--- Kopřivnický DRTIČ 12.8.2006 --- tak kdo jede?

178 nepřečtených
  • ROMAN_BIKE

    Ahoj, zdravím všechny bikery, tak trošku později (ale přece) je tu možnost přihlásit se na letošní ročník Drtiče. Po třech letech na vás opět čeká „pan kopec“, však víte… jediný kopec na maratonech s převýšením větším, než 1000 výškových metrů. Pokud se chcete podívat na pozvánku, je tady

    Anketa: Tak co, přijedete se letos "zdrtit" ?

    ANO
    46x
    77%
    3x
    5%
    1x
    2%
    ne
    10x
    17%
    0 0
    • ROMAN_BIKE  

      jejda, ta pozvánka se tu nějak zvětšila :-) no, originál je tady www.cykloart.cz/…ka_Drtic.jpg na stránce Drtiče www.cykloart.cz/drtic

      0 0
    • gobike  

      No rozhodl jsem to letos zkusit, ale musim jeste sehnat odvoz. Hele jak je to s tim zkracovanim trasy? Je to mozny?

      0 0
      • ROMAN_BIKE  

        Jo jo, zkracovat je běžné, každý jede tak dlouho po nejdelší trase dopkud může a pak až nemůže, si to zkrátí. V mapě má dokonce doporučené nějaké zkracovačky, takové, aby byly s co nejmenším převýšením, ale taky aby byly pokud možno ještě v přírodě a ne po nudném asfaltu.

        0 0
    • jecnak  

      Jen doufam, ze letos se polepsite s pocasim.

      0 0
      • ROMAN_BIKE  

        No v srpnu prý má být tepleji a více slunečno, než v červenci, tak mělo by to vyjít.

        0 0
    • bajkr  

      rád bych se taky přihlasil a doufam že na mě bude někdo myslet s ubytovánim :o)

      0 0
      • ROMAN_BIKE  

        K UBYTÁNÍ – během pár dnů zjistím jak na tom které je. Nyní už vím, že na ubytovně/inter­nátech by mělo být 40 volných míst, cena za lůžko 150,–Kč. Ještě to ověřím.

        0 0
        • bajkr  

          to bude pěknej grupáč :o)

          0 0
          • ROMAN_BIKE  

            Pokoje jsou po 2 a 3 postelích, klasický internát, tj. za jednými dveřmi předsíň, soc.zařízení a 2 pokoje, 2-lůžkový a 3-lůžkový.

            0 0
        • gargamel  

          bude se smět spát zas na hřišti? ;)

          0 0
          • ROMAN_BIKE  

            Jo jo, na trávě na boku letního stadionu se bude opět moci stanovat, k dispozici bude wc poblíž otevřené celou noc, večer a ráno (a hlavně po Drtiči) sprchy v tribuně. To vše zdarma. Jinak pár aut se opět vleze dovnitř a přes noc bude areál zamknutý.

            0 0
            • mastihuba  

              to se tam jako nedostanu když půjdu po půlnoci z kuželkárny? :)

              0 0
              • ROMAN_BIKE  

                ale to jo, branka bude otevřená a nebo se bude dát přeskočit, myslel jsem velkou bránu, že auta (omezený počet) budou parkovat v uzamknutém prostoru.

                0 0
          • default  

            Jakoze takhle: drtic.chlif.cz/ma­gicgallery/P8060020­.htm ? :-)

            0 0
            • ROMAN_BIKE  

              No ještě že jsi to připoměl… minulý rok nám to správce stadionu vyčetl, s trávníkem má velkou drbačku, aby jej udržel pěkný pro fotbal, tak je na něj háklivý…

              0 0
              • gargamel  

                jj, jsme nevěděli, že se tam nesmí. ale na ty 2 hoďky spánku nám to dostatečně postačilo:) už se to (snad) nebude opakovat.

                0 0
                • zirecek  

                  Teď už je poblít půlku brankoviště, :-).

