to se stava.ja bych si treba ted taky nejradsi urazil kebuli,protoze jsem si koupil estonku sedlovku za dvojku a zjistil jsem ze mam s ni posed moc vzadu.tak ted abych sedlo posouval uplne dopredu a vypadal jako blbec:-)

                                0 0
                                • vlk  

                                  na obr kol nemá smysl se ohledně délky dívat-dost to zkresluje.Jsem schopen své kolo vyfotit, tak že je kra?oučké ,ale i tak že je dlouhé.Např podle výpočtů velikosti rámu, co jsem tu nedávno v jakémsi příspěvku viděl mám rám o 2–3cm kratší než bych měl mít.Zdar jedu dom a zajezdit si.

                                  0 0
                                  • enjoy  

                                    usuzoval jsem podle slopingu a vytazeni sedlovky.dival jsem na vic fotek.no to je jedno:-)

                                    0 0
                              • Cejlon  

                                Šlapací osa klesne dolů o nějakých 5mm,což je zanedbatelné…Má to skryté rezervy.Nemoh jsem uvěřit,jak až se dá posed natáhnout,ale jde to.Že je to živé kolo-to je v mém případě ješte víc něž živé.Otočím se na pětníku:-)) Má to spoustu variant.Když tam dáš vlaštovky a 120mm zdvihu,tak se to bude chovat úplně jinak,než rovný řidítka a 80mm zdvih s obráceným představcem.ale o tom ses v podstatě zmínil..

                                0 0
                              • jakub  

                                tak jsem tam hodil vidlu 120 a je to super, jako souhlasim ze je vyssi zdvyh lepsi tak dyz mam tak nizkej zdvyh tak nekupuju CRX ne ? to da rozum. jako ja jsem se na tom jenom nesvezl u kamose, klido priznam vady kery to kolo ma, ale zatim sem na zadny neprisel..... jako fakt…jee doufam zes mne pochopil, ja to dycky tak napisu, ze nechapu sam sebe…((((((-:

                                0 0
                          • Cejlon  

                            Von ten tvůj Skálostroj taky není nějakej super originál.....:-))

                            0 0
                            • vlk  

                              Však já vím, že to není žádný originál.Z toho důvodu jsem ho neskládal.Pro mne je priorita funkčnost a jízdní vlastnoti a bohužel poslední dobou i cena hraje nemalou roli.A pro mne má můj stroj lepší jízdní vlastnosti než CRX.Chci jen upozornit, abych nemátl ostatní, že dnešní rock machiny mají již zcela jinou geometrii tedy i jízdní vlastnosti než to moje.Co se týká originálů, na to jsem měl své předchozí HT kolo Klein mountain bike.Ale taky to nebyl až takový originál, protože ho v zahraničí mělo také dost lidí a hlavně jsem z toho nedělal takový zázrak, přesto, že byl nesrovnatelný s tehdejšími rámy co u nás většila lidí jezdila.A to nem,luvím o tom, že crx takovým zázrakem zdaleka není.

                              0 0
                              • enjoy  

                                neni,neni,neni.a kdo rika ze je?:-) je hezky,original­ni(docela) a to je tak nejak vsechno:-)

                                0 0
                                • vlk  

                                  předpokládám, že mluvíš o tom Klein MTB.Ale není to něco podobného?Jak začínal Klein nebo Cannondale, stejně jako RB a fungují dnes pořád stejně.Akorát vyrábí mnohem více kusů.Ale to Rb taky.Osobně nevidím žádný rozdíl mezi výrobci Klein, Cannondale a Rb.Někdo to bere za originál někdo za kultovku.Já za normální kolo, kreté má vyšší kvalitu zpracování.Má své klady i zápory, své slabé i silné stránky.Osobně ani nevím co si dnes představit pod slovem originál, snad jen výrobu na zakázku jednoho kusu, který nikdo jiný nemá.

                                  0 0
                                  • enjoy  

                                    no tak to je opravdu presne original.

                                    0 0
                                  • Cejlon  

                                    No tak mezi výrobcem Cannondale,Klein a RB bude ještě dlouho velkej rozdíl!!!

                                    0 0
                                    • kovar  

                                      jaký?

