hydrauliky XT 2008 - skúsenosti

30 nepřečtených
  • Vlado Jekyll

    Ahojte. Má niekto z Vás hydrauiky XT 2008? Aké sú?

    0 0
      • roud  

        hmm asi se budu opakovat ale má cenu někoho posílat do historie když už ten thread založil ???

        0 0
        • tomfree  

          Má protože ho třeba nemohl najít :-).

          0 0
        • mar_tin1  

          ma, hlavne ked mu niekto da presny link na thread, kde sa to riesilo. priestor na disku tiez nie je nekonecny… lepsie odkazat do historie, ako tu znovu obsiahlo pisat to iste…

          0 0
          • roud  

            mno podle mě v tom threadu moc informací zrovna neni :O(

            0 0
            • tomfree  

              Jestli to nebude tím,že lidí co je jezdí taky zatím moc není,ale je tam srovnání archra který jezdil předtím starý a přešel na nový a to je relevantní.

              0 0
              • Radek Broz  

                Co je na tom relativního? Zrovna srovnání někoho, kdo zná ty starý, je asi to nejlepší, co k jejich posouzení můžeš mít. Už jsem chvíli měl nutkání tthread s podobnym dotazem založit. Subjektivní pocity lidí, co ty starý neznaj (nebo v horším případě třeba přešly z véček), jsou podle mě celkem k ničemu.

                0 0
                • MlokCZ  

                  Asi nedorozumnění pojmů. Píše taky, že to je relevantní (významný), nepíše irelevantní.

                  0 0
                  • roud  

                    kdybste tu neřešily kraviny a radši napsali něco k původní otázce asi by to bylo přínosnější…

                    0 0
                    • Radek Broz  

                      Kdybys tu neřešil kraviny a radši napsal něco k původní otázce asi by to bylo přínosnější.

                      0 0
                    • MlokCZ  

                      Kdybych kromě současných XT hyder už jezdil i nový model 08, tak už jsem napsal srovnání do toho threadu v odkazu. Normálně nemám potřebu psát offtopic kraviny, ale s „přínosnými“ příspěvky jsi tu začal ty.

                      0 0
                    • tomfree  

                      když už tak neřešili a tvůj přínos je viditelný hned.

                      0 0
                  • Radek Broz  

                    Jsem se přehlídl, sorry. I mistr tesař…;-)

                    0 0
                • TinkTink  

                  Hele, mel jsem stary, mam novy…mam to nahozeny na bajku…a jak bude tlumic, tak to vyzkousim :)…ale asi takhle – je to fakt posun dopredu a myslim ze za chvili bude problem prodat za dobrou cenu ty stary…

                  0 0
                  • Radek Broz  

                    Hmmm, přesně to jsem potřeboval slyšet;-) Jinak je změněný i to prase nebo jde čistě o vylepšení pák? Tvarově je páčka stejná? (starý se mi drží pěkně)

                    0 0
                    • TinkTink  

                      Prasata jsem nechal stary, na tech novych si nenastavis uhel natoceni hadice = jsou upraveny. :)

                      0 0
                      • BorisFR  

                        Podstatná informace. Díky. :) Takže nechám prasata Saint a vyměním jenom páky. Nevíš náhodou jestli do těch pák sedí hadice od Saintu?

                        0 0
                        • TinkTink  

                          Vsechny hadice maji naprosto totozny prurez – lisi se pouze zakonceni – ja jsem ze starych XT sundal dualy a dal tydle paky – tot vse :)…

                          0 0
                          • BorisFR  

                            Právě to zakončení řeším. Ptal jsem se tady v shopu, ale furt to nejsou schopní zkusit… :) Díkes.

                            0 0
                            • TinkTink  

                              Tak asi takhle – pokud mas hadici tip top delku, tak Ti nebude stacit – minimalne vzadu…tam jsem musel menit. Olivky je lepsi dat novy a hadice je stejna jako i na nejlevnejsi Deore…nemas co resit :-)

                              0 0
                    • TinkTink  

                      Jo a nova packa se drzi jinak…cekam az nekdo udela hezky zlaty tuningovy packy :)

                      0 0
              • Radek Broz  

                Vrchní reakci beru zpět;-)

                0 0
    • mountaineer  

      Jsou v pohode,zezacatku se obcas napoprvy nevracely pistky na predni brzde,brzdi cca stejne jako J5ky ktery jsem mel,maji proti nim(pro me)prijemnejsi prubeh brzdeni-mnohem lip se davkuje brzdna sila.Tvar paky a jeji serizovani je super,pred par lety sem vozil Deorecka 525ky ktery maji stejnou paku jako stary xt a ta mi nesedela.

      0 0
    • Trojci  

      Podle mě jsou špičkový. Chválím nový destičky! Design je báječný. Servo funguje. Prasátka zdálky vypadají jako obyč Deore. Brzdná síla – klasika, žádný „zázrak“ oproti minulu.

      Nový kotouče jsou moc pěkný, ale nejezdím je. Mám je fungl nový na prodej (180/160). Za 800,–/pár.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.