                  0 0
                • ROMAN_BIKE  

                  no… několikrát jsem to říkal ráno přes mikrofon, ale teď vidím, že to nestačilo…

                  0 0
                  • zirecek  

                    Opakováno to bylo dostkrát. Díky, že děláte Drtiče, i když už to začíná přesahovat původní rámec, smysl akce.

                    0 0
                    • ROMAN_BIKE  

                      no to mě taky mrzí… ale zvrhávalo se to tak nějak poklidně, vždy tak o 100 lidí ročně. Třeba ale letos nastane velký zlom a třeba (díky mojí opožděné činnosti, zatím prakticky žádné propagace, apod.) třeba přijede méně lidí. Jinak je to diskuse na déle, otázkou je, co to je „původní rámec“, v který okamžik byl přesáhnutý a čím vším (jen počtem lidí? a jakým počtem? 200? 300? nebo 500 lidí?), jestli je to špatně nebo dobře… Stejně tak by byla na hrozně dlouho diskuse kam všude se smí jet na horském kole a kam ne… No ale jedna z původních myšlenek bylo „se jen tak společně projet přes Beskydy“ a nebo jet kažý rok aspoň nejaký kousek nového, „většinou nepoznaného“ úseku – a to se snad opět podaří.

                      0 0
                      • zirecek  

                        To je opravdu na dlouhé debaty, to tak posedět a podebatit. Jsem z té sféry lidí, co raději v menší skupině lidí, s kolem na zádech na Lysou po sjezdovce. Podobně Západní Beskydy, ale raději lépe tam lidi tahat co nejméně, ať jsou poloprázdné co nejdéle… . Už loni na stadióně přibylo dost lidí. Taky i tím, že je to vše na jednom místě, takže je vidět najednou více lidí pohromadě. Možná je dobrá cesta i ta menší propagace. Možná i změna. Třeba převést to na jízdu dvojic, ať převáží vzájemost, spolupráce, společné putování přírodou, bezpečnost. Už jste těch variant o vývoji Drtiče prořešili asi hodně… .

                        0 0
                        • ROMAN_BIKE  

                          za tu dobu jsme přemýšleli o kdečem, kdysi též měl mít Drtič charakter rallye, kdy měly být měřeny některé úseky, a to padaly návrhy, aby to byly jen sjezdy… (např. sjezd z Lysé a sjezdy z dalších kopců, časy by se sečetly a určil se vítěz…) To by bylo ale hodně bezohledné k pěšákům… v jakémkoliv počtu… jinak souhlas, západní jsou prázdné, ale už se tam minulý rok jela akce ve stylu Drtiče… tak se uvidí

                          0 0
                    • kovar  

                      přesně tak, D už nemá to kouzlo, co kdysi. Drtič je mrtev, ať žije Drtič

                      0 0
                      • ROMAN_BIKE  

                        jo jo. Osobně bych to bral na střídačku, jeden rok tak, a druhý jinak, za starých časů jsem to jezdil celé, nebo skoro celé, to je teď už nemožné…

                        0 0
                  • zirecek  

                    Ten dovětek předchozí příspěvek trochu změnil jak jsem nechtěl. Hlavně jsem chtěl poděkovat, :-).

                    0 0
    • McBlacky  

      jasná páka, připravte mi mapu a pivo 12týho jsem tam :)

      0 0
    • chupas  

      uz tedka je mi spatne z tech kopcu. a proto zase prijedu. tesim se uz 10 mesicu

      0 0
    • default  

      100% jedu… :-)

      0 0
    • mastihuba  

      zrovinka včera jsme se o tom bavili že jedem.

      0 0
    • Darkson  

      v Kopřivnici jsem byl během týdne shodou okolností včera podruhý a na Drtiče jsem právě myslel:-). Už se těšim, kéž by bylo počasí jako včera a ne zase hnusně

      0 0
      • Medunka  

        ja tam startuju za par hodin, podruhe za tyden, ale mam pocit, ze jak uvidim znovu ty kopecky, ze me tam s kolem nikdo nedostane ;-(

        0 0
        • Darkson  

          byl jsem i jako před týdnem v Ostravě, hotel jsme měli přímo ver Stodolní, tak jsme prošli i pár barů :-); máš něco proti kopcům?!