                                      0 0
                                      • Cejlon  

                                        Cannondale a Klein už jsou v podvědomí bikové veřejnosti mnohem déle,něž RB.RB je taková malá národní kuchyně.Zpracování laků je( v případě zájmu) také velmi kvalitní.Ono vůbec je to dost zavádějící srovnání.

                                        0 0
                                        • vlk  

                                          no jo máš pravdu ti američani ještě navíc sbrušují sváry, to už se rb nechce se s tím prčit.

                                          0 0
                                          • Petr Heinik  

                                            Z naseho pohledu neprinasi zabrusovani svaru zadne vylepseni,vyjma zahlazeni remeslne nedokonalosti svarece. Tedy nikoli, ze by se nechtelo.

                                            Jinak dekuji za Vas nazor ohledne jizdnich vlastnosti ramu CRX. Myslim, ze ovsem neni v nicich silach vyrobit ram, ktery bude vyhovovat uplne vsem. Kazdemu vyhovuje neco jineho a to je take jeden z duvodu, proc je nabidka trhu tak siroka.

                                            0 0
                                            • Gumicuk  

                                              Ja musim rict ze se my nezahlazene svary libej daleko vice nez ty zahlazene (vypada to vic drsnacky :-)) a hlavne jak uz bylo receno panem Heinikem je videt remeslna zrucnost svarece. Vcera kdyz jsem se dival na svuj bike tak mi napadlo ze by jste mohli davat na ty ramy reflexni samolepky, u toho meho by to nebylo k rozeznani od te nynejsi a hlavne by to bylo dost prakticke. teda jestli je to technicky proveditelne..

                                              0 0
                                              • Pá-dlista1  

                                                Zkus si pak takovy reflexni samolepky vyfotit, treba jen do katalogu :)

                                                0 0
                                                • Gumicuk  

                                                  S tim at se popasuje nejakej pan fotograf… ale rekle bych ze by se to dalo… ted jsem si vzpomel na fotku tveho kola, ty ho mas taky cele reflexni, vid? :-)) Ba ne. Ale myslim ze by to mohlo bejt docela fajn a me by se to rozhodne libilo a lakalo by mi to ze je to prispevek k bezpecnosti a esteticky by to nic nerusilo, jasne cena by byla o par kacek vyssi, ale za takove petikilo by se to dalo.

                                                  0 0
                                                  • Pá-dlista1  

                                                    Ja mam Liquid Silver [stribrna metla:)]

                                                    0 0
                                                  • Petr Heinik  

                                                    Myslenka to neni spatna. Problem je ovsem v ziskani takove samolepky, aby prezila prekryti lakem a samozrejme jeji ceny. A pan fotograf by opravdu radost nemel, bohate staci kdyz ma fotit ram v uprave Brutal Finish.

                                                    0 0
                                            • Pá-dlista1  

                                              Ono by ani k frezovani a celkove technokratickemu vzhledu RB ramu zabrusovani svaru neladilo.

                                              Navic je to takove zzenstile :)))

                                              0 0
                                            • vlk  

                                              Samozřejmě si vážím Vaší práce. Já sám taky zabrušované sváry nemusím.Myslím si, že to je už pro takové xc fajnšmekry.Já jen reagoval v kterých zásadních věcech při výrobě je mimo jiné mezi danými značkami rozdíl.

                                              Osobně se mi Vaše rámy líbí.Akorát se mi zdá, že crx je dělané pro vyšší vidlice-tím lépe, alespoň se dají použít ty s vyšším zdvihem.Ale pro lidi co chcou 85mm a ještě nějakou nižší vidlu např. mx comp, se mi vzhledem k častému kontaktu klik se zemí a vzhledem k následnému umístění těžiště, nejeví jako vhodné.Jiné modely než CRX jsem nezkoušel.

                                              Dále mě trošičku mrzí že je tak malý rozsah Vaší nabídky ohledně XC celoodpružených rámů.Využil bych příležitosti a zeptal se jestli v tomto nastane v brzké době nějaká změna, nebo jestli se o tom ještě moc neuvažuje.Pokud tedy takovou informaci můžete zveřejnit.

