• Phoebe

    Nazdárek,

    koukám po Fuelu, nějakém rozumném. Zaujaly mě tyto tři: Kona Kikapu, Trek Fuel 80 a Merida Mission Speed. Co vy na to?

    Díky, čau Honza

    0 0
    • Pavlos  

      kolik meris?

      0 0
    • gobike  

      Treka!

      0 0
      • Phoebe  

        Proč myslíš Treka – moc se mi líbí, ale Kona se mi zdá také dobrá. Meridu řadím až na třetí místo.

        0 0
        • gobike  

          No proste kdybych si měl vybrat z těchto tří potvor, tak bych vzal Treka, ale to je muj názor.

          0 0
        • Pá-dlista1  

          Jedine Treka! Kdo jiny dela jeste model Fuel?

          0 0
    • cyklista  

      Mám Konu Kahunu, což je zřejmě předchůdce Kikapu (Véčka místo kotoučovek) a jsem celkem spokojený. Nejezdím žádné závody ale dá se stím jezdit docela svižně. Na jezdění po lese se mi zdá dost.

      0 0
    • R.1  

      Z techto Fuelu buch bral zrejmne Treka Fuela. Jinak mezi fully bych volil Treka taky.

      0 0
    • Pá-dlista1  

      A k otazce… ja bych bral radsi nejake celoodpruzene.

      0 0
    • Nodar  

      tou Konou Kikapu jsem taky začínal, ale pak jsem zjistil, že má blbou vidlici (bez olejového tlumiče). Tak jsem začal pošilhávat po Koně Dawgmatic, lépe vybavená, navíc hydry, zdvih poměrně malý a tlumič s Pro Pedalem, takže pohupování by snad nehrozilo. Merida Mission Speed vypadala taky dobře, v testech ve Velu ji pochválili, ale já chtěl ty hydry :-), pak jsem taky koukal na ten Fuel, jenže 70 vážila 15kg a u 80 jsem nikde nemohl najít hmotnost a nějak se mně nezdálo, že by ji mohli výrazněji stáhnout. Ale možná jsem se spletl. Nakonec jsem se rozhodoval mezi „noname“ Canyonem XC 4 a Jamisem XC Comp, obě kola do 40.000,–, obě inteligentní tlumič a váha kolem 13kg. Nakonec rozhodly drobnosti a byl to Jamis.

      0 0
    • banditos  

      Jamise jsem nejezdil, ale je hezkej a myslím, že bude dobře fungovat.

      Každopádně Kona KIKAPU má hroznou vidlici, kterou pro Marzocchi dělá Suntour (pružinu a elastormer).

      0 0
      • wroum  

        kikapu ma predevsim prilis subtilni ram a vidlice je sracka, ale ne protoze ji udelal suntour, ale protoze to je elastomerka. Suntour dela pro M i modely tlumeny olejem.

        0 0
    • lubos  

      Kona se mi nezda .. vidlice, a nevim jak ram. Trek je neznam odpruzeni, ale jinak asi muze byt. Merida, Mission, nebo Transmission by mohla byt, kdyby nemela ten LRS Lite tlumic. Fujtajbl.

      Tak asi ten Fuel80.

      0 0
    • MF  

      Mam skusenosti s Konou Kikapu DeLuxe 2004. Mozem odporucit. Rozumna vidla, hydro kotuce… Ram 2005 vyzera byt odolnejsi. Pozeral som ale modely 2006 a moc sa mi to nepozdava… Dajako slabe vybavy tam tusim dali…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.