          0 0
          • Johy  

            Stodolní, hezký, ale není už co bývala:(

            0 0
            • Darkson  

              já teda netušim co bývala, ale teď je nějaká rozkopaná; ale snad se mi už nebudou plést Matiční z UnL a Stodolní :)

              0 0
              • Medunka  

                Stodolni/Maticni, to je velky rozdil. V jedny to za tmy zije, v druhy to ve tme porad je

                0 0
          • Medunka  

            Parit, no jo, to se bere ;-)

            Ty kopce tam jsou mooooc velky a me se vubec nelibi. A snazit se vyjet na kazdy vrch ;-(

            0 0
            • Darkson  

              Salza asi taky nebude Haná nebo Poděbradsko. btw, loni jsi to snad dala a tos jezdila 100× míň než teď.

              jak já slintal při pohledu na ty krásný zalesněný kopce, živě jsem si představoval uzounký singlíky, prudký výjezdy a brutální sjezdy, prostě parádní biking

              0 0
              • Medunka  

                Priznavam barvu, desne se tesim, az moc. Jak se poradne znicim, padnu do postele a umru. Akorat to letos nebude pohodicka jako loni ;-(

                0 0
                • goood  

                  Letos to bude vetsi pohodicka, mas najezdino vic a hlavne budou ty boruvkovy knedliky ! ;-)

                  0 0
                  • Medunka  

                    ;-) dnes budou ovocne a tvarohove knedlicky v omacce z lesniho ovoce a s kopeckem zakysane smetany – kopecek bude aportovan na jiny talirek

                    0 0
                    • zirecek  

                      Mňam, kde/kdy se budou podávat, ať nezmeškám, :-).

                      0 0
                      • Medunka  

                        To bys musel do Phy, ale jak se tesim, jak male dite

                        0 0
                        • zirecek  

                          Nestačí Pardubice? To je celkem blízko, o víkendu, rande s knedlíky u Labe. Holt jsem dnes bez oběda… . :-)).

                          0 0
                          • Medunka  

                            sem ti to chtela vyfotit, sem si vzala i fotak na obed, ale bylo to tak hezky, ze jsem se do toho hned pustila a hned snedla. No byla to mnamka. Ted jen doufam, ze to ve me vydrzi po ceste na Moravu ;-)

                            BTW – jak to, ze ses v sobotu nepridal k prazskym zdolatelum Praha – Ostrava

                            0 0
                            • zirecek  

                              Tak se potkáme na půli cesty, mávání si, :-). Ještě jsem neobědval a ve dvě rovnou na kolo, ty mě trápíš knedlíkama… .

                              Dovolenkoval jsem si v oblasti Adršpachu do včerejška na bike penzionu, co tu má na b-f reklamu. Opravdu krásná lokalita na kolo a pěšo, koupání… . Na mě až moc pěkné.

                              0 0
                              • Medunka  

                                Tak to je uzasna reklama, premyslim, kam vyrazim na dovolenou a jeste trocha chvali a uz tam ted fakt pojedu ;-)

                                Kolegyne mi slibila, ze knedlicky vyfoti ;-)

                                0 0
                                • Medunka  

                                  Foto pro inspiraci

                                  0 0
                                  • zirecek  

                                    Hm, fakt mi naběhly sliny. Jdu aspoň narychlo k čiňanovi, bo to už se nedá… . :-)

                                    0 0
                                  • jecnak  

                                    Nj a my chrti zas testoviny… ;-)

                                    0 0
                                  • elbi  

                                    Starej Pavlov by mě hned vzal do týmu, když koukám na tu fotku :))

                                    0 0
                                • zirecek  

                                  Nerad příliš chválím, ale tahle lokalita je fakt pěkná. Pěší výlet do skal, kousek od chajdy je ještě „zmenšený“ Adršpach, Babiččino údolí, pohodové traily, projet si Sudety, krátké či dlouhé… . Kuba je hodně ochotný, co se týče rad, tipů na výlety, ani nebyl čas se s ním rozloučit… . Hodně udělalo i počasí, to umocnilo, :-).