                                              0 0
                                              • Petr Heinik  

                                                Samozrejme, rozdily tu jsou a vzdycky budou. Uz jenom nase moznosti v pristupu k novym materialum a vyrobnim postupum jsou znacne odlisne od napr. firem Cannondale nebo Klein. Se zabrusovanim je to uplne stejne jako se vsim ostatnim, nekomu se to libi tak i jinemu zas onak. K ramu CRX v kombinaci s vidlici nizsiho zdvihu. Ano, tato kombinace neni nejidealnejsi, ram je konstruovan na 100mm a pouziti 80mm se na vlastnostech projevi ( skrtani pedalu je nejmarkatnejsi ). Kazdemu, kdo se chysta ovsem tuto kombinaci pouzit se snazime tyto zmenit vysvetlit a popripade doporucit ram CR 1300, ktery je na 80mm konstruovan. Full XC ramy. Tak toto nemrzi jenom Vas, ale samozrejme i nas. Radi bychom tuto oblast rozsirili, ale sestrojit ram tak, aby si zachoval znaky RB a spritom plnil specificke pozadavky uzivatelu techto ramu neni jednoduchy ukol.

                                                0 0
                                                • Pá-dlista1  

                                                  To verim. Jestli teda jednocep patri mezi ty specificke znaky ;) i kdyz s logem C se i takova vec prosazuje lepe :)

                                                  0 0
                                                • TinkTink  

                                                  Konkretne jaky znaky? :)

                                                  Ja si myslim, ze jednocep + SPV = na XC v pohode..

                                                  0 0
                                                  • Pá-dlista1  

                                                    Klid. To ja jen tak rejpu. Treba to jsou uplne jine znaky… treba se krosarum nelibi logo nebo nezabrouseny svary :)))

                                                    0 0
                                                  • TinkTink  

                                                    Heled…to vubec nebyla otazka tobe (jestli jsi si vsimnul :o)))

                                                    0 0
                                                  • Pá-dlista1  

                                                    Vsimnul. Ja jen jestli ses nechyt toho myho jednocepu.

                                                    0 0
                                                  • TinkTink  

                                                    Jsem si vzpomnel na ty maximalisticky trubky co pouzivaj… :o))…z tech neudelas XC Full ani kdyz se ti bude moc chtit – porad to bude moc tezky (to by musely mit stenu ultratenkou…)

                                                    V jednocepu bych problem nevidel – daj SPV.

                                                    0 0
                                                  • Pá-dlista1  

                                                    Cannon ma snad vetsi trubky, ne?

                                                    Speedster se da postavit pod deset kil a to je i na XC fulla slusny, ne?

                                                    A jednocepy…, kdyz myslis, ze SPV neco resi… a co by to melo jako resit?

                                                    0 0
                                                  • TinkTink  

                                                    SPV by melo resit pohupovani pri slapani…cim to…ze :)

                                                    Ted je nechci urazit, ale myslim ze Cannon se venuje vyvoji v tomto smeru daleko intenzivnej, takze tam ty trubky maj svy misto…

                                                    Speedster – kdosi mi rikal ze ma problemy s presmykem…co je na tom pravda? :)

                                                    0 0
                                                  • Pá-dlista1  

                                                    Prijde mi trochu blby se vymyslet s MOT a pak tam dat SPV. To muzou udelat rovnou degresivni charakteristiku jako na Cannonech (btw.jako cim delsi vyvoj tim sirsi trubky?:). Krom toho muzes postavit jednocep, kterej si budes slapanim „zamykat“. XC je fakt divnej svet. Brr.

                                                    0 0
                                                  • TinkTink  

                                                    MOT?

                                                    No nic…ty proste chrt nejses :)

                                                    0 0
                                                  • Pá-dlista1  

                                                    A promin. Moc se omlouvam. Jsem myslel, ze je to jejich umisteni cepu tlumice pod polomerem otaceni toho druheho cepu, cimz u jednocepu zpusobis progresivni chod (v ramci moznosti:) a ono je to ulozeni jejich zadni stavby. V tom pripade na ten vyraz zapomen :)

                                                    0 0
                                        • kovar  

                                          no to co jsi řekl, tak jsou taková nicneříkající klišé, kromě toho laku.

