• Vymi

    Tak myslim ze DVD se opet povedlo kdo videl obe videa… musi urcite pochvalit jak music ktery se opravdu dobre hodi, samozrejme i samotne strihy atd no super jen tech padu mohli ukazat vice ale ja se taky napadal a nastesti to nejsu ja koho v tu chvili zabrali… :-) jinak vzpominkach jsem opet v duchu zavodnika kdy ranni atmosfera pred startem byla proste tezko popsatelna… a kdo pak se videl??? Ja ne! :-( tak priste…

    0 0
    • pcejka  

      Jo, to DVD se celkem povedlo, ja jsem solo v tom bonusovym materialu z letos. Sely, jak vedu s ulomenou patkou kolo cca na 24km, odtlacil jsem ho na prvni obcerstvovacku a odkracel definitivne na Helfstyn (mimochodem, jeste to samy me potkalo na 90km na Drasalovi…)

      0 0
    • Cejlon  

      Já jsem se viděl,nebo spíš jen tak mihnul v záběrech startu druhé vlny.Jinak nic.Ale cédo se jim docela povedlo,ten závod má zvyšující se úrověň,což mě těší.Příště zase jedu.3koda,že jsem tam neměl ani jednu fotku,to mě trochu mrzí,protože jsem slyšel,že tam bude mít každý vlastní fotku aspoň jednu…

      0 0
    • goood  

      Taky uz jsem ho zkouknul, moc pekne to udelali, je videt, ze si s tim dali opravdu praci. Videl jsem se tam 2×, jednou v lese a podruhy ve sprse :-) Dost dobrej byl ten borec co si vyrobil zasunovaci sedlovku, pri sjezdu ji ma nadoraz v ramovy trubce a kdyz jede po rovine tak zmackne packu na riditkach a sedlovka se mu vysune…:-)

      0 0
      • Vymi  

        jo ale ted si mem ze mu odejde pero a da silnejsi… omleta je na svete!!!! :-))))((((

        0 0
    • lith  

      no DVD je fakt bezvadný…a je pravda,že mohli dávat víc fotek......no třeba bike4u.cz chcou za fotku na šele docela hustý peníze.....

      0 0
      • Cejlon  

        Procházka mohl nějaké fotky od těch vydřiduchů odkoupit,nebo nějak vyjednat.

        0 0
    • petryk  

      DVD je mi líbí, jsem na tom prvním videu asi tak 1,5 vteriny a zrovna se na asfaltu hrabu ve sporttestru:) Ale aspoň něco. A potěšily i videa z minulých ročníků, i když jsem se nikde nenašel…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.