                                  0 0
                    • kajulka2  

                      Tak to bych si taky nechal líbit, mňam …

                      0 0
                      • Luka  

                        mnojo, ja na ne jdu taky.. sice budou jen s jahodama a tvarohem, ale leckdo by mi mohl zavidet..... (jelikoz je nejim)

                        0 0
    • kolda  

      jasně že jedu.

      0 0
      • pop  

        no, já su zdrženlivější. Co když bude počasí jak loni na drasalovi :)

        0 0
    • Luka  

      HURA! Tak, Luka a Habib 100% jedem!!! Ubytko mame zarizeny uz od unora :)

      Tak si nas pripis… :)

      0 0
    • vlk  

      Jak tak koukám bude tam hodně bike-foráků, tak dáme nějaký sraz či něco obdobného.

      0 0
      • ROMAN_BIKE  

        no… mě příjde, že ten Drtič sám o sobě je tak trochu srazem bike-foráků :-)

        0 0
        • vlk  

          asi jo, ale i tak jsem tam moc lidí loni po závodě z bike-fora nenašel.Pod stoly jsem nehledal :o)

          0 0
    • cmelak  

      Jasně že jedeme, už se nemůžu dočkat na Lysou… :o))

      0 0
    • pened  

      jasne ze jo, dokonce jsme tomu letos prizbusobili prubeh dovolene. Hele, co kdyby si BF ucastnici nalepili treba na prilbu nejaky symbol BF + nick (treba primo BF_pened)? Myslim, ze firmy, ktere se zabyvaji rezanim na plotru, to ze zbytku udelaji za nejakou kacku.

      0 0
    • Paja  

      HURAAA :o)

      0 0
    • Gung-Ho  

      Tak sem se radoval, že v tomhle termínu neni žádný kolo a budu moct (na kole:-)) vyrazit na festival BRUTAL ASSAULT do Svojšic www.brutalassault.cz …a teď tohle:-((. Rozhodně sem si nechtěl tuhle akcičku letos nechat ujít, ale to platí i o festiválku, takže mě čeká velký dilema :-((

      0 0
      • ROMAN_BIKE  

        no jo, to je těžké… pro nás jako pořadatelé je úspěch už jenom to, že zde nejsou 4 místní mtb akce v jeden den jako minulý rok. Udělat o víkendu v ČR akci, aby se nebila se žádnou jinou mtb akcí je prostě nemožné a aby se nebila ještě s festivaly, to je sci-fi

        0 0
        • Gung-Ho  

          Což o to, já to chápu, nic nevyčítám, jen mě to hodně mrzí :-(( Kdyby tak šlo se naklonovat nebo aspoň rozkrájet :-)

          0 0
      • Darkson  

        a sakra..to je málo nadupanej program:-(. nemůžeš zjistit od Shindyho program, především teda čtvrtek a pátek? třeba to půjde nějak zkombinovat

        0 0
        • Gung-Ho  

          Taky o tom přemejšlim, i když mám obavy, že těžko by zrovna tu sobotu nebylo nic o co bych se chtěl nechat připravit. Navíc nevim, jestli bysme mohli bejt v pátek do 3 na festivalu a ráno v sobotu startovat na Drtiči…áááách jo, pěkně mě to s***…ale program od Shindyho seženu na tuty

          0 0
          • Darkson  

            zkus ho sehnat, kouknem na to. stejně už jsi(narozdíl ode mne) všechny viděl. to by museli přijet Mayhem s Deadem a Euronymem, abych dal v sobotu přednost festivalu. mne ale přijde zbytečný narvat 30 velkejch a 200 malejch kapel na několika pódiích na jednu akci, nedá se to stihnout a hlavně vstřebat zážitky:-/

            0 0
      • kámen úrazu1  

        Helemese, Svojšice u Chrudimě… :-)

        0 0
        • kámen úrazu1  

          Helemese, tak jsem to prvně přiřadila špatně i já. Už některý chápu. :-)

          0 0
          • kámen úrazu1  

            Helemese, nepřiřadila jsem to blbě. Končí v práci, mám pro dnešek víc než dost. :-)

