• Gatier

    Nazdar! Chcel by som sa spytat, preco maju xt, lx vyvody hadiciek proti sebe, cim koliduju navzajom pri uzsich rajdoch a Xtr to ma smerom k zemi. Skusal to niekto prerobit, daju sa zohnat tie koncovky, aby to clovek vymenil?

    0 0
    • vlk  

      dají se sehnat jako náhradní díly, ale jestli to bude bezproblémové, nebo zda to jde, tak to ti nepovím.

      Dřív byly deore 252 a 555-tz 555 měly taky vývody k zemi. A prý to šlo z 555 na 525 použít-říkal kamoš, osobní zkušenost nemám.

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Ja myslim, ze by to vyresily sirsi riditka ;)

      0 0
      • Gatier  

        nieco okolo 700mm, snad sa s tym zmestim tunak v nasich lesoch pomedzi stromy.. nie je to pre mna, nejaky blazon chcel nahodit 500mm riaditka. ja neuznavam nic pod 520 :)

        0 0
        • Pavlos  

          520mm a tomu se jeste rika riditka?

          0 0
          • enjoy  

            mam ted na druhym kole 580mm rovny a kdyz vezmu do rukou druhy bike s 685mm vlastovkama tak mi prijde uplne neskutecny:-)

            0 0
    • Vilém  

      Sly by pouzit nejake koncovky a srouby z toho co nabizi Cykloprofi

      0 0
    • dessloch  

      Neda sa to vyriesit, lebo kolmy spoj „banjo“ a ten normalny je iný systém, je tam iný priemer tej skrutky ktorá ide do páky, priemer banjo v XTR je mensia ako priemer tej vodorovnej v XT,LX. Inac ak myslís dualy, tak ani XTR nemá to kolmo, len ten spoj je zdola do páky a da sa trochu otocit, ale neni to co bolo na deore555 a styripiest xt755.

      0 0
    • hanz  

      napíš do kaktusa…kluci stejnej problem řešili na saintech a vyřešili takže ti urču poradí.

      0 0
      • Gatier  

        no dik, ale tam pisat urcite nebudem :) si poradim aj sam :))

        0 0
        • hanz  

          máte vykopanou nějakou válečnou sekeru? jestli hej tak to promin ale vím že to není až tak jednoduché ako kupit jinou koncovku.

          0 0
        • dessloch  

          Ta koncokka tam jednoducho nepasuje, je to uplne iný rozmer, v prípade rovného vyvedenia tam do paky zasunies hadicu a olivu a s tou skrutkou to dotiahnes, takze ma vacsi polomer este ako hadica sama. A v pripade kolmého, tam je ta kolmá koncovka uz namontovana na hadicu. Pozri si foto prilozené, hore mas normalnu, dole kolmu.

          0 0
    •  

      Ječňák je borec!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.