Merida Mission 2004 - Praskani ramu

16 nepřečtených
  • JanSolar

    Meli jste nekdo problemy s praskanim Meridy XC/TRANS Mission 2004? Vymenili mi prasklou zadni stavbu 2003 za 2004 (zesilena u hlavniho cepu) a nevim, co od ni cekat. Diky.

    0 0
    • BB  

      preskne o neco pozdeji

      0 0
    • ales.v  

      Bohužel mám za sebou tuto skvělou zkušenost, po cca.850 km mi praskla objímka hlavního ložiska zadní stavby a toto ložisko mne za jízdy opustilo. Naštěstí se to stalo na pohodové vyjížďce Polabím a ne o 3 dny předtím na Malevilu. Když jsem přišel s reklamací do servisu, tak mi mechanik jen tak mezi řečí řekl, že ty stavby praskly na všech kolech co prodali. Na druhou stranu musím uznat, že během 6 dnů to bylo opraveno a nová stavba je podstatně zesílená.

      0 0
      • JanSolar  

        A byla to opravdu zadni stavba '04 se zesilenym (oproti '03) uchytem loziska a zmensenou dirou? Nebyla to nahodou ta „stara“ zadni stavba, co praskla opravdu kazdymu?

        0 0
        • ales.v  

          No vzhledem k tomu, že se jedná o model 2004, tak předpokládám, že to byla už modifikovaná stavba. Ale mluvil jsem o tom s jedním mechanikem, a ten mi řekl, že i ta nová je rok 2004, ale zesílená. Takže je možné, že to co používají na výměny je upravené proti tomu, co montovali na kola. Jinak ta původní měla ložisko uchycené v dělené objímce, ta nová má frézovanou díru pro ložisko, takže už vizuálně vypadá podstatně lépe.

          0 0
          • JanSolar  

            Takze ta nova uz nema delenou objimku s utahovanim na sroub? Muzes nekam dat fotku?

            0 0
          • lubos  

            Myslim, ze 2004 byli ze slabsi (na zacatku roku) i s tou silnejsi verzi.

            0 0
    • JirkaD  

      Ja uz problemy s praskanim nemam. Ram jsem vyreklamoval, dali mi mi prasule a ja se vratil na HT :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.