• MF

    Ako sa pozerate na tento bajk. Mam ho moznost kupit za celkom rozumnu cenu. Mate niekto skusenosti? Presedlaval by som z pevneho ramu Marin Cr-Mo. Dik

    0 0
    • Sethi  

      v novym VELU je test 4 fullu a jednim z nich je tahle kona. myslim ze ji tam hodnotili pomerne dobre.

      0 0
    • Martin  

      Mám loňský model Kona Kahuna de Lux – je to víceméně to samé. Jsem VELMI spokojen.

      0 0
    • Ondrej  

      super kolco, mam '03 akorat sem dodrbal sedlo, z cehoz mam mimochodem radost a poridim neco na cem se da sedet jinac mam vpredu zdvih 85, casem to necham predelat na 105 (jen streva) netrouf bych si na tom drop vic nez neco malo pres metr, ale to me netrapi

      0 0
    • winetou  

      ja mám KONU DAWG a myslím že je lepšia :))) (to bol vtip :) … ale pravdivý :)))))

      0 0
    • miro  

      Ja sa tiez pozeram po novej Kone Kikapu deluxe 2005 a som pre nu viacmenej rozhodnuty, takze mi to teraz mozete vyhovorit alebo potvrdit. Ako sa vam jazdi na minulorocnej? Ten test vo vele som cital. Jazdim celodenne tury, sem tam maraton. Da sa pruzenie nastavit tak, aby mi to vyhovovalo aj na maraton aj na pohodove vychutnavanie si terenu? Ako sa sprava v technickych usekoch?

      0 0
    • Pá-dlista1  

      No jo. Kona. Té se nic nevyrovna…snad jen http://www.liyang.com/…DSDUA-28.jpg :)

      0 0
      • Martin  

        Nezapomeň na jednu „velmi podstatnou“ drobnost. Kona vyrábí moooooc hezký dresy!!! :-)

        0 0
    • SELMIRA  

      Kámoška má taky Koníka Kikapu deluks a je také VELMI spokojena. Mají spolu spoustu krásných zážitků – zlomenou klíční kost apod. No, ale bik je to pry vážně luksusní.

      0 0
    • Tino  

      Akú to ma kikapu deluxe vlastne vidlu. Je to Marzocchi MX Comp Air alebo MX Comp Coil?

      0 0
      • MF  

        Je tam ETA. Inak dvojmesacne skusenosti hovoria pozitivne pre tento bajk. Som s nim mooc spokojny. Na extra zavodenie to asi nebude. Jednak je trosku tazky (tusim okolo 13kg) a aj pomerne makky. Je mi to ale ukradnute, nakolko ja sa chcem po lese prevazne vozit a nie nahant. Na celodenne tury je to uplne parada. V minulosti ma po 60km zatahu bolieval chrbat, teraz je to bez problemov. Ale vravim, ze zatial ho nemam moc dlho. No a kritizovany bod tejto kony vo VELO siroke riaditka mi pripadne ako neopodstatnena. Jazdi sa s tym dobre.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.