• senožrout

    Přemýšlím, jak se vyhnout dualům. Uvažuju o GT I-drive XC. Tak mne napadlo, jestli by kotoučovky s prasátkama XT04 (jsou na kole) a pákama Deore fungovaly. Nevím, jestli jsou tam stejný pístky. A center lock jako systém se mi docela líbí. Ale víc na nábách DT než na XT :-).

    0 0
    • miro  

      Ja som tiez riesil podobny problem. Ku prasiatkam XT 04 som dal paky XT 03 a funguje to skvele. Konzultoval som tento tip s dovozcom Paul Lange Oslany a mi potvrdil, ze to bude fungovat. A ze by to fungovalo aj keby som pouzil packy Deore. To iste mi potom povedali aj v obchode. Ja som chcel XT packy, lebo su krajsie.

      0 0
      • rhuman  

        za kolik jsi sehnal paku XT 03? a nevis za kolik ta lepsi Deorkova? dik za info .....

        0 0
        • Pavlos  

          Nevim panove nevim ale mi se zda ze ty packy sou stejne jenom ty napisy jsou jine

          0 0
          • enjoy  

            no diky tomu je hezci,ze?:-)

            0 0
          • lubos  

            XT a Deore packy jsou stejne. Az na dva rozdily. Na nadobce je napsano jednou Deore a podruhy XT, a samotne packy jsou leskle (deore) nebo elox – matne (xt). Jo a jeste jeden rozdil. XT jsou asi o 800 drazsi :-)

            0 0
            • rhuman  

              j, ok a ty deorka jsou teda za kolik?

              0 0
              • lubos  

                to uz nevim, zapamatoval jsem si jenom rozdil :)

                0 0
                • rhuman  

                  tak jsem psal langovi a xt paka stoji 1800kc :(

                  0 0
                  • enjoy  

                    milej chlapec:-)

                    0 0
                    • miki  

                      českej zloděj to je .Já jsem kupoval páky deore/jsou stejny akorat v jiné barvě a na víčku není XT ale Deore/ za cenu 25 eur ,po 1.květnu 30 eur a je to poslany z Paul Lange Stuttgart,tak se ptám čím to je že tu někdo straší že po vstupu do unie budou díly dražší o kolik nás chce ostravskej Lange ještě připravit peněz copak si myslí že jsme všichni hlupáci a nevíme co stojí díly v EU.

                      0 0
                      • rhuman  

                        dival jsem se na slozeni tech pak a 555 a xt jsou naprosto stejny (krome vicka), ale 525 ma jinej vnitrek …

                        0 0
                        • miki  

                          mám je na kole obě a ta 525 je vevnitř stejná akorát u 525 jde hadice přímo/ u mě zadní/ a u 555 jde hadice do pravého ůhlu/u mě přední/ a samozřejmě jsou jiné průměry závitů

                          0 0
                          • rhuman  

                            mel jsme na mysli vnitrek podivej na toto: ted se dival a nemam je od roku 99 ale az 5/00 a do 10/02(ale ty dve cisla jeste nekde mam, dneska jsem je videl … + mozna jeste naky dalsi …) http://www.paul-lange.de/…BR-M555F.pdf http://www.paul-lange.de/…M755-DHF.pdf

                            no ja mam ted pravej uhel – kdyby jsem si poridil 525paku, tak by jsem tam tu hadicku s pravym uhlem nemohl dat do pravyho uhlu?

                            0 0
                            • rhuman  

                              oprava: 525 je tady: http://www.paul-lange.de/…_M525_EV.pdf

                              0 0
                              • miki  

                                to máš pravdu já měl taky obě 555 ale po poškození zadní páky /pád na asfaltu/jsem si koupil 525 a redukci na zkracovatelnou hadici a puvodní hadici jsem jen uříz,ty obr v PDF mám ale tam není vidět dovnitř tak jsem je měl obě rozebraný jestli to mužu použít a tem pístek i zdvih pístku je totožný s 555.

                                0 0
            • rhuman  

              tak jsme se langa jeste ptal na kompatibilitu a napsal toto:

              Na BRM755/555 jsou kompatibilní br-páky BLM755/555

              • BLM525 již ne

              s pozdravem PL-CZ

              na cenu BLM555 zapomnel odpovedet, takze zas priste …

              0 0
              • miki  

                možná neví o čem lange/českej/ mluví ale mě řekl německej lange ze stuttgartu že to de a tak mám páku 525 a prase XTR a funguje to stejně jako když tam dám páku 755/555 nebod průměry pístků i délka zdvihu je u 755–555–525 stejná ,tak včem je problem mimo ceny a barvy páky.

                0 0
                • Pavlos  

                  problem bude v cene:)

                  0 0
                  • Pavlos  

                    a sakra sem si to spatne precet LOL

                    0 0
                    • rhuman  

                      tak lange zas odpovedel: MOC pro BLM555R je 1.550,– až 1.600,– Kč včetně DPH v případě zájmu nám sdělte ze kterého jste města popř. který obchodník by Vám páku montoval, spojíme se sním (skladem máme už jen 2ks.)

                      s pozdravem PL-CZ

                      0 0
                      • miki  

                        lange Stuttgart píše BLM555 25.86 EUR +MVST 16% 4,14 gesamtbetrag 30 EUR

                        0 0
    • lubos  

      Kamos ma XT kotouc, XTR hadicky a prase, a XT paky. Je to normalni, zadnej problem.

      0 0
      • lubos  

        Jo a zapomnel jsem, chvili tam mel Deore, ale pak je zamenil za ty XT. Jinak me osobne se tyhle brzdy libi, a co jsem je zkousel tak jsem spokojenej. Jenom neznam jejich vahu :(

        0 0
    • libik  

      Kdyz jsem se ptal technika u langeho tak mi tvrdil, ze s deore packama urcite ne, ze prej jen s XT. Ale nevim jestli to neni jen tah aby si lidi kupovali XT paky, kdyz by si mohli koupit deore… jinak ty paky vypadaj uplne stejne, ale kdovi co je vevnir… Jinak jedna paka stoji 997,– u Langeho… XT03 v ceniku nemaj, ale myslim, ze sem se ho ptal a cenu mi rikal, ale uz si ji nepamatuju…

      0 0
      • miki  

        ja mam na kole kombinaci páky deore 555/525-kotouč xt třmeny brzd xtr a funguje to skvěle a páka deore stojí v nemecku 25 eur

        0 0
    • Lapák  

      Já to mám poskládané jako Miki, tj: prasátka XTR03 – páky DEORE – hadičky XT (ale to je asi skoro jedno) – kotouče XT04. Zatím bez problémů.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.