            Drtiče jedu, pokud nebude extra špatný počasí nebo nebudu mít zdravotní problémy. Těším se. Je to jedna z akcí, díky který jsem si pořídila bika. Stačilo si přečíst pár reportáží.:-)

            0 0
    • Orbis  

      rád bych si drtiče někdy jel, ale letos se ve stejnej čas jede: maratonjisteb­nice.unas.cz/pro­pozice.html

      0 0
    • cabbage  

      Jupííííííí LYSÁÁÁÁ!!!! těším se moooooooc!! teď už mě nezničí:)*

      *možná…

      0 0
    • wertigo  

      nevim jestli se jede opet z Martinaku na Mezivodi. Ale ted jsem se o vikendu motal kolem mecova/kladnata a je to tam pekny heges. Takovy polom jsem uz dlouho nikde nevidel. Lezi to tam jak sirky na docela velke plose…, krasne by se tam jinak jelo.

      0 0
      • sis  

        tam jsem loni jel s kamosem a na to ze to tam znam tak jsme vyjeli uplne jinde nez jsem chtel…je to tam fakt trochu prales

        0 0
      • ROMAN_BIKE  

        tamten úsek zatím tajíme… teda na rovinu, ještě není na 100% jasná trať (jasná je, jen 2 místa se rozhodujeme, jestli se pojede kousek o kilometr vlevo nebo vpravo…). Ale naznačím – Martiňák se asi nepojede :-)

        0 0
    • Splinter  

      99% jo…

      0 0
    • Martinkaa  

      Posledni 2 roky mi to nejak nevyslo a letos je to taky bud a nebo… :-(. Jestli se nepojedu vydrtit na Horala, tak jsem tam jak na koni… teda na bajku :-) Jo a jde se pripadne prihlasit i na miste?

      0 0
      • ROMAN_BIKE  

        jo jo, přihlásit se dá i na místě. Minule z těch 561 účastníků se asi 450 přihlásilo předem (ono se jich přihlásilo více, ale prostě asi 450 lidí z přilhlášených předem přijelo) a ta asi stovka se přihlásila na místě, ale tak půl na půl v pátek a v sobotu. Fakt máme radost z toho, že kdysi si 70–90% lidí vyzvedlo mapu v sobotu a za poslední roky to je tak 50% – prostě asi půlka si vyzvedna mapy v pátek (jsou třeba i zvědaví, kudy vede trasa :-) a pak je to v sobotu ráno více v pohodě. Jednou se i stalo, že se mapy vydávaly fakt přesně do 7,30 a odstartovalo se asi o 5–10 minut později. Teď to ale už (snad:) nehrozí.

        0 0
      • ROMAN_BIKE  

        Ještě k tomu přihlášení –

        • nejlepší je přihlásit se předem a zaplatit předem – člověk má mapu jistou
        • pokud je jenom přihlášený předem, tak má člověk mapu rezervovanou do 30 minut před startem – kdyby se stalo, že by počet příchozích byl nějak větší, tak se pak (po 7,00 hod. v sobotu) „prodávají“ i ty mapy, co byly předtím zamluvené.
        • no a poslední způsob, jak jsem už naznačil, je se nepřihlašovat, přijít nadivoko ráno 30 minut před startem, zapasat se, zaplatit, vyzvednou mapu a jet. Dá se to, ale čím méně je těchto lidí, tím je to klidnější. Ono už hodně pomůže, když ten člověk se aspoň přihlásí a nemusí se ráno vypisovat jeho iniciály, už jenom to hodně urychlí vydávaní map.
        0 0
        • 55tka  

          Ahoj, Romane. I když jsem se mailem přihlásil hned po 15.6., tak dosud žádná odezva, není chybka v mailové adrese, na stránce s odkazem přihlášených taky nikdo není a Drtič se blíží, rád bych zaplatil. Kde je zádrhel? Díky, už se těším na Lysou.

          0 0
          • Habib  

            jo, jsme na tom uplne stejne…prihlasku jsem posilaL pro sebe a Luku a odezva zadna…mam posilat znova?

