Author Versus nebo Merida Sport 500-D

11 nepřečtených
  • stanclm

    Cus, lidi poraďte, chci si koupit ňáký horský kolo do 20 litru… a jeví se mi jako nej Author Versus nebo Merida Sport 500-D. Co si o tom myslíte? Mě záleží na tom aby to mělo slušný brzdy a vidlici. Který z těch kol mají lepší vidli a který brzdy?? díky moc za pomoc:-)

    0 0
    • Lance  

      i ja o nich uvazoval, ale to jsi cist nechtel, vzal bych meridu

      0 0
    • cíca  

      Počkej kurýr ti sem hodí odkaz…

      0 0
    • mosquito  

      teeed sem sehnal GT avalanche expert u velohanak – sice 22 (bez pedalu) ale me se libilo vic nez meridy a artur nebyl moc vybavenej na tu cenu

      0 0
    • Excel  

      ohledně brzd nevím, ale ohledně vidle bych měl z té RST strach

      0 0
      • mosquito  

        no zalezi na co to chce – 2 roky sem mel RST Gilu a nebylo to tragicky (ma 15 let a ta Gila mela problem tak kolem 75kg+ kdyz pocitam mirny teren a zadne skoky) – ten Suntour bude asi pevnejsi

        na tom authorovi bych videl problem i v tech brzdach a celkove i s tou RST je docela predrazeny

        0 0
        • Excel  

          tak ja mel Gilu 2 roky…a nemuzu na ni rict nic spatneho ale ani dobreho..nejak chodila, moc toho nepobrala a v zime to byla pevna vidle..spis bych mel strach z olejove RST, za tyhle prachy (cen. relace)se mi stejne zda bejt blbost jit do kotoucovek, radeji vcka a slusnou vidly, coz neni ani jedna z techto

          0 0
          • Excel  

            vidli fuj

            0 0
          • mosquito  

            je to relativni – otec ma Gilu z roku 2003 (stribrny brejle) chodi dost ztuha a je takova jakoby gumova nic moc, ja mam Gilu T4 z roku 2004 (matny cerny brejle) a ta chodi velice pekne, bohuzel v terenu ale az na doraz, po silnici uzasna zehlicka (kupodivu nema zadnej vakl a zas tak moc sem ji nesetril, coz me prekvapuje – a stala me jen 999kc) .. no uz se tesim na Toru tak doufam ze mi nejakej koren nerozhodi sandal :))

            0 0
            • Excel  

              po silnici žehlí snad všechno, ne? ;-) asi jsi měl šťastnou ruku a nebo nezkusil něco lepšího :-)

              0 0
              • mosquito  

                spis to byl fakt nejakej divnej kousek – jeste sem ho ani nerozebral abych zjistil cim se lisi od te druhe (nebylo potreba) .. zkusil sem i lepsi a chod byl stejny ne-li horsi (ovsem zadna nesla nadoraz – proste to plynule utlumily)

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.