• Borča

    Ahoj, naskytla se mi možnost koupit nového Versuse 08 za 13900,– Myslíte si že je to dobrá koupě? Kolům moc nerozumím, ale chci začít jezdit, časem i nějaké ty hobby závody. Takže díky za odpovědi.

    0 0
    • pajan  

      Viděl jsem Apache Blachawka 08 za 15992,– IMHO se vyplatí si připlatit :-) Ale odkaz už jsem někam založil :-)

      0 0
    • Dzordano_Bruno1  

      http://www.bike007.cz/…r-versus-08/

       

      A máš ot o stováčka levnější :) To mě můžeš pak pozvat na pivčo a kořalku :D

      0 0
      • Borča  

        už těch 14 000 je na mě moc, ale jelikož je zlevněný z 22 000, tak se to asi vyplatí, nic lepšího jsem za tu cenu nenašel. Kdyby jste někdo o něčem věděli sem s tim…

        0 0
    • mar.tan1  

      Já ho vloni koupil za patnáct, respektive základ za patnáct plus k tomu kvalitnější vidlici…

      0 0
      • šlapatko  

        Za patnáct je slušné.Ta vidla taky nebude nejhorší.Ber to tak že za 15000 se slušně osazené kolo blbě shání.

        0 0
        • mar.tan1  

          Já si nechal poradit od místních guru a připlatil si za vzduchovou Toru

          0 0
    • Charon  

      Přesně tohle kolo jsem si koupil cca před 2 měsíci, samozřejmě za tak krátkou dobu ho těžko můžu posoudit, ale pokud nemůžeš investovat více jak 14k (v mém případě jsem byl na tom stejně), tak si myslím, že to špatná koupě není. Je jasný, že vždycky se najde někdo kdo ti bude doporučovat jiný kolo. Mě tohle kolo bohatě stačí a pokud by mě cyklistika vzala ještě více, tak si časem koupim třeba lepší, ale tedka nevim kde bych na to vzal.....

      0 0
    • Charles2k  

      A co Amulet 11,4 SRAM za 14899Kč? Je o více než kilo lehčí.

      http://www.bradsky.cz/…-p-1220.html

      0 0
      • Nikovlas  

        Taky jsem chtěl poslet tenhle odkaz. Je fakt lehounky v dany cenovy kategorii, vzduchova vidlice, komponenty stam X9/X7 (ne všechny). Zase má jen véčka, ale otázka je, jak moc supr jsou kotouče v týhle cenový kategorii…

        0 0
    • Volf  

      Klidně ho kup, neprhloupíš. Jen si na něj ale nejdříve sedni a projeď se , aby jsi viděl, jaký z něj máš pocit. jo a nedej na keci o tom, že Author je marketovka. Na rozdíl od jiných zde ,, věhlasných ,, značek ho giga nebo ve Sportisimu nekoupíš :-)

      0 0
      • juris3  

        Obecne, jestli ti jde o znacku, tak to vem.

        Musis si ale uvedomit, ze u kol typu Author (artur), Merida atd platis o cca 10–15 procent vyssi cenu nez u mensich znacek. To znamena, ze kolo za 13 TKc ma od Authora a Meridy horsi vybavu nez jine kolo od mensi znacky. Nesmis samozrejme koukat na prehazku, ta je vzdy dobra (oko bere). Kouknes li ale na brzdym, stredy, plaste a vidlici, tak najdes rozdili.

        Velke znacky to valcuji reklamou, a tu jim musis zaplatit.

         

        Jinak ramy berou stejne vsichni z Thaiwanu a Ciny, tak ze je uplne jednou jakou samolepku budes mit na ramu.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.