            0 0
          • fousac  

            dtto

            0 0
          • Manas  

            Naprosto to samy.

            0 0
          • ROMAN_BIKE  

            Omlouvám se všem, předtím jsem to nestihl, pak jsem byl do teď na dovolené a včera jsem zjistil, že mi doma nefunguje odesílání mailů (poskytovatel prý přešel pod jiného a asi se změnil smtp server, nebo nevím), mám to připravené, pokud se mi to dnes (11.7.) nepodaří odeslat z domu, tak odešlu zítra z práce.

            0 0
    • faster  

      ja takyy jeeduuu.bude to meje premiera

      0 0
    • ROMAN_BIKE  

      Tak se omlouvám všem, kterým jsem včas neodpověděl na přihlášku. Teď jsem snad už vyřešil problémy s mailem a odpověděl na všechny přihlášky. Kdyby náhodou ještě někomu do dneška nepřišla odpověď, tak ji prosím pošlete znovu (na mail „bikeklub (zavináč) cykloart.cz“), budu to teď vyřizovat pravidelně do 1–2 dnů.

      No a kdo se ještě nepřihlásil, tak je nejvyšší čas, aby se dalo stihnout levnější startovné, do 21.7.

      0 0
      • Manas  

        Ahoj, uz jsem poslal asi 4 maily a stale nic :-( Nemam radsi zavolat ?

        0 0
      • vlk  

        Já taky posílal, mail 13.7. Tak jsem ho dnes raději poslal ještě jednou.

        0 0
        • ROMAN_BIKE  

          Tak to jste už za poslední 2 dny celkem 3 lidi. Jediné co mě napadlo je antispamový koš, ten na seznamu jsem už prohlídl (a nic) a k tomu na serveru cykloart musím ještě sehnat heslo, tak jsem zvědav, jestli tam najdu vaše maily… (a třeba i další…). Pokud jo, tak to budu muset prohlížet pravidelně. Jinak zkuste to zatím poalt přímo sem – Roman_bike (zavináč) seznam.cz díky

          0 0
          • Manas  

            Oki, diky :-)

            0 0
          • vlk  

            tak je to možná.Název kola jsem napsal no saint demian.Tak tam je třeba nějakej spamovej filtr na anděly či ďábly apod :o)

            0 0
            • ROMAN_BIKE  

              no zcela vážně – jeden člověk mi napsal, že můj hromadný mail jejich kerio mail server vyhodnotil jako spam. Jediné, co mě napadá, je jen to větší množství mailů (ve skryté kopii). No a pokud se to stalo i někde jinde a ten člověk použil Odpovědět a přihlásil se, tak ten stejný server to zase mohl bloknout a mi nic nepřišlo. a neboněco podobného na anitspamu serveru cykloart.cz…

              Letos se s tímto setkávám poprvé, minulé roky jsem s tímto nikdy neměl problémy…

              0 0
              • vlk  

                Tak jsem to ještě zkusil 1× zaslat z jiné emailové adresy.

                0 0
                • ROMAN_BIKE  

                  to myslím neovlivní… sázím asi spíš na ten server cykloart (bohužel :-( fakt nevím co tam je nastavené a jak to funguje) a nebo na tu odpověď v původním mailu… teď mi ale přišly na 2 přihlášky na ten mail na seznamu odpovědi s čísly pošlu ale večer, mám ten seznam doma (nechci v tom mít zmatek, tak proto jen na jednom místě a až budou větší počty mailů, tak v práci na to stejně nebude čas)

                  Raději dám nějaké info ještě i na stránky Drtiče…

                  0 0
              • slou  

                Zdarec,

                tak jsem Ti to poslal na Roman_bike.

                Doufám, že jsem Ti v tom neudělal chaos bo to byl už 4 mail.

                Tož sa mivaj, očekávám numero a fajne počasí :)

                0 0
                • ROMAN_BIKE  

                  nno přinejhorším odpovím 4× :-) ale myslím jsem už odpověděl a dalšího mailu si všiml. Tak uvidím zítra prootže dnes to všechno nepořeším…

                  0 0
                  • slou  

                    jj už číslo mám :)

                    ale byla to letos fuška ho dostat :)

                    Doufám, že trať a počasí bude pohodovější.