                                          0 0
                                • vlk  

                                  kašlete na to.Hlavně ,že se Vám na tom dobře jezdí.

                                  0 0
                                  • enjoy  

                                    patrne v kvalite a moznostech lakovani.jinak me toho moc nenapada.

                                    0 0
                      • TinkTink  

                        Dojed na nejaky DH zavody…tam je RBcek jak nam*danych…takze RB uz asi ne :)))))

                        0 0
                        • jakub  

                          jo, jenze to je neco uplne inyho nez CRX ze ???? :-)))) a nekecej, ze po nom sam neposilahavas :-)))

                          0 0
                          • TinkTink  

                            Abych pravdu rekl, premyslel jsem nad nakym popojizdedlem – ale s pevnou vidli a v cene toho samotnyho ramu :)

                            Dokonce uz ani nepremyslim moc nad RB na DH… :)

                            0 0
                            • jakub  

                              jak nepremyslis....... to je jasny porad s tim seredis a niceho si nevazis, co by za to deti v africe dali… a ty hmmm tak to ja bych na sjezd neco od RB bral (((((-:

                              0 0
                              • TinkTink  

                                Myslim ze se pristi rok budu koukat po necem jinym nejspis…po necem jinym…a vim po cem :)…ti to kdyztak na ICQ reknu. :)

                                0 0
                    • Cejlon  

                      …řekl člověk,který má Apache:-)))?

                      0 0
                  • Gumicuk  

                    Hele vykaslem se na to, meli jsme ho dejme tomu na stejno. Ve vzduchu cejtim noveho nepritele, co tady hani nase milacky :-) Spikneme se proti nemu :-)))…

                    0 0
    • jakub  

      v mojom niku je taky ale ze se ti ta barva nelibi, vid ze jo, ze si ju nedas, ja nechci

      0 0
    • fousmen  

      Mam od nich stribrnej brutal finish.. check my nick..

      0 0
    • Radeq  

      Dik vam vsem!!!

      0 0
    • Radek Broz  

      etbikez.com/rb­.jpg 3 barvy. Stejne se to neda na monitor smysluplne prevest, takze to ber hodne orientacne.

      0 0
    • zac  

      http://www.lukash.cz/…edium_11.jpg ale doufam, ze se libit nebude…

      0 0
      • Radeq  

        supr, dik.. je to ta červená metlíza nebo jen červená?

        0 0
        • bajaja  

          vem oraznz metalizu vypada nadherne, hlavne ne ty modrý krome SID barvy nevypada to dobre, co se tyse matnejch barev to tu bylo uz receno nbahno nechava mapy ,

          0 0
          • Radeq  

            Mas tu oranzovou metalizu na fotce?! Existuje žlutá metalíza? Jak myslíš, že by to vypadalo?

            0 0
      • Smazaný účet  

        mne sa paci, o cervenej uvazujem uz dlho, najprv som chcel speedster, ale medzitym som sa rozhodol pre CRX. Kazdopadne velkost L :)

        0 0
      • vlk  

        jo ta je hezká, ale ta tmavější červená metalíza je ještě lepší.

        0 0
    • thor  

      Poslal jsem Ti na maila nejaky Rbcka co jsem nasel na netu. Jinak v Rb by Ti meli udelat jakouko-li barvu ze vzorniku odstinu RAL.

      0 0
      • Radeq  

        JJ, dik za ty fotky… este se koukni na ty fotky, co mi sem lidi posilaj… nektery nemas… o to vim, ze by mi udelali jakejkoliv odstin, ale to uz bych si vubec neumel vybrat… :-D

        0 0
        • thor  

          Jo diky uz jsem koukal:) S tim vyberem Ti rozumim, taky si nemuzu vybrat barvu jen mam jasno v CRX:))Chtel jsem cernou matovku, ale ta je nejvice proflaknuta a navic se pry tezko zbavujes map, ktere vzniknou po odbahneni:(. A cerna lesk zas neni to co bych chtel… Budes si Crxcko stavet nebo kupujes ten novy ramovy set?

          0 0
    • Cejlon  

      Pečlivě vybírej ze vzorníku RAL.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.