                    0 0
            • ROMAN_BIKE  

              jinak ale vím, že jsi to myslel v legraci, taky se rád zasměji :-) ale teď mě to už začíná tak trochu štvát…

              0 0
    • TinkTink  

      V patek mi sundali sadru, prej ze budu moct za mesic zacit zatezovat zapesti, tak jsem zvedavej jestli se tam objevim nebo ne :o)

      0 0
    • mastihuba  

      Tož předběžně. Koho tam potkám z Brna? Nenosím poslední rok brejle, tak do mne dyžtak drcněte, protože pochybuju že v tom davu lidiček nekeho poznám. :)

      0 0
    • ROMAN_BIKE  

      Ještě pro VŠECHNY – termín levnějšího startovného byl posunut o týden, viz web: www.cykloart.cz/drtic

      0 0
    • raceman  

      doufám, že nebude zima a pršet.

      0 0
    • vlk  

      Tak já nakonec nejedu.

      0 0
      • zirecek  

        Proč?

        0 0
        • vlk  

          No byl jsem domluven s partou a nakonec tam z nich nikdo nejede.Jsem tach chtěl zůstat i pár dní po závodě.Ale takhle tam jet sám jen na jeden den je nahouby, a navíc mě tlačí termíny jak v práci tak ve škole.

          0 0
          • vlk  

            Jo a navíc bych musel vlakem, auto nebudu mít k dispozici.

            0 0
            • petryk  

              Bysme Tě vzali z OL, jedno misto by se snad našlo

              0 0
              • vlk  

                Jo, tak to jo, to bych se přidal. Na benzín bych samo přispěl. A které dny tam jedete až v sobotu a večer zpět, nebo to máte naplánováno jinak.

                0 0
    • pop  

      Uvažuju,že bych jel. Nesvezl by mě někdo v sobotu z Olomouce? Na benál přispěju

      0 0
      • P.L.  

        A mě by někdo nesvezl z okolí Velké nad Veličkou.:-) Auto momentálně mimo provoz.

        0 0
    • wertigo  

      Tipne si nekdo, kudy povede nyni jste neznamy kus trasy Svarna Hanka – ??? – Knehyne ?

      0 0
      • zirecek  

        Cesta na Smrk a cesta na Třeštík to nebude, takže nkde mezi. Jsou tam 2–3 turistické značky. Tipl bych to na kombinaci turistick značky a nějakých vypečených trailů, sniglíků :-)).

        0 0
        • wertigo  

          no na Trestik by to jit mohlo, ze SV.Hanky dolu do Hamru pak na Bilou a nahoru, tusim po zelene, na Bumbalku-Trestik.

          0 0
          • mirek007  

            ja nevím ale myslím že to bude super jako jindy jen aby počasí nezlobylo tak ahoj a držte se Mirek

            0 0
        • ROMAN_BIKE  

          Jo jo, je to tak nejbližší tip – bude tam jeden vypečený sjezdík, pro který bude stát vyjet jeden kopec. Oproti Smrku ale pohoda. A Bílá-Bumbálka-Třeštík to nebude, to by pak měřilo beztak i hodně nad 130km…

          0 0
    • Martula  

      Halóooo Drtiči, jste tam ještě ze soboty na nedělu???? Jinak nedáme po přetrhnutí cílové pásky B-F sraz:)? Takovej větší:)

      0 0
      • Splinter  

        Jo mohli by sme.. Už sem tě dlouho neviděl:o)))

        0 0
      • kámen úrazu1  

        To zní dobře. Jedeme o pár dnů dřív a zůstáváme až do neděle.

        0 0
      • Elwing  

        mám právě takové morální dilema… buď to uject a být na sebe hrdá že sem to ujela, ale to znamená dojet asi někdy pozdě večer a vyřízená, anebo jet jen část a pak večer mít dost síly na kalení s lidma z bf :)

        0 0
        • Splinter  

          Samozřejmě, že ujet a dojet to celý a pak to pořádně oslavit;)

          0 0
        • Luka  

          me se dilema rozrostlo jeste o jednu skutecnost, a tou bude obrovsky mnozstvi bahna… coz mi cestu terenem dost znesnadni…takze vyhlizim v mape nejvhodnejsi zkracovacky :)

          Ale v sobotu se pocasi tvari na predpovednich mapach velice prijemne, tak snad jim to vyjde a bude pekne…

          jinak my jsme v beskydech od stredy do nedele :)

          0 0
          • zirecek  

            Klasické bahno ve vrchních pasážích není, pouze voda a kámen. Člověk se zabahní v úpatí či rozjetých lesňačkách, jinak bývá podklad pevný i po deštích.

            0 0
            • ROMAN_BIKE  

              Přesně tak – v Beskydech je dost tvrdý podklad, na většině kopců, takže bahno bude např. asi 0,5km hned po startu při sjezdu z Janíkové louky do první vesnice… pak dlouuuuho nic a zas kousek na Ondřeníku, pak asi celou Lysou nic… atd. Spíše mohou být na lesních cestách kaluže. Doufám ale že to výjde aspoň jako v jiné „deštivé“ ročníky, že aspoň ráno a přes den bylo sucho a déšť nebo přeháňky se objevily až odpoledne a to ještě ne všechny „trefily“…

              0 0
      • cabbage  

        ale sežente lepší počasí(než je a než bylo) aby jsme zas netrávili nedělní vyjíždku pokecem s místním silničním veteránem schovaní v autobusový zastávce;)

        0 0
      • jecnak  

        Rozhodne, jsme v Koprivnici od patku od poledne nejmin do pondelka…

        0 0
    • MartinXC  

      Tak neguju první názor v hlasování – načatý stehenní úpon se nelepší, 3t výškových nevydrží. Na 95% nejedu.

      0 0
    • jecnak  

      Nenajdou s nejaky mistni bikeri/bikerky, kteri by nas protahli v nedeli/pondeli po Drtici po top singlech, sjezdech apod. v Beskydech?

      0 0
    • chupas  

      tak kdo jste vymeknul a nepojedete? priznejte se

      0 0
      • cabbage  

        prásknu blackyho;o) ikdyž nevim jestli měl vůbec jet…

        0 0
        • McBlacky  

          Blacky měl i zaplaceno, akorát se zašitou nohou by to asi nebylo ok :( no sere mě to proč si to nepřiznat, už jsem si plánoval jak protáhnu fullíka na albertech a pojmu to jako výlet v rozumným tempu teda, pauzička na fotky, zcela jasně obídek, nějaký p**o (radši z hvězdičkou co kdyby :)

          0 0
          • cabbage  

            jasně, za pito se stydíš;)

            pšeničňák to plánuje pojmout ultrachrťácky… takže nevim do jáky sekce se zaředim* – ultrachrti dark, ovesňák a spol. nebo ultrasnail team okolo elwíry… asi dám tradiční „něco mezi“ sám

            *když je tu ten thread o překlepach;)

            0 0
    • chupas  

      za hodinu mi jede vlak. doufam, ze letos nekoho potkam. ne jak loni :)

      0 0
    • ROMAN_BIKE  

      Dvěma nejdražšími cenami v tombole Drtiče budou letos pravděpodobně 2 výherní poukazy od Kudrny, v hodnotě 5000,–Kč a 3000,–Kč na jakýkoliv cyklozájezd v r.2007. Myslím, že ta možnost výběru je mnohem lepší, než ten zájezd minulý rok.

      0 0
    • cabbage  

      tak lidi, kdo to vlastně jede? z pražský sekce to zabalila skoro většina…

      0 0
    • raceman  

      tak co, už máte nachystané věci na zítřek???

      0 0
    • raceman  

      to jsme si ale dneska zadrtili :-)

      0 0
    • gobike  

      Tak co drtici? Jak bylo?

      0 0
      • raceman  

        a jo, dalo se to. ale jak začlo chcát,bylo to v hajzlu tak jsme to zabořili do hospy na čeladné a čekali na odvoz, ale 88 km je taky dost.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.